Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
iglo
Posty: 77
Rejestracja: 4 sie 2007, o 09:03
Lokalizacja: M-ów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#76 Post autor: iglo » 6 kwie 2024, o 21:13

Nawet nie wiadomo co napisać. Poziom wkurwienia maks - Jakieś momenty były ale patrząc przez pryzmat dzisiejszego meczu to wszystko na nie. Słabo gra - powolni i bez pomysłu. Z mojej perspektywy słabszy doping niż na ostatnich szpilach. Jakiś taki dziś marazm.
Jak w meczu o życie oddajemy 20 strzałów i tylko jeden celny. Stipica niepewny do bólu. Dadok dziś niestety antybohater. Na Pogoń wykartkowani ale to już właściwie bez znaczenia.
Pozostaje życzyć mieszkańcom Chorzowa powodzenia jutro
"Ruch nas rozjechal jak walec, zmiazdzyl, upokorzyl, rozdeptal."

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#77 Post autor: 19Wariat20 » 6 kwie 2024, o 21:14

NG1920 pisze:
6 kwie 2024, o 20:39
Jak można po takim festiwalu przedłużania, dorzucić tylko 5 minut, z czego 3 minuty schodzi na leżenie i zakończyć mecz? Bramkarz Puszczy to powinien dzisiaj wylecieć z boiska po dwóch żółtych za grę na czas!

Ale tak po za tym to...

:zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Dobrze że tyn udup z gwizdkiem niy doliczył wiyncyj bo by my jeszcze przedupili a tak jest przynajmniej porażka 0-0

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12455
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#78 Post autor: Mirek » 6 kwie 2024, o 21:26

Chorzów niech walczy jutro.

Dziś niestety przegraliśmy ekstraklasę.

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#79 Post autor: Marcus » 6 kwie 2024, o 21:29

Bardzo mi ciężko ocenić ten mecz i ten Ruch. Z jednej strony gramy dużo lepiej w obronie niż w poprzedniej rundzie. Dużo lepiej operujemy piłką, nie panikujemy, wychodzimy z pod pressingu, sami dobrze gramy pressingiem, celność podań również bez porównania. Z drugiej strony jesteśmy totalnie bezzębni, nie oddajemy praktycznie wcale celnych strzałów, nie stwarzamy sytuacji. Złapałem się na tym, że w sumie po 1 połowie oglądałem ten mecz trochę już bez emocji, bo ani razu w tym meczu nie miałem podwyższonego ciśnienia, że było blisko. 1 klarowna sytuacja Dadoka, gdzie chyba Wójtowicz daje mu patelnie, a on strzela Panu Bogu w okno z kilku metrów. Zresztą Dadok niestety został antybohaterem tego meczu. Co nie zmienia faktu, że całościowo chyba najlepiej oceniam go z transferów przychodzących i cholernie by się przydał w 1 lidze. Vlkanova również mnie zawiódł, bardzo mało konkretów, piłkarsko wszystko się zgadza tak jak.nasza gra, ale sytuacji i celnych strzałów nie ma.
Swoją drogą nie wiem ile razy nasze strzały były blokowane, ale statystycznie, aż niemożliwe, że nic chociaż nie poleciało w kierunku bramki.
Na + na pewno Sikora, jak dla mnie najlepszy na boisku. Piękne prostopade piłki dawał, niestety nie potrafilismy z nich korzystać. W destrukcji też bardzo dobrze, pięknie się rozwija oby tak dalej. Do tego fajnie Josema i Wójtowicz.
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2024, o 21:31 przez Marcus, łącznie zmieniany 1 raz.

