nowy tryner
nowy tryner
po ostatnich lichych szpilach zakladam ten temat bo niy wierza by Wlecial cos jeszcze mógl z tą druzyna zrobić. wienc pytanie kogo byście widzieli no jego miyjsce. jo mysla ze trzeba szukać kogoś spoza naszej "chorzowskiej familii" byl mandrysz, fornalak (kompletny niywypal), lorens, teraz mistrz pięknej mowy Wlecial i jest jak bylo czyli ciulato. a wiec trzeba szukać kajs indziej, nawet u goroli. kto wedlug wos bylby dobry? jo mysla tak ze warto dac szanse Antoniemu Piechniczkowi dwa razy prowadzil kadre polską i grala wtedy dobry fussbal, zdobyl bronzowy medal na meisterschaft. jak nie Piechniczek to bez pracy jest tyz Jacek Zielinski, on jest z warszawki ale ma leb do trynerki.
Mario godol juz ze jak warszawiok bedzie trenerem to on konczy kariera i daja sobie spokoj z fussball. Ale kandytatua Piechniczka nie jest wcale glupia, ale on pewnie bedzie chcial taka pensja ze prezes ocipjeje. Ale Zielinski byl w Barcelonie i uczyl sie od Rijkarda wiec wcale nie glupi pomysl z tym Zielem.
Loveparade jeden szpil w plecy prawda a ile remisow wczesniej ! ile to straconych punktow. i jeszcze przy ciulatej grze, wiekszosc 0:0 ja jak juz pisol wczesniej mysla ze nie ma na co czekac, potrzebny wstrzons i radykalne STOP dla ukladow niszczacych nasz klub. przypomne ci ze niy jestesmy zniczem switem i jebitem, ino jestesmy RUCH CHORZOW 14krotnym majstrem i my powinni grac w pierwszej lidze, o platz 1-3.
a ty Sruti albo jestes kumplem Śrutwy albo samym super Mario :lol: :lol: nie wierza zebych kto normalny tak pisal jak ty
a ty Sruti albo jestes kumplem Śrutwy albo samym super Mario :lol: :lol: nie wierza zebych kto normalny tak pisal jak ty
zbyt1 wiadome, ze trzeba zrobic jakis wstrzas w druzynie, bo Wlecial ma zalogadna lope i zle dyryguje zespolem i podtrzebne sa radykalne zmiany bo widmo spadku jest coraz bardziej realna. a tako druzyno jak RUCH CHORZOW nie moza grac w III lidze bo to bedzie posmiewsko my nie jestesmy gks katowice ino RUCH CHORZOW!
-
- Posty: 255
- Rejestracja: 25 gru 2005, o 17:54
- Kontakt:
Nie, nie, nieLuke pisze:Znoloz się "wybawiciel" Ruchu w postaci "zbyt1"... :roll: :? Dej się koleś pokój z zakłodaniem takich ciulatych tematów, bo tak jak zauważył "loveparadee" jeden mecz zagrali źle dopiero a tu już pisanie bzdur o zmianach...

EDIT:
zle=nieskutecznie 8)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006, o 16:40 przez Eagle, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 741
- Rejestracja: 24 sie 2003, o 14:56
- Lokalizacja: Chorzów
- Kontakt:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: luigi47, Pulocini, Radvan138 i 70 gości