Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#181 Post autor: 19Wariat20 » 8 paź 2023, o 07:48

Człowiek wstaje rano, czyto forum i dali nic.
Panie trenerze miej Pan jaja i zrezygnuj....
Wczorajszy szpil potwierdził,że z tej mąki Pan nawet zakalca niy ulepi a co dopiyro chleb 😑

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2639
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#182 Post autor: Rickenn10 » 8 paź 2023, o 08:07

klimz(R)owiec pisze:
8 paź 2023, o 00:09
Cisza prostej po podejściu zawodników po meczu jest wymownym komentarzem kibiców.

Wczoraj niestety coś pękło, w końcówce już nie było nawet walki a pogoń sobie grała w dziada na klepkę.
Dla mnie ten moment właśnie pokazał, że jeszcze bardzo długa droga nas czeka. Mieliśmy na pewno 3 sytuacje z których powinien paść gol niestety znowu czegoś zabrakło.
Sytuacja z rzutem wolnym w końcówce to dla mnie parodia jesieni, nie mam zielonego pojęcia co autor miał na myśli.
Na ten moment chyba mamy trzech pewnych na swoich pozycjach: Szymański z tyłu Swędro i Kozak. Reszta jeszcze błądzi więc 3 z 11 to jeszcze za mało na ten moment.
Trzeba dociągnąć rundę a w zimę skupić sie nie na Turcjach i innych tylko na 2,3 zawodnikach którzy realnie coś wniosą teraz mogło być u nas 3 klasowych jak na nas którzy by biegali za wynagrodzenie 10 które trzeba teraz płacić.

Coraz mniej argumentów dla których obecność trenera jest uzasadniona...

sabereR
Posty: 234
Rejestracja: 2 cze 2023, o 17:38
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#183 Post autor: sabereR » 8 paź 2023, o 08:13

Jeżeli prezes faktycznie powiedział że możemy nawet spaść i nic się nie stanie, to powinien wylecieć i to natychmiast. Osób bez ambicji w tym klubie nie potrzeba

orbiter
Posty: 1416
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#184 Post autor: orbiter » 8 paź 2023, o 08:31

Ja już się pogodziłem z możliwym spadkiem.
To nie był zły mecz w Naszym wykonaniu, ale o ile jakoś kreujemy atak to obrona wszystko niweczy. Wszystkie trzy bramki to indywidualne błędy.
Też jak wielu nie rozumiem dawania Wójtowicza na obrone. Mimo wszystko też nie rozumiem czemu nie wchodził wcześniej Firlej zamiast totalnie daremnego Steczyka. Na chwilę obecną najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem jest Kozak. Niestety jest on tylko jeden.
Co do zmiany trenera to myślę, że tu i nawet Papszun nic nie pomoże. Jesteśmy za słabi kadrowo, a zdecydowana większość ligi opiera się na tym zagranicznym szrocie, który i tak robi totalną różnicę do krajowych grajków. Cała obrona z bramkarzem do wymiany. I zacząłbym od wycieczek po Albaniach, Macedoniach Północnych, czy Mołdawiach i to nie w celach turystycznych. Chyba, że zarządowi ten rok w EX starcza.

P. S. Zobaczymy ile klub dostanie w dupe po piropożegnaniu?
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

oiowiec
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2008, o 14:33
Lokalizacja: Friedenshutte
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#185 Post autor: oiowiec » 8 paź 2023, o 08:36

Mamy 4 lata grać na molochu w parku śląskim!!! Czym panowie prezesi chcecie przyciągnąć kibiców???? Bo na pewno nie wynikami!!! Trzeba się zastanowić co dalej!!! Podjąć męskie decyzje w tym personalne!!! W sporcie dąży się do sukcesów!!! My te sukcesy mamy !!! Nasze awanse to ogromny sukces.Ale trzeba ten sukces obronić. A nie mówić że jak spadniemy to nie będzie katastrofy!!! Bo tu się kończy sport!!!!
I'm not anti system!!!!
This system is anti me !!!!!!!!!!!


