Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
MkF
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1366
Rejestracja: 23 paź 2004, o 11:50
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Kontakt:

#16 Post autor: MkF » 11 paź 2005, o 01:40

wszystko fajnie :lol: ale co z tego ze mu tu piszemy jak i tak hoOja z tego bedzie :roll:

Luke

#17 Post autor: Luke » 11 paź 2005, o 07:57

Ta panienka od spraw marketingu Ruchu "pracuje" u nas za darmo(gdzieś tak wyczytałem)bo w zamian ma robić jakiś doktorat na temat piłkarzy czy coś w tym stylu.Wogóle wydaje mi się że zatrudnienie jej to był pomysł jak kulą w płot bo ona nie ma BLADEGO POJĘCIA O NASZYM KLUBIE,KIBICACH,FC itd !!Myśle że jedynym jej osiągnięciem będzie to iż nikt postronny nie mająć "błogosławieństwa" ludzi z zarządu nie będzie mógł produkować gadżetów z Niebieską eRką - tyle,ja jestem za tym aby tak było lecz to stanowczo ZA MAŁO... :roll: :roll: PozdRawiam seRdecznie!!

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

#18 Post autor: Slawko » 11 paź 2005, o 08:14

Od tego jest forum zeby pisac.

Wlasnie o to chodzi ze trzeba traktowac klub jak przedsiebiorstwo. Ale oprocz tego kierowac tym klubem musza ludzie ktorzy musza miec do tego pasje!
Co do marketingu to koszt reklamy w DZ albo innej gazecie czy radiu nie jest az tak duzy a gdyby cos takiego bylo systematycznie to pewnie troche ludzi by to przyciagnelo. Z tym ze za tym musza isc wyniki.
Poza tym zapomnianio wiekszosc kibicow Ruchu mieszka poza Chorzowem.
Nie mowie juz o nowym stadionie bo to jest nierealne.

Ogolnie chodzi oto zeby chodzenie na Ruch bylo w "modzie", zeby ci ktorzy chociaz troche interesuja sie fusbalem woleli przyjsc na Cicha w weekend niz siedziec w knajpie czy przed komnputerem. A musze powiedziec ze wiekszosc moich znajomych jest naprawde za Ruchem ale ich kibicowanie ogranicza sie do sledzenia wynikow na necie. A na Ruchu sa przy okazji derbow albo wazniejszych szpili. I wlasnie takich ludzi trzeba przyciagnac na stadion.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#19 Post autor: gerhat » 11 paź 2005, o 08:54

Luke pisze:Ta panienka od spraw marketingu Ruchu "pracuje" u nas za darmo(gdzieś tak wyczytałem)bo w zamian ma robić jakiś doktorat na temat piłkarzy czy coś w tym stylu.Wogóle wydaje mi się że zatrudnienie jej to był pomysł jak kulą w płot bo ona nie ma BLADEGO POJĘCIA O NASZYM KLUBIE,KIBICACH,FC itd !!Myśle że jedynym jej osiągnięciem będzie to iż nikt postronny nie mająć "błogosławieństwa" ludzi z zarządu nie będzie mógł produkować gadżetów z Niebieską eRką - tyle,ja jestem za tym aby tak było lecz to stanowczo ZA MAŁO... :roll: :roll: PozdRawiam seRdecznie!!
Jo nie mom watpliwości że to kolejny niewypał po specu od marketingu co był 3 miesiące i nikt go nie widzioł.
Ta panienka jest po filologii polskiej więc mogymy z niom pogodac o Sienkiewiczu czy Norwidzie, ale nie o Ruchu.
Mom wrażenie ze to córeczka kogoś ważnego, co potrzebuje kwitek do doktoratu.
Obych się mylił.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#20 Post autor: KK » 11 paź 2005, o 12:10

Lowca - mecze rezerw i juniorow opisujemy od poczatku tego sezonu, wlasciwie mecz po meczu. Jest krotki opis, sklady, strzelcy bramek. Informacje na temat tych spotkan z roznych wzgledow sa umieszczane z malym poslizgiem (1-2 dni), ale sa z kazdego meczu. Sa kadry obu zespolow, jest terminarz...

