Rozmawiałem dzisiaj z J.Wosiem

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Viro_

#16 Post autor: Viro_ » 8 lis 2002, o 01:03

ja nie chce zeby on przepraszam naz w gazecie lub innych mediach bo pi***ole media oni by to tak przekrecili ze zamiast przeprosin to wyszloby na to ,ze nas jeszcze zj***l
a po 2 po co wyciagac wlasne brudy na zewnatrz??
mysle , ze tak jak napisalem w innym poscie przeprosilby nas na stadionie przed meczem z Legia zrobilby na mnie wrazenie i podejzewam , ze nie tylko na mnie bo na to stac bedzie tylko prawdziwego faceta z jajami
wtedy schowa swoja dume do kapsy ale zyska(odzyska) przynajmniej czsciowo szacunek kibicow jaki niewatpliwie runal
nie ma co ukrywac Wos byl na piedestale w tej rundzie i jednym slowem spadl z niego z hukiem na to co pracowal caly czas runelo w kilka sekund
pozdro

Zet1920

#17 Post autor: Zet1920 » 8 lis 2002, o 07:40

wos niech sie te przeprosiny wsadzi w d..., jesli komus sie o nie rozchodzi to niech je sobie przyjmuje, przegiol pale i to bardzo bardzo mocno, i u mnie jest juz zerem.

krempy1

#18 Post autor: krempy1 » 8 lis 2002, o 08:39

To k.....wa jakas paranoja. Moze jeszcze musi poprosic Durczoka zeby przeczytal przeprosiny na poczatku wiadomosci? Przeprosil i koniec. A moze odezwie sie ta osoba do ktorej Wos bezposrednio to skierowal i powie co mu powiedziala? Wszyscy jestesmy wkurwieni ale moze troche samokrytyki sami na nich lzymy jak na zdechle psy a nikt z nas nigdy nie powie przepraszam.

Viro_

#19 Post autor: Viro_ » 8 lis 2002, o 10:43

krempy z calym szacunkiem ja nie naleze do osob ktore wyzywaja pilkarzy itp ale to co zrobil Wos bylo przegieciem poniosly mnie nerwy to tez przyznam
ale jest za co sie wk***iac na nich bo nie graja kompletnie nic
daje ci glowe , ze wybralbys 11 chlopa wsrod kibicow ktorzy za sama mozliwosc grania w 1 skladzie z eRka na piersi zostawili by wiecej zdrowia na boisku niz kopacze a roznice w umiejetnosciach mozna nadrobic ambicja i wola walki czego u nas w druzynie nie ma wogole
kazdy z nich wylazi na boisko zeby odjebac te 90 min jak na nich patrze mysle , ze to dla nich kara, ze musza grac

krempy1

#20 Post autor: krempy1 » 8 lis 2002, o 11:42

Ja tez nigdy nie wyzwalem ich a piszac moje slowa mialem na mysli atmosfere jaka teraz panuje na trybunach. Zgadzam sie z toba ze z takim zaangazowaniem naszych chlopcow do gry to powinni nosic same bawelniaczki a nie eR ke. A co do wystawienia chlopakow z trubun do gry w pierwszej lidze to byloby to ciekawe ale raczej skonczyloby sie to bardzo szybko w II , III lidze. Dajmy im czas do konca jesieni moze jeszcze cos wywalcza a wierze za wiosna bedzie nasza.

Viro_

#21 Post autor: Viro_ » 8 lis 2002, o 14:22

krempy zgadzam sie ale mi chodzilo o to , ze ekipa z trybun zagrala by z ambicja i checia zwyciestwa (gryzli by trawe)
mi nie chodzi o to zeby wygrywali kazdy mecz
pamietasz mecz w wawie z zeszlego sezonu przegrany przez nas 2-1?
mecz byl przegrany ale wtedy kazdy z nich mogl zejsc do szatni z podniesiona glowa
pokazali wtedy jak powinno sie grac w pilke mimo, ze legia personalnie ma sklad lepszy to przez 1 polowe praktycznie nasi nie schodzili z ich polowy wtedy legia szczesliwie wygrala z nami
ale wtedy mimo porazki bylem naprawde dymny z kazdego naszgo gracza
i wiem , ze umia grac i nie lykne tego ze nagle wszyscy stracili forme
musza zalagodzic konflikty wewnatrzklubowe a wszystko bedzie znow na dobrej drodze
pozdro

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#22 Post autor: Morris » 8 lis 2002, o 14:31

panowie, a nie pomysleliscie, że pan wos zrobił to specjalnie, żeby szybciej wynieść się z chorzowa???

- już przed sezonem były pogłoski że ktos tam nim sie interesuje, ale z wdzięczności za operacje itp. temat upadł
- marazm w Ruchu, dobry początek Wosia, nominowany przez gazety do reprezentacji
- obniżenie kontraktów, woś sie burzy
- ostatnie wydarzenia na meczu z Lubinem (tekścik plus zawalony karny)

Wiem, że to spiskowa teoria dziejów, ale dla mnie rozwija sie całkiem logicznie...

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#23 Post autor: piechol » 8 lis 2002, o 16:04

Moriss -> faktycznie, cos w tym moze byc... Rozwija sie calkiem logicznie.
Chcialbym jednak, zeby tak akurat nie bylo.
od małego NIEBIESKI

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#24 Post autor: Morris » 8 lis 2002, o 23:49

mnie też to logicznie sie klaruje, aczkolwiek w przypadku Ruchu, logika jest ostatnią rzeczą która znajduje potwierdzenie.
w każdym razie, jeśli te zachowania były spowodowane chęcią opuszczenia naszego Titanica to mógł chopek to rozegrac inaczej (powiedzieć prasie, że dzieciaki chcą sie uczyć rosyjskiego czy cuś a potem wylądowac w Amice czy gdzies indziej Obrazek

PPB

#25 Post autor: PPB » 11 lis 2002, o 09:26

Mnie tez wychodzi ze z Wosia to my juz pozytku nie bedziemy miec.
Ton jego wypowiedzi przed sezonem oraz gra wyrozniajaca, ale
bez wiekszego zaciecia, a teraz jeszcze ten incydent.
Wedlug mnie to on ma juz swoje plany.
On jest juz dla nas stracony - obym sie mylil.

BRolu_PF_

#26 Post autor: BRolu_PF_ » 17 lis 2002, o 10:36

nie robcie z siebie znow bandy zaplakanych dzieci ktora czeka na przeprosiny:)
TO NIE GODNA POSTAWA KIBICA 8)


8) 8) 8) 8) 8) PSYCHOFANS 8) 8) 8) 8) 8)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, damank, elquatro, Google Adsense [Bot], Harpo, J_Klimzowiec, k0ciak, Marek Nowak, OSH, tynbydziedobry i 93 gości