Nowy sponsor

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#16 Post autor: deniss » 13 lis 2002, o 15:31

nigdy nie bedzie zmiany nazwy klubu :?:
ja terz tego nie chce :evil:
ale MY KIBICE naj mniej mamy w tym temacie do powiedzenia to zalerzy tylko od zazadu i miejmy nadzieje ze do tego nigdy nie dojdzie
pozdro
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

Kosa

#17 Post autor: Kosa » 13 lis 2002, o 15:38

gerhat pisze:Alba, to te smieciarki!!!???
ale gosciu masz wisielcze poczucie humoru
Tu akurat, Gerhat nie znasz faktów. Otóż Alba (ta od śmieciarek - to fakt) to jedna z większych firm w Chorzowie (o ile nie największa obok Claerex-u), która sponsoruje sport. Oczywiście nie jestem za ich nazwą w nazwie zespołu, ale sponsoringiem - czemu nie (nawet barwy mają bardzo podobne). Współwłaścicielem firmy jest Alba Berlin Gmbh. potentat w tej branży na całe Niemcy. Wyniki finansowe chorzowskiej spółki też są OK. Niestety strategia firmy Alba przewiduję sponsoring TYLKO koszykówki (Alba Alstom Chorzów). W Berlinie Alba sponsoruje jeden z czołowych zespołów ich ligi i wielokrotnego uczestnika EuroLigi zaspół ALBA Berlin.

Pozdrawiam

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 13 lis 2002, o 16:06

Kosa, za kogo mnie masz? myslisz że sie w tym nie orientuję?
Unimil to tez bogata firma, tylko kto by nosil ich na koszulkach

ecik

#19 Post autor: ecik » 13 lis 2002, o 19:13

Przed wojnom Ruch groł na hasioku....
Ruch-Alba-Chorzów... :?
Nazwa klubu powinna być niytykalno!To niy dotyczy ino Alby,ale i inkszych,potyncjalnych sponsorów!Klub z 80-cio letniom tradycjom niy może nagle nazywać sie dospel,siemens,lukullus czy Ambitni Chebzie!
Czy Bayern kiedykolwiek nazywoł sie Opel München???
Nazwa sponsora na koszulce i nic poza tym!!!

Zet1920

#20 Post autor: Zet1920 » 13 lis 2002, o 21:39

Ruch jest Ruchem i nigdy nikim innym nie bedzie.

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#21 Post autor: Morris » 14 lis 2002, o 10:58

Temat "nowy sponsor" został przeniesiony na forum Górnika Zabrze Obrazek
polecam dzisiejszy (czwartkowy) artykuł z Trybuny Śląskiej (dostępny zdaje sie również na stronach naszemiasto.pl)

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#22 Post autor: wojt » 14 lis 2002, o 21:12

Zamiast Ruch Alba Chorzów ,wolałbym Ruch HAlba Chorzów. Napewno kojarzyło by się lepiej przynajmniej na Ślasku.Sponsorem zostały by zakłady spirytusowe :D , a dziewczyny zamiast coli nosiły by darmowe "piecdziesiątki" dla młodzieży i "setki" dla dorosłych.Doping na meczach też napewno byłby głośniejszy :P

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#23 Post autor: AndRe » 14 lis 2002, o 23:53

Hehehe z tymi setkami wojt masz moje pelne poparcie :lol: .
A jaki bylby doping :lol:
Jesli chodzi o sponsora to nie uwierze poki nie zobacze.Byle to nie byl jakis dospel , ptak , daewoo lub hoop.
Jesli sponsor to tylko na koszulkach
RUCH musi zostac Ruchem!!!! i basta
pozdro

SLawa

#24 Post autor: SLawa » 16 lis 2002, o 08:06

Tak ja powiedziol Gerhat Ruch musi byc spółką ino ze o przekształceniu te leśne dziadki z zarządu pi***olą juz pare lat ,ino ze przeciagają to jak najdlużej bo by sie musieli pakować - nie sądza zeby którys z nich chciol kupić akcje i inwestować własne pieniądze a poza tym pewnie ich na to nie stać.Puki stowarzyszenie i ten zarząd to bedzie bida ,a nawet jak sie to zmieni to nie ma gwarancji ze bedzie eldorado-zeby byla spółka to muszą byc chetni na akcje i to nie jakies ci*** typu Ptaki , Buler z Tychów czy jak mu tam było , ino poważna firma np Opel z Gliwic (hehe)

ayer_NetF@ns

#25 Post autor: ayer_NetF@ns » 17 lis 2002, o 02:15

ruch musi byc ruchem...noooo ładne postanowienie. Tylko co wy mozecie ?? Moze nie zmienicie nazwy na np. alba Chorzów, ale ruch alba Chorzów to bardzo prawdopodobne przy siedmiocyfrowym wsparciu. Pytam sie was w czym ruch jest lepszy od innych , ze pseudosponsorzy maja czcic nazwe ?? I nie chodzi mi tu nawet o moj GKS , ale np. lecha czy legie czy polonie...Oni juz mieli podwojny człon. Niestety ...wypada wam sie tylko modlic o dobrodusznego sponsora...