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#21 Post autor: L.G » 11 paź 2005, o 12:15

Kkubicki pisze:Lowca - mecze rezerw i juniorow opisujemy od poczatku tego sezonu, wlasciwie mecz po meczu. Jest krotki opis, sklady, strzelcy bramek. Informacje na temat tych spotkan z roznych wzgledow sa umieszczane z malym poslizgiem (1-2 dni), ale sa z kazdego meczu. Sa kadry obu zespolow, jest terminarz...
Niezrozumiałeś mnie.

To jest strona oficjalna, więc przypuszczam że zarząd klubu o tym wie, więc skoro wie, że taka strona istnieje ! to klubowi powinno zależyć by na OFICJALNEJ stronie był TERMINARZ /data godzina plus lokalizacja/ meczy nie tylko pierwszej drużyny. (oczywiście relacje też).
Mecz Juniorów czy rezerw, mogłby poprzxedzać dwa trzy dni wcześniejk podobny zwiastun jak w przypadku pierwszej. Czemu nie ?
Przeczytołeś pobieżnie i uznałeś, ze sie Ciebie czepiom, a tak nie jest.
Przeczytej jeszcze roz.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2005, o 14:27 przez L.G, łącznie zmieniany 1 raz.
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#22 Post autor: KK » 11 paź 2005, o 12:25

Postaramy sie w relacjach z meczow rezerw i juniorow umieszczac date z godzina i miejsce nastepnego meczu. Pozdro

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#23 Post autor: radzion » 11 paź 2005, o 15:41

Lysy pisze: a tak na marginesie co zrobił dotychczas ten chop od marketingu u nos?
nic nie zrobiol bo nie mogl zrobic! czemu?

neich ci inni odpowiedza!
i czego my wymogomy skoro nawet nie znomy swojego klubu, ludzi w nim pracujacych( nie pisza o sprzataczkach itd) , nawet nazwiskach ale przynajmniej plec pracownikow mozna by znac :?

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#24 Post autor: L.G » 11 paź 2005, o 15:44

radzion pisze:
Lysy pisze: a tak na marginesie co zrobił dotychczas ten chop od marketingu u nos?
nic nie zrobiol bo nie mogl zrobic! czemu?

neich ci inni odpowiedza!
i czego my wymogomy skoro nawet nie znomy swojego klubu, ludzi w nim pracujacych( nie pisza o sprzataczkach itd) , nawet nazwiskach ale przynajmniej plec pracownikow mozna by znac :?
Jak momy znać skoro wszyscy przemądrzali na prosto postawione pytanie odpowiadają tak:
neich ci inni odpowiedza!
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#25 Post autor: Patton » 11 paź 2005, o 16:38

radzion - wiesz co robi ta laska w klubie?? Promuje... ale siebie...
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

#26 Post autor: Elmer » 11 paź 2005, o 16:54

Możecie sobie p. Beatę Simon ogladąć na TVP 2 w poniedziałki ok. 19.30. Tam jest pokazane jak dzięki środkom z Unii założyły z koleżanką firmę i starają się miec z tego jakies zyski.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

COBRA
Posty: 4389
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

#27 Post autor: COBRA » 11 paź 2005, o 17:19

Luke pisze:Ta panienka od spraw marketingu Ruchu "pracuje" u nas za darmo(gdzieś tak wyczytałem)bo w zamian ma robić jakiś doktorat na temat piłkarzy czy coś w tym stylu.Wogóle wydaje mi się że zatrudnienie jej to był pomysł jak kulą w płot bo ona nie ma BLADEGO POJĘCIA O NASZYM KLUBIE,KIBICACH,FC itd !!Myśle że jedynym jej osiągnięciem będzie to iż nikt postronny nie mająć "błogosławieństwa" ludzi z zarządu nie będzie mógł produkować gadżetów z Niebieską eRką - tyle,ja jestem za tym aby tak było lecz to stanowczo ZA MAŁO... :roll: :roll: PozdRawiam seRdecznie!!
A z tego co ja wiem to pani Beata Simon jest nową rzeczniczka prasową a nie panią od marketingu!!!Pracuje zadarmo wzamian za doswiadczenia ktore maja jej pomoc w pisaniu pracy magisterskiej.Wiec chyba gadacie o dwoch roznych osobach.

