Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 1195
Rejestracja: 28 cze 2007, o 04:58
Lokalizacja: SupeRHanysowo
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6766 Post autor: OSH » 25 paź 2017, o 12:19

Z tego co wiem to byl pomysl starszyzny i oni tam na tych swoich spotkaniach poparli ten pomysl, bezto majo tyla glosow. Na pejfucku to promowali, moze nawet do urzyndu grupowo lazili sie podpisywac...

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6767 Post autor: mulan » 25 paź 2017, o 12:44

Żeby w tym głosowaniu osiągnąć dobry wynik należy zagłosować na projekt dot. Ruchu dając 5 pkt a muralowi 0!
Wydaje mi się że ludzie z głupoty mogą głosować 5 pkt na Ruch i 5 pkt na mural. Stąd takie rezultaty.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6768 Post autor: WolnyLogin » 25 paź 2017, o 12:56

Nie, bo to są projekty społeczne i masz do dyspozycji 5 pkt max. Ale masz rację w przypadku kiedy ludzie rozdzielają te 5 pkt, na np. 3 pkt dla Ruchu i 2 pkt na mural - bo niestety podejrzewam, że są i tacy.

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6769 Post autor: scaneRboy » 25 paź 2017, o 13:02

to nie jest istotne... interesuje mnie jakim cudem wygrywa projekt, o którym nic nie wiadomo?
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6770 Post autor: grzej » 25 paź 2017, o 13:13

@Lateralus
Nie chcę nikogo bezpodstawnie oskarżać, nie wiem czy to możliwe czy nie.
@WolnyLogin
Głosowanie w punktach stacjonarnych wygląda dokładnie tak samo. Siedzi Pani przy komputerze i wstukuje dane mieszkańca na tej samej stronie. Ten punkt jest dla osób, które nie potrafią same używać komputera lub nie mają internetu. Zatem prezentowane wyniki są aktualne na stronie. Odnoszę podobne wrażenie, że to głosowanie antyRuch
@OSH - wiesz gdzie ma powstać ten mural i co przedstawiać?
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6771 Post autor: Lateralus » 25 paź 2017, o 13:17

Mam wrażenie ze ktoś moze manipulować danymi wiec czy istnieje realna możliwość sprawdzenia czy dana osoba wogole głosowała czy też jej dane zostały wykorzystane do głosowania. To raczej nie możliwe zeby projekt miał tyle głosów a nikt o tym nie wie. Głosy sa zbierane tylko przez głosowanie internetowe czy tez można głosować w inny sposób (np listy z podpisami)?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6772 Post autor: grzej » 25 paź 2017, o 13:30

Z tego, co udało mi się dowiedzieć, jeśli masz listę z danymi osób i z tą listą idziesz do punktu stacjonarnego, to pani z urzędu wstukuje te dane od razu do komputera na tej samej stronie co, ci którzy to robią na podstawie tego linka: https://bo.chorzow.eu/glosowanie-na-projekty.html

Nie wiem czy można to zweryfikować, pewnie tak, ale wątpię abym zgłaszał jakieś reklamacje bądź roszczenia w tej sprawie
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6773 Post autor: Lateralus » 25 paź 2017, o 17:19

No ja i po mszy zebrać ze 50 podpisikow kaj ludzie nawet nie wiedza pod czym sie podpisują. Mysla ze są super zorganizowani a my chcemy to załatwić masą która albo zagłosuje albo nie

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6774 Post autor: jajo » 25 paź 2017, o 18:51

grzej pisze:Z tego, co udało mi się dowiedzieć, jeśli masz listę z danymi osób i z tą listą idziesz do punktu stacjonarnego, to pani z urzędu wstukuje te dane od razu do komputera na tej samej stronie co, ci którzy to robią na podstawie tego linka: https://bo.chorzow.eu/glosowanie-na-projekty.html

Nie wiem czy można to zweryfikować, pewnie tak, ale wątpię abym zgłaszał jakieś reklamacje bądź roszczenia w tej sprawie
czyli wystarczy, ze tym ludziom ktorym nie dalo sie wpisac danych, ktos przyniosl na liscie do punktu i powiedzial, ze chca glosowac na mural? a dane mogl miec z roboty, upc, banku, orange i w icul innych miejsc gdzie je na codzien zostawiamy. myslalem do tej pory, ze ten budzet obywatelski to propagandowka wladzy a wyglada na dodatkowy sposob na wyciagniecie miejskiej kasy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6775 Post autor: Lateralus » 25 paź 2017, o 20:17

Tego właśnie sie bałem pisząc swojego posta bo coś mi tak tym śmierdzi...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
OSH
Posty: 1195
Rejestracja: 28 cze 2007, o 04:58
Lokalizacja: SupeRHanysowo
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6776 Post autor: OSH » 26 paź 2017, o 06:50

@grzej to jest jakis pomysl emerytow, kozdy mo miec jakis udzial w tym muralu. Bezto sie tak sprezytli. Kaj i kiedy to teroz niewiem. Wiem ino ze ostro dzialali w tych swoich klubach w kierych sie udzielajom i aktywujom spolecznie...

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6777 Post autor: miechowiner13 » 26 paź 2017, o 10:22

Lateralus pisze:No ja i po mszy zebrać ze 50 podpisikow kaj ludzie nawet nie wiedza pod czym sie podpisują. Mysla ze są super zorganizowani a my chcemy to załatwić masą która albo zagłosuje albo nie

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Teraz na farach zbierają podpisy za ustawą stop aborcji, to już każdy mo dane jak na tacy, niestety jo w to nie wierza, że tyla ludzi głosuje na mural, nie wiedząc nawet gdzie, ani jak on ma wyglądać.

Bardziej mnie zastanawio czy oni ino jeden projekt z danej grupy realizują? Bo ciężko budżetowo porównać nie które realizacje.

gringo21
Posty: 250
Rejestracja: 20 cze 2008, o 00:04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6778 Post autor: gringo21 » 26 paź 2017, o 10:39

SPOŁECZNY
Centrum
Liczba głosów: 3067
HISTORIA RUCHU Chorzów - TABLICE INFORMACYJNE ORAZ STRONA Z WIRTUALNYM SPACEREM


SPOŁECZNY
Centrum
Liczba głosów: 2803
POWSTANIE MURALU W CENTRUM CHORZOWA
TYLKO RUCH !!!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7956
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Działania marketingowe

#6779 Post autor: Scypion » 26 paź 2017, o 12:31

12:31 266 głosów na plus :cisza:

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6780 Post autor: True Blue » 26 paź 2017, o 13:21

Niy róbcie już gańby z tymi teoriami spiskowymi. Wniosek o mural złożył mój kumpel. synek 30 lot. Niy mo żodnych układów w UM, ani w żodnych klubach emeryta. Po parafiach niy zbiero bo jes niywierzoncy. W tym roku jest rozróżnienie na projekty społeczne i infrastrukturalne bezto głosy rozkładajom sie inaczyj. W zeszłym roku boło wiyncyj na projekty infrastrukturalne bo wiadomo, że kożdy woli coś trwałego żeby BO powstoło. Co to za problem żeby w 100tys mieście 700 ludzi zagłosowało na mural? Powiem Wom jeszcze jedno, może trocha szokujonce że patrzonc po frekwencji na stadionie i rozkładzie FanClubów to z Chorzowa na szpile regularnie łazi może 1000 osób, reszta na Ruch mo wylone.
ZAWSZE NIYBIESKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], dako, Pulocini i 279 gości