Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
19JeRRy20
Posty: 816
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#226 Post autor: 19JeRRy20 » 26 lis 2023, o 20:51

Zoboczcie skrót szpilu i kaj stoł Kozak przy bramce dla korony i jak cudownie pokrył Podstawski Trojaka. Arcydzieło piłkarskie.

pedro-sbl
Posty: 7183
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#227 Post autor: pedro-sbl » 26 lis 2023, o 20:51

tedeus63 pisze:
26 lis 2023, o 20:34
Porownajcie sobie nasze mecze z lks , Piastem ,nawet przegranym meczu z Jaga za trenera Skrobacza to ziemia i niebo to co gramy dzis. Szkoda ze nie zostal wlasnie na te mecze do konca rundy. Wosiu wybacz ale ropierdoliles druzyne do konca. Gromy bez checi ,bez jaj tak jakby za kara wyszli grac. 3G
Do mie to jest jedyn i tyn som szajs.

Jakim amatorstwem wykozol sie tyn zarzad, dajac ta posada JW.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

TommyHilfiger
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2022, o 22:35

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#228 Post autor: TommyHilfiger » 26 lis 2023, o 20:54

uszy pisze:
26 lis 2023, o 20:37
TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:32
Może Adam Nawałka by się skusił do nas przyjść? Jest już parę lat bez pracy, myślę że nie chciał by sporo kasy, doświadczenie i charyzmę ma jak mało który Polski trener :)
Mówiąc delikatnie klupnij się w leb
klupnąć w łeb to ja mogę ciebie :hyhy:
jak ci nie pasuje taki trener jak Nawałka to widać jak się znasz na sporcie szpicelu :rotfl:

pedro-sbl
Posty: 7183
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#229 Post autor: pedro-sbl » 26 lis 2023, o 20:57

TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:54
uszy pisze:
26 lis 2023, o 20:37
TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:32
Może Adam Nawałka by się skusił do nas przyjść? Jest już parę lat bez pracy, myślę że nie chciał by sporo kasy, doświadczenie i charyzmę ma jak mało który Polski trener :)
Mówiąc delikatnie klupnij się w leb
klupnąć w łeb to ja mogę ciebie :hyhy:
jak ci nie pasuje taki trener jak Nawałka to widać jak się znasz na sporcie szpicelu :rotfl:
No ale wiysz jak bydzie wyglondala rozmowa z Nawalkom.

Chcecie zebych trynowol w 1 lidze?
Jakie mocie zaplecze?
Fto jest dyrektorem sportowym?
Wiela na transfery?
Jaki geldtag?

Milo atmosfera i gra na slaskim to trocha za malo.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#230 Post autor: NG1920 » 26 lis 2023, o 20:58

Wszystkie problemy, o których się tu pisze (marketing, transfery, sztab trenerski, scouting, szkolenie, wąskie kadry dyrektorskie, decyzje na szczycie) to pokłosie takich, a nie innych finansów (czy raczej ich stabilności), które są jakie są przez naszych cudownych właścicieli.

Dookoła chyba już o każdym klubie wokół sie słyszało w temacie zmiany właścicielskich i inwestorów. Nawet bankrut z Zabrza się ostatnio przewijał w takim temacie. Nie wierzę, że ktoś chciał wyłożyć kase na GKS Tychy, a nikt nie interesował się 14-krotnym mistrzem Polski. Czy jesteśmy jakoś w stanie pozbyć się obecnego układu właścicielskiego? Z nimi nigdy nie zbudujemy tu stabilnego klubu.

uszy
Posty: 240
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#231 Post autor: uszy » 26 lis 2023, o 20:59

TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:54
uszy pisze:
26 lis 2023, o 20:37
TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:32
Może Adam Nawałka by się skusił do nas przyjść? Jest już parę lat bez pracy, myślę że nie chciał by sporo kasy, doświadczenie i charyzmę ma jak mało który Polski trener :)
Mówiąc delikatnie klupnij się w leb
klupnąć w łeb to ja mogę ciebie :hyhy:
jak ci nie pasuje taki trener jak Nawałka to widać jak się znasz na sporcie szpicelu :rotfl:
A kolega się nie zna na naszych finansach i tylko to miałem na myśli tu na piłkarzy było szkoda pieniędzy a takiego trenera zatrudnią?śmiech na sali

TommyHilfiger
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2022, o 22:35

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#232 Post autor: TommyHilfiger » 26 lis 2023, o 21:00

pedro-sbl pisze:
26 lis 2023, o 20:57
TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:54
uszy pisze:
26 lis 2023, o 20:37
TommyHilfiger pisze:
26 lis 2023, o 20:32
Może Adam Nawałka by się skusił do nas przyjść? Jest już parę lat bez pracy, myślę że nie chciał by sporo kasy, doświadczenie i charyzmę ma jak mało który Polski trener :)
Mówiąc delikatnie klupnij się w leb
klupnąć w łeb to ja mogę ciebie :hyhy:
jak ci nie pasuje taki trener jak Nawałka to widać jak się znasz na sporcie szpicelu :rotfl:
No ale wiysz jak bydzie wyglondala rozmowa z Nawalkom.

Chcecie zebych trynowol w 1 lidze?
Jakie mocie zaplecze?
Fto jest dyrektorem sportowym?
Wiela na transfery?
Jaki geldtag?

Milo atmosfera i gra na slaskim to trocha za malo.
Myślę że Nawałka by nam zrobił utrzymanie, nawet w razie spadku bym go zostawił w I lidze, to że trenował szczewa to nic nie oznacza, Nawałka jest kibicem Wisły Kraków, dużo kasy by też nie chciał bo już jest parę lat bez kasy, gwiazd raczej też by nie chciał, jak trenował cyganów to miał biedę i nędze i potrafił wypromować piłkarzy, tak samo w Górniku wypromował Olkowskiego, Milika. Nawałka to podobny typ trenera jak Fornalik.

pedro-sbl
Posty: 7183
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#233 Post autor: pedro-sbl » 26 lis 2023, o 21:06

NG1920 pisze:
26 lis 2023, o 20:58
Wszystkie problemy, o których się tu pisze (marketing, transfery, sztab trenerski, scouting, szkolenie, wąskie kadry dyrektorskie, decyzje na szczycie) to pokłosie takich, a nie innych finansów (czy raczej ich stabilności), które są jakie są przez naszych cudownych właścicieli.

Dookoła chyba już o każdym klubie wokół sie słyszało w temacie zmiany właścicielskich i inwestorów. Nawet bankrut z Zabrza się ostatnio przewijał w takim temacie. Nie wierzę, że ktoś chciał wyłożyć kase na GKS Tychy, a nikt nie interesował się 14-krotnym mistrzem Polski. Czy jesteśmy jakoś w stanie pozbyć się obecnego układu właścicielskiego? Z nimi nigdy nie zbudujemy tu stabilnego klubu.
Spoko wybielajmy ch***we zarzadzanie i sadzenie bledow, jedyn po drugim, finansami.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#234 Post autor: jajo » 26 lis 2023, o 21:08

oczywiscie, ze za Skrobacza to lepiej wygladalo i to na tle lepszych przeciwnikow.
z cyklu skojarzen z Warzycha, cos czuje ze nowy trener postawil na "zapeirdalanie" i z meczu na mecz bedziemy wygladac gorzej fizycznie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Elmer
Posty: 10379
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#235 Post autor: Elmer » 26 lis 2023, o 21:15

Tylko jednego nie rozumiem. Jak Puszcza może, a my nie możemy?

Jasiu z Wojtkiem tego nie ogarną.

