dzisiejszy SE - Kibic Ruchu na Ruchu od Ruchu dostal wp...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
pko

#16 Post autor: pko » 15 paź 2002, o 22:31

czasami jest zupelnie inaczej niz to wyglada a zwlaszcza kiedy przedstawiaja to pseudo reporterzy a zwlaszcza z najwiekszego szmatlawca w tym dziwnym kraju

Viro_

#17 Post autor: Viro_ » 15 paź 2002, o 23:19

nie chcialo mi sie logowac
Gosciu ty nie masz zbytnio odwagi sie zalogowac swoim nickiem
nie widzialem zdarzenia ale wiem co sie stalo
sprawa ze policja to debile i nigdy sobie nie radza i radzic nie beda to 1
a tak jak napisal pko jeszcze nikt za darmo nie dostal chyba ze w szczegolnych przypadkach ale sa one znikome

Gość

#18 Post autor: Gość » 15 paź 2002, o 23:21

Nie znam sprawy od podszewki , nie widziałem zajścia. Ale fuhr powiem Ci jedno wydaje mi się ,ze na załatwianie prywatnych porachunkow są innem iejsca niż stadion, przynajmniej jeśli chodzi o progblemy miedzy nami kibicami Ruchu. Takie jest moje zdanie. Napisze od razu ,że SE nie czytuje.

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#19 Post autor: amra » 15 paź 2002, o 23:23

Temat jest prosty, jak ktoś załużył , to trudno, ale można takie tematy załatwiać kajś indziej, po co sie mają różne palanty do NAS dopierdzielać
:roll:
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#20 Post autor: fuhr » 16 paź 2002, o 10:04

Bart pisze:Ale fuhr powiem Ci jedno wydaje mi się .......

ale ja sie na ten temat nie wypowiedzialem :roll:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Mr_PF

#21 Post autor: Mr_PF » 17 paź 2002, o 01:44

ku***!!!
ro***erdala mnie jak czytam wasze wypowiedzi!!!
ch*** wiecie jak to bylo!!!
a pi***olicie glupoty!!!!
na podstawie smiesnego artykulu z se

kibic ruchu-glany,czerwone spodnie,smieszne wlosy niemyte 2 lata
takich "ludzi" nie bylo i NIE BEDZIE NA RUCHU!!!

nastepna sprawa to to ze ten pi***olony konfident spisal blaty niewlasciwego samochodu!i narobil klopotu osoba niezwiazanym z ta sprawa!-moze lepiej skometujecie to zdazenie i sami odpowiecie sobie na pytanie czy tacy "ludzie"(konfidenci)sa potrzebni na RUCHU

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#22 Post autor: wojt » 17 paź 2002, o 02:02

Mr pf napisz za co dostał wp***dol ten gość, a nie obrażaj wszystkich na forum. Argument z glanami i "śmiesznymi" włosami jest załosny.ku*** mać na mecze Ruchu chodzi ledwo 2 tys. ludzi a tu widzę jeszcze wewnetrzna selekcja fryzur.Jak widać nie tylko piłkarze schodzą na psy.

Gość

#23 Post autor: Gość » 17 paź 2002, o 06:18

Konfidentow na Ruchu nie potrzeba,ale jak chcesz to specjalnie dla Ciebie moge przyjsc na nastepny mecz w pasemkach blond- zielonych i co wpierdolisz mi za to. Uwierz mik,ze na Ruchu byli tacy ludzie jak piszesz powyzej i beda bo dlaczego ma ich nie byc.
Fuhr no to przepraszam, to byla odpwiedz do goscia z nickiem fuhr_PF.

Gość

#24 Post autor: Gość » 17 paź 2002, o 06:20

Mr pf a tak nawiasem mowiac jesli juz piszesz nam za co dostal, to dzieki bo teraz nie moze nikt zarzucic ze nie wiem niczego o tej sprawie. Dzieki za info. Moze ty tez pracujesz dla SE :)

Great
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:48
Kontakt:

#25 Post autor: Great » 17 paź 2002, o 16:05

jeżeli tak bronicie tego brudasa to powiedzcie mi co tacy ludzie dają na Ruchu?
p.s. ewentualnie psują opinie nas kibiców
Great

Gość

#26 Post autor: Gość » 17 paź 2002, o 17:17

Przychodzą pooglądać mecz. Chyba mogą. Z tego co wiem nie siedzial gosciu w mlynie tylko na 1, wiec w czym problem?

Pamietam mecz bodajże z Wisła bądź z Pogonią, kiedy lekko wcięty metal z dlugimi wlosami sam wpadl w sektor goasci, dostal oklep, na boisku zwinela go policja. To taka mala dygresja, za Ruch chyba kazdy moze walczyc i zyc dla tej druzyny?? Jesli sie myle poprawcie mnie.

