Zachowanie naszych kibiców w Szczecinie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Zachowanie naszych kibiców w Szczecinie

#1 Post autor: AdiC » 24 lis 2002, o 10:23

Niych ktoś mi powie po jaki ch*** jechać 600 km niezłom paką. Zrobić wrażenie ilością (bo z jakością to już gorzej) i w całym meczy dopingować druzyna przez 5 minut (z czego połowa to odzywki na Cewa). Tym bardziej że drużyna wreszcie gro skutecznie. Myślicie że zawodnikom dobrze sie gro przy cichych trybunach. Co wy chcecie pokozać.... Ze ino derby som od dopingu??!! Wymagania wobec drużyny mocie, ustawiać zawodników, trenera byście chcieli, robić wjazdy do szatni tyz. Ale jak przychodzi do dopingu to cisza. Pier...la wasze bojkoty. Bojkotujcie sie sami siebie.
PS.
Brawo piłkarze. Pomimo że kibice wom niy pomogli zagraliście mądrze i skutecznie. W mojej ocenie na wyróżnienie za dobry mecz zasługują oprócz strzelców bramek:
Wleciałowski (roz wybił piłka z pustej bramki, i dobrze asekurowoł Matuszka)
Woś (wraca do swojej dyspozycji).
Pozostali zagrali dobrze.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Gość

#2 Post autor: Gość » 24 lis 2002, o 10:42

misiu siedzac w domu mozesz z piwem w garsci wrzeszczec ile ci sie podoba i dopingowac ale mimo wszytko to dziwnym trafem po ostrzezeniu w szatni cos drgnelo (a moze to skutek konca rundy i bliskiego czasu pozegnan)... pomysl troszke to nie boli

Gość

#3 Post autor: Gość » 24 lis 2002, o 12:02

Gość ma rację, dziwnym trafem zaczęli grać. Czyli jednak potrafią...

N-Śl_PF

#4 Post autor: N-Śl_PF » 24 lis 2002, o 14:19

frajerze trzeba bylo jechac a nie pi***olic to jest nasza sprawa czy spiewamy czy nie !!! ale z tego co widze to umiesz tylko przed TV siedziec!!!

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#5 Post autor: DjMaciar » 24 lis 2002, o 15:36

N-Śl_PF pisze:frajerze trzeba bylo jechac a nie pi***olic to jest nasza sprawa czy spiewamy czy nie !!! ale z tego co widze to umiesz tylko przed TV siedziec!!!
ok ja sie zgodze z tym co napisales ale poco goscia wyzywasz od frajerow sa ci co jezdza ci co nie mogo ci co jezdzili i ci co niechca wiec nie bluzgajmy na siebie bo powinnismy byc jak rodzina (dobra rodzina) sam fakt ilu bylo kibicow jest inponujacy patrzac na to ilu chodzi na wlasny stadion(w chwili obecnej) a po drugie forum jest po to by mozna bylo swoje uwagi przedstawic rzeszy kibicow
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Tomicher

Dom

#6 Post autor: Tomicher » 24 lis 2002, o 16:48

Ale równie ważne jest aby dopingować naszych na Cichej, na stadiony musi chodzić więcej osób. Ludzie chodźcie na stadion !!!!!!!!!! :!: :!: :!:

Gość

#7 Post autor: Gość » 24 lis 2002, o 16:57

Mam nadzieje,ze gościu z pf nie pisał do mnie bo nie brałem głosu jeśli chodzi o doping.
Co do Tomicher'a jestem na każdym meczu u siebie i to juz od wielu wielu lat!! Nietety na wyjazdy cześto nie starcza mi pieniędzy:(


To mój post numer 200 więc :roll: :roll: :lol: :lol: :roll: :roll:

grhoak

#8 Post autor: grhoak » 24 lis 2002, o 17:01

5 minut to ty ku*** chyba żeś widzioł skrót w lidze +.

Jedź, siedź(stój) w deszczu i zimnie 6 godzin na stadionie a potem pi***ol gupoty.
Może doping nie był idealny ale nie był też najgorszy.

