P. Mandrysz - on nie uratuje I-ligi dla Chorzowa !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Dugi Piekary

P. Mandrysz - on nie uratuje I-ligi dla Chorzowa !!!

#1 Post autor: Dugi Piekary » 5 lis 2002, o 17:20

Z całym szacunkiem ale taka jest prawda , a jaki jest jego bilans - 3 mecze - pierwszy kompromitacja w Jaworznie ; drugi bardzo słaby ale jeszcze bardziej szczęśliwy ; trzeci tragedia z Zagłębiem.
Panie Prezesie Rogala !
Myśle że już teraz powinien Pan zatrudnić porządnego trenera , który w tych ostatnich meczach będzie podglądał tą "pseudo drużynę" i to on powinien podjąć decyzje kogo z klubu usunąć , kogo pozyskać , by na wiosnę Ruch uratował ekstraklase.
Tylko że to musi być odważny facet który nie będzie się bał walnąć ręką w stół i powiedzieć - panom ju,ż dziękujemy , i żeby znowu drużyna nim nie rządziła. Może się mylę , ale według mnie to najlepsze rozwiązanie.
W tych ciężkich dla Ruchu czasach pozdrawiam Pana serdecznie , i mam nadzieje że ujawni się Pan na forum i odpowie na niektóre pytania.

Ruch będzie wielki - tylko kiedy ?

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#2 Post autor: fuhr » 5 lis 2002, o 17:36

a jeszcze kilka tygodni temu wiekszosc z nas byla za wywaleniem Oresta...przeciez on potrafi walnac w stol


ja juz nie wiem co trzeba zrobic zeby bylo lepiej.... :roll:

pewnie za duzo my, pilkarze, dzialacze sie wadzimy a nie wyciagamy wnioskow....

tylko jakie sa te wnioski - wg mnie trzeba pozadnie przewietrzyc szatnie w przerwie zimowej.....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#3 Post autor: KK » 5 lis 2002, o 18:15

Eh ludzie opanujcie sie..
Kurde daliscie chlopowi 3 mecz i juz go wy***rdolic
Typowo polskie myslenie
Mandrysz nie przygotowywal zespolu do sezonu, nie robil transferow, nie mial szans wietrzenia skladu
Gra tym kim moze ale wy byscie go juz chcieli wypierniczac
Wzorujemy sie na EUROPIE a gadamy na opak...
Poprostu grajkom nie chce sie pily kopac i tyle... Trzeba zrobic ostre wietrzenie na zime, sprowadzic jakis pilkarzy ktorzy chca walczyc i ktorzy chca sie pokazac

Tyle

Gość

#4 Post autor: Gość » 5 lis 2002, o 19:50

Ja od razu mowilem ,ze Mandrysz bedzie do dupy, twierdze tak dalej i zawsze bede twierdzil,ze to zaden trener, wiec chyba po kazdym maeczu mam prawo mowic aby polecial. Ale mysle,ze teraz to akurat nie jest jego wina, tak jak napisal fuhr trzeba przewietrzyc szatnie i pokoje zarzadu tez by sie przydalo.

Zet1920

#5 Post autor: Zet1920 » 5 lis 2002, o 22:55

W Ruchu bylo juz trenerow dosc duzo, a widze ze sklad nic a nic sie nie zmienil. Jestem tylko Ciekaw kto ten sklad ustala, bo wedlug mnie to raczej nie trener

Ugly

#6 Post autor: Ugly » 5 lis 2002, o 23:21

Ja myśle że Mandrysz powinien poprowadzić do końca sezonu drużyne i wtedy zobaczymy co zdziała, jeżeli osiągnie jakiś zadowalający stan zostaje i przez zime robi porządek. Jeżeli natomiast Ruch już całkowicie zgnije na dnie tabeli to Raus z nim i szukać nowego solidngo trenera najlepiej z za granicy który zrobi czystki w składzie i obiektywnym okiem sspojrzy na piłkarzy, nie stawiając na piłkarzy którzy kiedys dobrze grali tylko na tych którzy w obecnej sytacji są najlepsi.

Narazie 3 mecze coprawda słabe ale poczekajmy sam już jestem bezsilny i wkur**** ale poczekajmy.

