NIE MA POGRZEBU W ŚRODE!!!!!!!!!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#16 Post autor: Gość » 21 sie 2002, o 14:55

Great pisze:ku*** MAC LUDZIE NIESLUCHAJCIE TYCH CIULI NO JAPIERDOLE!!!!! MIALEM SIE NIEWYPOWIADAC ALE TO CO TU SIE DZIEJE TO JEST ZLEKSZA PRZESADA WY pi***olone ku*** ZABRZANSKIE NIEMACIE WOGULE NAWET SZACUNKU DLA ZMARLEGO. qr** JAKA PETARDA?????????? SKAD WY TO WZIELISCIE?????? JESTESCIE NAJWIEKSZYMI CIULAMI Z CALEJ Polski BO TO CO WY WYPISUJECIE TO JEST NAPRAWDE ZALOSNE

P.S. ku***
O co się qurwa kłucić przeczytaj sobie Gazeta Wyborcza nie kłamie to nie jest bylejaki brukowiec ; http://www1.gazeta.pl/katowice/1,35019,981675.html

Gieksiarz

NIE MA POGRZEBU W ŚRODE !!!!!!!!!!!

#17 Post autor: Gieksiarz » 21 sie 2002, o 14:58

tO BYŁ CHYBA JAKIS POPIERDOLENIEC Z HAMASU.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#18 Post autor: Patton » 21 sie 2002, o 15:18

ku***, wy wszyscy jestescie po***rdoleni!! Jaka prawda? Gdzie w Wyborczej?? Was po***alo!! Moze ten redaktor tam ku*** byl i pisal na zywo co? A jak tak wierzycie gazecie, to dlaczego artykul jest ponad tydzien po tym wydarzeniu?? po***ani jestescie, chlopak zmarl, a wy na niego teraz wine zrzucacie. Opamietajcie sie debile! A ty gieksiarz, ku*** delegacje chcecie poslac tak? ku*** popierdoleniec z Hamasu? Twoj stary chyba!!

JO

TRZEBA POKOJU

#19 Post autor: JO » 21 sie 2002, o 15:31

Nie wypowiadam sie na temat jak zginał ten chłopiec i czyja to wina, bo wina jest po obu stronach. Bo zarówno kibice Górnika jak i Ruchu Chorzów nie jechali na ten mecz, żeby obejrzeć widowisko sportowe tylko po to żeby zrobić hyjzel. Taka jest prawda i nie ma co tłumaczyć. I niech ktoś temu zaprzeczy. Jak ktoś zaprzeczy to znaczy, że ma naprawde nierówno. Kiedy WY KIBICE w końcu zmądrzejecie? Mecze nie są po to żeby sie bić tylko po to żeby dostarczyć kibicom rozrywki. Kluby sportowe, którym kibicujecie wykładają pieniadze na budowe stadionów, a wyje demolujecie. Zastanówcie sie na tym co robicie. Mam nadzieje, że tacy huligani szybko wyginą. Bo jest wielu innych kibiców, którzy by chcieli zobaczyć mecz na żywo, ale poprostu sie boją, że ze stadionu wywiezie ich karetka.
Wiem, że wielu oleje moje słowa, i wiem, że niczego sam nie zmienie, ale ktoś musi zacząć. I mam nadzieje, że w końcu ktoś inny też pomyśli. Nie potrzeba przecież więcej tragedii. Pomyślcie jak sie czuje teraz matka tego 15-letniego chłopca. Jaka rozpacz ja przeszywa.

Pomyślcie i zacznijcie sie w końcu zmieniać

Gość

#20 Post autor: Gość » 21 sie 2002, o 15:49

Jedna poprawka przedmowco kibice Gornika czekali wlasnie na mecz swojej druzyny przynajmniej ja tak robilem co do bandy oszolomow to nie bede sie wypowiadal..

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#21 Post autor: tort » 21 sie 2002, o 16:21

To co sie tu dzieje na tym forum to naprawde juz przesada!!!
GREAT I PATTON WALCIE ICH ................

POZDRO DLA NORMALNYCH
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

KSGfan

#22 Post autor: KSGfan » 21 sie 2002, o 16:27

i co nasza wina!? nie cala Polska czyta! kto jest winien!

Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie, zna już nazwiska większości uczestników bitwy. Podejrzewa, że petardę mógł skonstruować i ukryć w spodniach poszkodowany. Niewykluczone, że eksplodowała mu w czasie walki. Ostateczną opinię wydadzą biegli pirotechnicy, którzy zabrali do analizy spodnie Rajmunda.

