KOGO WY NA MIEJSCU MANDRYSZA BYSCIEWYTYPOWALI???

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
LoLo

KOGO WY NA MIEJSCU MANDRYSZA BYSCIEWYTYPOWALI???

#1 Post autor: LoLo » 21 lis 2002, o 23:29

KOGO BYSCIE WYTYPOWALI DO TEJ PIATKI KTÓRA MA MANDRYSZ WYZNACZYC DO OPUSZCZENIA KLUBU??? :?: :!: :twisted:

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#2 Post autor: KK » 22 lis 2002, o 00:23

A juz myslalem ze chodzilo o nastepce Mandrysza (brrr)
Co do tej "piatki" to dziwna sprawa. Widac ze jak grajki maja brzytwe na gardle to potrafia sie zmobilizowac (GKS, Groclin i Legia)
Jest na pewno kilku graczy starszych, ktorzy nie wiele wnosza... Trzeba poszukac jakis mlodych wzmocnien... Dzisiaj przegladalem fotki sprzed kilku lat i Baszczynskiego z szalikiem Ruchu i kilka innych fotek tego gracza
Baszczu to byl i jest gracz duzego formatu, ktory zawsze daje z siebie wszystko... Ja mysle ze gdyby nasi pilkarze dawali tesh z siebie wszystko, nieodpuszczali, walczyli jak okresami w meczach z Amika, Legia to bylibysmy w czubie tabeli... Bo tak sie okazuje ze mimo slabej gry sytuacja ie jest tragiczna, a wygrywajac z KSZO i Plockiem, nieprzegrywajac z Zaglebiem, moznaby walczyc o czolowke!
Trzeba przewietrzyc sklad, ale po ostatnich meczach moje typy z kilkunastu spadly do kilku...

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#3 Post autor: L-o » 22 lis 2002, o 07:28

Śrutwa- ponieważ wiele do zespołu nie wnosi swoją grą
Wleciałowski- to na 100%

To jest dwójka spośród piątki mającej opuścić klub. Nie wymianiłem innych ponieważ uważam, że nie grają źle :!:

Pozdro.

JUZA

#4 Post autor: JUZA » 22 lis 2002, o 08:38

Wlecial - moze zajac sie trenerka
Matyja - nieporozumienie
Kulawik - potrzebujemy mocnego punktu w srodku pola
Jamruz - jego przydatnosc jest znikoma
Wos - jak niechce grac w Ruchu to zniego nic niebedzie CHYBA ZE SIE WEZMIE DO ROBOTY
Srutwa - powinien zawiesic buty na kolku

Moze p.Rogala zainteresowal sie zawodnikami AMICI - Sobocinski-pomoc
Król

krempy1

#5 Post autor: krempy1 » 22 lis 2002, o 09:32

Wleciał, Fornalik,

Blue_R

#6 Post autor: Blue_R » 22 lis 2002, o 11:28

wlecial , fornal , srutwa ,

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#7 Post autor: wojt » 22 lis 2002, o 11:55

Fornalik, Masternak, Matyja

Kosa

#8 Post autor: Kosa » 22 lis 2002, o 13:18

A ja proponuję:

1. Aby Wleciał zajął się trnerką, na początek np. drużyna juniorów.
2. Mario powinien powoli odsuwać się w cień drużyny, tzn. nie grać w podstawowej 11 i wchodzić na końcówki. Uważam jednak, ze nie należy pozbywać się go, on wiele dla nas zrobił i jeszcze zrobi - jak nie na boisku to poza nim. Dla mnie jest on symbolem Ruchu lat 90-tych (wiadomo, że byli lepsi, ale odeszli a on był, jest i będzie).
3. Powinniśmy wypożyczyć naszych młodych graczy do niższych lig tak aby się ograli (na 1 góra 2 sezony). Broń Boże nie powinniśmy się ich pozbywać definitywnie.
4. Sprzedać:
- Bizaka (ewidentnie grał przeciwko Orestowi, a nie przystoi to profesjonaliście)
- Fornalika (szkoda mi go trochę, ale niestety)

Pozdrawiam

LoLo

moim zdaniem!

#9 Post autor: LoLo » 22 lis 2002, o 13:27

Srutwa-na meczu z legia było widac ze sie stara,ale to chyba troszke zapuzno :?: Fornalik-jeden na dziesiec meczy nu wychodzi :!: Matyja cała obrona!

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#10 Post autor: Morris » 22 lis 2002, o 14:41

Kkubicki pisze: Baszczu to byl i jest gracz duzego formatu, ktory zawsze daje z siebie wszystko...
Zgodze sie tylko połowicznie - Baszczu to nie jest i nie był wielki zawodnik, ale jest to kapitalny przykład, że kazdy młody facet zamierzający zawodowo grać w piłę zaangażowaniem, wolą walki, stałą chęcia do samodoskonalenia, może w piłce osiągnąć bardzo wiele. na takich piłkarzy nalezy stawiać. przychodząc do młodzieżowego zespołu Ruchu wszyscy kumple z druzyny nazwali Marcina "Stojakow" bo stał i nie grał, nie wiedział co zrobic z piłą. teraz gdzie jest On a gdzie są chłopaki z jego rocznika (z '77 nikt juz faktycznie nie gra w piłę).

co do tematu - piątka to moim zdaniem jednak za mało. troche udobruchali wszystkich zwiazanych z Ruchem te nieco lepsze występy, a przede wszystkim punkty. Chcąc byc znaczącą siłą w lidze musimy na nowo zbudować obronę (zakładając że Malinowski to gracz 2 linii, bo tak ponoć widzi go Mandrysz cała linia defensywna jest do wymiany) i pozyskac jakiegos zawodnika z wizja gry do srodka pomocy (Kulawik niestety już takim kimś nie jest).

aha. skaczę sobie po necie i właśnie czytam, że Amica nakazała szukac sobie klubów Królowi, Kościelniakowi i Sobocinskiemu. po mojemu szczególnie ten ostatni to byłby kawał dobrego gracza który jako napastnik czy ofensywny pomocnik mógłby bardzo wiele wnieść do gry naszej drużyny (kapitalny grajek).

