Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6961 Post autor: bergmon » 21 lut 2019, o 07:20

Miało być,że to takiego busa bych niy wloz.

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6962 Post autor: KOSTA » 7 mar 2019, o 16:22

od Simona:
"Uwaga bomba! 📢

Właśnie dzwonił do mnie prezes Ruchu, Jan Chrapek z bardzo dobrą wiadomością, która ucieszy dzieciaki! Trzeba być sprawiedliwym w ocenach i jeśli błędy wytykać, to za dobrze rzeczy chwalić. Tym razem jest czas na pochwałę.
Prezes załatwił bowiem dla dzieci z Sektora Rodzinnego aż 150 voucherów do Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, każdy o wartości 100zł 💪 Jak nie trudno policzyć, całość o wartości 15 000zł!

Vouchery będą rozdawane na sześciu domowych mechach Ruchu, w najbliższą niedzielę pierwsze 20 sztuk trafi do Niebieskich Bajtli! "

prezes sie postarol.....
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

MaRko22
Kontakt:

#6963 Post autor: MaRko22 » 9 mar 2019, o 14:06

Mnie też się marzy Mustang, ale taniej wychodzi mnie utrzymanie kilkuletniej Fiesty. Autokar obandowany w klubowe barwy to fajna sprawa, lecz nie zmieni to zupełnie nic w działaniu czy organizacji klubu. Wszyscy wiemy w jakim miejscu znajduje się Ruch. Na "zachcianki" przyjdzie jeszcze pora. Dajcie chłopakom z WR się wyspać i dokończyć tematy związane z organizacją Stowarzyszenia po tak licznej fali zapisów. Dobra robota! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6964 Post autor: Lightman » 11 mar 2019, o 08:13

MaRko22 pisze:
9 mar 2019, o 14:06
Mnie też się marzy Mustang, ale taniej wychodzi mnie utrzymanie kilkuletniej Fiesty. Autokar obandowany w klubowe barwy to fajna sprawa, lecz nie zmieni to zupełnie nic w działaniu czy organizacji klubu. Wszyscy wiemy w jakim miejscu znajduje się Ruch. Na "zachcianki" przyjdzie jeszcze pora. Dajcie chłopakom z WR się wyspać i dokończyć tematy związane z organizacją Stowarzyszenia po tak licznej fali zapisów. Dobra robota! :)
Dziękujemy. Dobijamy do 1000 ;)

wiesiek1
Kontakt:

#6965 Post autor: wiesiek1 » 11 mar 2019, o 08:39

Jak dalej będziemy grzaznac w tym marazmie sportowym to wkrótce polowa widowni na meczu będzie należała do WR. Moim zdaniem prócz walki o stadion w obecnych okolicznościach moce uderzenie pięścią w stół w temacie kierunku sportowego w jakim podarza klub powinno być absolutnym priorytetem WR.Ponad 1000 członków to naprawdę duża sila a zarząd sprawia wrażenie jakby chciał ten klub wykończyć.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6966 Post autor: AdiC » 11 mar 2019, o 13:09

wiesiek1 pisze:
11 mar 2019, o 08:39
Jak dalej będziemy grzaznac w tym marazmie sportowym to wkrótce polowa widowni na meczu będzie należała do WR. Moim zdaniem prócz walki o stadion w obecnych okolicznościach moce uderzenie pięścią w stół w temacie kierunku sportowego w jakim podarza klub powinno być absolutnym priorytetem WR.Ponad 1000 członków to naprawdę duża sila a zarząd sprawia wrażenie jakby chciał ten klub wykończyć.
Zarząd skutecznie realizuje cel jakim jest skuteczne utopienie Ruchu. Ciągną nas w dół ludzie niekompetentni, jedna patologia zastąpiła drugą. Sprzedaż ważnej części zespołu, beznadziejne transfery, brak sponsora, stagnacja w kwestii stadionu, brak marketingu, sparingpartnerzy. Szukam cienia sukcesu i myślałem, że postawienie na Wleciała to był dobry kierunek, ale dzisiaj już mi mina zrzedła. Gdyby nie WR i Simon to w zasadzie można by było już zatrzasnąć wieko.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6967 Post autor: Scypion » 11 mar 2019, o 15:24

WR niech zbiero kasa i gromadzi ludzi pod projekt Ruch Chorzów Reaktywacja
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"