SIĘGNELI DNA

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Zet1920

#31 Post autor: Zet1920 » 20 paź 2002, o 09:13

I znowu nasi kopacze wpisali sie do historii... , tyle tylko ze na najwieksze zwyciestwo Garbarni w jej historii klubu. WSTYD

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#32 Post autor: deniss » 20 paź 2002, o 10:17

Wczoraj nie wypowiadalem sie bo bylem wkurwiony jak Wy wszyscy i najebalem sie az do bolu :cry:
Dzis mi przeszlo i mysle ze bedzie juz coraz lepiej :roll: poprostu trafilismy na najlepszy występ szczakowianki i nawet wisla k nie wygrala by tego meczu
Widac bylo wieksza wole walki ( nie licząc ost 20 min )i jakis tam pomysl na gre...no i 100 bramka Mariusza napewno synek sie odblokuje psychicznie 8)
Teraz bedzie juz coraz lepiej :wink:
I skonczcie juz ku*** plakac i zwalniac wszystkich jest zle ale nie tragicznie
POZDRO
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

niebieski78

#33 Post autor: niebieski78 » 20 paź 2002, o 12:41

deniss nie jest tragicznie??? a jak???? zostalismy zmasakrowani przez ekipe pastuchów!!!!!!!!
"w klubie cicho mówi sie o europejskich pucharach"
"mamy najsilniejszą drugą linie w polsce"
po co te osmieszanie sie przed kazdym kolejnym sezonem????

TOMEK-K

#34 Post autor: TOMEK-K » 20 paź 2002, o 17:54

Krzysiu K -Jeżeli ci chodzi o mnie to ja do Mandrysza nic nie mam, a moja wczorajsza wypowieć była po prostu ironiczna. Byłem wkurwiony, ponieważ można przegrać mecz, i szczerze mówiąc spodziewałem sie przegranej, ale nie w takim stylu. Przecież oni nawet nie chcieli grać.
Jeżeli chodzi o Mandrysza to uważam że powinien dostać szanse na dłużej, a jeśli o Lenczyka to jego rezygnacja była tylko ratowaniem sytuacji bo on także jest bardzo dobrym tranerem. Ja na mecze jeżdze już 14 lat, i ostatnio coraz bardziej z przyzwyczajenia.

AndRe
Posty: 2152
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#35 Post autor: AndRe » 20 paź 2002, o 18:18

Na meczu nie bylem z powodow zdrowotnych- i pierwszy raz w zyciu nie zaluje.Liczylem na remis i przelamanie sie Srutwy.Spelnilo sie tylko to drugie.Z tego co wyczytalem to dwa bledy ktore kosztowaly nas utrate bramek popelnil Szyndrowski:( Chyba Lenczyk miał racje nie stawiajac na nasza mlodież.I zgadzam sie z przedmowcami -to juz jest totalne dno!!!6-2 ze SZCZEkami :oops:

Tomasz_W

#36 Post autor: Tomasz_W » 20 paź 2002, o 19:17

1 - sza i druga bramka - koszmarne bledy Szyndrowskietgo, bramka 4 - zawalil Matuszek - reszta bramek ku*** brak zdecydowania obroncow i zla taktyka - wszyscy na hurra do przodu i szly kontry.... obrona cienko, atak dobrze, srode srednio, Bizak powinien strzelic jeszcze 2 bramki w koncowce - ale zajebal - to byly 100 % okazje...

ord

#37 Post autor: ord » 21 paź 2002, o 10:00

no to jestesmy praktycznie na dnie ale teraz ktos musi ich umotywowac zeby sie od niego odbili i jazda do gory
tylko jak ich umotywowac ?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10264
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#38 Post autor: gerhat » 21 paź 2002, o 12:28

AndRe - wręcz przeciwnie, Lenczyk nie maił racji albowiem od poczatku stawial na Szyndrowskiego, a ten poza wybijaniem piłek na aut nic nie pokazał, kwestią czasu było ja jego radosno-przypadkowa twórczość doprwadzi do straty bramek.
Za czwarta bramkę nie winiłbym Matuszka, oglądałem powtórkę na C+, przy wykonaniu wolnego Bizak się odsunał, a pieciu naszych zawodników w polu karnym stało jak słupy, od momentu odddania strzału z wolnego do dobitki i gola upłynęło 5 sekund a żaden nasz zawodnik nie zrobił nawet kroku i nie ruszył się z miejsca. Wygladało to jak trening z manekinami.

Gość

#39 Post autor: Gość » 21 paź 2002, o 12:53

Kosa pisze:-po meczu w statystykach Szczakowianki, w rubryce: NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO W 1 LIDZE będzie stało: 19.10.02 z Ruchem 6:2 :evil: (i to mnie boli najbardziej !!!!!)
Pozdro
a w rubryce: NAJWYŻSZA PORAŻKA W 1 LIDZE bedzie widniało: 24.08.02 z GKS-em Katowice 0:4 (to też boli?) :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], zico1920 i 93 gości