NIE MAMY JUŻ PIŁKARZY, ZOSATLIŚMY SAMI DLA KLUBU

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

NIE MAMY JUŻ PIŁKARZY, ZOSATLIŚMY SAMI DLA KLUBU

#1 Post autor: Gość » 3 lis 2002, o 17:32

Nie wiem co pisać. To co dzisiaj zobaczyłem to jest tragedia. Wleciałowski wy***rdalac i to jak najszybciej. Nie ma co oceniac "gwaizdek" bo nie ma skali minusowej , a oprócz Matuszka i Gorawskiego taką trzeba by wystawić wszystkim. Myślę ,że najlepszym dowodem na to gdzie mamy "piłkarzy" NASZEGO klubu jest to co działo się na trybunach podczas meczu, nie chcę krakać ale przy takim wyniku meczu z Legią, jeśli Rogala nie chce wpuszczać kibiców za darmo to i tak wyda pieniądze na nowe siedzenia i karę do pzpn, bo mam nadziejże dojdzie do dymu. Jeśli oni dzisiaj ten mecz sprzedali to niestety i Pan panie prezesie jesteś ... . Moze sobie sam Pan dopowiedzieć.

I na koniec podsumowanie : JAK SPADNIEMY TO WAS ZAJEBIEMY" sprzedawczyki pieprzone.

NR SPI

#2 Post autor: NR SPI » 3 lis 2002, o 17:40

Moze któs napisac co się działo na trybunch-niestety niemogłem być na meczu :(

mlynaRz

#3 Post autor: mlynaRz » 3 lis 2002, o 17:43

wy***rdalac Z RUCHU WY za***ane CWELE POWINISCIE WSZYSCY DOSTAC wp***dol JAK PRZEGRACIE Z LEGIA TO MACIE SPALONE AUTA WY ch***............. ch** WAM W DUPE za***ane PILKARZYKI

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#4 Post autor: Patton » 3 lis 2002, o 17:45

KK, Viro, mozecie skasowac ten post, mam to gdzies! A wy gwiazdki - wy***rdalac!! Co dla was ta "R" na piersi ch*** znaczy? TAk? Nie jestescie warci tego klubu! Wy powinniscie ku... trowa kosic a nie grac w tym klubie! Sprzedawczyki zasrane!! Zero honoru macie!! Takiego zaszczytu, zeby grac z niebieska eRka na piersi powinni dostawac nieliczni i Ci powinni byc znoszeni z boiska po kazdym meczu - a wyscie jeszcze mieli sily zeby wypierda... RAUS!!! Modlcie sie, zebysmy nie zlecieli.... Pozdrawiam!!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#5 Post autor: tort » 3 lis 2002, o 18:11

Ale jestem zły!!!! :twisted: :twisted: :evil: :evil:
Nad Ruchem zbierają się ciemne chmury ( i to jakie)!!!!
RUCH TO MY A NIE WY!!!
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

Wkurwiony KIbic

#6 Post autor: Wkurwiony KIbic » 3 lis 2002, o 18:21

NIe pilkarze ... nie czlonkowie zarzadu ... nie trenerzy ... to juz wszystko bylo ... !!!!!! :evil: :evil: :evil: ale PREZES :evil: :evil: :evil: :x :evil: " Niech Rogala wy***rdala " !!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Wojtek Siemce

#7 Post autor: Wojtek Siemce » 3 lis 2002, o 18:23

Siedziałem na sektorach z krzesełkami gdzie w drugiej połowie "biegał" znaczy się chodził Woś ... wiecie co on krzyknął do kibicow po prostu "wy***rdalać" słyszeli to chyba wszyscy ktorzy tam siedzieli ... kim on jest żeby do nas krzyczeć że mamy wy***rdalać ?!?! Zresztą udowodnił to niewykożystanym karnym ... panie Woś jesteś pan nikim, zerem. zresztą ta cała drużyna jest niczym... Ruch to my a nie wy... a jak spadniemy to już będzie za późno... ja bym wolał teraz ich nastraszyć złamać jednemu i drugiemu nogę ... to się opamiętają a straty i tak nie będzie wielkiej dla tego klubu. Niestety strach może im dodać skrzydeł skoro ambicji nie posiadają...

Jak spadniemy to was zajebiemy ... ale to już będzie po fakcie

niebieski78

#8 Post autor: niebieski78 » 3 lis 2002, o 18:29

fuhr jak wracalismy z Jaworzna to mowilem ze najgorszy mecz mamy juz za soba-KLAMALEM
jesli chodzi o pilkarzy to nie sa warci nawet wnerwiania sie na nich
po prostu WSTYD!!!!!!!

Marcin Niebieski

#9 Post autor: Marcin Niebieski » 3 lis 2002, o 18:32

Chyby nie ma juz zawodnikow, ktorzy z duma nosza R-ke na piersi... qr**, co to jest?!!!

Jezeli oni sprzedali ten mecz... Do ch***!!! Powiedzcie mi ze to nieprawda... Sorry za te przeklenstwa, ale normalnie mi rece opadaja. Juz niewiem czy plakac, czy ku*** sie smiac z tych szmat...

Jezeli naprawde sprzedali ten mecz to mam ich wszystkich w du***, pi***ole takich "zawodnikow" Niech sie wszyscy wala na swoje w brudnych pieniadzach umorusane ryje.

