Ruch na Stadionie Śląskim

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
tynbydziedobry
Posty: 979
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Ruch na Stadionie Śląskim

#1 Post autor: tynbydziedobry » 5 paź 2023, o 14:19

Jak ktoś w innym temacie zasugerował może warto utworzyć nowy temat z grą na "nowym", oby tymczasowym stadionie. Najwyżej admini zamkną. Pewnie po części będzie to związane z działaniami marketingowymi, ale trudno.

Dużo roboty przed nami kibicami jak i zarządem. Ale oczywiście i piłkarzami, będzie gra, będą tłumy.

Pierwszy mecz będzie wielkim testem podobnie jak w Gliwicach żeby z każdym kolejnym organizacyjnie było lepiej.

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#2 Post autor: viRo_BJJ » 5 paź 2023, o 14:39

Panowie każdy z nas musi zabrać ze sobą 3-4 osoby, rodzinę, ''uspionych'' kibiców, kogoś kto z jakiegoś powodu, przestał chodzić.
Każdy z nas ma takie osoby wokół siebie. Proste liczenie ok 10 tyś w Gliwicach każdy bierze 3/4 takie osoby i zamykamy temat.
do Roboty:)
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

Fanatyczny NRŚL
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 566
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59
Lokalizacja: Ruda Śląska-Bykowina
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#3 Post autor: Fanatyczny NRŚL » 5 paź 2023, o 15:27

Bardzo dobrze że powstał temat. Myślę że dobrze by było wyświetlić słowa naszego hymnu na telebimach podczas jego śpiewania. Zrobilibyśmy ukłon w stronę tych którzy słabiej go znają a dzięki temu możemy go zaśpiewać wyraźnie i równo tym bardziej że akustyka będzie inna. Widźałem podobne zabiegi bodajże na bundeslidze. Wiem że powiecie że to trochę takie karaoke ale myślę że dzięki temu efekt byłby lepszy a przecież wszystkim nam zależy żeby zaśpiewać go jak najlepiej. To tylko jeden z pomysłów których w tym temacie będzie wiele.
29.05.2022 w szatni przed meczem RUCH-MOTOR
T.Foszmańczyk:
"Nie będziemy drużyną o której będą mówić że prawie zrobiła awans bo my go k**** zrobimy!Z Bogiem i po zwycięstwo!Kto wygra mecz?RUCH!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7956
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#4 Post autor: Scypion » 5 paź 2023, o 15:32

Na razie stadion Śląski puscil post na fb, w ktorym zaprasza na powrot ligowej pilki na stadion. 28 odbęda sie mecze. Jakie? hu* wie bo slowo Ruch nie przeszło im przez gardło. Ogromna, gigantyczna szansa.

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2637
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#5 Post autor: Rickenn10 » 5 paź 2023, o 15:38

Scypion pisze:
5 paź 2023, o 15:32
Na razie stadion Śląski puscil post na fb, w ktorym zaprasza na powrot ligowej pilki na stadion. 28 odbęda sie mecze. Jakie? hu* wie bo slowo Ruch nie przeszło im przez gardło. Ogromna, gigantyczna szansa.
Widzisz... Na szczęście nie potrzebujemy specjalnej promocji z ich strony bo temat się sam nakręci. Nie wiem jak Ty to przeżyjesz teraz. Wyciągnij już kija i skończ marudzić, chyba że kryzys wieku średniego Ci dokucza to przepraszam.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7956
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#6 Post autor: Scypion » 5 paź 2023, o 16:11