Pierwszy raz na Cichej 6
Ruch- Zagłębie Sosnowiec 11.08.1984r 2:2

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#186 Post autor: Slawko » 8 paź 2023, o 08:37

sabereR pisze:
8 paź 2023, o 08:13
Jeżeli prezes faktycznie powiedział że możemy nawet spaść i nic się nie stanie, to powinien wylecieć i to natychmiast. Osób bez ambicji w tym klubie nie potrzeba
jesli faktycznie napisales to co napisales to jebn... sie w łeb.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

sabereR
Posty: 234
Rejestracja: 2 cze 2023, o 17:38
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#187 Post autor: sabereR » 8 paź 2023, o 08:42

Slawko pisze:
8 paź 2023, o 08:37
sabereR pisze:
8 paź 2023, o 08:13
Jeżeli prezes faktycznie powiedział że możemy nawet spaść i nic się nie stanie, to powinien wylecieć i to natychmiast. Osób bez ambicji w tym klubie nie potrzeba
jesli faktycznie napisales to co napisales to jebn... sie w łeb.
Ty się je***j w łeb kolejny cymbał bez ambicji. Bronisz prezesa bo się ładnie uśmiecha czy za co barani łbie? Jeżeli prezes mówi takie rzeczy to nie powinien dalej pracować w wielkim klubie z aspiracjami na minimum. Mistrza Polski bo ja za taki klub uważam Ruch.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7960
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#188 Post autor: Scypion » 8 paź 2023, o 08:56

Aspiracje na minimum MP to zaczynaja sie od 100 baniek na rok, stadionu, fachowcow w sztabie, marketingu, skautingu itp. Wbrew naszemu mysleniu to Polska liga poszla do przodu. Bez zmiany wlascicielskiej i infrastrukturalnej bedziemy tylko pelnymi zapalu (gasnacego) amatorami.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 867
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#189 Post autor: chropaczow » 8 paź 2023, o 09:05

Panowie, bez spiny. Myślę, że Prezes Siemianowski, wykazał się dyplomacja, mówiąc, że nie myśli o zwolnieniu JS. Dał mu szansę w meczu z Pogonią.
Myślę, że jutro sprawa się wyjaśni i JS, sam poda się do dymisji. Jego pomysł na Ruch w eklapie, spalił na panewce. Ostatnie mecze dobitnie pokazują, że nie potrafi poukładać tego inwentarza, na który sam się zgodził. Tu nie ma co kombinować i łudzić się, że to odpali. Co szkodzi spróbować? Wlać nowe nadzieje w serca kibiców i co najważniejsze, piłkarzy.
Trenerzy, gracze się zmieniają. Ruch jest jeden, ten najważniejszy.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2943
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#190 Post autor: HullCityFC » 8 paź 2023, o 09:44

Ruch od wielu lat nie jest klubem z ambicjami na Mistrzostwo Polski.

Jest duze prawdopodobienstwo ze juz nigdy takim nie zostanie bo przepasc jest za duza i mozolna praca tej roznicy juz NIE nadgonimy opierajac tylko dzialania na ciezkiej pracy czy milosci do klubu.

My w tej chwili walczymy o stadion gdzie inni buduja profesjonalne centra treningowe bo stadiony stoja od dekady.

Nasza akademia to zart. Nie jestesmy nawet w TOP5 w szkoleniu w regionie. A efekty naszego szkolenia maja problemy w wojewodzkich ligach bo o CLJ to mozemy pomarzyc.

Rezerwy maja problemy w lidze okregowej choc dla klubu Ekstraklasowego to minimum przyzwoitosci to powinna byc IV liga, gdzie tski LKS ma ekipe w lidze centralnej.

Jesli w Ruchu nie pojawi sie ktos w osobie Swierczewskiego w Rakowie to takie sezony w Ekstraklasie to bedzie rzadkie zjawisko, a nasza liga przeznaczenia bedzie I liga gdzie raz na jakis czas awansujemy do Ekstraklasy na rok.

Ogromny szacunek dla ludzi ktorzy wykonali robote w ostatnich latach ale doszlismy do muru ktorego samym zaangazowaniem nie przebijemy. Trzeba kasy. I to w dziiesiatkach jak nie setkach milionow by tu cos zaczac dzialac.

Nie mamy
- stadionu
- akademii
- centra treningowego
- porzadnego marketingu
- bogatego wlasciciela
- pieniedzy

Co mamy?
- długi
- finansowanych rywali w regionie z samorzadu z obudowanymi lub budujacymi sie stadionami

Gdybysmy jeszcze mieli status Lecha, Legii Pogonii czy Jagiellonii gdzie bylibysmy jedynym klubem w regionie to moze by ktos sie zainteresowal inwestycja.