19gorek20
Posty: 2333
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#80 Post autor: 19gorek20 » 6 kwie 2024, o 21:30

Z jednej strony zastanawiam się jak można znać wynik meczu korony i przyjechac przeleżeć mecz i od 2& minuty grać na remis
Z drugiej jesteśmy totalnymi frajerami którzy nie potrafią strzelić gola puszczy. Na rozpędzona pogoń jedziemy bez 4 podstawowych zawodników

sabereR
Posty: 234
Rejestracja: 2 cze 2023, o 17:38
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#81 Post autor: sabereR » 6 kwie 2024, o 21:31

je***e ku*** wkłady. je*** ich piłkarzyki za 5 zł. Tfu

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 764
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#82 Post autor: cisiu » 6 kwie 2024, o 21:35

Tak na chłodno...niy obrażajcie kopaczy
Nistety na tyla ich stać . Nistety Soma niy jest drugim Nemanjom Nokoloćym...Vlkanova niy jest nawet Pekhartym...Josema tyż najlepsze czasy chyba mo za sobom...smutny okres nos czeko.
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#83 Post autor: Ozor » 6 kwie 2024, o 21:40

Zepsute były transfery przed sezonem i potem idiotyczna decyzja z Wosiem .Mysle ze mając tych zawodników co teraz od startu ekstraklasy spokojnie byśmy się utrzymali .

Harpo
Posty: 3373
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#84 Post autor: Harpo » 6 kwie 2024, o 21:45

Zostawcie prosze analizy na koniec sezonu. Tez mam teorię, ale dopóki pilka w grze...

PS. Na meczu z Łodzią być może wiecej bedzie kibicow gości jak wszystko bedzie juz przesądzone...
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

19gorek20
Posty: 2333
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#85 Post autor: 19gorek20 » 6 kwie 2024, o 21:51

Punktujemy na tym samym poziomie co Skrobacz z Steczykiem Szywaczem Sadlokiem Podstawkim Michalskim.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10166
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#86 Post autor: jajo » 6 kwie 2024, o 21:58

Marcus pisze:
6 kwie 2024, o 21:29
Bardzo mi ciężko ocenić ten mecz i ten Ruch. Z jednej strony gramy dużo lepiej w obronie niż w poprzedniej rundzie. Dużo lepiej operujemy piłką, nie panikujemy, wychodzimy z pod pressingu, sami dobrze gramy pressingiem, celność podań również bez porównania. Z drugiej strony jesteśmy totalnie bezzębni, nie oddajemy praktycznie wcale celnych strzałów, nie stwarzamy sytuacji. Złapałem się na tym, że w sumie po 1 połowie oglądałem ten mecz trochę już bez emocji, bo ani razu w tym meczu nie miałem podwyższonego ciśnienia, że było blisko. 1 klarowna sytuacja Dadoka, gdzie chyba Wójtowicz daje mu patelnie, a on strzela Panu Bogu w okno z kilku metrów. Zresztą Dadok niestety został antybohaterem tego meczu. Co nie zmienia faktu, że całościowo chyba najlepiej oceniam go z transferów przychodzących i cholernie by się przydał w 1 lidze. Vlkanova również mnie zawiódł, bardzo mało konkretów, piłkarsko wszystko się zgadza tak jak.nasza gra, ale sytuacji i celnych strzałów nie ma.
Swoją drogą nie wiem ile razy nasze strzały były blokowane, ale statystycznie, aż niemożliwe, że nic chociaż nie poleciało w kierunku bramki.
Na + na pewno Sikora, jak dla mnie najlepszy na boisku. Piękne prostopade piłki dawał, niestety nie potrafilismy z nich korzystać. W destrukcji też bardzo dobrze, pięknie się rozwija oby tak dalej. Do tego fajnie Josema i Wójtowicz.
tak, tez mi ciezko ocenic ten mecz. moze dlatego, ze ciezko wyjac z kontekstu tego calego sezonu.

nie wygrywamy meczy, w ktorych jestesmy slabsi, nie wygrywamy jak jestesmy rowni, nie wygrywamy jak jestesmy troszke lepsi (dzisiaj).
musimy byc cholernie lepsi jak z Piastem i ŁKSem, żeby mecz wygrac.

my niby nie gramy zle, otwieramy te strefy, robimy gdzies przewagi, ale brakuje miesa. wydaje mi sie, ze wizualizacja tego jest Vlkanova. Fajnie sie na chlopa patrzy, ale pol rundy za nami i 1 asysta.