Rickenn10 pisze:
5 paź 2023, o 15:38
Scypion pisze:
5 paź 2023, o 15:32
Na razie stadion Śląski puscil post na fb, w ktorym zaprasza na powrot ligowej pilki na stadion. 28 odbęda sie mecze. Jakie? hu* wie bo slowo Ruch nie przeszło im przez gardło. Ogromna, gigantyczna szansa.
Widzisz... Na szczęście nie potrzebujemy specjalnej promocji z ich strony bo temat się sam nakręci. Nie wiem jak Ty to przeżyjesz teraz. Wyciągnij już kija i skończ marudzić, chyba że kryzys wieku średniego Ci dokucza to przepraszam.
Jeżeli nie dziwi cię fakt, ze po podpisaniu umowy o współpracy, w ramach zapowiedzi meczu nie wspomina się o partnerze, który ten mecz organizuje i który przez 4 lata będzie tu współgospodarzył to powiem jedno. Nie mój rzekomy kijek jest problemem, ale twoj. Biały. Bo chyba slepy jestes.

pedro-sbl
Posty: 7181
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#7 Post autor: pedro-sbl » 5 paź 2023, o 16:31

Tymczasym momy juz piyrwsze sektory wyprzedane 30D, 34D po drugiyj zajcie 11G i 10D. Mozna podejrzewac, ze 28, 29, 31,32,33 D tyz bydom wyprzedane co daje 2800 miejsc. Z tego co widza zostalo 16,000 wolnych zicow dlo Ruchu.

Ciagle uwazom, ze klub mogl wprowadzic etapowosc w dostepnosci sektorow i sukcesywnie zapelniac nojwazniyjsze w piyrwszyj kolejnosci. No ale zoboczymy w praniu.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 1005
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#8 Post autor: jaRo 1920 » 5 paź 2023, o 16:39

Godzine temu Tomek napisał na TT, że 1k pękło w godzine
Obrazek

19gorek20
Posty: 2327
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#9 Post autor: 19gorek20 » 5 paź 2023, o 17:17

Podobno do końca roku bez kibiców gości
Powoli się zaczyna

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#10 Post autor: COBRA » 5 paź 2023, o 17:25

Zaplanowany na 28 października mecz pomiędzy Ruchem Chorzów i Śląskiem Wrocław odbędzie się bez kibiców przyjezdnych. Spotkanie to będzie pierwszym meczem, który drużyna z Chorzowa rozegra na Stadionie Śląskim. Powód? W piśmie przedstawiciele Ruchu piszą o prowadzonych „pracach adaptacyjnych” trwających na stadionie.

No i takie mecze już tracą na wartości!!

pedro-sbl
Posty: 7181
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#11 Post autor: pedro-sbl » 5 paź 2023, o 17:33

Sezon cyrkowy otwarty.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 278
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#12 Post autor: MakeRson » 5 paź 2023, o 17:35

Sprzedaż wyhamuje i niech mi nikt nie mówi, że kibice w sektorze gości nie powodują mobilizacji w szeregach gospodarzy.
Niebieskie Mysłowice

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#13 Post autor: COBRA » 5 paź 2023, o 17:37

Mało mieli czasu 😱😱😱
Czyli jak zdążą 😂pierwszymi przyjezdnymi będzie Legia 10 lutego 2024r :szok:
Ostatnio zmieniony 5 paź 2023, o 17:41 przez COBRA, łącznie zmieniany 1 raz.

NiebieskiKibic95
Posty: 27
Rejestracja: 16 cze 2013, o 18:21
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#14 Post autor: NiebieskiKibic95 » 5 paź 2023, o 17:40

MakeRson pisze:
5 paź 2023, o 17:35
Sprzedaż wyhamuje i niech mi nikt nie mówi, że kibice w sektorze gości nie powodują mobilizacji w szeregach gospodarzy.
Oczywiście, że tak. Niech do tego dojdzie jeszcze przegrana z Pogonią, która jest w gazie i się zaczną cyrki z frekwencją.

To jest kpina, że nie zrobili nic w temacie sektora gości

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#15 Post autor: Dams0n » 5 paź 2023, o 17:48

Ku*wa to sa jakies jaja.. bo przeciez czasu bylo strasznie malo… nie zdziwie sie jak nas też przestana wpuszczac bo to juz sie robi slabe.. i tak, wiem ze nie mamy na ta decyzje wiekszego wplywu ale co by nie bylo my chcemy jezdzic wszedzie wiec wpuszczajmy tez wszystkich.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], PabloB1987 i 282 gości