ROGALA na forum

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
WOJTEKK

ROGALA na forum

#1 Post autor: WOJTEKK » 8 gru 2002, o 13:01

Panie Rogala-czy wreszcie Pan odpowie na te wszystkie pytanie,które padaja na forum???ja prosze o dpowiedzenie na nastepujace pytania.Jak wyglada sprawa z Albinem,bo tłumaczenie,ze ma zadaleko do pracy to lekka przesada!!!!!!!?Jest pan podobno dobrym znajomym Mariusza-jak pan potraktował Mariusza?to jest fer zagranie?Co pan odpowie na temat,który Bogusia przedstawiła na forum w sprawie Mariusza?Kto tak naprawde zarzadza klubem?Pan ????dochodze do wniosku,ze pan jest z miekkim h..em miedzy nogami.Co to jest za zjawisko zwane zarzadem klubu???Panie ROGALA nie jestesmy dziecmi i nie rób Pan nas w ciula!!!!!.NIECH PAN ZROBI I ZARZAD RACHUNEK SUMIENIA!!!! Na forum Pana zapraszam,jezeli niechce sie panu np.zorganizowac spotkania z nami kibicami i odpowiedziec na pytania a jest ich naprawde duzo!!!!A MOZE SIE PAN BOI KONFRONTACJI Z NAMI????????BADZ CHŁOP Z JAJAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!A przewietrzenie zacznij Pan od góry

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#2 Post autor: KK » 8 gru 2002, o 15:09

Wojtekk pi***olisz fleki... Prezes wcale nie musi tutaj zagladac!
Powiedz mi ktory prezes zaglada na forum kibicow? Powiedz mi ktory zawodnik zaglada na forum kibicow?!
Mamy prezesa Rogale i Mariusza Srutwe
A to ze nei zagladaja tu codziennie to wiesz co...
Moze maja duzo pracy, albo np. cos sie stalo z komputerem?
Prezes i Mariusz udowodnili ze nie boja sie zadnych konfrontacji. Wypowiadali sie w drazliwych sytuacjach, a nawet ze soba sprzeczali tutaj na forum.
Spytam sie prezesa co sie stalo... Ale zrobie to na pewno w bardziej kulturalny sposob niz ty.
Bo Twoje myslenie jest typu PRL - ze powinien, musi, juz...
Mam nadzieje ze prezes wpadnie na forum i wyjasni Wam wszystkie zapytania. I nie bronie go czasami, tylko trzezwo patrze na sprawe...
Dzwonilem kiedys do prezesa a to jest w Warszawie, na drugi dzien w Austrii, a w trzecim w Macedonii...
Mimo wszystko pozdrawiam

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#3 Post autor: Patton » 8 gru 2002, o 20:49

W Macedonii pewnie nowych talentow szukano..... :roll:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#4 Post autor: Gość » 8 gru 2002, o 23:48

WOJTEKK!

Gratuluje pomyslunku :!: :!: :!: Zgadzam sie z Kkubickim w 100% :|

Gość

#5 Post autor: Gość » 8 gru 2002, o 23:57

Kriszo spokojnie. Myślę, że Wojtek przesadził lekko, ale z drugiej strony to właśnie forum jest chyba jedynym miejscem gdzie Prezes i zawodnicy mogą razem z kibicami wymieniać swoje opinie, bo od tego ono jest. Ewnetualnie moderowany czat. Według mnie mimo nawału obowiązków Prezes powinie znaleść czas, przynajmniej raz w tygodniu żeby poinformować nas co się dzieje, przedstawić swoje opinie i żebyśmy mu mogli też powiedzieć co nas gryzie. Oczywiśćie to nie jest i nie powinien być obowiązek.
A wskazujac na to ,że na żadnym forum kibiców tego nie ma, tym, bardziej powinniśmy się cieszyć

Kosa

#6 Post autor: Kosa » 9 gru 2002, o 08:11

Kriszo spokojnie - Wojtekk ma trochę racji. A mianowicie jestem bardzo częstym bywalcem forum i niejedokrotnie zwracam uwagą kto jest aktualnie zalagowany. Zdziwilibyście się jak często zagląda tu prezes. :shock:

Pozdrawiam

PS -a z tym tłumaczeniem, że Albin miał daleko do pracy - ROTFL

PPB

#7 Post autor: PPB » 9 gru 2002, o 08:11

Moje zdanie w temacie :

1. Wojtek - nie pi***oli w temacie.
Napewno zbyt dosadnie i obrazliwie przedstawia swoje emocje.
2. Prezes i Zawodnicy nie musza zagladac na to forum ani nam odpowiadac.
3. My mamy prawo wyrażac swoje zdanie , co o nich myslimy,
oczywiscie w kulturalny sposób , nie obrażając .
4. Oni jesli zechca moga zaglądac na to forum i sie wypowiadac
lecz wcale nie musza spodziewac sie tylko pozytywnych opini.
5. Pan Prezes jezdzi po Europie i szuka solidnych obronców do
drużyny oraz sponsorów dla klubu - chwała mu za to
lub odpoczywa po cieżkim sezonie i jest na wypoczynku,
a posprztanie po sezonie zostawił innym, ( sprawa Srutwy)
- i to mi sie nie podoba.
Wariant do wyboru.

