Prezes przeglądający forum

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
fryca

#16 Post autor: fryca » 12 gru 2002, o 18:30

DjMaciar! Uzywasz czasami kropek i przecinkow?

Kosa

#17 Post autor: Kosa » 12 gru 2002, o 19:04

fryca pisze:DjMaciar! Uzywasz czasami kropek i przecinkow?
Niestety niemieckie klawiatury nie są wyposażone w znaki interpunkcyjne. :wink:

Pozdro

fryca

#18 Post autor: fryca » 12 gru 2002, o 22:06

Serio? Jaka szkoda... :lol:

Gość

#19 Post autor: Gość » 13 gru 2002, o 11:35

teraz widac kto rzadzi tym klubem:)

ale tak w ogole to nie chce mi sie wierzyc w pania i pana prezesa:)


Tylko Gornik.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#20 Post autor: Mikoruch » 13 gru 2002, o 20:10

Do "GOŚĆia" - jak nie chce ci sie wierzyć to spadaj na swoje forum. Może Pan Koźminski lub Płoskoń tam zagląda. Nie, wasi prezesi (obecni czy byli)maja was w d...
Co wy ich obchodzicie ? U nas Prezes lub Pani Prezes czasami popatrzą co "boli" kibica. U was ? :oops:

Gość

#21 Post autor: Gość » 13 gru 2002, o 23:51

psycho nie wiem czy dobrze widziałeś ale tego postu akrat Prezes nie pisał :lol:

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#22 Post autor: DjMaciar » 14 gru 2002, o 01:56

fryca pisze:DjMaciar! Uzywasz czasami kropek i przecinkow?
tak ale tylko gdy pisze dlugopisem na papierze jak moze zdarzylas zobaczyc to ja nawet imiona pisze czasem z malej litery sory jak to kogos drazni ale juz tak jest i chyba zostanie bo to szybciej a tyle mam do napisania :P :wink: :wink: :wink:

pozdrowionka
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

pko

#23 Post autor: pko » 14 gru 2002, o 09:43

fryca: ja rowniez nie uzywam znakow interpunkcyjnych ani tym bardziej polskich i wielkich liter (tylko jezeli chce cos przekazac) jest to stara zasada inetowa jak pomyslisz bedziesz wiedzial czemu wiec nei czepiaj sie dj (goscia tez nie trawie ale tu powyzej dal ci jeden z przykladow dlaczego np nie uzywa sie wyzej zarzuconych mu znakow)

Kosa

#24 Post autor: Kosa » 14 gru 2002, o 10:10

japroponujenieuzywanierowniezspacji-tobardzoulatwiaczytaniepodobniejakbrakznakowinterpunkcyjnych :lol:

pko

#25 Post autor: pko » 14 gru 2002, o 10:46

prosze cie bardzo jednakze podpowiem ci ze klikniecie w spacje jest o wiele wygodniejsze niz uzywanie kombinacj klawiszy dla uzyskaniu polskich znakow ale o ile jestes tak szybki w bezwzrokowym klikaniu w klawisze to mi to nie przeszkadza i jakos nie mialem problemu z odczytaniem przeslania wystarczylo spojrzec na :-)

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#26 Post autor: fuhr » 14 gru 2002, o 12:34

Anonymous pisze:teraz widac kto rzadzi tym klubem:)

ale tak w ogole to nie chce mi sie wierzyc w pania i pana prezesa:)


Tylko Gornik.

Fred Mizera, dyrektor techniczny Spodka: - Andrzej Fijałkowski? Nie wiem, czy to przypadek, ale kiedy usłyszałem, że biznesmen o tym nazwisku jest zaangażowany w kupno Górnika Zabrze, to od razu sobie przypomniałem moment sprzed pięciu lat. Odwiedził nas wtedy człowiek, który przedstawiał się właśnie jako Andrzej Fijałkowski. Pamiętam, że cały obwieszony był złotem: łańcuchami i bransoletami. Zaoferował nam kupno Spodka. Mówił, że chce utworzyć ligę NBA-Europa. Potem przez dłuższy czas się nie odzywał, aż któregoś ranka odebrałem telefon z Ameryki. Usłyszałem głos Fijałkowskiego: "Siedzę sobie w basenie, piję sok pomarańczowy i cały czas myślę o kupnie Spodka". Na tej zapowiedzi wszystko się skończyło. Jego wypowiedzi brałem z przymrużeniem oka.


:lol:
i jeszcze jedno panie gosciu @#@#$#%@$%# 8)
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#27 Post autor: DjMaciar » 14 gru 2002, o 15:07

pko pisze:dj (goscia tez nie trawie ale tu powyzej dal ci jeden z przykladow dlaczego np nie uzywa sie wyzej zarzuconych mu znakow)
hihihi wicewersa PKO chyba przez to ze mamy odmienne zdania i to bardzo odmienne a po drugie poznalem cie juz z tej strony ze zawsze piszesz na przekor jakiemu kolwiek postowi i wypowiedzi raz ci sie zdarzylo powiedziec tak zgadzam sie
ale chodz za soba nie przepadamy to i tak cie pozdrawiam (nie kazdego mozna kochac) :lol: :lol: :lol:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

fryca

#28 Post autor: fryca » 14 gru 2002, o 20:48

pko pisze:fryca: jest to stara zasada inetowa jak pomyslisz bedziesz wiedzial czemu wiec nei czepiaj sie dj (goscia tez nie trawie ale tu powyzej dal ci jeden z przykladow dlaczego np nie uzywa sie wyzej zarzuconych mu znakow)
Przeciez nic nie mam do tego goscia... poprostu zapytalam... moze do tematu nie pasowalo, ale...

Gość

#29 Post autor: Gość » 15 gru 2002, o 11:58

NO I CO TYM WPISEM FUHR OSIAGNĄLES?

DLA MNIE TO TYLKO SMUTNE REALIA NASZEGO KRAJU (NIE TYLKO PILKI)...

PRAWDA JEST TAKA ZE PO WSTAPIENIU DO UNI ZNIKNIE NASZA SLASKA ODREBNOSC....
A INTERESY W TYM KRAJU BEDA ROBIC SAME LUJE I ZLODZIEJE, A CI WARTOSCIOWI LUDZIE STAD POJADA NA ZACHOD.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#30 Post autor: fuhr » 15 gru 2002, o 13:46

Anonymous pisze:NO I CO TYM WPISEM FUHR OSIAGNĄLES?
przypomnialem ze to jest forum Ruchu i pisze sie tu tylko o Ruchu a nie pierd..... fazesy typu :


Tylko "Cos Tam"
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 181 gości