Fenomen GKSu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Fenomen GKSu

#1 Post autor: Wilus » 20 sie 2002, o 09:18

Panowie zastanawialiscie sie jak to jest, ze przezywajacy duze klopoty GKS juz drugi sezon gra calkiem calkiem dobrze ?
Co powoduje, ze zawodnicy Ci maja taka motywacje do gry ?
Chetnie poznalbym opinie internatow co mysla na ten temat, bo moze warto te metody u nas w Ruchu zastosowac :D

Tomasz_W

#2 Post autor: Tomasz_W » 20 sie 2002, o 11:41

ja tez sie zastanawiam. Nie graja ladnie - ale bardzo konsekwentnie - taktycznie tez b. dobrze. Od czasu do czasu strzela jakas bramke i to wystarcza. Moze ta bieda jest na pokaz a rzeczywiscie maja duzo kasy ???
Mimo wszystko podziwiam ich - takie wyniki przy takiej biedzie. Moze naszym gwiazdom trez trzeba zamrozic wszelkie pobory i wyplacic im tylko jak na jesien zajma miiejsce w gornej polowce tabeli ????

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#3 Post autor: Morris » 20 sie 2002, o 21:01

Sam chciałem poruszyć na forum ten temat, nawet taki sam tytuł chciałem zapodać.
Myślę, że Polak to już taki człowiek, że im gorzej, tym lepiej. Nie tylko przykład Gieksy ale również kilku innych klubów wskazuje, że Polacy to naród przekorny, kiedy wokół dzieje się źle, zaciskają zęby i dają z siebie wszystko.
Co do samej Gieksy, to nieukrywam, że dość często zaglądam na Bukową, ot tak z braku innych zajęć i z ciekawości czasami zajadę zobaczyć mecz (oprócz samego meczu ktoś tam zawsze okradnie grilla, czy zrobi jakąś zadymę jest więc na co popatrzeć :wink:
Zauważcie, ze gracze GKS-u to pomimo tego ,że nie są to najgłośniejsze nazwiska, jednak potrafią grać w piłę, poza tym cała drużyna jest jakoś bardzo skonsolidowana (widać to przy celebrowaniu na przykład strzelenia gola itp.). Oprócz tego nie wiem kto tam odpowiada za sprawy transferowe, ale kapitalnie dobierają graczy pod względem charakterologicznym - nie wybierają wirtuozów a walczaków, którzy całe swoje siły i umiejętności wkładają w mecz. I Gieksa to właśnie taki walec, który nigdy nie zagra porywającego spotkania, ale jeśli przeciwnik zrobi błąd to ten błąd wykorzysta.
Nie da się również ukryć że w Gieksie jest ciągła rotacja, nie ma ciepłych posadek, za dobrą kasę, w myśl zasady "czy się stoi czy się leży.....

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#4 Post autor: amra » 20 sie 2002, o 21:06

Nie piszcie o fenomenie bo to się gupio kojarzy, oni grają - 1 bramkarzem, 9 obrońcami - 1 napastnikiem, to nie fenomen to skuteczność i cufal.
pozdro :twisted: :wink: :lol:
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

Dugi

#5 Post autor: Dugi » 20 sie 2002, o 23:09

amra - ale pi***olisz , najwazniejsze sa punkty i to ze kibice maja z czego sie cieszyc - ze zwyciestw !!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10265
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#6 Post autor: gerhat » 21 sie 2002, o 08:44

Zgadzam sie z Morrisem. Ostatni sezon i te trzy kolejki tego sezonu sa najlepszym przykladem. Czy gieksiarze utrzymia taki trend dluzej to juz ich problem albowiem po wieloletniej obserwacji naszej ligi stwierdzam ze polskie druzyny za dlugo nie moga byc na fali wznoszacej, prezychodzi moment na który składa sie wiele czynnikow, ze idzie o wiele gorzej.
Nie dotyczy to Wisly i Legii, ktore ponizej pewnego poziomu nie schodza od wielu lat, ale to jest scisle powiazane z finansami.

Gość

#7 Post autor: Gość » 21 sie 2002, o 10:48

GKS

Gość

#8 Post autor: Gość » 21 sie 2002, o 10:50

GKS
KATOWICE
HOOLIGANS

Muerte

#9 Post autor: Muerte » 21 sie 2002, o 17:15

Temat o GieKSie wiec jako GieKSiarz powinienem sie wypowiedziec :) Nasi pilkarze rzeczywiscie graja ostatnie sezony lepiej niz wszyscy przewiduja... nas to milo zaskakuje stad tez Wiara czyni cuda :)
Was jako kibicow i waszego Ruchu za bardzo nie lubie z wiadomych wzgledow... aczkolwiek szanuje i zycze wam zebyscie w tym sezonie nie mieli problemow w utrzymaniem, problemow, ktore zycze legionistom :)

Piter

#10 Post autor: Piter » 23 sie 2002, o 09:36

Morris bardzo ładny text ;)

Pozdrawiam

Piter

#11 Post autor: Piter » 25 sie 2002, o 23:06

Pozdrowienia od lydera ;)

Marlo

#12 Post autor: Marlo » 26 sie 2002, o 01:02

Jak to przyjemnie popatrzeć na Was z góry :D
Przyłaczam się do pozdrowień...

...

#13 Post autor: ... » 27 sie 2002, o 20:54

cóż najgorzej sie gra z desperatami.Zawodnicy gieksy jak sie teraz niepokarzą i nieznajdą nowych klubów to bedą sie mieli ciężko każdy wie jak to w gieksie wygląda bedzie to ciężki macz bo gieksa bedzie cisła na chama

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#14 Post autor: Patton » 27 sie 2002, o 22:27

Niedlugo zamiast kibicow Ruchu, beda same wpisy gieksy:)

arti

mam pomysł

#15 Post autor: arti » 27 sie 2002, o 22:51

To pytanie nasuwa mi sie od dłuższego czasu (czytaj: od wielu sezonów). "O co tu chodzi? "

Na chwilę obecną :

Gks 10pkt. 1 miejsce

My(Ruch) 3 pkt. 14 miejsce

Gks 2,5 mln budzetu

My(Ruch) 11 mln budzetu

O co tu chodzi?

Mam pomysł .Zmniejszmy budzet o połowę (szczególnie kosztem "super-najlepszych-długobedących" zawodników) , a druga połowę przeznaczmy na ...modernizacje stadionu. To sie da zrobic (patrz. Gks).Pozdrawiam cały zarząd.
:D

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], nołnejm, Radvan138 i 94 gości