trafieni ludzie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Blue_R

trafieni ludzie

#1 Post autor: Blue_R » 6 gru 2002, o 15:34

Ruch po zatrudnieniu Nowaka myśli nad rozwiązaniem kontraktu z Toni Jurjevem. kolejny po Samuelu za***isty transfer Ruchu :lol: mam nadzieje ze z Nowakiem bedzie inaczej . wypisujcie najbardziej "trafione transfery z jakims komentarzem 8)

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#2 Post autor: Morris » 6 gru 2002, o 17:12

dla mnie Marcel Baban to transfer stulecia :lol:
zaraz po nim Grzegorz Szeliga (pamieta go jeszcze ktoś?)
Nielichy był tez niejaki Adaś Katolik

Ogólnie rzecz biorąc temat rzeka, bo tych "trafionych" transferów było mnóstwo.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#3 Post autor: fuhr » 6 gru 2002, o 17:20

pamietam Katolika, byl przewalony po treningu lazil do Sajonary wypijal pona 5 piw i kurzym kupa cygaretow, zdaje sie ze przesiadywal tam z Wawrzyczkiem
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Viro

#4 Post autor: Viro » 6 gru 2002, o 17:26

jasne ,ze pamietam Katolika
ale swojego czasu byli tacy gracze jak Jedryczko, Siemianowski - moze wiecie co teraz sie dzieje z nimi??

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#5 Post autor: fuhr » 6 gru 2002, o 17:33

Jedryczko rok temu gral zdaje :roll: sie w Bielsku




ps: ciekawe czy tego zawodnika w Ruchu zabil rechot trybun - pamietacie jak on biegal...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#6 Post autor: DjMaciar » 6 gru 2002, o 17:41

fuhr pisze:pamietam Katolika, byl przewalony po treningu lazil do Sajonary wypijal pona 5 piw i kurzym kupa cygaretow, zdaje sie ze przesiadywal tam z Wawrzyczkiem
to nie wszystko jak juz w chorzowie skonczyl lopac jechol do dom i w wojkowicach tez byl stalym bywalcem knajp to byl zawodowiec (ale w piciu )

nawiazujac do tematu kiedys gral taki Pyjter Boncol RUch kupil go z Siemianowiczanki Siemianowice Sl. tez mlody byl i po pierwszym meczu w RUCHu lazil po calych siemianowicach nabity jak bela i przezywal jak on to gra w naszym klubie tak szybko jak przyszedl tak szybko odszedl
nastepny to Posilek _Adam troche sie pokazal potem nic w piekarach wyladowal
Grzanka tez juz historia oj jak bym zaczol wymieniac od 87 roku tych panow to by mi czasu braklo na poczytanie innych postow
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#7 Post autor: Schlesien » 6 gru 2002, o 17:45

O ile dobrze pamietam Siemianowski gral w BKS Stal Bielsko Biala i chyba w Slasku Swietochlowice, a w skutek kontuzji byl zmuszony do zakonczenia kariery. Potem byl przez jakis czas trenerem naszych rezerw (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle).

No ale on byl naszym wychowankiem, wiec pod ten temat za bardzo nie pasuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#8 Post autor: wojt » 6 gru 2002, o 18:51

Pamietacie P. Zabę, i piosenkę: Zaba ,Zaba Zaba,Zaba gol....To był prawdziwy bombardier :D

Łukasz 86

#9 Post autor: Łukasz 86 » 6 gru 2002, o 19:10

Moim zdaniem najlepszym transferem był zakup Samuela.Nie ma to jak bramkarz nie pierwszej młodości ,drugoligowy .Najlepsze to to ,że w łks też grzał ławę.Do Ruchu dostał się chyba przez znajomośc z p.Pietrzakiem.Módlmy się ,aby taki zawodnik nie trafił już do Ruchu.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#10 Post autor: radzion » 6 gru 2002, o 19:16

Viro pisze:jasne ,ze pamietam Katolika
ale swojego czasu byli tacy gracze jak Jedryczko, Siemianowski - moze wiecie co teraz sie dzieje z nimi??

hehhe tak sie sklada ze wiem co akurat robi teraz siemianowski,otoz jest moim nauczycielem wf w szkole w chorzowie :D :D :D :D

Kosa

#11 Post autor: Kosa » 6 gru 2002, o 19:32

radzion pisze:hehhe tak sie sklada ze wiem co akurat robi teraz siemianowski,otoz jest moim nauczycielem wf w szkole w chorzowie
W której jeżeli można wiedzieć ?

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#12 Post autor: AndRe » 6 gru 2002, o 19:52

Fajny temat :)

W sumie ja sie pokusze o wystawienie jedenastki :!: "marzen" :wink:

Bramkarz :Samuel
Obrona :Jendryczko , Gula ,Duda
Pomoc:Benedyk , Baban ,Kononow (pamieta go wogole ktos?? -pierwszy obcokrajowiec w Ruchu) , Skwara , Siemianowski
Atak :Zaba (niesamowity zawodnik :lol:) , Katolik

chyba nikt w lidze nie ma tylu nietrafionych transferow co my :(
A Baban to juz szczyt szczytow.Oto krotki opis zawodnika-31 lat , niechciany w Timisoarze z powodow niejasnych (choc pogrzebalem troche w necie i podobno chodzilo o alkohol i lenistwo na treningach) ,ociazaly --ale podobno mial papiery na granie (wedlug Zurka)

Z transfererm Babana moze konkurowac w polskiej lidze jedynie transfer Ulricha Borowki do Widzewa -genialny zawodnik po przejsciach :lol:

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#13 Post autor: AndRe » 6 gru 2002, o 20:02

aaa Szelige jasne ze pamietam.......

Czytalem taki tekst w Pilce Noznej wypowiedziany przez K.Rogale-"poniewaz mamy klopoty z zestawieniem ataku postanowilismy sprowadzic z Zaglebia Lubin Grzegorza SZeliga.Mam nadzieje ze bedzie on znaczacym wzmocnieniem sily naszego ataku" :lol:

A potem pojechalem na derby do Katowic i zobaczylem jak Szeliga nie trafia do pustej bramki bedac 5 metrow przed nia.Nawet chyba nie strzelil ani jednej bramki a z tego co wiem to gral potem w Gwardii Warszawa a ostatnio w Okeciu.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#14 Post autor: Schlesien » 6 gru 2002, o 20:26

Arkadiusz Gaca to pilkarz na ktorego sie natknalem niedawno przegladajac moje archiwum PN. On tez u nas zbyt duzo nie zdzialal.

Jedyne madre transfery to byly wynikajace ze wspolpracy z Wisla Krakow. W prawdzie stracilismy Baszcza, ale przyszedl Paluch, Surma i Dubicki. W tym okresie tez pozyskalimy Wlodarczyka i Jamroza o ile dobrze pamietam. No ale to byl sezon gdy za wysoko uplasowalismy sie jesienia... :P
Obrazek

Gość

#15 Post autor: Gość » 7 gru 2002, o 07:54

Najbardziej trafne transfery Ruchu :lol: ;
Baban, Żaba -supersnajper, jak mogliśmy taki talent przegapić :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Acid, chropaczow, Ejsi87, KamilPøl, Mavo1920, Rickenn10 i 206 gości