Ogolnie trudno o optymizm, ale trzeba wierzyc bo rozum czasem.sie myli

uszy
Posty: 240
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#191 Post autor: uszy » 8 paź 2023, o 10:17

Lipa po całości w zimie chcemy jakiś normalnych piłkarzy, niektórzy nowego trenera a wiadomo jak unas z pieniędzmi, wszystko wskazuje że obraliśmy kierunek 1liga nie zazdroszczę zarządowiw podejmowaniu decyzji.

adam12
Posty: 460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#192 Post autor: adam12 » 8 paź 2023, o 10:17

arcio pisze:
8 paź 2023, o 01:35
jajo pisze:
8 paź 2023, o 01:10
Sam nie rozumiem teog Wojtowicza na Grosika, ale moze Michalski tez nie byl w pelnej dyspozycji.
To nie uraz Michalskiego tylko autorski pomysł Trenera. Wójtowicz na prawej obronie grał już w II połowie na Puszczy tylko ze ty tam go widziałeś na wahafle gdy ja na prawej obronie. Dziś trener powtórzył po prostu ten manerw od początku.
A jak trener błądzi i ciągle szuka niech świadczy fakt że tydzień temu w drugiej połowie Kozak grał raz po prawej, potem na środku jako 10, potem znowu na prawej gdzie się dublowal z Wójtowiczem. Dziś Wójtowicz najpierw na prawej obronie, potem na środku pomocy a na koniec na lewym skrzydle. Trener szuka igły w stogu siana. Ciągle rotacje i inne ustawienia. Z drugiej strony tyle ile nasi kopacze generują błędów własnych to jest katastrofa. Dziś większość podań do tyłu, podania w aut czy do przeciwnika. Istna paranoja. Trener i dzialacze mówili że wszyscy się uczą gry w EX. Mnie się zdaje że piłkarze zamiast się uczyć graja coraz gorzej.
Bo są słabi. Proste

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#193 Post autor: pedro-sbl » 8 paź 2023, o 11:00

Panowie spokojnie tam byl szerszy kontekst w jego wypowiedzi o spadku a som wywiad byl dosc dlugi. Mysla, ze Maciek G moglby siednoc z pracownikami klubu i ogarnonc kwestia jak rozmawiac z mediami i wprowadzic trocha korpo.

Przed sezonem jak by my mieli 2-3m wiyncyj na pensje i transfery, to teroz by my byli pewnie nad kreskom. Niestety ale na chwila obecno wyglondo to tak, ze kozdo formacja potrzebuje solidnego wzmocnienia w zima.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

tynbydziedobry
Posty: 986
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#194 Post autor: tynbydziedobry » 8 paź 2023, o 11:21

heli pisze:
7 paź 2023, o 23:53
kolejny raz naprawdę zastanawiają mnie aż tak pochlebne wypowiedzi na temat Kozaka. Może w pierwszej połowie kaj był przez większość czasu daleko od mojej trybuny czegoś nie zauważałem. Ale w drugiej połowie naprawdę ciężko mi sobie znaleźć jakoś jego zagrania, które by pokazywały jakąś różnicę in plus na jego korzyść w stosunku do innych, a kojarzę conajmniej trzy zagrania, które były w tej połowie naprawdę nie na poziomie ekstraklasy (nie mówię, że inni grali lepiej, tylko nie wiem za co miałbym go jakoś chwalić w tym meczu)
po kilku meczach zacząłem się zastanawiać czemu chłop został odpalony z Legii i Lecha i tuła się po słabych drużynach gdzie wszędzie zbiera dobre opinie. Fakty są takie, że ma okropne liczby jeśli chodzi o gole i asysty w całej karierze. Z drugiej strony dawno nie było w Ruchu gościa z tak zwinną nogą, który nie boi się kiwać i widać, że to potrafi, ale niestety mając ułomów dookoła siebie znowu pójdzie do kolejnego klubu i tak w koło Macieju

uszy
Posty: 240
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#195 Post autor: uszy » 8 paź 2023, o 11:38

W naszej sytuacji jakbyśmy mieli 6 takich ,Kozaków"to byśmy teraz gadali ile punktów brakuje nam do ścisłej czołówki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], moRi95, NG1920, Ridej1920 i 290 gości