Zachowanie naszych kibiców w Szczecinie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Great
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:48
Kontakt:

#16 Post autor: Great » 26 lis 2002, o 10:46

Niych ktoś mi powie po jaki ch*** jechać 600 km niezłom paką. Zrobić wrażenie ilością (bo z jakością to już gorzej)
Piszesz że była niezła paka ale ch***wa jakość to wkońcu jaka była ekipa wg ciebie? :lol: i co to ma do tematu, kogo tu próbujesz osmieszyć?
p.s. z tego co wynika to sam nawet nekrzykłes raz a mowisz na innych, ile byłes na stadionie przed emczem 1h? a wiesz ile ta niezła paka o słabej jakości: :D jak to nazwałes była już na tym stadionie?
Great

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#17 Post autor: gerhat » 26 lis 2002, o 15:40

AdiC jak tam byłeś to trz było wziąść to w swoje ręce i skrzyknąć te 600 chłopa do lepszego dopingu. Miałeś na to napewno większy wpływ niż Ci co siedzieli przed TV.
Nie rozumiem twych żali, mogłeś się drzeć na całe gardło, może inni by pochwycili, a tak byłes jedną z tych osób do których masz pretensje.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 26 lis 2002, o 16:11

ponieważ jakas tajemnicza ręka cenzury usuneła wypowiedź tajemniczego zdzicha, który ponoc spuscił wp.... naszym w Mysłowicach, poniższa odpowiedź jest już nieaktualna:

bo wszyscy tutaj czekalismy az 8) zdzisio to napisze
proszę


ps
:D cenzor powinien usunąć teraz mój post bo wszystko się wyda
Ostatnio zmieniony 27 lis 2002, o 09:05 przez gerhat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#19 Post autor: Patton » 26 lis 2002, o 16:49

Panowie - po co to wszystko? Teraz bedziecie sie wyklocac o to czy ktos spiewal czy nie. Wazne, ze RUCH tam byl.... i to wszystko. A pilkarze nie zasluzyli jeszcze na doping z calego serca.... Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1488
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Koniec tematu

#20 Post autor: AdiC » 28 lis 2002, o 17:59

Kończa już tyn tymat. Jak ktoś sie czuje urażony mojom opiniom to przepraszam. Mam prawo do swojego zdania, a specjalistom od cenzury radza żeby wyluzowali.
PS Nie bardzo wiem po co te dopiski piknik do mojego nicka, a tym bardziej do tego co żech pisoł. Nie wiem kto jest autorem takiej klasyfikacji ale na Ruch już chodza od prawie 25 lat (z czego wiele sezonów na wszystkie szpile u siebie i sporadycznie na wyjazdy), na dobre i na złe, w I i II lidze. Od pewnego czasu już niy miyszkom na Bykowinie ale jak ino mom okazja to żech jest na Ruchu w różnych miejscach w Polsce a tu mie jakieś śpiki od pikników wyzywajom. Trocha szacunki bajtle do starszych kibiców, ok?
Pozdrowiom cało NIEBIESKO rodzina.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#21 Post autor: KK » 28 lis 2002, o 19:37

AdiC nie jestes przewrazliwiony?
Najpierw najezdzasz na ludzi ktorzy przejechali 600 km, zmarzli kilka godzin, a teraz czepiasz sie jeszcze pewnych spraw na forum...
Aby Ci uswiadomic to haslo PIKNIK jest oznaczeniem z forum, a nie trybun!
A po drugie tym PIKNIKIEM nazwalem VAHANARE a teraz przyjmujesz poze jakby to na Ciebie wszyscy najezdzali, bluzgali i nie szanowali
Ciekawy jestem kto ta krytyke w strone innych kibicow zaczal, na pewno nie ja czy wspomniany VAHANARA, ktorego z tego miejsca pozdrawiam (kope lat :D )

Zbycho

#22 Post autor: Zbycho » 28 lis 2002, o 22:56

niewiem czy ktoś juz coś podobnego napisał czy nie niechce mi sie czytać wszystkich postów ale mam słowo do adicka ej jedzia na mecz całom noc niespij i stuj na stadionie 7 h ciekawe czy ci się bedzie chciało spiewać ??!!
:shock:

WYTRYSK

#23 Post autor: WYTRYSK » 29 lis 2002, o 10:46

NAWET 600 KM MYLI WAM SIE Z 600 OSOBAMI, ku***, ALE WY JESTESCIE PROSCI

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#24 Post autor: gerhat » 29 lis 2002, o 11:28

Spazm - na stadionie było łacznie 600 widzów, gdyby ten co narzeka skrzyknął ich do dopingu, może by coś z niego było. Jak gralismy z Lubinem to przy identycznym wyniku i naszej grze nie lepszej od tego co pokazała Pogoń bilismy brawo Zagłebiu.

Co do prostoty, nie dyskutuję, bo to w pewnych sytuacjach jest zaletą, za to po twoim nicku widzę ze mam do czynienia z nad wyraz inteligentnym gosciem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: elquatro, Google Adsense [Bot] i 89 gości