Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
JEDI_V
Posty: 672
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#241 Post autor: JEDI_V » 5 lis 2023, o 14:08

Nas z tą grą to by Wieczysta rozjechała, na to się nie dało patrzeć.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#242 Post autor: scaneRboy » 5 lis 2023, o 14:10

Przed sezonem ktoś tu na forum napisał, że awans do ekstraklasy trwa dwa lata i składa się z dwóch etapow: wyjsc z pierwszej ligi i utrzymać się w ekstraklasie. Wg tej teorii jesteśmy w połowie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#243 Post autor: LEMON-CHORZOW » 5 lis 2023, o 14:13

Ważne że prezes ciągle uśmiechnięty ,
,, dobrze że przynajmni większość tego szrotu co sprowadzili Mo kontrakty na 12 miesięcy w czerwcu tych kelnerów trzeba odstrzelic z działa Wielkiego kalibru

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1459
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#244 Post autor: Darth Kabut » 5 lis 2023, o 14:15

blue pisze:
5 lis 2023, o 13:11
klimz(R)owiec pisze:
5 lis 2023, o 13:01
blue pisze:
5 lis 2023, o 12:53
Oczywiscie ze Bielu mial grac , nie wiem po co sciagali Kaminskiego, u nas nie bylo problemu z bramkarzem tylko , my robimy babole w obronie, zle sie ustawiamy, nawet z terstegenem z barcelonh nie mielibysmy duzo wiecej punktow, max 2 wiecej, dlaczego np w meczu ze slaskiem
przy stracie 1 bramki to muru idzie 3 nominalnych obroncow?? Brakuje 2-3 zawodnikow z jakoscia do pola a nie bramkarz
Tocząca się 100 kilogramowa beczka, która nie potrafi wykonać sprintu według Ciebie ma grać?
a ktory mecz nam zajebal??? Dzieki niemu jestesmy w ekstraklasie, moim zdaniem wiecej bramek zdazyl juz nam za***ac Buchal, wypluta pilka ze Mielcem, z Rakowem tez sie nie popisal przy 2 bramkach i cos tam jeszcze by sie znalazly
No to wystawić Marxa do składu. W latach 70 naciuloł torów to i teros może. Co to za różnica?
Nie liczy się forma, umiejętności, pochodzenie czy cokolwiek innego.
Liczy się bioły-ślonski charakternik zaakceptowany przez "Kołko Wzajemnej Adoracji".

Dopóki ludzie nie wyjdą z mentalnego gulika to nic w tym klubie nie będzie.
I nie mam na myśli tego że za chwilę ma w Ruchu biegać 11 ciapusów czy innych.

A tak, od już kilkudziesięciu lat "decyzyjni to", "decyzyjni tamto".
A jak było za***iście tak i jest. za***iste perspektywy.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#245 Post autor: Ozor » 5 lis 2023, o 14:16

Dopóki jest szansa trzeba o tę ekstraklasę walczyć z wszystkich sił bo jak wypadniemy z tej karuzeli znowu to dystans między nami a drużynami z ex jeszcze się powiększy . W skrócie nawet średniacy zdobywając pieniądze z C+ nam odlecą być może na zawsze i wtedy aby zakopać tę przepaść taki klub jak nasz będzie potrzebować bogatego właściciela który nie będzie się liczył z pieniędzmi .

Awatar użytkownika
Rogal
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 100
Rejestracja: 2 sty 2004, o 12:36
Lokalizacja: Łaziska
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#246 Post autor: Rogal » 5 lis 2023, o 14:16

Jo ino przypomnę, że to "społeczniaki" tworzą WR i płacą składki. To " społeczniaki" kupowali wirtualne bilety, płytki z mosiądzu itp.
[b]Niebieskie Łaziska[/b]

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1459
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#247 Post autor: Darth Kabut » 5 lis 2023, o 14:18

Rogal pisze:
5 lis 2023, o 14:16
Jo ino przypomnę, że to "społeczniaki" tworzą WR i płacą składki. To " społeczniaki" kupowali wirtualne bilety, płytki z mosiądzu itp.

I co z tego? Pytoł Cie ktoś czy chcesz tormana z CWKSu?

tynbydziedobry
Posty: 986
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#248 Post autor: tynbydziedobry » 5 lis 2023, o 14:24

z Legii to nie, ale na daremnego Steczyka lubiącego się w koleżankach to pewnie nikt tam ręki nie podniósł bo skoro prezes go trenował pół wieku temu to musi być git

domin11hks
Posty: 907
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#249 Post autor: domin11hks » 5 lis 2023, o 14:35

Śląsk w ostatniej sekundzie trafia na 2:1 poziom taki że człowiek się zastanawia jak wielkimi kelnerami jesteśmy że nie potrafimy punktować w tej lidze. Grała lider z ostatnim miejscem.