Gość

Re: Zachowanie naszych kibiców w Szczecinie

#9 Post autor: Gość » 25 lis 2002, o 09:36

[quote="AdiC"]Niych ktoś mi powie po jaki ch*** jechać 600 km niezłom paką. Zrobić wrażenie ilością (bo z jakością to już gorzej) i w całym meczy dopingować druzyna przez 5 minut (z czego połowa to odzywki na Cewa). Tym bardziej że drużyna wreszcie gro skutecznie. Myślicie że zawodnikom dobrze sie gro przy cichych trybunach. Co wy chcecie pokozać.... Ze ino derby som od dopingu??!! Wymagania wobec drużyny mocie, ustawiać zawodników, trenera byście chcieli, robić wjazdy do szatni tyz. Ale jak przychodzi do dopingu to cisza. Pier...la wasze bojkoty. Bojkotujcie sie sami siebie.
VIRO PROPONUJE USUWAĆ TAKIE POSTY!!!!!!!!!!!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#10 Post autor: KK » 25 lis 2002, o 15:30

Kazdy mo prawo do swojego zdania...
Zapewne AdiC jest jednym z nielicznych ktorzy podobnie mysla no ale...
A samemu AdiCOwi polecam jeszcze raz przemyslec sprawe...

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#11 Post autor: DjMaciar » 25 lis 2002, o 16:19

No wlasnie kazdy ma prawo do swojej opini na jaki chce temat a czy komus pasuje temat czy nie to juz indyweidualna sprawa
jeden ma poglad taki drugi inny po to jest forun by dyskutowac nie koniecznie zgadzajac sie z przedmowcami


POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZA JAK I PRZECIW
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#12 Post autor: Gość » 25 lis 2002, o 16:34

Nie tylko moje poglady sa ważne i nie o to chodzi. Moze przesadziłem, ale chodzi mi o to JAK MOŻNA KOGOŚ KRYTYKOWAĆ ZA TO,ZE JEDZIE NA WYJAZD A SAMEMU SIEDZIEĆ W DOMU I BIADOLIĆ.
Spotykłem się już z krytyką w stronę piłkarzy- sam często się jej również poddawałem ,ale jak mozna kogoś krytykować za to ,że jeździ za druzyną po całym kraju. Skoro każdy ma prawo do własnego zdania , a ty siedziałeś w domu jak Oni byli w szczecinie to : ch** cię to obchodzi skoro tam pojechali.

Moze się to komuś nie podobać co pisze ale takie mam zdanie. Pikinik.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Do tych ktrzy majom zawsze racja i kochajom cenzura

#13 Post autor: AdiC » 26 lis 2002, o 08:48

Tak sie akurat zlozylo ze zech tam byl i miol te szczyscie widziec trzecio brama. Niy musicie mie od frajerow przezywac. Z rozmowy z zawodnikami wynikalo ze brakuje im tego dopingu i atmosfery jakom potrafiom nasi zrobic na wyjazdach. Tylko to zech chciol zasygnalizowac.
Ciekawe ze najbardziej w swoich komentarzach chcieli mi dowalic Ci ktorrzy dupa grzoli w doma przed telewizorem. Jak sie wom moja opinia niy podobo to wasz problem. Mozecie jezdzic i cicho siedziec na szpilach a potym pisac jakich momy fajnych kibicow.
Pozdrowiom wszystkich nibieskich
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#14 Post autor: vahanara » 26 lis 2002, o 09:26

Upss... Ale Wam AdiC dop...lił ostatnim postem :D

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#15 Post autor: vahanara » 26 lis 2002, o 09:35

Bart pisze:Moze się to komuś nie podobać co pisze ale takie mam zdanie. Pikinik.
Nie wiem czy słusznie ale mam wrażenie że tym "piknikiem" chciałeś kogoś obrazić.
Wiedz więc chłopcze że ilość postów o niczym nie świadczy. Nie każdy uprawia sztukę dla sztuki. Niektórzy ludzie mówią (piszą) wtedy kiedy mają coś do powiedzenia a nie po to by tylko mówić... Wyobraź sobie że ja np. pomimo że mam tylko parę postów to przeglądam to forum kilka razy dziennie i to od samego początku a nawet jeszcze wcześniej (pytaj Krisza)
Poza tym Forum z założenia jest po to by wymieniać poglądy a nie obrażać się tym bardziej że chyba wszyscy mamy jeden cel - dobro Ruch-u.

Podrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, Bing [Bot], Google [Bot] i 117 gości