Gość

Kibic Ruchu..l.

#27 Post autor: Gość » 17 paź 2002, o 21:37

Great pisze:jeżeli tak bronicie tego brudasa to powiedzcie mi co tacy ludzie dają na Ruchu?
p.s. ewentualnie psują opinie nas kibiców
Great - czy Ty widziałeś tego Faceta twierdząc, że to jest brudas i psuje Twoją opinię. To raczej TY, tym swoim stwierdzeniem spierdoliłeś opinię o samym sobie - takie jest przynajmniej moje zdanie.
Zgadzam się z wojt-em oraz Bart-em i popieram ich wypowiedzi. Natomiast Mr_PF dla mnie osobiście jest BEZMUZGOWCEM, którego nie chciałbym spotkać przed bramami Ruchu. To po prostu POJEBUS.
Przepraszam, ale ze względów prywatnych na razie nie mogę się zalogować.
Marian :?:

Bezideowiec

kibic...

#28 Post autor: Bezideowiec » 18 paź 2002, o 00:51

I to jest jeden z powodów dla których ludziska nie chodza na mecze. Great nie broń swoich pupilków w ulizanych blond-grzyweczkach z pasiakami na spodniach . Nie tylko dresem człowiek zyję! Znam gości długowłosych co sa kibicami Ruchu i wierz mi , że daje wete , ze oni częściej sie myja niz Mr. PF albo ty. Wkur.... mnie takie wypowiedzi , ale z drugiej strony ciesze się , ze są na tym forum normalni kibice dla których dobro naszej drużyny jest najwazniejsze . Przy okazji pozwolę sobie na mały dysonansik. "Pasiaki do gazu " :lol: sorry

P.S. A co do sprzeczek między soba to szanowni panowie wodzireje zadbajcie , aby odbywały sie po meczu w mniej publicznym miejscu :-)

NORMALNI - KS "RUCH"[/i]

Great
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:48
Kontakt:

#29 Post autor: Great » 18 paź 2002, o 13:51

kibic ruchu-glany,czerwone spodnie,smieszne wlosy niemyte 2 lata
takich "ludzi" nie bylo i NIE BEDZIE NA RUCHU!!!
Niewidziałem tego gościa ale dla mnie z teog opisu wygląda że ten ktoś to jest brudas
Pamietam mecz bodajże z Wisła bądź z Pogonią, kiedy lekko wcięty metal z dlugimi wlosami sam wpadl w sektor goasci, dostal oklep, na boisku zwinela go policja.
za***ista miłość i walka dla Ruchu najpierw sie napierdolił potem nabrał sił i stwierdził ze wejdzie przez płot, bardzo pomysłowy był i napewno by go nikt niezobaczył zresztą zrobił czyn godny chwały i to wszystko dla Ruchu - napewno!?
Great - czy Ty widziałeś tego Faceta twierdząc, że to jest brudas i psuje Twoją opinię. To raczej TY, tym swoim stwierdzeniem spierdoliłeś opinię o samym sobie - takie jest przynajmniej moje zdanie.
Bardzo sie tym przejołem że w twoich oczach zepsułem sobie opinie chyba zmienie swoje poglądy :o

A Ty Bezideowiec widze ze to był twój kumpel po fachu bo oniczym pojęcia niemasz
Great

stan01

Kibic Ruchu Na Ruchu...

#30 Post autor: stan01 » 18 paź 2002, o 20:30

Panowie, wydaje mi się, że należałoby zakończyć ten temat, pod warunkiem, że takich GAMONI którzy klepią "michę" swoim kolegom-kibicom na własnym stadionie i to do tego na RUCHU już więcej nie będzie. Nie może być tak, że ktoś z powodu wyglądu dostaje po pysku.
Chyba, że ten który stosuje taką metodę jest zakompleksiony i nie podoba mu się jego własna facjata spoglądając w lustro. Przecież nie może być tak żebyśmy lali się między sobą - to jest głupota.
A niestety tacy panowie jak Mr-PF i jemu podobni robią opinię nam wszystkim twierdząc, że ktoś kto im się nie podoba nie ma prawa nawet przejść koło bram Ruchu.
To tylko jest moje zdanie, a poza tym ciekawy jestem czy w Jaworznie ten "BOHATER" znów kogoś ze Swoich nie zwali na "glebę".

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dako, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jadajada, jalboss, KamilPøl, MeteoR1920, nołnejm, OLSZA, Pulocini, Rickenn10, scaneRboy i 137 gości