Do zawodnikow: oszukujecie nas i macie nas kibicow gdzies !!! To co dzisiaj bedzie panie Rogala & Team? Nowy 100 hertzowy telewizor ? A moze urlop na majorce? To juz chyba ku*** koniec tego klubu..

Wiecie co? Normalnie po ludzku czuje sie oszukany przez ludzi ktzorych w jakis sposob uwazalem za przyjaciol... I ku*** smutno jak sqrwysyn z tego powodu.

M.

niebieski78

#10 Post autor: niebieski78 » 3 lis 2002, o 18:40

po zwycięstwie nad Amiką w kilku co najmniej pilkarzy wstąpił "nowy duch"

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#11 Post autor: Mikoruch » 3 lis 2002, o 18:47

to juz jest koniec. Człowiek płaci, marznie i dostaje po pysku (0-3). Najgorsze jest to, że mamy ciągle nadzieję a oni ciągle nas oszukują.

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#12 Post autor: L-o » 3 lis 2002, o 18:53

Do Konina zajechało około 200fanów ŁKSu. Przywieźli ze sobą 3fany na płot.
Mecz zakończył się zwycięstwem miejscowych 3:0. Po spotkaniu fani ŁKSu postanowili "porozmawiać" ze swoimi piłkarzami. W tym miejscu cutujemy jednego z czołowych fanów ŁKS:
"TEMAT PIŁKARZY JUZ MAMY W ZASADZIE PRZEROBIONY.
PO MECZU Z KONINEM KILKUNASTU KIBICÓW PRZEPROWADZIŁO "MĘSKĄ ROZMOWĘ" Z PIŁKARZYKAMI.KILKU DOSTAŁO PO PLASKACZU,WSZYSCY CIEZKI op***dol(NAJELIKATNIEJSZYMI ZE SŁÓW TO CH...,FRAJERZE CZY NIEROBIE,BYŁY LEPSZE)PIŁKARZYKI STAŁY NA BACZNOŚC ZE SPUSZCZONYMI GŁOWAMI POD AUTOKAREM PONAD PÓŁ GODZINY SŁUCHAJĄC CO MYSLIMY O NICH.PIETRZAK TAK SAMO....
NA KONIEC DO WYSTASZONYCH PIŁKARZY STWIERDZILISMY ZE ZABIERAMY NIEWOLNIKA Z WYLICZANKI ZABRALISMY SOBIE JESNEGO(MINE MIAŁ JAKBY SZEDŁ NA ROZTRZELANIE ALE NIKT SIE NAWET NIE ODEAZWAŁ)WZIELIŚMY WYSTRASZONEGO ZA AUTOKAR ALE GO Z ZALU PUSCILISMY BYŁ TO JAK SIE OKAZAŁO SITNICKI,RUTCE BYSMY NIEDAROWALI.PODSUMOWUJĄC WIEDZĄ ŻE W PRZYPADKU KULAWEJ GRY Z RADOMSKIEM NIE BEDZIE JUZ WIECEJ OSTRZEŻEN,BEDZIE wp***dol.WIERZCIE MI NIGDY JESZCZE NIE WIDZIAŁEM TAK WYSTRASZONYCH PIŁKARZY ŁKS.......NAPRWDE NIGDY. "


Źródło : http://www.kibice.pl/wiecej.php?tm=2002-11-03_11:29


Może by naszym kopaczom taką terapię zastosować :?:

Tomasz_W

#13 Post autor: Tomasz_W » 3 lis 2002, o 18:55

Tez jestem wkurwiony na maxa !
Pierdoleni kurewa mac kopacze je***e !
ch**!
ku*** mac !
je***e cwele, jesli Wos tak powiedzial - to chyba jest skonczony - zreszta kazdy juz chuba jest skonczony ! wy***rdalac ch*** !
ku*** jak mozna tak olewac kibicow, zero walki, zero ambicji, dno !

mimo wkurwienia wrzucilem fotki na strone - mozecie se zobaczyc - ze nawet jakby Wos trafil po dobrej stronie slupka - bramkarz by obornil...

ku*** - mam tego dosc - szkoda ze nie wygrali - na legie moze by przyszlo troche ludzi - MACIE ku*** WYGRAC Z ta ku*** !

Po meczu nasi zrobili podobno wjazd do szatni - ale nie znam szczegolow - ponoc powiedzieli im nasze zale :))
Miejmy nadzieje - ze to bylo ostatnie ostrzezenie !
Aha - i na koniec humorystyczny watek - po meczu kopacze z Lubina dostali podizekowanie od calego stadionu i srodkowa trybuna - chyba sektor 4,5,6 wowlal chodzcie do nas - wtedy Lubin olal swoich kibicow i podbiegli do naszych - i w tym momencie mlyn Lubina (ok 50 osob) zaczal krzyczec do swoich wy***rdalac :))) hehe

Na razie - ide sie wk***iac juz bez kompa...

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#14 Post autor: fuhr » 3 lis 2002, o 19:36

WYPIERDALC !!!

a co do wosia - WYPERDALAJ SPRZEDAJNA SWINIO !!!
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Gość

#15 Post autor: Gość » 3 lis 2002, o 20:20

SPADACIE BURAKI HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEEHEHEHE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Google [Bot], iglo, Krzymp, Majestic-12 [Bot], Radvan138 i 73 gości