Dugi Piekary

#7 Post autor: Dugi Piekary » 5 lis 2002, o 23:35

Potrzebny jest trener młody , ambitny , nowocześnie myślący i z jajami. A takich jest niewielu , i niestety pan Mandrysz do nich nie należy<NIESTETY>
Od razu chce powiedzieć , że takim trenerem nie jest też pan Albin Wira - tak na wszelki wypadek gdyby dyrektora chciano zrobić trenerem. To musi być facet typu Wdowczyka może Smudy - oni sie nie pi***olą , tylko wyciskają z drużyny co trzeba !!!

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#8 Post autor: DjMaciar » 6 lis 2002, o 02:26

DUGI PIEKARY i nie tylko zeby zrobic dobra druzyne zeby zrobic czystke czeba miec zgode prezesa zarzadu zeby kogos kupic tez to samo ja uwarzam ze obecnie w ruchu nie trzeba zmieniac trenera tylko nawyki i przyzwyczajenia WDOWCZYK I SMUDA do ruchu nie przyjda pracowac chocby niewiem za jakie pieniadze jak nie beda mogli pozyskiwc ludzi ktorych chca przeciez gdy oni idom na nowy stolek automatycznie ciagna zasoba sprawdzonych dobrych pilkarzy a wy tu nalatujecie na trenera a OREST LENCZYK to jeszcze nic dobrego do ruchu nie zrobil i nie zrobi MANDRYSZ moze tez nie tylko zastanowmy sie na jakich zasadach podiol ta posade i co moze a czego nie moze a jeszcze czego nie powinien modz


ZAWSZE NIEBIESKI I DO SMIERCI MACIAR

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10293
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#9 Post autor: gerhat » 6 lis 2002, o 08:40

Dugi, ja daje jescze Mandryszowi szanse, to jest właśnie mniej wiecej trener o takich cechach jak piszesz, no może poza jajami bo tego jescze nie pokazał.
Wdowczyk jest jeden i woli Kielce, zresztą przyklad Widzewa pokazuje że rónież on nie ma patentu na zwycięstwa. Nawet jego nazwisko nie gwarantuje tego że w chorzowskim grajdołku by sobie poradził.

Viro_

#10 Post autor: Viro_ » 6 lis 2002, o 11:52

a ja mysle, ze tu obecnie nawet Trapatoni by nie pomogl
trzeba zrobic czystke, potrzebne sa radykalne zmiany personalne zarowno wsrod pilkarzy jak i w zarzadzie
potrzeba nam nowej krwi, kogos kto chce cos osiagnac kogos kto bedzie sie chcial pokazac
ta runde niech dograja tak jak jest bo juz zbyt wiele zmienic sie nie da
badzo waznebeda decyzje podjete w zimie i przepracowana zima
moze trzeba bedzie ich zmobilizowac do tej pracy na treningach:)
pozdro

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#11 Post autor: vahanara » 6 lis 2002, o 14:44

Dugi Piekary pisze:Potrzebny jest trener młody , ambitny , nowocześnie myślący i z jajami. A takich jest niewielu , i niestety pan Mandrysz do nich nie należy<NIESTETY>
Od razu chce powiedzieć , że takim trenerem nie jest też pan Albin Wira - tak na wszelki wypadek gdyby dyrektora chciano zrobić trenerem. To musi być facet typu Wdowczyka może Smudy - oni sie nie pi***olą , tylko wyciskają z drużyny co trzeba !!!
Smuda Młody!? Co Wdowczyk osiągnął? Dostał ekipę po Engel-u a potem? Zresztą Smuda poza Widzewem gdzie idealnie złożyło się wiele czynników też nic wielkiego nie zwojował. Zdaje się że wszędzie mu dziękowali przed czasem. Wiecie czego trzeba nam i Ruchowi? Przerwy w rozgrywkach. Dłuuugiej i w miarę spokojnej
Pozdro

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#12 Post autor: Mikoruch » 6 lis 2002, o 15:05

połowa składu - out, 7-8 nowych gości do kadry, nowy trener i do roboty. W Zabrzu w I kolejce muszą być 3 punkty i stary dobry Ruch.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#13 Post autor: fuhr » 6 lis 2002, o 15:23

tez tak mysle tylko skad ta kasa na transfery......
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Viro_

#14 Post autor: Viro_ » 6 lis 2002, o 15:59

ze sprzedazy naszych graczy

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10293
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#15 Post autor: gerhat » 6 lis 2002, o 16:06

ze sprzedaży to moze na farba na pomalowanie płotów starczy, sa o połowe niższe to może się uda

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], koperniol1984, MakeRson i 331 gości