Liczyłem, że będzie po rundzie 16 punktów i jakieś nadzieje. Wiosną pozostanie nam cieszyć się z odchodzącą Ekstraklasą i liczyć na kolejny zryw w I lidze. Cuda się zdarzają, ale raczej nie z tą drużyną. Tutaj nie ma ducha, są zgliszcza. Szkoda.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#236 Post autor: HullCityFC » 26 lis 2023, o 21:17

Za Skrobacza wygladalo to lepiej ale mniej wiecej do 8-9 kolejki. Potem jak co runda w polowie rundy zjazd.

pedro-sbl
Posty: 7183
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#237 Post autor: pedro-sbl » 26 lis 2023, o 21:17

jajo pisze:
26 lis 2023, o 21:08
oczywiscie, ze za Skrobacza to lepiej wygladalo i to na tle lepszych przeciwnikow.
z cyklu skojarzen z Warzycha, cos czuje ze nowy trener postawil na "zapeirdalanie" i z meczu na mecz bedziemy wygladac gorzej fizycznie.
ty wyglondalo tak dobrze, ze my zrobili jedno zwyciestwo i naszom taktykom bylo zagranie od tormana do prawego wahadlowego, kiery pozniyj zagrywol do defensywnego pomocnika. Fusbal ery kamienia lupanego.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

arcio
Posty: 4791
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#238 Post autor: arcio » 26 lis 2023, o 21:22

Kolejny mecz który pokazuje że u nas nie żadnego piłkarza, może poza Kamińskim, którego można nazwać ekstraklasowym. Większość piłkarzy to nawet dolna część I ligi. Błędy pojawiły się już w poprzednim sezonie ale zostały zamaskowane szczęśliwym awansem a obecny sezon utwierdził zły kierunek którym idziemy. Jak spadniemy, a na 99% zlecimy, to sukcesem będzie utrzymanie się w tej I lidze. Niestety.
Nie można na dziś zauważyć żadnego światełka w tunelu. Właściciele mają wyjebane, Zarzad pi***oli farmazony, trener bez warsztatu, piłkarze za słabi, brak stadionu... Nie chce mi się opisywać każdego zawodnika więc ogólnie. Nasi gracze są o dwa tempa za wolni myślowy na boisku od przeciwników. Taki Swędrowski grając w środku pola jest tego idealnym przykładem. Kompletnie nie nadąża w głowie i to dotyczy prawie wszystkich.
Piłka to prostu bardzo sport. Podaj, przyjmij, odegraj, pokaz się na pozycji. Patrząc na to jak grają nasi idole to ręce się załamują.

I jeszcze jedno. Powtórzę się. Koniec niebieskiej rodziny w klubie. To co się sprawdza od strony trybun nie wypali w profesjonalnym klubie!!! Żadnych powrotów byłych działaczy, zawodników i trenerów. Zacznijmy być w końcu profesjonalni!!!
Ostatnio zmieniony 26 lis 2023, o 21:27 przez arcio, łącznie zmieniany 1 raz.
nigdy nie jest za późno

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#239 Post autor: marek79 » 26 lis 2023, o 21:26

Rickenn10 pisze:
26 lis 2023, o 20:32
marek79 pisze:
26 lis 2023, o 20:18
Rickenn10 pisze:
26 lis 2023, o 18:38
Ja bym zapomniał jeszcze...

Najwymowniejsza sytuacja z dziś jak Michalski został pogoniony przez kogoś z środka (nie pamiętam kogo) żeby ruszył na skrzydle kiedy piłka została podana na aut bo temu leniowi się nie chciało biegać. Michalski to dziś największe dno tego zespołu i nie pojmuje jak dograł cały mecz jak on nawet nie wie jak się ustawić na pozycję a o wyjściu do piłki nie wspomnę. Jak Baranowski został zdjęty za swoje babole tak Michalski po dzisiaj powinien polecieć do rezerw bo to jest rezerwista właśnie. Nie mogłem na niego patrzeć...
Michalski powiadasz?
A zauważyłeś, że on miał zawsze dwóch przeciwników bo Skwierczyński lotoł wszędzie ino nie tam kaj mioł ?

