P. Mandrysz - on nie uratuje I-ligi dla Chorzowa !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Ugly

#16 Post autor: Ugly » 6 lis 2002, o 16:50

Moga koncek pomalować jeśli to pomoże :lol:

Ugly

#17 Post autor: Ugly » 6 lis 2002, o 17:08

Moga koncek pomalować jeśli to pomoże :lol:

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#18 Post autor: Marek Nowak » 6 lis 2002, o 18:51

Przy zatrudnieniu Mandrysza byla umowa - do konca rundy druzyna ma zdobyc 9 pkt !!! Zostaly 3 mecze jeszcze ma szanse...aha walkower jezeli bedzie oczywiscie sie nie liczy. A tak realistycznie przy tym ukladzie spotkan i "popisach" naszych pseudo - obroncow to chcialbym sie mylic , ale to jest malo realne. Takze niech Rogala sie modli zeby Lorensa wyciepli z Cypru - na co sie zanosi...Moim zdaniem bylby to trener ktory cale towarzystwo pogonil do ciezkiej roboty , zreszta juz raz posprzatal po lenczku bowiem to on ponosi odpowiedzialnosc zan katastrofalna forme niebieskich. [/b]

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#19 Post autor: Morris » 6 lis 2002, o 23:20

Dla mnie sprawdzianem tego jakim trenerem jest i co potrafi Mandrysz będzie nomen omen nie przyszła runda, a już następny mecz. Jeśli Mandrysz ma jakąś wizję gry i charakter to MUSI zrobić jakieś roszady. Posiada takich graczy jakich posiada, ale jeśli będzie próbował innych rozwiązań, innych wykonawców swojej taktyki, nawet kosztem dużego ryzyka, to pokaże, że wyciąga wnioski z tego co działo się w dotychczasowych meczach. Jeśli na mecz z Groclinem wybiegnie ta sama jedenastka, ten sam skład personalny to stracę jakiekolwiek nadzieje.

Ciekawi mnie również jakich piłkarzy nie będzie widział w swej kadrze Mandrysz robiąc zestawienie potrzebnych i nie potrzebnych na runde wiosenną oraz liste potencjalych nabytków

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#20 Post autor: Morris » 8 lis 2002, o 14:35

Ma ktoś z Was z jakichś źródeł, listę 15 kopaczy wytypowanych na mecz z Groclinem?
ciekawość mnie rozpiera Obrazek

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#21 Post autor: Mikoruch » 8 lis 2002, o 15:35

Moja 15-ka wyglądałaby następująco:
Matuszek
Jurjev
Śrutwa
Woś
Kulawik
Paluch
Molek
Malinowski
Gorawski
Loch
Cecot
Narwojsz
Suker
Balul
Skoczylas

Tak na serio to zostawiłbym ich kilku mniej, ale 15 jest!

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#22 Post autor: Morris » 8 lis 2002, o 23:43

te nazwiska na kolana nie rzucają ale tak czy owak, będzie kiepsko Obrazek

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#23 Post autor: DjMaciar » 9 lis 2002, o 01:12

MI TO WISI KTO BEDZIE GRAL MOZE GRAC I SAM ROGALA Z MANDRYSZEM BYLE BY WYGRYWALI

Dugi Piekary

#24 Post autor: Dugi Piekary » 18 maja 2003, o 10:59

Przypomnijcie sobie temet z listopada 2002 roku.
I popatrzmy czy coś się zmieniło ?
To straszne , ale już półroku temu nieszczęśliwie przewidziałem co się z naszym Ruchem może stać !
Aby myśleć o szybkim powrocie do I ligi naprawde trzeba dużo zmian w klubie - bo II liga ma kilka dobrych i bogatszych od Ruchu klubów !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, adamo1289, andrzejn64, Bing [Bot], daniel1222, Google Adsense [Bot], koRnik, Marciak, niebieski98, Pabloniusz, Rickenn10, tynbydziedobry, WITEK123 i 345 gości