- Moi synowie nigdy się z nikim nie bili. Jeździli na mecze po całej Polsce i nigdy nic im się nie działo. Do Zabrza też pojechali na mecz, zobaczyć, jakie flagi mają tamtejsi kibice - powiedziała nam wczoraj Jadwiga D., matka 16-latka.


jescze napewno matce pedziol ze idzie fany zobaczyc a dobrze wiedzial ze idzie sie prac!

bartek_st

#23 Post autor: bartek_st » 21 sie 2002, o 18:14

pogrzeb odbył się w środe tak jak planowano tylko nik was tam niechciał widzieć .
A przyczyna śmierci to jest jeszcze nie wyjaśniona dzisiaj w zabrzu zeznawali jego kumple i brat.
Z żródeł bliskich policji (mam tam znajomych ) dowiedziałem się że jest jeszcze jedna przyczyna tego wypadku
[b]Samozapłon lup zapłon spowodowany przez te race ładunku pirotechnicznego domowej konstrukcji (saletra, karbid itp) lub sygnalizacyjnej racy morskiej.
Uszodzenia ciała były bardzo powarzne jak na race sylwestrowe
więc prosze nie wydawajcie wyroku zanim nie poznacie prawdy
a na mecz z legią w celu robienia zadymy niemacie co jechać JEST STAN PODWYŻSZONEJ GOTOWOŚCI ZMOBILIZOWANO ODDZIAŁY POLICYJNE Z GLIWIC,OPOLA BIELSKA ANTYTERORYSTÓW Z KATOWIC W SUMIE OKOŁO 1500 PAŁ O DYMACH MOŻNA ZAPOMNIEĆ[/b]

kejs

#24 Post autor: kejs » 21 sie 2002, o 18:57

bartek_st pisze:pogrzeb odbył się w środe tak jak planowano tylko nik was tam niechciał widzieć .
A przyczyna śmierci to jest jeszcze nie wyjaśniona dzisiaj w zabrzu zeznawali jego kumple i brat.
Z żródeł bliskich policji (mam tam znajomych ) dowiedziałem się że jest jeszcze jedna przyczyna tego wypadku
Samozapłon lup zapłon spowodowany przez te race ładunku pirotechnicznego domowej konstrukcji (saletra, karbid itp) lub sygnalizacyjnej racy morskiej.
Uszodzenia ciała były bardzo powarzne jak na race sylwestrowe
więc prosze nie wydawajcie wyroku zanim nie poznacie prawdy
a na mecz z legią w celu robienia zadymy niemacie co jechać JEST STAN PODWYŻSZONEJ GOTOWOŚCI ZMOBILIZOWANO ODDZIAŁY POLICYJNE Z GLIWIC,OPOLA BIELSKA ANTYTERORYSTÓW Z KATOWIC W SUMIE OKOŁO 1500 PAŁ O DYMACH MOŻNA ZAPOMNIEĆ
[Pierolisz glupoty az milo. Dzis przywieziono zwloki do kostnicy w Halembie, pogrzeb bedzie chyba jutro. Ale nic pewnego nie ma.

Mediate

#25 Post autor: Mediate » 21 sie 2002, o 20:50

Great idzie mi oto ze co robia dziennikarze chyba nikt nie gada matce ze jedzie sie na***rdalac a Ci ludzie choc sa za Gornikiem to chyba sa normalnymi kibicami i wierza w teksty z GW.

pozdr

b

#26 Post autor: b » 21 sie 2002, o 22:57

sorrry za pomyłke co do pogrzebu dzisiaj dopiero wydali zwłoki bo pirotechnicy chcielli je zobaczyć czy coś takiego.a policja z zabrza siedzi w necie i po ksywkach namierza wertują wszystkie strony o kibicach wiec zmmieniajcie je częsta

Kibic Górnika

#27 Post autor: Kibic Górnika » 22 sie 2002, o 00:37

Co wy ku*** tu za bzdury piszecie. Chcecie cala wine zrzucic na kibicow Gornika. Mi jest strasznie glupio i zal ze ten chlopaczek zginal. I z chcecia bym przyjechal na pogrzeb bo w tym wypadku sie nie solidaryzuje z tymi pseudo kibicami ktorzy doprowadzili do jego smierci. Ale sie boje ze dostalbym od was wp***dol. Prawda jest taka ze obie strony sa winne smierci tego kibica. Obie chuliganki czy jak to sie tam zwie. Nie wiem czy to byla petarda wlasnej roboty czy tez wystrzelona rakietnica. Prawda jest taka ze ruch przyjechal po to zeby sie na***rdalac (ten chlopaczek tez) a Gornik odpowiedzial. Wiec nie zwaljcie winy tylko na KSG. Wszyscy bo sie tam bili sa odpowiedzialni za ten incydent. Mam nadzieje ze prawdziwi kibice z calej Polski zrozumieja ze prawdziwi kibice Gornika nie maja z tym nic wspolnego.

normalny

#28 Post autor: normalny » 22 sie 2002, o 07:56

W czasie walki w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach eksplodowała jednak wzmocniona śrubami petarda. Prawdopodobnie jej konstruktorem był Rajmund D. 16-latek z poszarpanym kroczem, udem i dłonią trafił do szpitala. W niedzielę zmarł.
I co tym razem wymyślicie że raca trafiła go najpier w noge potem w ręke a rany szarpane od czego od kawałków papieru z petardy bo o urzuciu rakietnicy nie ma mowy poprostu nic by z niego nie został ja by dostał 40 mm posiskiem z rakietnicy
http://www1.gazeta.pl/katowice/1,35019,982742.html

Mody

Mody

#29 Post autor: Mody » 22 sie 2002, o 10:14

Gdzies to wyczytał w gazecie :?:

POZDRO

ord

#30 Post autor: ord » 22 sie 2002, o 10:23

http://www.se.com.pl/iso/dzisiaj/index.shtml

skoro tak bardzo wierzycie gazetom

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arczivald, Bing [Bot], Google [Bot], Kiler1989, mrokol08, PabloB1987 i 98 gości