Legia nie przyjedzie!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#16 Post autor: tort » 4 lis 2002, o 16:52

Ja na pewno nie bede kibicował Legii!!!!
Wiem , że piłkarzyki w ciula lecą ale za Legia , nigdy!!!!
Ostatnio zmieniony 4 lis 2002, o 17:25 przez tort, łącznie zmieniany 1 raz.
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

Zet1920

#17 Post autor: Zet1920 » 4 lis 2002, o 17:03

Mecze z legia zawsze wzbudzaly jakies tam dodatkowe emocje i dodatkowa adrenaline, u mnie w tym przypadku jest tak samo. Szkoda tylko ze nasze gwiazdki maja w du*** to wszystko i az strach bac sie o wynik tego meczu.

Legia Warszawa

#18 Post autor: Legia Warszawa » 6 lis 2002, o 00:58

witam.jak kazdy wie,macz zawsze jest ciekawszy i duzo bardzej emocjonujacy,wiedz mam propozycje:dogadajcie sie z zarzadem albo miedzy soba u udostepcie nam jeden sektor jak np to zrobil Ślask W.(szacunek) w poprzednim sezonie.mam nadzeje ze da sie to zalatwic.mysle ze dla obu stron jest to jeden z lepszych meczow,ja osobiscie z wyjazdow na slask cenie sobie najbardziej ten do Chorzowa.
kibice zawsze razem.
je*** pzpn!

Legia Warszawa

#19 Post autor: Legia Warszawa » 6 lis 2002, o 01:02

ciekawszy i bardzej emocjonujacy jak sa przyjezdni oczywiscie

pko

#20 Post autor: pko » 6 lis 2002, o 09:42

chcialem tylko przypomniec ze sektora uzyczyl wam rowniez lech w sobote i co ...? ruch tez juz rowniez to zrobil heh problem w tym ze wy sami musicie najpierw dogadac sie miedzy soba zeby znowu nie bylo akcji z zamawianiem wam taksowek

Viro_

#21 Post autor: Viro_ » 6 lis 2002, o 11:42

Legia wszystko ladnie pieknie ale macie telefony do odpowiednich osob i z nimi to zalatwiajcie
wystarczy 1 telefon i bedziecie wiedziec wszystko jezeli ty nie posiadasz tel do odpowiednich osob u nas zwroc sie do kolegow w Twoim klubiektorzy maja bo napewno maja i zalatwcie sprawe
pozro

Legia Warszawa

#22 Post autor: Legia Warszawa » 6 lis 2002, o 23:36

juz rozmawialem z odpowiednimi ludzmi i bede mial info co i jak!
a apropo's do Poznania jechalo pare osob ale czesc zostala zawrocona ze wschodniego inni po drodze,mi na szczescie udalo sie dotrzec ale byla nas skronma gropka(na 100%-10osob)wiedz nie bylo sie sensu ujawniac i zajmowac sektor-tu zaznacze ze sektor prawie do rozpoczecia meczu pozostawal pusty,gdzyz Leszki myslaly ze moze przyjedzemy!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gizm, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Rickenn10 i 118 gości