Jednak MANDRYSZ !

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Jednak MANDRYSZ !

#1 Post autor: Mikoruch » 11 paź 2002, o 00:37

Co Wy na to. Ja nie mam zdania. ???????

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#2 Post autor: amra » 11 paź 2002, o 00:46

:twisted: Jo ino mom nadzieja że jak sie rodzioł w Rybniku to nie tam kaj myśla :wink: :lol: a to ino skuli tego że sie na to skusioł(trenowanie) :lol: ,mom 2 nadzieja że sie bydzie tak wkurwioł jak w radomsku i poru wypierdzieli do rezerw :D :twisted:
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

Marik
Posty: 217
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:33
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#3 Post autor: Marik » 11 paź 2002, o 07:04

Ja również nie mam zdania. Wydaje się jednak, że od dłuższego już czasu jest to osoba spoza układów panujących wewnątrz klubu. Może właśnie tego nam teraz potrzeba.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#4 Post autor: vahanara » 11 paź 2002, o 10:06

Chciałbym się mylić ale kiepsko to widzę :( Co do tego że Mandrysz jest spoza układów to Orest też chyba był. Mamy słabych piłkarzy o ogromnym przeroście mniemania o sobie nad własnymi umiejętnościami. I to jest problemem naszego klubu a nie trener.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#5 Post autor: fuhr » 11 paź 2002, o 11:33

przyznam szczerze ze jk uslyszalem ze trenerem moze byc Mandrysz to przez dluzszy czas zastanawialem sie co on trenowal

POWODZENIA TRENERZE!!!
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

ord

#6 Post autor: ord » 11 paź 2002, o 11:36

no coz pany pozyjemy zobaczymy nie ma co gdybac na zapas

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#7 Post autor: Patton » 11 paź 2002, o 11:37

Panowie, moze nie bedzie tak zle... chociaz jak to uslyszalem, to na poczatku myslalem, ze sobie ktos jaja robi... Ale zycze trenerowi samych sukcesow... Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#8 Post autor: Gość » 11 paź 2002, o 13:06

Było nie było człowiek młody, może jak się wkur... to sam wyjdzie na boisko (tak jak w radomsku) i pokaże tym antyfutbolistom jak sie powinno kopać piłke a nie trenera po jajach.
Panie Prezesie - jeden ruch Pan już zrobił. Teraz czas na kolejne. Proponuję:
1. odsunąć co niektórych do rezerw i to głębokich
2. wprowadzic system premiowania tylko za wygrane mecze
3. zwiększyć ilość treningów, bo będąc kilka razy na treningu widziałem, że chłopaki nie za bardzo sie pprzemęczają (proponuje podpatrzeć jak to wygląda w Wiśle, Legii czy Amice).
4. ściślej współpracowac z kapelanem bo tylko Boska pomoc może nas uchronic od katastrofy :P

Pozdrowienia

Ugly

#9 Post autor: Ugly » 11 paź 2002, o 14:02

Ja też nie mam zdania, nie zanm za bardzo Mandrysza aczkolwiek to co zroił w Radomsku było godne uwagi (gdy wybiegl na boisko grać zdeenerwowany). Kiedyś każdy trener musi mieć jakiś sukces mam nadziejeze teraz będzie mial go Mandysz z naszym Ruchem.

wart

#10 Post autor: wart » 11 paź 2002, o 14:27

moim zdaniem zadne wyjście z sytacji,zresztą zobaczymy jaki wystawi skład i wtedy się przekonamy co to będą za amiany
pozdro

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#11 Post autor: Mikoruch » 11 paź 2002, o 15:53

Niech czasami Mandrysz zajży na forum to mu pomożemy ustalić skład i taktykę.

Darek

#12 Post autor: Darek » 11 paź 2002, o 17:22

JA RÓWNIEŻ NIE MAM ZDANIA. BYŁEM ZASKOCZONY ZE POSTAWIONO NA MANDRYSZA NO ALE CÓŻ? OBY MU SIE UDAŁO.MADRZEJSI BEDZIEMY ZA TYDZIEN W JAWORZNIE GDY ZOBACZYMY SKŁAD. MOIM ZDANIEM ZMIANA TRENERA BYŁA POTRZEBNA A CZY POSTAWIONO NA WŁASCIWEGO CZŁOWIEKA ? POŻYJEMY ZOBACZYMY

Totolotek

#13 Post autor: Totolotek » 11 paź 2002, o 17:24

Napewno jest to człowiek z poza ukladow w klubie i to na plus
Moze zle to oceniam ale wydaje mi sie ze dopuki w klubie beda pewni panowie piłkarze to nawet On nie da im rady! I zmiana trenera nie wpłynie na gre . Pilkarze wygrali pierwsza bitwe z treneren jak sam przyznał (odszedł bo z niektorrymi kopaczani nie mogł dojsc do poroumienia). Ale wydaje mi sie ze na tym nie koniec ( jak sie niektórym da palec to wezmą cala reke) Teraz obym sie mylił panowie kopacze beda chieli pokazac prezesowi na co ich stac---- a to za obnizenie im kontraktow

Ale to tylko moje zdanie i obym sie mylił.

Jaka praca taka placa ??
pseudokopacze wyp...alac z Ruch-u

AndRe
Posty: 2137
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#14 Post autor: AndRe » 11 paź 2002, o 23:57

Jak wczoraj wieczorem sie dowiedzialem ze trenerem został Mandrysz to myslalem ze to zart.On Mikulski oraz Koniarek -tych ludzi w Ruchu nie widze.Ale zgadzam sie z przedmowcami -dajmy mu szanse nie ma co skresalac czlowieka.Zastanawia mnie jedno skoro nie poradzil sobie w Radomsku majac do dyspozycji Moskalewicza ,SYFniewskiego,Wojciechowskiego i pare innych niezlych grajkow to jak ma sobie poradzic z naszymi w wiekszosci przecietnymi graczami w walce o utrzymanie??Pozyjemy zobaczymy oby moje przeczucia sie nie sprawdziły
Pozdro BLUESmeni

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#15 Post autor: fuhr » 12 paź 2002, o 10:13

AndRe pisze:Pozdro BLUESmeni
:lol:

to kiedy zbierany ekipe i idziemy na Rawe Blues.. 8) :lol: :lol: :lol:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], PiterCidry, Pivko i 77 gości