inna rzecz, ze nie otwieraja nam sie te mecze. brakuje nam po prostu czesto farta. wbrew temu co teraz wiekszosc napisze, w pilce naprawde szczescie ma bardzo duze znaczenie. to nie jest gra powtorzen jak koszykowka, siatkowka, czy handball. tutaj naprawde to szczesliwe otwarcie jest w stanie zmienic przebieg calego meczu.
tak jak ktos napisal, takie zespoly jak Puszcza czy Warta zabijaja mecze. pilka po glowce Szczepka odkreca sie w druga strone i juz mamy inny mecz.

zeby tez nie bylo, ze ja tylko szczescie i pech widze. mielismy dzisiaj dwa okresy duzej dominacji. to jest jakis nasz problem z perspektywy calego sezonu. nie dokumentujemy takich okresow.

nie podobal mi sie ten pomysl ze Szczepkiem z boku, moze nie tyle co pomysl co wykonanie. praktycznie caly mecz gralismy tylko jedna strona.

moze to tez kwestia spadku formy Dadoka. antybohater meczu dzisiaj. zmarnowal meczowke, a potem frustracja sie wykluczyl na pewnie 3 mecze.

pauze zaliczy tez Stipica, bo w Szczecinie zagrac nie moze. nic niby nie zawalil, ale 3 razy pilke odbijal po siatkarsku. pewnosci w nim nie widac. jak Buchal zagra dobrze w Szczecinie, to juz bym go tam zostawil.

niestety pauzowac beda jeszcze Letniowski, Szur i Kozak. ten ostatni bardzo dobra zmiana, zrobil wiecej w 30min niz wspominany Vlkanova przez 60. zeby nie bylo zbyt kolorowo musial zaliczyc durna kartke (choc chyba zawodnik Puszczy rzeczywiscie przyjal reka).

biorac pod uwage te oslabienia, to ciezko nawet mi byc optymista. nawet jak pomysle, ze niezle wygladamy z tymi lepszymi zespolami za Niedzwiedzia. boje sie, ze ten mecz spowoduje, ze teraz pekniemy mentalnie.

fajnie, ze kibice Puszczy mogli zagościc na SŚ - zeby tradycyjnie zakonczyc czyms optymistycznym ;)

nie grozi nam seria zwyciestw po spadku. bedziemy wtedy nadrabiac minuty mlodziezowcow.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

pedro-sbl
Posty: 7196
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#87 Post autor: pedro-sbl » 6 kwie 2024, o 22:05

Niedzwiedz = 0.87 pkt na szpil - 8 szpilow, 7pkt

Skrobacz = 0.6 pkt na szpil - 13 szpilow, 8pkt

Wos = 0.83 pkt na szpil - 6 szpilow, 5 pkt
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2642
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#88 Post autor: Rickenn10 » 6 kwie 2024, o 22:06

sabereR pisze:
6 kwie 2024, o 21:53
Wkłady ku*** przegrali. Wkłady ch*** grają i spadamy. je*** piłkarzyków ku***!! Szczepek i Wójtowicz no i Bielecki,+ dziadek fosa no i Sikora to można im zbić pione reszta to ku***.
Zbanujcie tego imbecyla. Żeby od kurew wyzywać to trzeba być marginesem społecznym.

Patologia.

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#89 Post autor: NG1920 » 6 kwie 2024, o 22:07

sabereR pisze:
6 kwie 2024, o 21:53
Wkłady ku*** przegrali. Wkłady ch*** grają i spadamy. je*** piłkarzyków ku***!! Szczepek i Wójtowicz no i Bielecki,+ dziadek fosa no i Sikora to można im zbić pione reszta to ku***.
Idź ku*** spać. Ile jeszcze tych postów najebiesz?

BlackSiemce
Posty: 196
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów-Puszcza Niepołomice 06.04.2024

#90 Post autor: BlackSiemce » 6 kwie 2024, o 22:18

Zobaczycie że utrzymujemy się w ostatni kolejce
!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 56 gości