Legia nie przyjedzie!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Szymi

Legia nie przyjedzie!!!

#1 Post autor: Szymi » 1 lis 2002, o 13:18

Podczas meczu Legii z Widzewem(2:0) doszło do zamieszek między kibicami obu zespołów. Na obydwa kluby została nałożona kara:ZAKAZ WYJAZDU KIBICÓW OBU DRUŻYN NA MECZE WYJAZDOWE DO KOŃCA RUNDY JESIENNEJ. A że Ruch gra u siebie z Legią, Nikt z warszawskich kibiców nie będzie się mógł stawić na meczu. Cieszy mnie to bo przynajmniej będzie troche SPOKOJNIEJ!!! :lol:
PS:WSZYSCY PRZYJDZCIE NA MECZ Z LEGIĄ :!: :!: :!:
Forever Niebiescy

Mariomatt

Legia nie przyjedzie

#2 Post autor: Mariomatt » 1 lis 2002, o 13:54

Ja bym wolał ,żeby przyjechali ,bo daremne są szpile bez kibiców gości.

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#3 Post autor: Bolek » 1 lis 2002, o 15:20

Ja tez bym wolal jak by legia przyjechala , zawsze jest lepsza atmosfera jak sa kibice przyjezdni
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Gość

#4 Post autor: Gość » 1 lis 2002, o 16:35

Cóż mogę napisać -szkoda.

A tak w ogóle to mój 100 posta :-) takie małe świeto :)

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#5 Post autor: tort » 1 lis 2002, o 23:59

Szkoda że Legia nie pojawi się na Cichej 6 :? Jednak mecze bez kibiców gości to trocha jest daremnie!!!
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

Kosa

Re: Legia nie przyjedzie!!!

#6 Post autor: Kosa » 2 lis 2002, o 09:17

Szymi pisze:kara:ZAKAZ WYJAZDU KIBICÓW OBU DRUŻYN NA MECZE WYJAZDOWE DO KOŃCA RUNDY JESIENNEJ. A że Ruch gra u siebie z Legią, Nikt z warszawskich kibiców nie będzie się mógł stawić na meczu.
Do meczu jeszcze trochę zostało, więc nie przesądzaj sprawy, bo:

1. Prezes Legii zapowiedział odwołanie się od tej decyzji PZPN (mogą więc ten zakaz uchylić)
2. Jak wiadomo zakaz dotyczy "zorganizowanych grup kibiców", a co jak przyjedzie niezorganizowana? (znamy przypadki dogadywania się z kibicami miejscowymi i "nieoficjalne" wchodzenie mecze)

A tak poza tym to nie wiem z czego się cieszysz, bo moim zdaniem mecze z udziałem kibiców przyjezdnych są ciekawsze (vide ostatni mecz z Legią u nas :wink: )

Pozdro

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

Re: Legia nie przyjedzie!!!

#7 Post autor: fuhr » 2 lis 2002, o 09:48

Kosa pisze:
Szymi pisze: A tak poza tym to nie wiem z czego się cieszysz, bo moim zdaniem mecze z udziałem kibiców przyjezdnych są ciekawsze ......

zgadzam sie, mecze sa dla kibicow i to obu stron....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Nexus
Posty: 330
Rejestracja: 13 sie 2002, o 13:57
Kontakt:

#8 Post autor: Nexus » 2 lis 2002, o 10:32

Kibice Legii przyjada "niezorganizowana" grupa na 100 %
Na Lecha tez pojadą, looknijcie se na C+ (je*** PZPN :x )

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#9 Post autor: Patton » 2 lis 2002, o 11:33

Mam nadzieje, ze ich wpuszcza, bo jak nie, to nudny meczyk... juz kiedys to przerabialismy bez kibicow gosci i wiecie jak bylo...:(
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#10 Post autor: wojt » 2 lis 2002, o 15:10

Meczyk nie koniecznie musi być nudny bez kibiców gości, ale jednak zawsze atmosfera jest zdecydowanie lepsza jak kibice druzyny przeciwnej są obecni. Oby tylko (przy naszej ostatniej frekwencji) nie przybyło wiecej kibiców Legii niz naszych.

Szymi

#11 Post autor: Szymi » 3 lis 2002, o 17:14

Chodzi mi o to, że będzie mniejsze prawdopodobieństwo BIJATYKI. Mecze z Legią często kończyły się hają. Macie rację, że jeśli są kibice obu drużyn to jest lepsza atmosfera. Ale dobrze wszyscy wiemy szybko potrafi się zrobić nieprzyjemnie!!!
PS:Pisze te słowa po meczu z Zagłebiem: NA szpilu z Legią(jeśli przyjadą z Wa-wy) będzie nas MNIEJ OD NICH, bo z taką grą...

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#12 Post autor: marcyk » 4 lis 2002, o 06:56

I hu* ze Legia niy przijedzie jo tys jus niy przijada. KONIEC robiynio mie w CIULA .Mie wyjazd na RUCH kosztuje z biletym 20 zl,Co za to idzie kupic kozdy wiy.
Lod RUCHU niy lodwroca sie nigdy. ale w CIULI mom te towarzystwo wzajymny adoracji Zarzad i tych DUPKOW kopaczy.
KONIEC

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#13 Post autor: gerhat » 4 lis 2002, o 09:56

Po blamażu z Lubinem to cały stadion będzie za Legią, bo z tymi Ciulami co nie zasługuja na noszenie niebieskiej koszulki juz się nikt nie identyfikuje.

RUCH TO MY !!!!

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#14 Post autor: Bolek » 4 lis 2002, o 10:25

Po blamażu z Lubinem to cały stadion będzie za Legią
Co ty piszesz juz wole byc za tymi patalachami niz ta tymi ciulami z warszawy
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Kosa

#15 Post autor: Kosa » 4 lis 2002, o 11:21

A swoją drogą to ciekawe jak zostanie przyjęty u nas Surma. Ma duże szanse być pierwszym z naszych piłkarzy którzy odeszli do Legii w ostanim czasie i nie zostać wygwizdanym (przynajmniej ja do niego nic nie mam).

Pozdro

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], max44, niebieski98, papar1, pedro-sbl, tynbydziedobry i 130 gości