Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#46 Post autor: fuhr » 12 paź 2005, o 19:29

Patton pisze:Hahaha, ja Ci pokaze 150 osob, ktore znaja sie na tym lepiej i bede za friko pomagali. Tylko, ze klub ich nigdy nie wezmie powaznie... PozdRo


ja w to nie wierze :oops:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#47 Post autor: L.G » 12 paź 2005, o 19:31

fuhr pisze:
Patton pisze:Hahaha, ja Ci pokaze 150 osob, ktore znaja sie na tym lepiej i bede za friko pomagali. Tylko, ze klub ich nigdy nie wezmie powaznie... PozdRo


ja w to nie wierze :oops:
w co ? w to że jest takich 150 ludzi czy w to, że nawet za friko klub ich niy weźnie ?
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#48 Post autor: fuhr » 12 paź 2005, o 19:54

łowca goroli pisze:
fuhr pisze:
Patton pisze:Hahaha, ja Ci pokaze 150 osob, ktore znaja sie na tym lepiej i bede za friko pomagali. Tylko, ze klub ich nigdy nie wezmie powaznie... PozdRo


ja w to nie wierze :oops:
w co ? w to że jest takich 150 ludzi czy w to, że nawet za friko klub ich niy weźnie ?


ze jest 150 osob ktorzy beda chcieli za darmo pracowac do klubu - i ktorzy maja choc blade pojecia czym mieli by sie zajmowac....


na Ruch chodzi aktualnei okolo 2000-3000 ludzi(moze i to nawet liczba na wyrost) czyli wedlug tej proporcji - 5 procent ludzi to ludzie zwiazani z marketingiem i chcacy poswiecic 5 dni w tygodniu na prace w klubie



nie wierze w to....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#49 Post autor: Patton » 12 paź 2005, o 20:25

fuhr - smieszysz mnie. Chodzilo mi o ogol ludzi, ktorzy maja pojecie o tym i mogliby pomoc klobowi. wierz mi, ze jest takich duzo. Ty patrzysz na glupia frekwencje teraz, ja mowie o calkiem innej sprawie. Zreszta wiekszosc zwyklych szarych kibicow Ruchu ma wieksze pojecie o klubie i tym jak przyciagnac ludzi, niz ta panna... Zreszta wiekszosc osob co mialo z nia stycznosc sie tylko ironicznie usmiecha. Jak myslisz dlaczego?? PozdRawiam!!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Luke

#50 Post autor: Luke » 12 paź 2005, o 20:30

kolend pisze:
Eagle pisze:Dziolszka w wieku 23 lot bez doswiadczenia zawodowego w trakcie pisania pracy mgr zajmuje sie marketingiem w firmie z 85 letniom tradycjom? :shock: Jo OGUP terozki :? Polska jest w UE i my som w XXI wieku? :shock:
masz racje - brzmi to smiesznie, tylko trzeba sie zastanowic, czy lepiej zeby taka dziolszka sie tym zajmowala czy... nikt
Szczeże mówiąc to już bym wolał żeby nikogo nie było bo w tym przypadku bardziej się będą z nos śmioli że momy takich "specjalistów" niż to przyniesie jakiekolwiek efekty!!Niektórzy w zarządzie wychodzą chyba z założenia że "z braku laku i kit dobry" i to mnie martwi najbardziej... :roll: :roll:

kolend
Posty: 339
Rejestracja: 17 lip 2004, o 09:49

#51 Post autor: kolend » 12 paź 2005, o 22:46

Luke pisze:
kolend pisze:
Eagle pisze:Dziolszka w wieku 23 lot bez doswiadczenia zawodowego w trakcie pisania pracy mgr zajmuje sie marketingiem w firmie z 85 letniom tradycjom? :shock: Jo OGUP terozki :? Polska jest w UE i my som w XXI wieku? :shock:
masz racje - brzmi to smiesznie, tylko trzeba sie zastanowic, czy lepiej zeby taka dziolszka sie tym zajmowala czy... nikt
Szczeże mówiąc to już bym wolał żeby nikogo nie było bo w tym przypadku bardziej się będą z nos śmioli że momy takich "specjalistów" niż to przyniesie jakiekolwiek efekty!!Niektórzy w zarządzie wychodzą chyba z założenia że "z braku laku i kit dobry" i to mnie martwi najbardziej... :roll: :roll:
laseczka po prostu pisze prace magisterska, jaki ma dokladnie temat - nie wiem
ale wiem, ze jak trzeba - to taki piszacy chodzi po firmach i zdobywa informacje, robi jakies praktyki itp.
ona akurat trafila do RUchu, a ktos sie o tym dowiedzial, napisal artykul itd.... potoczylo sie to wszystko
jakos nie trafili do nas porzadni marketnigowcy z dyplomami i doswiadczeniem - tylko ona
proponuje dac jej spokoj w pisaniu pracy- a na jej miejsce poszukac kogos obeznanego i doswiadczonego:)

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

#52 Post autor: Ozor » 12 paź 2005, o 22:53

stażystka tylko nie wiadomo od kogo sie ma uczyc.

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#53 Post autor: L.G » 12 paź 2005, o 23:01

Ozor pisze:stażystka tylko nie wiadomo od kogo sie ma uczyc.
Znocie dokładno data jak zaczeła ?

Hmm. ciekawe czy Dziołszka czyto te nasze opinie na swój temat. Strzelom ale myśla, że ja.

http://www.ruch.chorzow.pl/forum/profil ... ile&u=7633
http://www.ruch.chorzow.pl/forum/profil ... ile&u=7634

????

rocznikowo niby wychodzi, że miałaby 24lata (czyli kończy studia !!!) ale może rodziyła sie wele Bożego Narodzenia ?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2005, o 23:31 przez L.G, łącznie zmieniany 2 razy.
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

Viro

#54 Post autor: Viro » 12 paź 2005, o 23:29

fuhr i inni
na tym forum znajdzie sie conajmniej kilku ludzi wyksztalconych chyba bardziej niz ta pani i co wiecej majacych pojecie o klubie, marketingu , KIBICACH, o nas niebieskich gdzie co jak i kiedy uderzyc!!!
zreszta bylo/jest wiele pomyslow , ktore wielokrotnie poruszalismy czy to jeszcze na zebraniacgh zarzadu za pana R za pna M czy juz z samym panem Zietkiem
narazie sa plany............. ale wg nas to nprawde dobre pomysly , ktore posluza napewno zwiekszeniu frekfencji , spowoduja szum wokol naszego klubu - bo na dzis dzien nie jestesmy wogole klubem medialnym, plakatow jest jak na lekarstwo , pozyskianie mlodych kibicow to pobozne zyczenia , nie wspominajac juz o dbaniu o nasze fc !!!!, ktore sa tak wazne dla nas i zawsze stanowily nasza sile!!!
nie mam nic osobiscie do tej pani ale uwazam , ze klub pilkarski nie jest dla niej odpowiednim miejscem tym bardziej, ze uwazam , ze nie ma ona zielonego pojecia o co tu tak naprawde chodzi bo kazdy z nas wie , ze nasz swiat kibicow to nie zycie 'normalnego' czlowieka
pozdRawiam

Luke

#55 Post autor: Luke » 13 paź 2005, o 07:02

kolend pisze:proponuje dac jej spokoj w pisaniu pracy- a na jej miejsce poszukac kogos obeznanego i doswiadczonego:)
Dokładnie!O to właśnie chodzi...PozdRo.