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#26 Post autor: AndRe » 17 lis 2002, o 19:03

w odpowiedzi na to co napisal ayer_Netf@ns
w czym Ruch jest lepszy od innych??

czy to ze jest 14 krotnym mistrzem Polski (najczesciej uzywany argument ale jakze dla nas przyjemny dla Was mniej)

czy moze to ze Ruch juz mogl dostac kase i zostac miejsce w 1 lidze za zmiane nazwy ale prezes sie nie zgodzil (chodzi o sezon gdy spadalismy do 2 ligi -sprawa Sokola Pniewy)-nie wierzysz spytaj obecnego prezesa GKS Tychy to ci powie prawde-wtedy wlasnie Ruch wraz z Tychami chcial fuzji z Sokolem-w koncowym etapie wygranym przez dzialaczy niebieskich sie wycofal-gdyz jak powiedzial prezes cytuje "Ruch jest zbyt wielka firma za duzym kawalkiem polskiej historii abym zmienial nazwe)-jesli chcesz pelnej wypowiedzi polecam tygodnik Pilka Nozna ktory jeszcze w tamtym czasie byl pismem fachowym (obecnie niestety tak juz nie jest)

czy moze chodzi o to ze jak sie mysli jakich klubow nie moze zabraknac w polkiej lidze jednym tchem wymienia sie Ruch , Górnik , Legie , Wisle ,Lech czy tez LKS oraz Widzew a nie Ptak ,Olimpie-Lechie , czy tez Wisle-Petrochemie-Petre-Orlen :)

nie wiem czy jestesmy lepsi (jak wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia) ale chyba te argumenty powinny Cie po czesci zadowolic

PS czy moglbys z laski swojej pisac nazwe Ruch z duzej litery bo pamietaj kto innych szanuje ten jest szanowany przez innych(chodzi mi glownie o nazwy klubow ze Slaska bo to jak piszesz kluby z pozostalej czesci Polski szczerze mi j.....).Ja piszac o waszym klubie pisze GKS chociaz moglbym pisac gks lub dospel ale na szczescie jestem na takim stopniu rozwoju intelektualnego ze po prostu nie wypada mi od niego odchodzic( vide [ale ze mnie gangster netowy ;( ] lub zlodzieje wegla-szczegolnie te haslo po tragicznym wydarzeniu na Zalezu(typowo gieksiarska dzielnica) powinno dac Wam duzo do myslenia.Mam nadzieje ze nikt z kibiców Ruchu na nastepnych derbach nie krzyknie w Wasza strone tego hasla

Konczac mamy takiego a nie innego prezesa(na ktorego narzekamy i slusznie) ale do zmiany nazwy mam nadzieje nie dopusci.Jego dotychczasowe dzialania potwierdzaja moje slowa.I wlasnie od prezesa wszystko zalezy czy bedzie zmiana nazwy czy tez nie.A on wie ze z kibacami niebieskich trzeba sie liczyc!!!!!!!
I tu jest ta generalna roznica.

troche dlugi ten post ale co mi tam
z kibicowskimi pozdrowieniami wielce szczesliwy AndRe

Gość

#27 Post autor: Gość » 17 lis 2002, o 23:32

Ruch, Górnik, Wisła, Legia coś znaczą i są uznanymi firmami w Polsce i na Świecie. GKS ? Był poniżej nich - średnia ligowa firma.
Dospel ? Jak ktoś usłyszy za granicą pomyśli jakaś 4 ligowa drużyna z Katowic. Kibice GKS-u. wiem, że w głębi duszy jest wam żal, ale nic nie mozecie zrobić, że GKS to historia. Tylko dlaczego wypisujecie potem na forum takie pierdoły jakoby nic sie nie stało i, że Ruch to czy tamto.
Marian Dziurowicz nie zawsze był fair wobec innych, ale za GKS walczył zawsze. Taki też odszedł. Młody Wilk Dziurowicz traktuje wszystko jako biznes - liczy się tylko kasa. Cieszcie sie, że WC Picker albo Allways nie zaproponował więcej bo tak smiała by sie nie tylko cała Polska ale także cały świat. Macie szczęście, że na świecie Dospel nic nikomu nie mówi bo dostalibyście maile z kondolencjami z Afganistanu, Zambii czy Madagaskaru. Żal mi was ... :cry:

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#28 Post autor: Mikoruch » 17 lis 2002, o 23:35

coś mnie niezalogowało. I jeszcze jedno. Nie zabierajcie w sprawach nazwy waszego klubu forum RUCHU

franc
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2002, o 12:05
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#29 Post autor: franc » 18 lis 2002, o 00:03

Mam nadzieje ze nasz Prezes nie dopusci do zmiany w nazwie.Ayer mozna powiedziec mody dziura sprzedał wasze 3 literki (ale jakie cenne literki)jak tania dziwka .Mysle ze gdyby Ś.P. MARIAN żył nie dopuscił by do tego .
pamietaj,ze przyszedes na swiat bez czesci zamiennych

franc
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2002, o 12:05
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#30 Post autor: franc » 18 lis 2002, o 00:04

Mam nadzieje ze nasz Prezes nie dopusci do zmiany w nazwie.Ayer mozna powiedziec mody dziura sprzedał wasze 3 literki (ale jakie cenne literki)jak tania dziwka .Mysle ze gdyby Ś.P. MARIAN żył nie dopuscił by do tego .
pamietaj,ze przyszedes na swiat bez czesci zamiennych

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], scaneRboy i 193 gości