SIĘGNELI DNA

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#16 Post autor: Patton » 19 paź 2002, o 18:30

Ja to pi***ole... normalnie mnie zaraz ro***bie chyba... normalnie mam dosyc... :cry:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Kosa

#17 Post autor: Kosa » 19 paź 2002, o 18:58

"Miałem sen, piękny sen" - to wcale nie puste słowa tylko prawda. Wczoraj w nocy śniło mi się, że Ruch wygra w Jaworznie 6:3, a Mario strzelo hat-trick (nie przejmowałem się snem, bo myślałem, że jest z tych gatunku fantasy). Ale jakież było moje zdziwienie po meczu, gy okazało się, że sen był proroczy (prawie) - ALE CZEMU K....WA W DRUGĄ STRONĘ :evil: ?? Ilość bramek strzelonych w meczu się prawie zgadzała i Mario się przełamał (wprawdzie to nie hat-trick, ale zawsze setny gol czego mu gratuluję).
O meczu:
-do bramki Mario było nie tak źle - gdyby nie błędy w obronie
-Bizak zaczął w końcu grać (utwierdziło mnie to w przekonaniu, że grał przeciwko Lenczykowi)
-od 70 min - wolę zapomnieć
-po meczu w statystykach Szczakowianki, w rubryce: NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO W 1 LIDZE będzie stało: 19.10.02 z Ruchem 6:2 :evil: (i to mnie boli najbardziej !!!!!)

Pozdro

TOMEK-K

#18 Post autor: TOMEK-K » 19 paź 2002, o 19:01

Niech Prezes wy***rdoli Mandrysza, i zrobi nową grubą kreske, bo przecież zespół jest bardzo dobry......... .

Gratulacje dla Mariusza jedynego do którego mam szacunek.

Niko
Posty: 33
Rejestracja: 11 sie 2002, o 00:39
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#19 Post autor: Niko » 19 paź 2002, o 19:03

mam nadzieje ze po rundzie wiosennej w statystykach szczakowianki bedzie pisalo najwyzsza porazka 5:0 z Ruchem w Chorzowie :)

psycho#1
Posty: 128
Rejestracja: 11 sie 2002, o 15:14
Lokalizacja: radzionków
Kontakt:

#20 Post autor: psycho#1 » 19 paź 2002, o 19:26

Dopiero co wróciłech z szpilu ku*** po golu na 2:2 myślołech że może byc tylko lepi , ku*** ku*** ku*** !!!
Radzionków z Ruchem !

Awatar użytkownika
janusz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 178
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:20
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

sięgneli dna

#21 Post autor: janusz » 19 paź 2002, o 19:28

mom nadzieja że to już jest dno,bo od dna podobno można sie odbić, pisza pierwszy roz ,szkoda że po takim wstydzie

Dugi Piekary

#22 Post autor: Dugi Piekary » 19 paź 2002, o 19:41

Niestety to już nie jest dno , oni zaczeli podkopywać jeszcze głębiej. A co do obrony Ruch-u , to nie ma jej od dobrych kilku lat i wszyscy o tym mówią , ale nic się w tym temacie nie dzieje. Niestety będziemy walczyć o utrzymanie , a wtedy pożądna i pewna obrona jest niezbędna.
Ale wstyd - z Garbarnią taki lanie - WSTYD !!! :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#23 Post autor: L-o » 19 paź 2002, o 20:09

Oni myśleli że to sparing z Cracovią :evil:



===Ruch FOREVER===

Darek

#24 Post autor: Darek » 19 paź 2002, o 21:22

:( TRAGEDIA !!! Z TA GRA TO MIELIBYSMY PROBLEMY CHYBA W 2 LIDZE NO MOŻE SRODEK TABELI BYLBY NASZ!!!

SZANOWNA SZLACHTA PILKARZE !!!!!!!!!!

OBUDZCIE SIE BO INACZEJ MAMY 2 LIGE !!!!

BOZE GDYBY NAJEBANYCH POSTAWIC TO BY NA SZCZAKOWIANCE CHYBA 6 TOROW NIE STRACILI :oops: :( :cry:

pko

#25 Post autor: pko » 19 paź 2002, o 22:23

powtorze ruchu sie nigdy nie wstydzilem ale grajkow juz od kilku a moze nastu lat ch** im w dupe skurwysynom jak nie to z nimi pojedziemy a wtedy beda potrzebowali pomocy ... nawet zon

blumen

tragedii jeszcze nie koniec?!

#26 Post autor: blumen » 19 paź 2002, o 22:26

Zgadzam się z 19kibic20 że winę za ten mecz i nie tylko ponosi
Lenczyk przeciesz on przygotowywał drużynę do sezonu . Zawodnicy są wolni i ociężali . Kres ich możliwości to chyba gra 2 razy po 20 min.
A co mówił przed sezonem wszyscy pamiętamy.
Jeżeli zdobędziemy 9 punktów jak chce Rogala to Mandrysz będzie dużej
klasy fachowcem!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#27 Post autor: KK » 19 paź 2002, o 22:58

Panowie o czym wy pi***olicie?
Lenczyk zle przygotowal zespol? To czemu Surma jest obecnie najlepiej przygotowanym pilkarzem pod wzgledem kondycji w Legii - czyt. ostatni wywiad z PN...
Mandrysza i Rogale wy***rdolic?
Ludzie... ku*** bylo 2:2 i gralismy dobrze, co oni poradza ze kilku "ciuli" na obronie bije rekordy swiata w ilosc goli/czas
A moze zaczniecie znowu na***rdalac na Bize i Srutwe?
Obrona jest tak daremna ze szkoda gadac... Nawet Matuszek nie pomoze... Ale przeciez jeszcze 2 lata temu z prawie niezmieniona obrona liderowalismy stawce...

Blue_R

#28 Post autor: Blue_R » 19 paź 2002, o 23:05

re. bylem widzialem i zalamalem sie ;:( ludzie przeciez to ponizej krytyki szyndro dzis mnie dobil , kulawik to dno zero podan , dzieki dla Mario za bramke , Matuszek Wos Biza ok a reszta ehhh ku*** .........wstyd ganba brak mi slow ....Panowie miejcie szacunek dla nas kibicow . czy My naprawde nic nie znaczymy :( Garbarnia pokonala was ambicja a to cecha ktora kazdy powinien znac ... naRka . RUCH to kibice ktorzy byli sa i beda !!!!!

arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#29 Post autor: arcio » 20 paź 2002, o 01:27

powiedzmy sobie krótko
ten zespół nic w tej lidze nie ugra
taka jest prawda i kropka
błąd popełniono dawno temu ale nikt nie ma zamiaru (albo się boi) go naprawiać
smutno dzisiaj ale coż
myślałem do dzisiaj że gorzej być nie może - a jednak może
i bedzie jeszcze gorzej :x

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#30 Post autor: piechol » 20 paź 2002, o 08:44

Prawda jest taka, ze Ruch nie ma obrony. A Ci zawodnicy, ktorzy teoretycznie na obronie grac mieli w rzeczywistosci byli statystami...
Wydaje mi sie, ze jedyna rzecz, ktora pomoze Ruchowi, to zimowa wyprzedaz...
od małego NIEBIESKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], PiterCidry, Pivko i 72 gości