B.Simon

#56 Post autor: B.Simon » 21 paź 2005, o 16:16

witam!

to ja, ta panienka, która nie ma bladego pojęcia...
jeżeli chodzi o media, to już 2 miesiące temu dogadaliśmy się z :
- Polskim Radiem Katowice (redaktor przyjeżdża do Ruchu, nagrywa zapowiedź z piłkarzami i emituje ją na dzień przed meczem+ łączenia ze stadionu));
- TVP3 Katowice (15-minutowe relacje z meczów na antenie TVP3)
- dziennikiem Sport (powierzchnia reklamowa 2x w tygodniu w dniu meczu i w dniu poprzedzajacym mecz).
pojawiać się też będą relacje na www.comtv.pl.

przygotowaliśmy projekty nowych materiałów promocyjnych, które będzie można zakupić w punktach, które podpisały z Ruchem stosowną umowę.

pracujemy nad projektem kampanii społecznej. podejmowanych jest wiele działań,które widocznie was nie interesują, ale przecie każdy ma prawo....

cały czas podtrzymuję, że jestem otwarta na wasze propozycje, bo to przecież wszystko dla was.

a co do umieszczenia informacji o rozgrywkach II drużyny i ŚLJ, to proponuję wejść na stronę www.ruch.chorzow.pl i kliknąć na ikonkę "rezerwa". to samo dotyczy ŚLJ.

podkreslam raz jeszcze mozecie pisac o swoich pomysłach, zapraszam!

B.Simon

#57 Post autor: B.Simon » 21 paź 2005, o 16:31

dziękuję poza tym za te cudowne opinie!
tak dla Waszej informacji - nie jestem córcią wpływowego tatusia!
prowdzę agencję artystyczną, zapraszam na www.reakcja.com

teraz widać, kto tu nie ma pojęcia - nie mam magicznej różdżki, na wsztsko trzeba zapracować i nic się nie poprawi z dnia na dzień, ale widzę, że sznasy mi nie dacie.....

nic to... możecie się na mnie wyzywać, nie ma sprawy
pozdrawiam Was!

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6203
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#58 Post autor: heli » 21 paź 2005, o 16:52

B.Simon pisze:...

a co do umieszczenia informacji o rozgrywkach II drużyny i ŚLJ, to proponuję wejść na stronę www.ruch.chorzow.pl i kliknąć na ikonkę "rezerwa". to samo dotyczy ŚLJ.
...
co jest na stronie to my wiemy i nie potrzebujemu wskazówek do tego,
przecież chodziło o to aby przed meczami tych drużyn były podawane miejsce i godzina meczu, a póki co to tego się idzie dowiedzieć tylko od kumpli niż wyciągnąć jakąs informacje z klubu.

Co do pani wiedzy w zakresie marketingu to sie nie wypowiem, bo nei mam ku temu kompetencji, ale jeżeli chodzi o wiedze o oczekiwania kibiców, oraz ogólną wiedze na temat naszego klubu to myśle, że musi pani jeszcze popracować
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#59 Post autor: L_M » 21 paź 2005, o 16:56

od nastepnego meczu, przy opisie kazdego meczu rezerw lub juniorow, na koncu bedziemy sie starali podac godzine kolejnego meczu no i miejsce - pozdRo:)

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#60 Post autor: hanys1920 » 21 paź 2005, o 17:00

B.Simon pisze: teraz widać, kto tu nie ma pojęcia
fajnie że nas odwiedził ktos z klubu, ale ton wypowiedzi taki w stylu wojowniczym jest trochę nie na miejscu według mnie..potwierdza jakby brak znajomości kibiców jako grupy, a to co klub juz zrobił w działaniach marketingowych to widzimy, nie jest to wiele, ale zawsze cos według mnie i tak wiele sie nie da zrobić przy kiepskiej grze bo to jest podstawa by kibiców przyciagnąc na stadion- dobra gra i wyniki druzyny, wtedy mozna sie wykazać, u nas wyników ciagle brakuje więc nawet działania marketingowe na skale najlepszych nie pomogą..
i bez żadnych reklam agencji artystycznych...jest pani w końcu tu jako przedstawiciel Ruchu Chorzów.....
prywatnie też chyba pani nikt nie ocenia...pozdRawiam....
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 100 gości