Jak na gra cały szpil w 10 chłopa to remis jest dobrym wynikiem :hyhy: :rotfl:
Ten chociaż biegał bo Michalski to stoł jak słup niekiedy i zdziwiony że ktoś mu piłkę podaje na skrzydło a jak już biegł to tak jakby trucht na 16km mioł zrobić.
Jo się musza tyn szpil jeszcze roz zobaczyć. To Skwierczyński nie nadążał za Koroną a jak szli z kontrą to przeszkadzoł Michalskiemu a za drugim razem nie wybiegol na wolne pole i Michalski zagrol wprost w obrońcę.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Korona Kielce, niedziela, 26.11, 15:00

#240 Post autor: HullCityFC » 26 lis 2023, o 21:40

Mysle, ze ta kadra mialaby szanse utrzymac sie w I lidze. Mysle ze powalczylibysmy ta kadra o awans.

Przypomnijmy sobie zeszla runde. Zagralismy trzy dobre mecze
Stal 2-0
Wisla 2-0
Arka 2-0 (choc tu dopisal nam fart przy 1:0)

Reszta to byla kopanina z roznymi efektami. Przypomnijcie sobie pokaz bezsilnosci na Skrze, w Sosnowcu, Katowicach czy fakt jak zdominowala nas w Gliwicach Resovia.

I praktycznie niezmieniona druzyna zaczela sezon w Ekstraklasie

Zamiast wymienic polowe 11 to w Lubinie gra 9, z LKS 8, z Legia 8, z Warta 8 - pilkarzy co grali w zeszlym sezonie. Tu proporcje powinny byc inne. Mniiej wiecej 50/50.

Mlodziezowcy - wszyscy wiedza o przepisie o mlodziezowcu a nasz zarzad zostawil jednego Wojtowicza, ktory cala runde gral z kontuzja i dorzucil mu Barnowskiego z bolerioza. To, ze Skwierczynski sie nie nadaje na powazne granie bylo widac na wiosne a on w dwoch najwazniejszych meczach wychodzi w 11 bo musi grac mlodziezowiec.

Czemu nikt nie postaral o Czyza czy Dziekonskiego z Rakowa. Chociaz moze probowali a nie bylo stac?

Nielogiczne ruchy kadrowe.

Moneta przepadl, potem wraca i okazuje sie ze nie wyglada gorzej niz reszta. Konflikt ze Skrobaczem?

Starzynski - najlepiej operujacy pilka nasz gracz siedzi caly mecz na lawie. O co chodzi? Az tak slaby jest? Do momentu kontuzji wygladal co najmniej orzyzwoicie.

Dlugosz - zniknal na 3/4 rundy. Dzis wszedl i wygladal przyzwoicie. Czemu nie dostal szansy wczesniej?

Dlaczego nie zakontraktowano srodkowego obroncy.

Skoro Feliks zostal bez zalu pozegnany z Radomiaka i skoro sam az tak nie blyszczal w I lidze to po co go brali?

SIkora pojawia sie i znika. Za kazdym razem gra chujnie.

Za malo logiki w tych ruchach.

Dla mnie na ta chwile moga zostac

Kaminski, Buchalik, Sadlok, Bartolewski, Michalski, Swedrowski, Podstawski, Starzynski, Kozak, Szczepan, Wojtowicz, Dlugosz, Moneta

Reszta out bez zadnych skrupolow.

Potrzeba 2-3 srodkowych obroncow, po jednym bocznym na prawa i lewa strone, srodkowego pomocnika, skrzydlowego i napastnika.

7-8 pilkarzy do kadry z czego 4 do wyjsciowej 11. No i trener.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2023, o 21:46 przez HullCityFC, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adkos95, Bing [Bot], Google [Bot], MakeRson, Tobol i 262 gości