Gość

#11 Post autor: Gość » 22 lis 2002, o 14:51

Ja też myślałem tak jak Kriszko :-) Kogo bym wytypował??
Proszę bardzo:
1.Mariusz Śrutwa - brak motywacji do dalszej gry w Ruchu, brak postępów, od wielu lat skoki formy
2.Marek Wleciałowski - młodość ma już za sobą, jest za wolny, często zawodzi w meczach
3.Mariusz Masternak - słaby słaby słaby
4.Tomasz Fornalik - w Ruchu się nie sprawdza, kilka dobrych meczów po za tym nie błyszczy niczym specjalnym, lepiej grał chyba w radzionkowie
5.??????? Woś jeśli nie będzie chciał grać w Ruchu- ale tylko wtedy

niebieski78

#12 Post autor: niebieski78 » 22 lis 2002, o 15:18

Moim zdaniem troche przeginacie z tym Srutwa -brak zaangarzowania??
kiedy? W pelni zgadzam sie ze odgrywa zbyt wazna role w druzynie ale na calym swiecie sie takich zawodnikow szanuje i trzyma w klubie do konca ich kariery Irwin w MUFC -gral cos? Leverkusen nie stac na lepszego rezerwowego napastkika niz Ulf Kirsten? jak Sikora strzelil w tym sezonie gola dla Lens to gratulowala mu cala kadra mimo ze gol byl praktycznie bez znaczenia Wiec nie robmy wiochy i ludziom ktorzy poswiecili prawie cale kariry Ruchowi oddajmy nalezny im szacunek
Wywalic
Bizacki-calolsztalt bo powtarza Surmie jak mu zazdrosci, bo dziwnym trafem grac zaczol po odejsciu Oresta
Masternak Fornalik Matyja - bo z tej maki juz nic nie bedzie
W zasadzie to poza Gorawskim Malinowskim Cecotem strata jakiego kolwiek innego pilkarza nie bedzie odczowalna

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#13 Post autor: piechol » 22 lis 2002, o 15:26

Wleciał, Masternak, Kulawik, Matyja, Fornalik

W ich miejsce jakis dwoch dobrych mlodycg obroncow...
od małego NIEBIESKI

AndRe
Posty: 2152
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#14 Post autor: AndRe » 22 lis 2002, o 15:39

Teraz okaze sie czy trener Mandrysz i czlowiek odpowiedzialny za transfery Wira maja wyczucie i instynkt .Bo kto nas zapewni ze Fornalik po sprzedazy nie bedzie super obronca a Bizak czy tez Srutwa nie odzyskaja formy?
Oto moja "parszywa piatka"
Wlecial-niech zajmnie sie trenerka
Fornalik-krotko :slaby zawodnik
Bizak-jesli nie chce grac w Ruchu a bedzie jakas konkretna propozycja to jak najbardziej sprzedac
Wos-jak wyzej nie chce grac sprzedac-z niewolnika nie ma pracownika
Masternak-wiecj sie po nim spodziewalem

co do Srutwy jak juz wczesniej pisalem zostawic podobne mam odczucie co do Matyji.Kawal chlopa typowy rzemieslnik mocne uderzenie dac mu szanse na wiosne -runda go zweryfikuje.

pozdro niebiescy

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#15 Post autor: Wilus » 22 lis 2002, o 15:41

Trudne pytanie, ale postaram sie :

1. T Fornalik - moim zdaniem jest za slaby na 1 lige. Zero przytrzymania pilki, szybkosci, duzo niecelnych podan.
2. Wlecial - poniewaz gra w obronie , wiec tez bym zamiast niego sprowadzil kogos bardziej perspektywicznego. Marek moglby zostac 2 trenerem w Ruchu.
3. Kulawik - chetnie bym na srodku widzial kogos mlodszego i perspektywicznego

4. Narwojsz - kompletnie nic nie wniosl do druzyny.
5. ????

Co do Matyjy to dalbym mu jeszcze szanse, gdyz ma papiery na gre. Srutwa powinien zostac, jako symbol Ruchu, niech mlodzi sie ucza od kogos co w tym klubie cos osiagnal. Moze nie jest to obecnie gracz na wysciowa jedenastke, ale w koncowkach jego cwaniactwo boiskowe oraz duze doswiadczenie moze sie w wielu przypadkach przydac.
Co do Bizaka, to ostatnio widze u niego wzwyzke formy, wiec dalbym mu szanse.
Jakos nie mam przekonania do Szyndrowskiego, ale jest mlody i kto wie co z niego bedzie jak troche okrzepnie i wiecej sie ogra.

Generalnie potrzeba nam rezysera gry, czlowieka do srodka pola no i zdecydowanie wzmocnic obrone ( jakis dobrych 2 grajkow by sie przydalo ). Poza tym jeden blyskotliwy napastnik tez by nam sie przydal :)

Zobaczymy pozyjemy

Wilus

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adkos95, Google Adsense [Bot], jajo, jalboss, kibol-siem-ce, marek79, pedro-sbl, piotrhalak, Ridej1920, sivy35, TomSky, tynbydziedobry i 149 gości