Wyrazy współczucia !!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
GieKSiarz1964

#31 Post autor: GieKSiarz1964 » 19 sie 2002, o 23:48

Szczere Kondolencje dla całej rodziny Jego przyjaciół oraz kibiców Ruchu Chorzów Trzeba cos zrobic z tym sprzętem nie możemy pozwolic żeby jeszcze zgineła jakas osoba GKS KATOWICE Wiara Czyni Cuda

Gość

#32 Post autor: Gość » 20 sie 2002, o 00:07

A ja proponuje tak jak jakis żabol chce coś napisać to niech się nie przyznaje to tego, ze nim jest a najlepiej niech w ogóle nie zabiera głosu.
Kondolencje. Taki młody człowiek...

xxl

#33 Post autor: xxl » 20 sie 2002, o 08:42

Widzicie do czego doszlo oszolomy!!!! Dalej sie bawcie w te swoje bojowki !!Co wy myslicie ze jestescie na wojnie. Zamiast bawic sie w takie durnoty ktore prowadza tylko do tego co sie stalo zapiszcie sie nie wiem np.na boks ,karate,itp.Jesli tego nie zrozumiecie to dalej beda sie takie rzeczy dzialy .Swoja droga to nie dziwie sie temu co sie stalo ,jak ktos przychodzi mi do chaty zeby obic mi gebe to sie bronie wszelkimi sposobami .Zabole byli u siebie w domu to WY przyjechaliscie z zamiarem obicia im geby .Potepiam to co sie stalo !!!!!!

Gość

#34 Post autor: Gość » 20 sie 2002, o 12:30

Na początku szczere kondolencje dla rodziny zabitego (nie zmarłego!)[/b]
Wszyscy piszecie że wina jest nasza OK zgadzam sie, powiedzcie tylko czy doszłoby do śmierci gdyby pewnym osobom nie zachciało sie wjazdu pod nasze kasy??? Czy osobom, które wpadły na tak genialny pomysł nie powinno byc teraz wstyd? Może ich równiez sumienie powinno zżerać??
Jasne, że gdyby nie było rakietnicy nie byłoby tej ofiary, ale również gdyby nie ta "wycieczka" to tak samo chłopak by żył!! teraz bedą próby odwetu, zresztą juz były, o czym pewnie większość z Was nie wie i (OBY NIE!!) mogą zginąć kolejne osoby. Ktoś słusznie napisał, że gdyby nie ta śmierć, nie byłoby tematu sprzętu..... Wasze koktajle na Rudzie też jakoś nie były przez Was komentowane, a mogły równie dobrze "zadziałać" tak samo!! Bo chyba nikt mi nie powie że rzucaliście żeby wypalić trawe.....
Śmierć ŚP Remika była jedną z najgłupszych i komletnie bezsensownych, ale tej obecnej MOŻNA BYŁO UNIKNĄĆ!! Chcieliście przyjechać na wyjazd ziomków, trzebabyło przyjechać razem.... Chcieliście jednak pokazać jacy z Was kozacy, jak rządzicie na Śląsku i stała sie tragedia...

OBYŚMY Z TEJ ŚMIERCI WYCIĄGNELI ODPOWIEDNIE WNIOSKI

Żabol
- Zabole 1948
- e-Polska

PS nie rejestruje sie bo tak samo ja potrzebuje tego forum, jak ono mnie....

Kibic Legii

#35 Post autor: Kibic Legii » 20 sie 2002, o 12:55

Kondolencję od Legii W-wa.
Szkoda łebka , wszystko było przed nim

Katowicer

#36 Post autor: Katowicer » 20 sie 2002, o 13:19

Kondolencje dla rodziny oraz całej niebiskiej ekipy...

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca

Pytanie z forum GKS'y :
Czy można zjawić się na pogrzebie, bez obawy o chaje. Niech ktoś z Waszych tam zaglądnie i da odpowiedź

SEBA

#37 Post autor: SEBA » 20 sie 2002, o 13:46

:( :( :( WYRAZY WPSÓŁCZUCIA DLA RODZINY I WSZYSTKICH BLISKICH TEGO CHŁOPAKA :( :( :( :(

BRolu_PF__

#38 Post autor: BRolu_PF__ » 20 sie 2002, o 14:02

PAMIETAM JAK POMAGAL MI PRZY FLADZE
"REMI ZAWSZE Z NAMI" I "17.V.1997"

A TU ON ZOSTAL NASTEPNYM!!!

PAMIĘĆ SZACUNEK KOLEGO!!!

narcyz1964

#39 Post autor: narcyz1964 » 20 sie 2002, o 15:39

wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka jak również dla jego ziomali z ruchu. przy okazji chciałbym się zapytać o jedno .....ile jeszcze ku*** musi zginąć osób aby wszyscy przestali używać sprzętu ?????????? sam jestem chuliganem i kumam ten klimat ale nie o to tu chodzi ... wiem że w swoich szeragach każdy klub ma jakieś wyjątki ale wy Ci na górze zabrońcie im używać sprzętu ......zapamiętajcie że używanie siekier noży tasaków i innych wynalazków jest oznaką bezsilności słabości danych kibiców...i niech znajdzie się jedna osoba która mi powie ile musi jeszcze zginąć osób???jeżeli walczy się ze sprzętem to wiadomo że ktoś może zginąć .....szkoda słów .....gks katowice hooligans....

Wojciech-Gliwice

#40 Post autor: Wojciech-Gliwice » 20 sie 2002, o 19:09

Jestem sympatykiem Zabrzanskiego Gornika i wstydze sie za to ze zostajemy okreslani mianem ..mordercow.. solidaryzuje sie z rodzina ofiary i pragne zlozyc rodzinie.rzyjaciolom i wszystkim fanom ..Niebieskich wyrazy wspolczucia i gleboko ubolewam nad tym co sie stalo.bo tu nie wazne sa barwy.tu zginal CZLOWIEK dlatego STOP GLUPOCIE

Gość

#41 Post autor: Gość » 20 sie 2002, o 19:55

Wyrazy szczerego wspolczucia dla rodziny tego dziecka
LUDZIE qr** ZASTANOWCIE SIE CO WY ROBICIE I DO CZEGO WAS TO DOPROWADZI!!!

Gość

Re: Wyrazy współczucia !!!!

#42 Post autor: Gość » 20 sie 2002, o 21:35

Legia pisze:Wyrazy współczucia dla rodziny i kiboli Ruchu Chorzów !! :cry: :cry: :cry:
Niech spoczywa w pokoju !!!!!!


Śmierć Żabolom !!!!



-------------------------------------------


Turyści '97 ( Legia Warszawa )
PO raz kolejny piszę każdy na forum mówi śmierć żabolom. Cholera co to da wy im kumplazabijecie no to oni znowu ku*** zrobia odwet i tak bez końca. Koło się zamyka. Zastanówcie sięco piszecie.

jarecky

#43 Post autor: jarecky » 20 sie 2002, o 21:37

Wielkie kondolensje
LKS NetForce

J23

#44 Post autor: J23 » 20 sie 2002, o 21:45

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Wyrazy współczucia z Katowic

elkaesiak

wyrazy wspolczucia

#45 Post autor: elkaesiak » 20 sie 2002, o 23:09

Wyrazy wspolczucia dla rodzicow znajomych i samych kibicow Ruchu Chorzow.
:(

ŁKS ŁÓDŹ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, DaReQ93, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot], pedro-sbl, staryalejary i 139 gości