Forum

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Viro

Forum

#1 Post autor: Viro » 21 lis 2002, o 11:34

Mam pytanie do uzytkownikow forum
Czy nie chcielibyscie aby bylo mniej dzialow??
bo moje osobiste odczucia sa takie , ze jest ich za duzo najczesciej odwiedzam ten dzial bo do reszty nie chce mi sie zbytnio wlazic
np dzial po meczu wg mnie jest niepotrzebny bo wszystkie opisy i komentarze i tak sa tutaj
forum jest bardzo dobre ale to pytanie tez do Krzysia pozdro

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#2 Post autor: gerhat » 21 lis 2002, o 11:45

- ruch Chorzów - najbardziej ok
- po meczu - zbędne
- psychofani - ok. ze wzgledu na specyfikę, która nie wszystkich dotyczy i inetresuje niech maja swoj temat
- test - ok. robi za kosz na śmieci i nauke pisania

inna sprawa to zasady pisania i zakładania nowych tematów, wkurza mnie dublowanie tematów, pamiętne rady dla trenera, pytania do prezesa, na temat jednego meczu ligowego często zakłada się kilka tematow dot. odczuć po meczu. Każdy chce być autorem tematu. Podobało mi się ze po ostatnim meczu z legią był jeden temat i kilkadziesiąt wpisów nt. meczu.
Oby to stało się normą.

krempy1

#3 Post autor: krempy1 » 21 lis 2002, o 12:32

Ruch Chorzów - NIEZBĘDNE BEZ DYSKUSJI
Po meczu - uważam ze jest niepotrzebne - podzielam opinie Viro
Psychofani - ok
Test - niepotrzebne

Viro_

#4 Post autor: Viro_ » 21 lis 2002, o 13:21

bede staral sie w miare mozliwosci kasowac dublujace sie tematy ale nie raz jak wejde na net sa 3 tematy o tej samej sprawie i w kazdym jest juz kilka odpowiedzi glupio mi wtedy je kasowac bo juz ktos z was w ktoryms z nich sie wypowiedzial ale prosba wielka zeby np w tematach pomeczowych wypowiadac sie w 1 temacie a nie zakladac 10 jak juz widzicie temat to piswzcze nowe posty
pozdro

ord

#5 Post autor: ord » 21 lis 2002, o 14:04

a moze tak lepiej wypieprzyc www.Ruch.Chorzow.pl zobaczcie ile tam jest tematow a ile w po meczu i przeniesc takie sprawy dotyczace forum i stronki wlasnie do po meczu ja jestem za takim rozwiazaniem

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#6 Post autor: DjMaciar » 21 lis 2002, o 15:52

niewiem czy bede orginalny ale wystarczylo by forum RUCH i PSYCHOFANI reszta i tak jest malo odwiedzana

Gość

#7 Post autor: Gość » 21 lis 2002, o 16:34

Viro masz rację. według mnie powinno być tak jak mówi też DjMaciar.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#8 Post autor: Schlesien » 21 lis 2002, o 17:50

Viro

A nie moglbys tych postow (tych z najmniejsza iloscia odpowiedzi) zamykac i napisac cos w stylu "temat zamkniety, kontynuacja: i w tym miejscu link". Tak chyba byloby najlepiej.
Obrazek

Viro_

#9 Post autor: Viro_ » 21 lis 2002, o 18:05

tak wiem o co chodzi ale z tym trzeba zwrocic sie do Krzysia Kubickiego

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#10 Post autor: DjMaciar » 21 lis 2002, o 18:13

VIRO albo zamykac pokolei posty na ktore juz nikt nie odpowiada np.3-miesiace lub 2 niewiem moze cos takiego?

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#11 Post autor: wojt » 21 lis 2002, o 20:23

Ja uważam ze jest dobrze tak jak jest. Chciałbym tylko żeby niektórzy "podbijacze ilosci postów" pisali tylko wtedy kiedy maja cos do powiedzenia i nie zakładali idiotycznych tematów.

Ruch-owiec

#12 Post autor: Ruch-owiec » 21 lis 2002, o 21:08

Ja uwazam , że kazdy niech ogląda dział który chce. MNie ogólne to nie przeszkadza , a odwiedzam to co mnie ciekawi. Z drugiej strony jakby nie patrząc rozbudowane forum jest oki .I tyle w temacie.Pzdr.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#13 Post autor: KK » 21 lis 2002, o 21:18

Moze wyjasnie kilka spraw...

Ruch Chorzow - dzial kazdy wie...
www.Ruch.Chorzow.pl - nikt tutaj nie musi zagladac. Niech to bedzie dzial z postami do autorow i moderatorow np. mnie zebym wiedzial co i jak
Po meczu - to nie wskazuje wydarzen pomeczowych (opisy, relacje), raczej chodzilo mi cos takiego ze po meczu idzie sie na piwo, gada o byle pierdolach, dowcipach, jakis nowowsciach:) Jest to HYDE PARK!
Psychofani - zalozylem ten dzial bo kibole zaczeli zakladac swoje posty w dziale Ruch Chorzow. Psychofani maja swoich stalych bywalcow i chyba jest OK
TEST - no tu juz nikt nie musi zagladac... Sluzy to tylko do wyprobowania jakis rzeczy zwiazanych z forum. Bez tego mielibysmy 3x wiecej moderowania, a pozostale dzialy bylyby zasmiecane...

Ale jestem elestyczny, moze zrobie troche inaczej... Poukladam dzialy wedlug popularnosci?:)
Pozdro

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#14 Post autor: L-o » 21 lis 2002, o 21:20

Ruch-owiec pisze:Ja uwazam , że kazdy niech ogląda dział który chce. MNie ogólne to nie przeszkadza , a odwiedzam to co mnie ciekawi. Z drugiej strony jakby nie patrząc rozbudowane forum jest oki .I tyle w temacie.Pzdr.
Podzielam zdanie Ruch-owca, niech każdy ogląda to co chce, jedni są częściej tu inni na PSYCHOFANS jeszcze inni na po meczu... najlepiej niech tak pozostane :!:

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#15 Post autor: Schlesien » 22 lis 2002, o 00:00

Wedlug mnie poszczegolne kategorie sa dobrze dobrane, jedyne zastrzezenia to mam do 10 tytulow na jeden temat, ale to juz zalezy od nas...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 197 gości