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 366
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#250 Post autor: to jo » 5 lis 2023, o 20:03

O szpilu napisane juz wszystko ... cytując klasyk " jest chujowo, ale stabilnie "
Z Radomiakiem. 3pkt jak nie to trzeba będzie coś zmienić.
Aaa jeszcze jedno ,drobnostka ale po stracie 1 bramki Kozak poleciol po bala i potym tyn bal biegiem na środek dostarczyl . Nowy synek a chyba mu najbardziej zależy by jakos tyn zwichrowany wózek pociągnąć.
Ekipa podwyższonego Ryzyka

uszy
Posty: 240
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#251 Post autor: uszy » 5 lis 2023, o 20:23

to jo pisze:
5 lis 2023, o 20:03
O szpilu napisane juz wszystko ... cytując klasyk " jest chujowo, ale stabilnie "
Z Radomiakiem. 3pkt jak nie to trzeba będzie coś zmienić.
Aaa jeszcze jedno ,drobnostka ale po stracie 1 bramki Kozak poleciol po bala i potym tyn bal biegiem na środek dostarczyl . Nowy synek a chyba mu najbardziej zależy by jakos tyn zwichrowany wózek pociągnąć.
Pewnie że mu zależy,wie że wśród tego szrotu chyba jako jeden z dwóch ma szansę znaleźć klub który go będzie chciał w ekstraklasie po naszym spadku

tomekkonw
Posty: 128
Rejestracja: 17 paź 2009, o 18:25
Lokalizacja: Zachodni Brzeg Jordanu
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#252 Post autor: tomekkonw » 5 lis 2023, o 20:56

Rickenn10 pisze:
5 lis 2023, o 12:45
Michal578 pisze:
5 lis 2023, o 12:31
Tu trzeba zatrudnić porządnego dyrektora sportowego , który ma układy na rynku i go z tego rozliczać, u nas jest tak że ten co robił transfery zawalił na maksa posłali na kurs , bo to nasz synek.Z boku to wygląda tak że na Ruchu jest towarzystwo wzajemnej adoracji i niech będzie ten Prezes razem z Vice ale niech zatrudnią fachowca i go rozliczą.
Prawda jest taka że my nie mamy żadnego fachowca w klubie. Żaden z nich nie ma papierów na bycie profesjonalista przy stanowisku które zajmuje. Po prostu jest teraz grupa ludzi w rodzinnej atmosferze która próbuje to wszystko zebrać do kupy z mizernym skutkiem bo ekstraklasa to nie 2 liga gdzie mecze grają piłkarze którzy po skończonej szychcie jedzie dorobić w weekend. Tutaj już jest ,,profesjonalna" piłka i profesjonalne kluby z pełnym zapleczem i specjalistami za biurkami. My jesteśmy na ten moment amatorami. Niestety ale założenie polskiego Ruchu się nie sprawdzi. W tej lidze większość podstawowych składów to pół na pół Polacy z zagranicznymi nazwiskami i my czy się to komuś podoba czy nie potrzebujemy również spróbować takich roszad musimy mieć możliwości międzynarodowe bo samymi Polakami nie ugramy nic dobitnie pokazuje to tabela. Nikt nie ma ani zasięgów ani kontaktów ani fundamentów na to by szukać zawodników np z Albani, Macedonii czy nawet Czarnogóry. Gdybyśmy mieli fachowca z tego zakresu na pewno byśmy potrafili znaleźć warte uwagi nazwiska które nie kosztowałyby majątku a dla nich to również byłaby szansa na pokazanie się w sercu Europy. Tam jest klimat który do naszej drużyny by się wpasował. Piłka fizyczna i twarda, takich walczaków byśmy przyjęli z pocalowaniem ręki bo taki charakter mógłby pozytywnie wpłynąć na naszych. Jesteśmy w takim położeniu że tym składem na pewno się nie utrzymamy więc gorzej już być nie może. Czas na odrobinę ryzyka i pokazanie jaj. Już jest późno a czas gra na naszą niekorzyść.

Dokładnie Panie Rickenn w 100 % się zgadzam
Nie wiem czy pamiętacie takiego Serba w naszej kadrze Želijko Djokič chłopa wyciągnęli ze średniaka z ligi serbskiej z tego co pamiętam to jeździli oglądać kogoś innego a wzięli Želijko twardy nieustępliwy wkładał głowę tam gdzie Kasol by nogi nie włożył no ale do tego potrzeba kontaktów znajomości i chęci wyjazdu na Bałkany …..

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#253 Post autor: scaneRboy » 5 lis 2023, o 21:19

Potrzebujemy sensownych piłkarzy w obrębie naszego budżetu.

Mieliśmy kilku "bałkańców" za czasów Rochy i kojarzą mi się jak najgorzej. Mieszkali niedaleko ode mnie i ani razu nie widziałem ich trzeźwych. Niektóre ich qurewki już mi mówiły "dzień dobry".
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Mavo1920
Posty: 903
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#254 Post autor: Mavo1920 » 5 lis 2023, o 21:25

scaneRboy pisze:
5 lis 2023, o 21:19
Potrzebujemy sensownych piłkarzy w obrębie naszego budżetu.

Mieliśmy kilku "bałkańców" za czasów Rochy i kojarzą mi się jak najgorzej. Mieszkali niedaleko ode mnie i ani razu nie widziałem ich trzeźwych. Niektóre ich qurewki już mi mówiły "dzień dobry".


Vilim? :P Bojan wydawał się solidny na ŚO, gol z Rakowem na 1-0 na zawsze w mojej pamięci ;)

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Lech Poznań - Ruch Chorzów / Sobota 04.11.23 Godz 20:00

#255 Post autor: scaneRboy » 5 lis 2023, o 21:34

Dej pokój, patrzysz na mecz i masz 100% pewności, że gość na boisku jest napierrrdolony.

Byli bohaterami kanału StopCham na YT, na którym pokazują co się odpierrdala na polskich drogach.

PISZE TO PO TO, ŻEBY KTOŚ W PRZYPŁYWIE DESPERACJI NIE WŁADOWAŁ NAS W PRAWDZIWE PROBLEMY!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, WolnyLogin i 308 gości