Nowy sponsor

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
JUZA

#31 Post autor: JUZA » 18 lis 2002, o 13:18

Mom nadzieja ze Ruchu zmiany nazwy nigdy nie bedzie
a innym klubom których to spotkalo wspólczuje a co do Dospelu (ex GKS)
to niezdziwcie sie jak siedzibe Dziurowicz Junior przeniesie do Czestochowy dla niego tylko KASSSAAA I jeszcze RAZ KASSSAAA a kiboli ma w du*** ot Dziurowicz Junior Marian to chyba w grobie sie przewraca

ayer_NetF@ns

#32 Post autor: ayer_NetF@ns » 19 lis 2002, o 00:39

Andre...mylisz sie co do mnie. Napisanie z małych liter było ni zamierzone, ot literówka bo nie chciało mi sie właczyc capselka. Gdybym był ograniczony tekst byłby w innej formie o ile wogole by był. Mikroruch... temat dotyczy waszego ewentualnego spnsora i taka tez moja odpowiedz. Nie zabieram głosu na temat tego co czuje odnosnie mojego klubu...przeczytaj uwaznie.

AndRe
Posty: 2137
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#33 Post autor: AndRe » 19 lis 2002, o 01:10

ok ayer jesli tak jest to spox.I nalezy sie cieszyc ze mozna pogadac z fanem druzyny przeciwnej w sposob normalny , bez bluzg(przynajmniej na necie :) )
Jeszcze wracajac do sponsora moim zdaniem powinno byc cos takiego w prawie jak paragraf mowiacy ze znak klubowy powinien byc znakiem zastrzezonym-dotyczyc powinien takze nazwy.Bo jak tak dalej pojdzie to nasza pilkarska liga moze przypominac lige koszykarska lub siatkarska
Koronnym przykladem jest tu zespol LKS Zywiec Lodz -po prostu smiech na sali :wink:

Pozdro

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pivko i 56 gości