PS
Pytanie do KK
- możemy wyrażac swoje opinie , nawet krytyczne ???
( chyba nie jest to Trybuna Ludu, a my nie jestesmy warchłami -
ten wątek rozumieja starsi uczestnicy forum )

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#8 Post autor: KK » 9 gru 2002, o 08:19

No i przyznam sie do bledu:)
Jestem zbyt impulsywny i jeszcze dosadniej najechalem na Wojtka
Przepraszam za to...
Ale mam po prostu odczucie ze niektorzy przyjeli pewne sprawy jakos codziennosc, co musi byc, a jeszcze rok temu o tym nawet nie snili...

Pozdro

PS. Jak ja nie lubie poniedzialku:( Brrr zaraz do budy

PPB

#9 Post autor: PPB » 9 gru 2002, o 08:37

Szanujmy to co mamy.

np. nasze forum i pomarancze przez caly rok.


PS
6 - życzę.

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#10 Post autor: marcyk » 9 gru 2002, o 10:10

Wojtek OK KK-troche umiaru . Prezes troche przesadzil . Niejedna osoba noa tym forum wie ze Mariusz nie jest moim ulubiencem . Ale pan rogala troszku przesadzil.I niechce mi sie juz wiecej pisac.

WOJTEKK

#11 Post autor: WOJTEKK » 9 gru 2002, o 12:48

do KK-moze troszke przesadziłem z opinia,ale jak to sie wszystko czyta i słucha opini to człowiek sie moze wkurzyc nieprawdaz ?tak naprawde to ja juz niepamietam kiedy Prezes cos napisał lub odpowiedział na forum,ja chce tylko odpowiedzi na pytania,fakt nie musi byc na forum,ale stanowisko jakie piastuje zobowiazuje go równiez do tego aby sam informował nas kibiców co sie dzieje w klubie!!!!!!!!a nie zebysmy sie dowiadywali z gazet a co sam pisałes niezawsze to była prawda.To zadaje pytanie OD KOGO MAMY SIE PRAWDY DOWIEDZIEC JAK NIE OD PREZESA????????Moze mniej przeklenstw,obrazania i niepotrzebnych wymian zdan bedzie na forum,jak prezes raz-dwa razy w niesiacu opisze co działo sie w klubie,to chyba nie takie trudne???????i lepsze od wydan w gazetach oczywiscie jezeli tam bedzie prawda a nie sciema.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#12 Post autor: Patton » 9 gru 2002, o 12:57

a moze Prezes sam juz nie wie co sie dzieje w tym klubie....................??? :? Pozdrawiam....
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

huta

#13 Post autor: huta » 9 gru 2002, o 23:57

ku***, Wojtekk co ty za bery opowiadosz??? napisałeś, że prezes jest zobowiązany informować nas kibiców o sytuacjach, które zachodzą w klubie... A czy prezes to jest jakiś ku*** mówca, rzecznik prasowy albo jeszcze kto inny? Może powiesz jeszcze, że chcesz numer telefonu od prezesa żeby dzwonić sobie wieczorkiem po kolacji i pytać "co tam w klubie panie Rogala"? Śmiechu warte...
Za bardzo wam sie dupa rozbestwiła i teraz chcecie żeby prezes przypierdalał na klawiaturze i odpowiadał na wasze pytania.
Proponuje przykleić temat: "Pytania do pana prezesa" i odpowiednio je moderować, żeby potem jeden ku*** z drugim nie wyskoczył z ku***mi i chujami na prezesa, albo jak to mój imiennik (założyciel tematu, w pierwszym poście) napisał że prezes "ma miękkiego ch*** miedzy nogami"...
Przecież ten człowiek czytając takie posty nabiera do nas obrzydzenia twierdząc (tak przypuszczam) że ma okazję zadawania sie z imbecylami.
Jak już coś piszesz konkretnie w strone prezesa to weź przynajmniej pohamuj nerwy i odzywej sie cywilizowanym językiem

PS
na miejscu prezesa juz dawno olał bym te forum wrzucając na koniec taki text że wszystkim uszy by powiędły...

i to jest ku*** moje zdanie

Gość

#14 Post autor: Gość » 10 gru 2002, o 00:06

Huta nerwy Cie poniosly....
Temat z pytaniami do Prezesa nie bylby glupi, gdyby prezes chcial, lub mial czas wpadalby i cos tam nabazgral od czasu do czasu

huta

#15 Post autor: huta » 10 gru 2002, o 00:10

ojj Bart, mylisz sie:) dziś jestem nadzwyczaj spokojny, ale jak widze niektóre odzywki w strone człowieka, który jest o parę ładnych lat starszy od nich i rzucają w jego stronę mięsem to ch** mnie ogarnia...
Widzisz, ja też bluzgam ale resztke przyzwoitości potrafie zachować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 119 gości