JEST DOBRZE AMICA POJECHALA Z O.pkt -3pkt UPRAGNIONE DO RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#16 Post autor: deniss » 27 paź 2002, o 10:12

W pierwszej polowie trzeslem sie z zimna i nerwow :?
w drugiej po bramce Gorawskiego NIEBIESCY zagrali o niebo lepiej i widac ze chcieli grac 8) panowie wiecej ambicji i woli walki i bedzie dobrze, choc slaby doping po koniec meczu ale widac bylo ze podrywal chlopcow do walki az mi sie cieplej zrobilo :)
bedzie coraz lepiej 8)
oak piszesz ze Narwojsz chce grac :lol: o ku*** :lol: ale sie usmialem :lol: hahaha :lol:
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#17 Post autor: AndRe » 27 paź 2002, o 10:21

Małe sprostowanie-moj wczesniejszy post nie mial was atakowac chopy(jak to go odebraliscie to przepraszam).Chodzilo mi o to by nie byc zbytnio optymistycznie nastawionym do dalszych szpilow bo mozemy sie srogo rozczarowac(oby nie!!!)Dzieki za pozdrowienia DjMaciar tez Cie pozdrawiam.Ale tak jak wszyscy mowia licza sie punkty.Mam nadzieje ze styl z meczu na mecz tez bedzie lepszy

Ps.DjMaciar chodzisz na mecze Allemani???(maja troche ch***we barwy :) podobne do tych ktore mieli kiedys nasi sasiedzi zza miedzy :D)

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#18 Post autor: L-o » 27 paź 2002, o 10:47

Mecz nie rewelacyjny ale WAŻNE 3 PUNKTY dla Niebieskich . A pozatym fajnie że Wisła wygrała teraz czekam na przegraną Garbarni jak przegrają będzie extra !!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kosa

#19 Post autor: Kosa » 27 paź 2002, o 11:17

Generalnie wszystko już powiedziane o meczu, ja chciałem poruszyć tylko najistotniejsze:

1. 3pkt
2. Dobry pomysł z zatrzymaniem Molka na ławce i wpuszczenie po przerwie - wydaje mi się, że jest waleczny jak kiedyś, ale brak mu jeszcze sił na cały mecz.
3. Kolejny raz Bizak dał wyraz tego, że grał przeciwko Lenczykowi (z dnia na dzień przypomniał sobie jak sie gra w piłkę)
4. Kolejny słaby mecz Szyndrowskiego (tu widać brak doświadczenia)
5. Kolejny poprawny występ Matuszka

Pozdro

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#20 Post autor: DjMaciar » 27 paź 2002, o 14:49

DO ANDRE


LAZA NA SZPILE ALEMANI AACHEN WLASNIE WYGRALI 4-1
A CO DO BARW TO IM BRAKUJE ZIELONEGO RESZTA TA SAMA CO U GIEKSIOZY ALE JO MOM ZAWSZE SZALIK RUCHU CHORZOW
I JUZ NIE ROZ GEBELSC CHCIELI GO KUPIC ALE NIE SPRZEDOLECH BO TEN SZALIK ZNO HISTORIA WSAPOLCZESNO RUCHU


PS:"ANDRE nie odpowiedziales mi czy jezdziles po europie z ruchem
np.debrecen wieden bologna itp." bo jak choc ma jednym z tych meczy byles to napewno sie stukli my kas"

DUZE PIWO DLA WIERNYCH CHORZOWSKICH 8)

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#21 Post autor: AndRe » 27 paź 2002, o 15:12

Niestety -dopiero 22 lata (tak wiec rok brakuje) i jestem chodzacym zaprzeczeniem jakoby Ruch w Katowicach ginol.(za co dziekuje ojcu).Skroty i bramki z meczu Allemani widzialem na DSF.Moze Ruch tak zagra w meczu z Lubinem czego sobie i wszystkim niebieskim zycze :D

Darek

#22 Post autor: Darek » 27 paź 2002, o 16:55

PODZIELAM ZDANIE WIEKSZOSCI ZE NAJWAZNIEJSZE SA TRZY PUNKTY NATOMIAST CO DO STYLU TO PIERWSZA POLOWA BYLA TRAGICZNA NATOMIAST W DRUGIEJ POLOWIE BYLY MOMENTY DOBREJ GRY. JEDNA RZECZ KTORA ZAUWAZYLEM TO TO ZE NIE BYLO TAKIEJ OBRONY CZESTOCHOWY JAK TO ZAWSZE BYWALO PO STRZELENIU BRAMKI. CO DO TRENERA MANDRYSZA TO NIE MIALEM ZDANIA O NIM ALE PODOBA MI SIE ZE ZYJE NA LAWCE A NIE JAK LENCZYK BEZ REAKCJI NO I ZMIANY TRAFNE POZDRAWIAM NIEBIESKICH

