NIE MAMY JUŻ PIŁKARZY, ZOSATLIŚMY SAMI DLA KLUBU

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#16 Post autor: piechol » 3 lis 2002, o 21:47

ku*** !


to jedyne co mi na mysl przychodzi...

sprzedawczyki je***e.

Po meczu z Amica mowilem sobie, ze bedzie lepiej...

I dupa!

Dziekuje Wam kochani kelnerzy !
od małego NIEBIESKI

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#17 Post autor: DjMaciar » 3 lis 2002, o 23:33

ku*** ALE WSTYD 3-mecze 9bram puszczonych 3szczelone katastrofa
a co do druzyny to hu* im w dupe gdy wygrali z amica to myslalem ze cos drgnelo ze chociaz sprobuja a tu wielki hu* wstyd wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd
szkoda mi tych wiernych kibicow co za tymi szmaciozami jezdza na prawie kazdy mecz oni sobie z nas kibicow nic nie robia sztuka jest sztuka i to wszystko
pokopiom pochodzom 1.30 godz.i zarabiaja na miesiac tyle co przecietny polak na rok albo poltora po hu* sie wysilac
ja bym im dal pol roku na 600 nadul na gruba to by sie wom hu** oczy otwarly ludzie ciezko jebiom zeby zyc skromnie jeszcze na wos patalachy pieniadze marnuja

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#18 Post autor: deniss » 4 lis 2002, o 03:38

:shock: to co dzis zobaczylem to ku*** SZOK :cry: jeszcze nigdy nie widzialem tak po***anego szpilu :shock: teraz obudzilem sie jeszcze nawalony :? i ide na piwo
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#19 Post autor: piechol » 4 lis 2002, o 08:02

Ty to nazywasz szpilem ? :)
od małego NIEBIESKI

alieu
Posty: 75
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

#20 Post autor: alieu » 4 lis 2002, o 11:07

Byłem na meczu i widziałem co te barany robią, ale nie wkurwiajcie mnie hasłami, że grają przeciw komuś, że sprzedali. Oni poprostu lepiej nie potrafią i hu* mnie obchodzi że ten skład był kiedyś mistrzem wiosny, jesieni czy przedwiośnia, teraz to są zera i koniec. apropos tych co przeszli z Odry to taki Socha wiedział co robi - niektórzy piszą że oni tam byli najlepsi to dlaczego Odra po takich osłabieniach jest na szczycie a my po takich wzmocnieniach na dnie.
Całą winą obarczam zarząd KS Ruch a w szczególności Prezesa Rogale, który pewnie jest świetnym facetem, ma doskonały kontakt z kibicami, ale nie jest prezesem na te czasy.

pko

#21 Post autor: pko » 4 lis 2002, o 11:22

tomasz w : i tak sie rodza plotki jestes chyba zlym obserwatorem i nie dokonca poinformowany ... sorry jezeli zabrzmialo to za ostro ... gdybys przyjzal sie uwaznie kibice zaglebia nie cieszyli sie praktycznie po bramkach oni sa w podobnej sytuacji jak my robieni w wala co jakis czas od ladnych kilku lat nie w spominajac o ustawianiu meczy w czym razem z amica bryluja ich pilkarzyki ... kibice zaglebia zlewaja kopaczy a jezdza zeby pokazac ze sa i beda nawet gdy tamtych zabraknie opisana sytuacja wygladala nieco i naczej i inaczej powinna zostac odebrana po meczu widownia z trybuny i miejsc po przeciwnej stronie oklaskiwala na przekor naszym kopaczom zaglebie ktos krzyknal zaglebie ... w tym czasie kopacze zaglebia podbiegli na wysokosc bramki w strone sektora z przyjezdnymi aby im podziekowac z uniesionymi rekami troche poklaskali i tu pierwszy zgrzyt zaglebiacy stali niewzruszeni nastepnie z naszych sektorow ktos krzyknal chodzcie do nas na co kopacze zaglebia podbiegli chetnie i szybko za co dostali oklaski poczym zaczeli odchodzic w strone szatni wowczas kibice zaglebia pokazali co mysla o swoich rownie wspanialych jak chorzowcy graczach wznoszac jeden okrzyk : wy***rdalac wy***rdalac !!!
nie wspominam o tym ze w tym czasie czesc pf pogonila i to tylo dla postrachu wiekszosc naszych blaznow do szatni....
inna sprawa to to co stalo sie na meczu sorrki ale ale czesc pf pokazala sie z ze tak powiem dupy strony to ze rozgonili malolatow jeszcze moge zrozumiec aczkolwiek tego ze skatowali jednego z gosci ktory postawil sie w obronie jednego z nich to juz przejaw debilizmu i te ku*** uniesione w gescie zwyciestwa rece goscia w longsdale'ach ku*** co to ma byc ... gostek padl to sie go zostawia a nie kopie tym samym pokazalismy ze juz nie jestesmy rodzina (wiecie kilka lat temu na ircu kibic lksy powiedzial cytuje : taaaaak. wam to oki jestescie wielka rodzina a my sie wybijamy miedzy soba) ... no i doszla ta choroba do nas zawsze popieralem pf ale od niedzielnego spotkania daje sobie looz heh malo osob pamieta jak obecni pf zaczynali wlasnie od takich spontanicznych wjazdow wyjazdow zdaje sie ze ktos tu o czyms zapomnial i dziwne ze nikt z was nie poruszyl tej kwesti bo mnie ona bardziej zbulwersowala nizli postawa pajacykow/pilkarzykow/najemnikow/sprzedawczykow chwdp i prezesom

Tomasz_W

#22 Post autor: Tomasz_W » 4 lis 2002, o 11:30

opisalem ta sytuacje na szybko - na pewno bylo tak jak opisywales. Co do skatowania goscia - nie widzialem tego.

Do tej pory jestem wkurwiony przez tych kopaczy...

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#23 Post autor: deniss » 5 lis 2002, o 11:23

pko siedzialem na 5 sektorze i terz widzialem jak sie bili miedzy sobą :oops: tego nie powinno byc :oops: wstyd :oops:
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, adamo1289, DaReQ93, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Konrad, Majestic-12 [Bot], pedro-sbl, staryalejary i 139 gości