Prezes przeglądający forum

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Krystian

Prezes przeglądający forum

#1 Post autor: Krystian » 11 gru 2002, o 21:46

Chciałam poinformować wszystkich urzytkowników forum,
iż mimo, że żona prezesa jest blondynką, to jednak potrafi czytać
(może dlatego, że jestem farbowana) i też czasami zaglądam
na Waszą/Naszą stronę. Mogę wszystkich zapewnić, że mój
mąż naprawdę kiedy tylko ma wolną chwilę i dość siły (szczególnie
teraz kiedy trzeba czyścić dywany i myć lampy) to odpowiada
na Wasze pytania. Jednak w większości przpadków osobą
przeglądającą forum jestem ja.
Pisać też trochę potrafię.
Serdecznie pozdrawiam
Żona prezesa

Kosa

Re: Prezes przeglądający forum

#2 Post autor: Kosa » 11 gru 2002, o 21:57

Krystian pisze:urzytkowników
ROTFL

Blue_R

#3 Post autor: Blue_R » 11 gru 2002, o 22:27

ogólnie mówiac extra text :lol:

huta

#4 Post autor: huta » 11 gru 2002, o 22:38

Chciałbym Pani pogratulować stoickiej postawy wobec mięsa rzucanego w stronę męża.
Jo bych już tu ciepoł wieprzowiną w kibiców. GRATULUJĘ!! :)

huta

Gość

#5 Post autor: Gość » 11 gru 2002, o 23:03

Niesamowite, odjęło mi mowę 8)

Krystian

#6 Post autor: Krystian » 11 gru 2002, o 23:11

KOSA jeśli tylko tyle wyczytałeś z mojej informacji to jest mi trochę
przykro, gdyż ta wiadomość była adresowana głównie dla CIEBIE,
ponieważ to właśnie TY zauważyłeś częste przeglądanie forum
przez Krystiana, ale cóż nie zawsze można wszystkich zadowolić.
A jak chcesz więcej to napisałam jeszcze "przpadków", ale ja tylko
trochę umię pisać, a to był mój pierwszy w życiu post.

Sasiadka! :o)

#7 Post autor: Sasiadka! :o) » 11 gru 2002, o 23:58

Ogólnie! Popieram HUTe!!! I mimo, ze podobno kazdy ma prawo do swojego zdania i wyrazania go na tym Forum... Gratuleje cierpliwosci!!!

Marik
Posty: 217
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:33
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#8 Post autor: Marik » 12 gru 2002, o 06:07

Brawo dla Pani prezesowej. Mam tylko jedną prośbę, jeśli chodzi o te dywany i lampy. Może Pani trochę odpusci Prezesowi, niech ma też siły na robienie porzadków na Cichej. Życzę miłych i spokojnych świąt oraz Do Siego roku.

Kosa

#9 Post autor: Kosa » 12 gru 2002, o 08:33

Krystian pisze:KOSA jeśli tylko tyle wyczytałeś z mojej informacji to jest mi trochę
przykro, gdyż ta wiadomość była adresowana głównie dla CIEBIE,
ponieważ to właśnie TY zauważyłeś częste przeglądanie forum
przez Krystiana, ale cóż nie zawsze można wszystkich zadowolić.
A jak chcesz więcej to napisałam jeszcze "przpadków", ale ja tylko
trochę umię pisać, a to był mój pierwszy w życiu post.
Oczywiście zauważyłem sens wypowiedzi, a co za tym idzie domyśliłem się, że jest skierowana do mnie.
BTW, jest mi ogromnie miło poznać Panią. Mam nadzieję, że przyłączy się Pani do naszych dyskusji (a jak będzie trzeba to może Pani wypytać męża o jakieś tajemnice i przekazać je na forum :lol: np.: dlaczego się tak zachował wobec Mariusza?)

