Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Slawko
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6886 Post autor: Slawko » 26 paź 2017, o 15:10

Więcej osób głosuję na jakiś mural niż na np cykl turniejów koszykówki, czy np centrum filmów amatorskich? To są milion razy ciekawsze projekty.
Co to ma być za mural, gdzie, jak duży? Nic nie wiadomo i kilkaset osób daje na to głos?
Przy czym głosy rosną cały czas łeb w łeb z historiąruchu.
Śmierdzi to wałem na odległość.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r.

scaneRboy
Kontakt:

#6887 Post autor: scaneRboy » 26 paź 2017, o 15:33

Wlasnie o tym tez mialem wspomniec. Wiecie, ze np. nie ma w okolicy czegos tak oczywistego, jak kolka fotograficznego dla dzieci? W czasach obrazkowych nie ma gdzie nauczyc dzieci fotografowania.
To centrum filmowe brzmi bardzo interesujaco.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Tobol
Kontakt:

#6888 Post autor: Tobol » 26 paź 2017, o 15:45

grzej pisze:
Slawko pisze:Wyjasniło sie dlaczego niektórzy nie mogli oddać głosu?
Ja jednak upatruje jakis szwindel. I to gruby, bo chodzi o setki tys zl, publicznej kasy.
Juz nie chodzi o to ze miał koniecznie wygrac projekt historiaruchu. Ale mural? Na zdrowy rozsadek to powinno miec najmniej glosow...
Byłem wczoraj w Urzędzie, pani mi wytłumaczyła, że to oznacza, że dane są niezarejestrowane w bazie. Trudno mi w to uwierzyć, ale powiedziała, że wystarczy podejść do Urzędu, wprowadzą dane i można głosować...
Myślę sobie może osoby starsze mają z tym kłopot, ale wpisałem dane ojca, rocznik 1941 i jego wszystkie dane są...

Dzisiaj pojawił się tekst promujący w papierowym wydaniu "Sportu", katowickim wydaniu "Wyborczej", na fanpagu Ruchu i na niebiescy.pl

Różnica głosów spadła z 290 na 150 na naszą niekorzyść. Mural ma 2650 głosów, to w przeliczeniu na oko 600-800 osób
Dziś normalnie udało się zagłosować. Bez wizyty w UM, bez pisania maila. Nie wiem o co wtedy chodziło.

grzej
Kontakt:

#6889 Post autor: grzej » 26 paź 2017, o 16:26

True Blue pisze:Niy chca tu nikogo bronić, ale co wiadomo na temat naszego projektu? Z tego co wiem podobno rzecz już kiedyś była na Jagiellońskiej kiedyś. Przy zgłaszaniu projektów dołonczo sie ino krótki opis, Dogranie szczegółów mo miejsce dopiero po wyłonieniu wniosku.
Co dokładnie chcesz wiedzieć? Odpowiem na wszystkie twoje pytania.
historiaruchu.pl

Lateralus
Kontakt:

#6890 Post autor: Lateralus » 26 paź 2017, o 16:32

Sorry ale nie wierza w to ze walczymy z emerytami. Przede wszystkim nie wierza ze emeryci walczą o jakiś mural! Co ma tym muralu mo być!? Wizerunek bohaterskiego chorzowskiego emeryta!? Przecież to jest wałek jak ch**. No ludzie nie dajmy sie robić za ciula

Awatar użytkownika
OSH
Kontakt:

#6891 Post autor: OSH » 26 paź 2017, o 16:48

Spichli sie bo to mo byc tako mozaika, kozdy bydzie sie mogl cos namalowac od siebie. A co, gdzie i kiedy i czy to jest walek to jo juz niwim.

Awatar użytkownika
Aveni1920
Kontakt:

#6892 Post autor: Aveni1920 » 26 paź 2017, o 17:36

Lateralus pisze:Sorry ale nie wierza w to ze walczymy z emerytami. Przede wszystkim nie wierza ze emeryci walczą o jakiś mural! Co ma tym muralu mo być!? Wizerunek bohaterskiego chorzowskiego emeryta!? Przecież to jest wałek jak ch**. No ludzie nie dajmy sie robić za ciula

Chorzów to miasto starych ludzi..
Łowcy Cyganów

Lateralus
Kontakt:

#6893 Post autor: Lateralus » 26 paź 2017, o 21:12

Ja ja... Chorzów to biedne miasto... Chorzowa nie stać na nowy stadion... Chorzów to... i tak wkoło można sobie tłumaczyć wszystko

Awatar użytkownika
Aveni1920
Kontakt:

#6894 Post autor: Aveni1920 » 26 paź 2017, o 21:25

Lateralus pisze:Ja ja... Chorzów to biedne miasto... Chorzowa nie stać na nowy stadion... Chorzów to... i tak wkoło można sobie tłumaczyć wszystko

"Chorzów jest najstarszym demograficznie miastem w województwie śląskim. " https://pl.wikipedia.org/wiki/Chorz%C3%B3w
Łowcy Cyganów

Lateralus
Kontakt:

#6895 Post autor: Lateralus » 26 paź 2017, o 21:27

Dlatego to uczcijmy muralem

Awatar użytkownika
OSH
Kontakt:

#6896 Post autor: OSH » 26 paź 2017, o 21:51

Kozdy sie bydzie mogl swoja eRka namalowac...

Scypion
Kontakt:

#6897 Post autor: Scypion » 26 paź 2017, o 21:53

scaneRboy pisze:Wlasnie o tym tez mialem wspomniec. Wiecie, ze np. nie ma w okolicy czegos tak oczywistego, jak kolka fotograficznego dla dzieci? W czasach obrazkowych nie ma gdzie nauczyc dzieci fotografowania.
To centrum filmowe brzmi bardzo interesujaco.
Też mi oczywistość...
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

Awatar użytkownika
pedro-sbl
Kontakt:

#6898 Post autor: pedro-sbl » 26 paź 2017, o 21:58

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... ansku.html

Czy wyniki budżetu obywatelskiego w Gdańsku zostały zmanipulowane? Aktywiści z Rowerowej Metropolii przeprowadzili analizę wyników głosowania, z której wynika, że mogło tak być. W miejskiej bazie wyników brakuje części głosów oddanych na ogólnomiejski projekt rowerowy oraz naziemne przejście na Zaspie.

4 października prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaprezentował wyniki głosowania na budżet obywatelski 2018. Wśród projektów ogólnomiejskich najwięcej głosów zdobyło „26 defibrylatorów w przestrzeni miasta”. Przegrał za to wzbudzający najwięcej emocji projekt „Razem poprawmy drogi rowerowe i piesze, część II”, zgłoszony przez środowisko rowerzystów z Rowerowej Metropolii – dostał jedynie 3325 głosów.
Obrazek

Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

miechowiner13
Kontakt:

#6899 Post autor: miechowiner13 » 27 paź 2017, o 09:54

jo coroz bardziej mom wrażenie, że te wszystkie tego typu projekty to teoria i fikcja, dające złudne poczucie, że się mo jakieś znaczenie, a już dawno jest rozstrzygnięte na co kasa pójdzie.

Ozor
Kontakt:

#6900 Post autor: Ozor » 27 paź 2017, o 12:20

3504
POWSTANIE MURALU W CENTRUM CHORZOWA

3383
HISTORIA RUCHU Chorzów - TABLICE INFORMACYJNE ORAZ STRONA Z WIRTUALNYM SPACEREM
:wsciekly: to są ku*** kpiny

ODPOWIEDZ