Forum

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#16 Post autor: gerhat » 22 lis 2002, o 08:36

Krzysiu wychodzi na to że wszystko jest ok.
Najwiecej uwag jest do dyscypliny w zakładaniu nowych tematow.
Starzy bywalcy dają sobie radę, a dla nowych moze wprowadzić hasło przewodnie na głownej stronie forum "Nie dubluj tematów - zaoszczedzisz czas sobie i innym"

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#17 Post autor: Siwy Mikołów » 22 lis 2002, o 09:51

gerhat pisze:- ruch Chorzów - najbardziej ok
- po meczu - zbędne
- psychofani - ok. ze wzgledu na specyfikę, która nie wszystkich dotyczy i inetresuje niech maja swoj temat
- test - ok. robi za kosz na śmieci i nauke pisania.

Podzielam zdanie Gerhata.Pozdro

Blue_R

#18 Post autor: Blue_R » 22 lis 2002, o 11:04

niech kazdy oglada to co chce , tylko jak powwiedzial Gerhat NIe zakladajcie takich samych tematow

Kosa

#19 Post autor: Kosa » 22 lis 2002, o 12:24

gerhat pisze:Krzysiu wychodzi na to że wszystko jest ok.
Najwiecej uwag jest do dyscypliny w zakładaniu nowych tematow.
Starzy bywalcy dają sobie radę, a dla nowych moze wprowadzić hasło przewodnie na głownej stronie forum "Nie dubluj tematów - zaoszczedzisz czas sobie i innym"
I tym razem się zgodze z Tobą. Wydaje mi się, że liczba działów jest optymalna i nie należy w nią ingerować. Największą zmorą naszego forum stało się ostatnio zakładanie zdublowanych tematów, oraz pisanie zbędnych postów, które nic nie wnoszą do dyskusji (nasiliło się to statnio).
Nie wiem czym to jest spowodowane, że niektórzy użytkownicy wysyłają posty niemalże hurtowo byle tylko ponabijać sobie licznik (przynajmniej takie mam odczucie). Nie wiem z czym to jest związane, ale przypuszczam, że niektórzy czują się niedowartościowani statusem Piknika czy Trampkarza i nabijają sobie by awansować (obym się mylił).
Dlatego apeluję o nie wpisywanie bezsensowanych postów, którego nieczego nowego nie wnoszą do dyskusji (wiadomo, ze to nie tyczy się różnego rodzaju typowań wyniku itp., bo każdy ma prawo obstawić wynik).
Na forum jest zarejstrowanych wielu użytkowników, ale niestety jest tylko kilkanaście osób, które udzielają sie bezprzerwy od początku jego istnienia a co najważniejsze nie wypisują pierdoł (np. Gerhat, Fuhr itp). Jak widzę posty tych osób, to chociaż nie zawsze się zgadzam, ale zawsze piszą z sensem i można z nimi podyskutować.
Do wszystkich nowych - kliknijcie sobie na profil Gerhata i zobaczcie historię jego postów. Chociaż ma zdecydowanie najwięcej to żaden z tych postów nie był na sztukę (czyt. by nabić sobie licznik) i każdy coś wnosił do dyskusji.

Pozdrawiam

PS - na początku podobał mi się pomysł z rangą, ale teraz uważam, że mamy zbyt dużo ludzi z chorą ambicją

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#20 Post autor: gerhat » 22 lis 2002, o 13:12

Kosa, ale mnie doceniłeś, aż mam :oops:
Zawsze gdy wchodze na formum zaczynam od czytania nowych postów od ostatniej wizyty, dopiero później piszę swoje. To pozwala unikac dubli.
Nowi (starzy bywalcy wiedza, o kogo chodzi) chociaz nic do nich nie mam bo przecież my tez kiedys zaczynalismy jeszcze na starym forum sa troche zapaleni. Ale zauwazylem ze taki nowy po ok. dwoch miesiacach tonuje i zaczyna przestrzegac regol. Czeste pisanie nie jest receptą (chociaz ja pisze czesto), przyklad morrisa, który jak napisze to zawsze ciekawie.

ps
pozdrawiam mclarena, cidra, didżeja i jędrkaRe 8)

AndRe
Posty: 2137
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#21 Post autor: AndRe » 22 lis 2002, o 16:46

Dzieki za pozdrowienia (bo chyba o moja skromna osobe chodzi)
Jesli chodzi o dzialy sa ok a co do tego ze Po meczu jest nie potrzebne nie zgodze sie.Bo jakby nie bylo tego dzialu to gdzie wpisywalibysmy temety typu humor repra(chociaz ostatnio nie ma o czym pisac) i inne mniej zwiazane z Ruchem?
Powiem tak: jakby Ruch gral tak jak poziom prezentowany przez ta strone i te forum to mielibysmy 15 majstra. :)
Pozdro niebiescy

JUZA

#22 Post autor: JUZA » 25 lis 2002, o 10:44

Forum czytam juz jakis czas jeszcze bylo stare ale od niedawna wlaczylem sie do pisania. Ogolnie jest ok. niema takiego burdelu jak na innych stronach klubowych.Czesto jetem na grupie dyskusyjnej z onetu ale tam jset juz coraz gorzej bo tylko warszawka(jeba...)pisze.
Jezeli jeszcze niektorzy nie beda dublowac tych samych tematow to juz bedzie superr.
Wiecej takich osób jak gerhat :-) AndRe:-) DjMaciar:-) Viro :-) i oczywiscie KKubicki :-))))))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 72 gości