Pozdrawiam

PS - jeżeli, w przyszłości, zauważy Pani błąd w swoim poście to jest możliwość poprawienia go poprzez naciśnięcie w jego rogu przycisku ZMIEŃ. :wink:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#10 Post autor: radzion » 12 gru 2002, o 09:17

no no no :D robi sie coraz ciekawiej, nawet Pani Prezesowa sie pokazala na forum!!! i bardzo dobrze!!!!
i moze rzeczywiscie czasami tak jak napisal Kosa to wlasnie Pani Prezesowa bedzie nas informowala o niektorych rzeczach,oczywiscie po wcvzesniejszym dogadaniu sie z mezem :D :D
wiadomo ze prezes nie zawsze ma czas zeby wejsc na forum,a my kibice chcielibysmy wreszcie sie dowiedziec co sie dzieje w naszym klubie,jaka jest sytuacja,bo wiekszosc z nas juz pewnie gazet nie czyta(przynajmniej ja, po tym jak ostatnio w sporcie i innych gazetkach czytamy o sytuacji RUCHU) juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :wink:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#11 Post autor: radzion » 12 gru 2002, o 09:18

no no no :D robi sie coraz ciekawiej, nawet Pani Prezesowa sie pokazala na forum!!! i bardzo dobrze!!!!
i moze rzeczywiscie czasami tak jak napisal Kosa to wlasnie Pani Prezesowa bedzie nas informowala o niektorych rzeczach,oczywiscie po wcvzesniejszym dogadaniu sie z mezem :D :D
wiadomo ze prezes nie zawsze ma czas zeby wejsc na forum,a my kibice chcielibysmy wreszcie sie dowiedziec co sie dzieje w naszym klubie,jaka jest sytuacja,bo wiekszosc z nas juz pewnie gazet nie czyta(przynajmniej ja, po tym jak ostatnio w sporcie i innych gazetkach czytamy o sytuacji RUCHU) juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :wink:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#12 Post autor: gerhat » 12 gru 2002, o 11:57

no, no dwie kobiety na forum
dwaj niedawni przyjaciele nie potrafią się dogadać więc do boju ruszyły ich kobiety.
Może moja też będzie miała coś do powiedzenia?
To ja idę potrzepać ... dywany :wink:

Viro

#13 Post autor: Viro » 12 gru 2002, o 13:24

buhahahaha
Gerhart za***isty tekst
Witam Pania Prezesowa
pozdro:)

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#14 Post autor: DjMaciar » 12 gru 2002, o 16:19

PANOWIE cos mi sie wydaje ze z tymi lampami i dywanasmi to podtekst o robieniu porzadku na Cichej a co do tego ze to pani pisze mi jest wszystko jedno i pozdrawiam oraz uznanie za odwage ale czyzby tlumaczyla pani meza a moze on sie boi konfratacji z kibicami i nie przychylnymi opiniami na temat swoj i zarzadu?
pan prezes prosi zone o odpowiedzi pana Srutwe broni zona ok ja wszystko rozumie ale moze tu na forum konfratacja byla by lepsza obu panow jesli nie moga sie dogadac w cztery oczy bo skacza sobie zaraz do gardel to moze forum im pomoze i ja jak i napewno reszta kibicow z forum doceniamy wysilek obu PAN ale prosimy o wiecej kakretow
Jak juz pani reprezetuje meza to moze cos wiecej nam pani napisze i bardziej przyblizy warunki panujace w klubie ja nie mam pani nic za zle ale prosil bym aby moz nie zaslanial sie plcia slaba bo co do niej to panowie na forum nie powiedza co im lezy bardzo i to bardzo na sercu moze to kolejna taktyczna zagrywka naszych "kochanych" wladz

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku DjMaciar
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

psycho#1
Posty: 128
Rejestracja: 11 sie 2002, o 15:14
Lokalizacja: radzionków
Kontakt:

#15 Post autor: psycho#1 » 12 gru 2002, o 16:53

Bardzo dobrze że nasz prezes przeglądo i wpisuje sie na forum, przynajmniej jest facetem z "jajami" i odpowiado na różne pytania, wielu 1 ligowych prezesów na to niestać, a nasz mimo niezadobrej sytuacji sie wpisuje. Brawa dla tego pana.
Tylko Ruch, tylko Górny Śląsk !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adam12, adamo1289, Bing [Bot], Google [Bot], jajo, JSensei, Lateralus, Marcus, Marek Nowak, OLSZA, PabloB1987, pedro-sbl, ROHAN2 i 232 gości