Z W Y C I E S T W O !!!!!!! :))))

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
m-p
Posty: 1157
Rejestracja: 31 sie 2002, o 17:39
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#16 Post autor: m-p » 17 lis 2002, o 20:34

1 połowa taka sobie .100%sytuacja
Gorawskiego, niewykorzystana. 2 połowa to coraz lepsza gra Ruchu.
Gorawski Bizak pokazali że potrafią grać. (w innych meczach udawali?)
Pewny w obronie Cecot, nie gorszy Matyja. Do Szczecina
z taką grą jak dziś powinniśmy jechać po 3 punkty

FAN ZWYCIESTW RUCHU

#17 Post autor: FAN ZWYCIESTW RUCHU » 17 lis 2002, o 20:47

TO BYLO COS PIEKNEGO 33 MECZE LEGI POSZLY SIE WALIC
DZIS RUCH BYL LEPSZY I TO ON ZASLUZYL NA ZWYCIESTWO .
WSPANIALA GRA GORAWSKIEGO WOGULE CALY ZESPOL ZAGRAL DZIS PIEKNIE :D :D :D NO ALE SRUTWA ? :( :( SZKOODA MI GO
NO ALE JEST PIEKNIE RUCH RUCH HKS

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#18 Post autor: Mikoruch » 17 lis 2002, o 20:48

Widzieliśmy stary dobry walczący Ruch (brak jeszcze umiejętności, ale jast gut)

franc
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2002, o 12:05
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#19 Post autor: franc » 17 lis 2002, o 21:43

Wkoncu nasi piłkarze zostawili troche zdrowia na boisku . hehe mój wynik sie sprawdził .Doping w końcówce za***isty ,starsza kobieta z mężem spiewaja legia to stara.........Dziwi mnie troche postawa piłkarzy po skączonym meczu
pamietaj,ze przyszedes na swiat bez czesci zamiennych

Gość

#20 Post autor: Gość » 17 lis 2002, o 21:54

ZWYCIĘSTWO!!!!!!!
I tak należy grać Panowie. Z konsekwencją cały czas walczyć o zwycięstwo. Może mecz nie był piękny ale nasi piłkarze w końcu zagrali z charakterem i wygrali!!!
Legia Legia WARSZAWA!!

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#21 Post autor: Siwy Mikołów » 17 lis 2002, o 22:28

Było fajnie:Sędziemu nie wyszło,Śrutwa standard,Legia wdupiła,paru gości z warszawki wyleciało na butachObrazek ze stadionu ogólnie jest cool.
No to Panowie na...ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekzasłuzyliście!!!!!!!!!!!ObrazekObrazekObrazek[/img]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2002, o 22:54 przez Siwy Mikołów, łącznie zmieniany 2 razy.

Ruch-owiec

#22 Post autor: Ruch-owiec » 17 lis 2002, o 22:47

No , no zwycięstwo , aż łechce. Wierzyłem w remis a tu...
Pamietacie mecz pucharowy Ruch:legia ? To było wtedy jak bylismy (niestety)w II lidze , no i nikt z ta Cewka nie umiał w kraju wygrac z I-ligowców(tez legia miała jakiś rekord). Dostali wtedy 2:1. No i wtedy na meczu w środę! było 10000 kibiców. Piekny mecz. Dziś cieszy mnie zwycięstwo no i "pechowy" 34 mecz legii :lol: . szkoda , ze ludzi tylko 3,5tys (co weszło na biletach :D ) , ale moze ci nasi piłkarze coś zrozumieją.

ŚWIAT BEZ RUCH-U BY NIE ISTNIAŁ

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#23 Post autor: Marek Nowak » 17 lis 2002, o 23:06

No nareszcie zwyciestwo po ambitnej walce i w miare czujnej gry obrony ( w porownaniu z innymi meczami ) - czego ostatnio brakowalo.Najlepsi :Gorawski , Bizacki i Cecot , cala reszta tez zasluguje na uznanie. Jednak jedna jaskolka wiosny nie czyni , bo niektorzy juz zapomnieli jak wieszali psy m.in. na Bizaku . Dlatego Srutwy napewno bym nie przekreslal.
Zeby to zwyciestwo nie bylo na darmo to trzeba by zdobyc punkty w Szczecinie, najlepiej 3.
a tam na pewno nie bedzie latwo , mimo ze pogon jest ostatnia..

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#24 Post autor: wojt » 17 lis 2002, o 23:36

Nareszcie coś optymistycznego. Moim zdaniem to dobrze że nie było tego pierwszego karnego, gdybysmy na pól godzine przed zakończeniem prowadzili 1:0, nie reczyłbym za dowiezienie wyniku(znając mentalność naszych piłkarzy), a tak dobilismy Legię na sam koniec i juz nie była w stanie się podniesc. Okazuje sie że 3,5 tys. ludzi może także stworzyć dobra atmosfere.

franc
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2002, o 12:05
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#25 Post autor: franc » 17 lis 2002, o 23:47

Końcówka spotkania to super doping, cały stadion stoi i dopinguje .Oby wiecej takich chwil :!:
pamietaj,ze przyszedes na swiat bez czesci zamiennych

Tomasz_W

#26 Post autor: Tomasz_W » 18 lis 2002, o 00:03

Wlasnie wrzucilem fotki na strone, sorry ze tak pozno, ale zawsze jak wrzucam i daje info, w ch** ludzi to oglada i w sieci wogole mi inet blokuje wtedy...
Zapraszam:


http://ruch-chorzow.prv.pl

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#27 Post autor: DjMaciar » 18 lis 2002, o 06:39

Nie malem okazi zobaczenia meczu ale cieszy mnie to ze moje prognozy sie nie sprawdzily i RUCH wygral nie wpadajmy w zbytni zachwyt bo mozemy znowu plakac po meczu z pogonia ale cieszmy sie z zwyciestwa nad tymi kurwiorzami z wawy(nawiazujac do postow powyzej to moze pilkarze czytali co piszemy i co bysmy chcieli widziec nawet w przegranym mecu WALKE wiec dzis Walczyli i to z dobrym skutkiem


ZAWSZE I PO SMIERCI NIEBIESKI MACIAR

Gość

#28 Post autor: Gość » 18 lis 2002, o 08:25

Bravo dla piłkarzy za to zwycięstwo. Teraz jeszcze 3 punkty w szczecinie i mozna zaczynac budowac zespol na wiosenne pojedynki. Z całym szacunkiem jaki mam do Śrutwy ale jego czas w Ruchu chyba dobiegł końca. Grał fatalnie i tyle.

krempy1

#29 Post autor: krempy1 » 18 lis 2002, o 08:29

ku*** znowu mnie nie zalogowało powyrzej . Jeszcze raz gratuluje chłopakom.

JUZA

#30 Post autor: JUZA » 18 lis 2002, o 08:36

Gratulacje za zwycięstwo ale nie popadajmy w euforie jeszcze dużo do zrobienia ale jest jakis punkt zaczepienia teraz juz tylko ciezka praca mozna nadrobic stracony czas..... A LEGIA TO STARA K.......

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dako, elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 197 gości