Luke

#28 Post autor: Luke » 11 paź 2005, o 17:27

COBRA pisze:
Luke pisze:Ta panienka od spraw marketingu Ruchu "pracuje" u nas za darmo(gdzieś tak wyczytałem)bo w zamian ma robić jakiś doktorat na temat piłkarzy czy coś w tym stylu.Wogóle wydaje mi się że zatrudnienie jej to był pomysł jak kulą w płot bo ona nie ma BLADEGO POJĘCIA O NASZYM KLUBIE,KIBICACH,FC itd !!Myśle że jedynym jej osiągnięciem będzie to iż nikt postronny nie mająć "błogosławieństwa" ludzi z zarządu nie będzie mógł produkować gadżetów z Niebieską eRką - tyle,ja jestem za tym aby tak było lecz to stanowczo ZA MAŁO... :roll: :roll: PozdRawiam seRdecznie!!
A z tego co ja wiem to pani Beata Simon jest nową rzeczniczka prasową a nie panią od marketingu!!!Pracuje zadarmo wzamian za doswiadczenia ktore maja jej pomoc w pisaniu pracy magisterskiej.Wiec chyba gadacie o dwoch roznych osobach.
Nie,ja właśnie pisze o niej i nie ma mowy o pomyłce ponieważ raz też widziałem ją na zdjęciu w gazecie a w artykule pisali że zajmuje się ona u nas marketingiem...Lysy,u nos już nie ma tego chopa od marketingu ino jest taka 23-letnia babka.

COBRA
Posty: 4389
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

#29 Post autor: COBRA » 11 paź 2005, o 17:30

Luke pisze:
COBRA pisze:
Luke pisze:Ta panienka od spraw marketingu Ruchu "pracuje" u nas za darmo(gdzieś tak wyczytałem)bo w zamian ma robić jakiś doktorat na temat piłkarzy czy coś w tym stylu.Wogóle wydaje mi się że zatrudnienie jej to był pomysł jak kulą w płot bo ona nie ma BLADEGO POJĘCIA O NASZYM KLUBIE,KIBICACH,FC itd !!Myśle że jedynym jej osiągnięciem będzie to iż nikt postronny nie mająć "błogosławieństwa" ludzi z zarządu nie będzie mógł produkować gadżetów z Niebieską eRką - tyle,ja jestem za tym aby tak było lecz to stanowczo ZA MAŁO... :roll: :roll: PozdRawiam seRdecznie!!
A z tego co ja wiem to pani Beata Simon jest nową rzeczniczka prasową a nie panią od marketingu!!!Pracuje zadarmo wzamian za doswiadczenia ktore maja jej pomoc w pisaniu pracy magisterskiej.Wiec chyba gadacie o dwoch roznych osobach.
Nie,ja właśnie pisze o niej i nie ma mowy o pomyłce ponieważ raz też widziałem ją na zdjęciu w gazecie a w artykule pisali że zajmuje się ona u nas marketingiem...Lysy,u nos już nie ma tego chopa od marketingu ino jest taka 23-letnia babka.
No to na jednej z naszych stron cisną kity :wink:

http://gorny-slask.blog.onet.pl/2,ID402 ... index.html
Ostatnio zmieniony 11 paź 2005, o 17:40 przez COBRA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#30 Post autor: L.G » 11 paź 2005, o 17:33

O i to jest własnie to. Ktokolwiek jest na tym stanowisku. Zarządowi chyba chodzi o to żeby gówno było wiadomo i topiyli my się w domysłach, spekulacjach i hipotezach... zamęt jest im na ręka

A mętny wodzie.....
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], JSensei, Mavo1920, moRi95, tynbydziedobry i 73 gości