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#23 Post autor: tort » 27 paź 2002, o 22:43

Jo się ogromnie ciesza z tego zwycięstwa i mom nadzieje ze z Zagłębiem też 3 punkty będą nasze!!! :P :lol:
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

Zet1920

#24 Post autor: Zet1920 » 28 paź 2002, o 00:12

Najwazniejsze sa punkty :!: Wynik idzie w swiat a nie gra.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#25 Post autor: gerhat » 28 paź 2002, o 11:25

Najważniejsze że mamy 3 pkt. Ci co liczyli na jakaś piękną grę są niepoprawnymi fabtastykami. Sądzę że do przerwy zimowej nie ma co na to liczyć i należy się cieszyć z każdej zdobyczy punktowej.

Są pierwsze jaskółki:
- zaangażowanie, widać że się chciało nawet Bizie, który juz nie lata z główą miedzy kolanami
- po strzeleniu bramki było widać że się przełamaliśmy, już nie było obrony Cz-wy jak z Lechem ale to my mielismy wtedy więcej do powiedzenia, umielismy przytrzymać piłkę i łądnie skontrować
- cenię Mandrysza za to że unika mediów ale żyje tym co się dzieje w trakcie meczu, zupełnie odwrotnie niż jego poprzednik

Gdyby nie Szyndrowski, to byłyby same plusy.

Co do kibiców, to myślę że Ci co byli w sobotę +10% tych co nie mogli być z powodów rodzinnych lub służbowych to sól kibiców Ruchu (pomijam tych z zagranicy bo wiadomo że nie mogą byc na meczach często).
A tych, których nie było to piknikowcy, zadymiarze i inni okazjonalni sympatycy na których klub nie ma co liczyć. Dobrze, że są na meczach ale rozpaczać nie ma co, to chorągiewki.

alieu
Posty: 75
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

#26 Post autor: alieu » 28 paź 2002, o 11:42

Byłem na meczu, ciesze sie z 3 pkt. a co do stylu to rzeczywiścir był kiepski, ale zobaczcie co pokazała amica ( niby czołowy klub w Polsce).
Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Dzisiaj nie wiem w jakiej formie jest amica-okaże sie w czwartek i wtedy zobaczymy czy Ruch był taki dobry czy amica taka słaba.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#27 Post autor: fuhr » 28 paź 2002, o 12:30

jasne najwazniejsze sa 3 pkt
mni ejeszcze ciekawi czy Gorawski czesciej bedzie teraz gral w ataku a co do Szyndrowskiego to nie byla dla niego pozycja na boisku ale Mandrysz na konferencji to wytlumaczy(jest na stronce ten tekst)
Bardzo mnie cieszy postawa Molka!
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Mody

#28 Post autor: Mody » 28 paź 2002, o 16:20

Dobry debiuta Mandrysza!!!

Gratulacje wreszcie 3 punkty

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#29 Post autor: Morris » 28 paź 2002, o 17:04

Co do tematu to moim skromnym zdaniem trudno stwierdzić że było dobrze. Dobry jest jedynie wynik. Poza nim nie widziałem żadnych pozytywnych aspektów w grze Ruchu- nadal brak jakiejś koncepcji gry, mnożyły się proste błędy itd.itp. Każdy zresztą kto był na meczu przyzna, że zgromadzona publiczność wręcz głośno naśmiewała się z nieudolności naszych kopaczy (co wcześniej zdarzało się chyba jedynie na trybunie).
Dla mnie mecz był do niczego i aż się dziwię że Amica, jakby nie było nasza "eksportowa drużyna" dała się ograć tak słabej drużynie jaką jest obecnie Ruch (źle to wróży wronczanom przed meczami z Malagą w pucharze UEFA, a dobrze wróży mojemu portfelowi
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arcio, Bialy, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Harpo, JSensei, Majestic-12 [Bot], mody Ruch, NG1920, OLSZA, qwertyhu, Rickenn10, Roch1920 i 216 gości