Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#241 Post autor: HullCityFC » 1 paź 2023, o 10:31

Sytuacja losowa. Nie mozna miec pretensje o to ze zawodnik doznal kontuzji.

Chcialbym zauwazyc, ze dopoki Figo gral jakos to wygladalo w rozegraniu.

Swedrowski, Podstawski, Wojtowicz, Starzynski, Kozak to mega potencjal ofensywny jak na nasze warunki. Tylko trzeba to ustawic i trenowac zgranie i ofensywne schematy.

Chyba lepiej idzie nam gra ofensywna ostatnio wiec moze najlepsza obrona jest atak?

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#242 Post autor: Ozor » 1 paź 2023, o 10:36

- skąd wiesz że losowa? to raz a dwa to długość kontraktu dla wyeksploatowanego zawodnika.

adam12
Posty: 460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#243 Post autor: adam12 » 1 paź 2023, o 10:44

Kontuzja Starzyńskiego to wtopa i wina sztabu/zarządu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: przeczytajcie 2 razy zanim coś napiszecie bo już pi***olicie tylko po to żeby pierodlic malkontenci. Kółko wzajemnej adoracji kilku użytkowników sobie zrobiło i będą szukać dziury w całym i się nakręcać kto bardziej obciąży zarząd albo trenera.
Zal na to patrzeć odnoszę wrażenie, ze wy tylko czekacie na jakiś błąd żeby innych zj***c o coś tak jak wy jesteście w życiu je***i

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#244 Post autor: Ozor » 1 paź 2023, o 10:47

adam12 pisze:
1 paź 2023, o 10:44
Kontuzja Starzyńskiego to wtopa i wina sztabu/zarządu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: przeczytajcie 2 razy zanim coś napiszecie bo już pi***olicie tylko po to żeby pierodlic malkontenci. Kółko wzajemnej adoracji kilku użytkowników sobie zrobiło i będą szukać dziury w całym i się nakręcać kto bardziej obciąży zarząd albo trenera.
Zal na to patrzeć odnoszę wrażenie, ze wy tylko czekacie na jakiś błąd żeby innych zj***c o coś tak jak wy jesteście w życiu je***i
ty to chyba masz 12 lat nie pisz już nic więcej albo naucz się czytać z zrozumieniem.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#245 Post autor: HullCityFC » 1 paź 2023, o 10:50

Ozor pisze:
1 paź 2023, o 10:36
- skąd wiesz że losowa? to raz a dwa to długość kontraktu dla wyeksploatowanego zawodnika.
Nie wiem. Nie robilem testow medycznych. Ale transfer Starzynskiego byl logiczny. Doswiadczenie plus umiejetnosci moga nam wiele dac. Oczywiscie istnialo ryzyko, ze bedzie wtopa, nawet dosyc spore, ale nie winilbym zarzadu za ten ruch.

Nadal uwazam ze dobrze obudowany (w sensue otoczony ludzmi ktorzy beda za niego biegac) Starzynski moze nam wiele dac.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#246 Post autor: Dams0n » 1 paź 2023, o 10:52

Wydaje sie, ze przychodzac do klubu byl w bardzo slabej kondycji fizycznej. Teraz kontuzja biodra, a wczesniej po 60 min w kazdym szpilu i zjazd do bazy. Chcac czy nie chcac - poki co wtopa, a po slowach Skrobacza wydaje mi sie ze nie zobaczymy go jeszcze dluuugi czas. Troche slabo ze strony klubu ze nigdy nie ma dokladniejszego info o kontuzjach, tylko dowiadujemy sie wszystkiego z konferencji

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 763
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#247 Post autor: cisiu » 1 paź 2023, o 10:58

Z konferencji wyniko, że faktycznie nie godali w klubie o zmianie trenera. Wątpia że Siemianowski i reszta nie jest szczero z JS. Ciekawi mnie skąd pismak jedyn z drugim piszom take ciul...a i to jeszcze w trakcie szpilu.
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#248 Post autor: Ozor » 1 paź 2023, o 11:02

Hull ale co w nim jest logicznego kupiono zawodnika wyeksportowanego licząc że pociągnie 3 lata? pomijam już motorykę która nigdy nie stała na wysokim poziomie ale była równoważona przez technikę , teraz Ruch potrzebuje zawodnika na walkę o utrzymanie a ma gościa na L4 i własciwie brak alternatywy.Jak to nie jest błąd ludzi którzy go kontraktowali to kogo jest? Nie ma dziś w futbolu miejsca dla stojaka a reszta ma biegać za niego , musi dawać wykon i jeszcze dołozyc umiejętności a jak widzieliśmy pary starczało najwyżej na 60 minut jak tu kolega słusznie zauważył.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#249 Post autor: kroy » 1 paź 2023, o 11:14

Wystarczy spojrzeć na forum Ruchu - banda krytykantów i niedowiarków. Do tego akurat jestem przyzwyczajony. Ale żeby obrażać trenerów, piłkarzy, działaczy którzy życia kawał oddali żeby ten klub uratować to już jest za dużo. Macie fajne fora w klubach na G i na pewno będzie tam wam łatwiej znaleźć partnerów do dyskusji.

Co do meczu: pierwsza połowa trochę bez życia, głupi błąd z auto i problemy. Potem dziwna sytuacja z karnym i problemy jeszcze większe. Za to druga połowa to dokładnie sytuacja odwrotna do pierwszej. Więcej życia, chęci, udane zmiany które przyniosły efekt. Na pewno lepiej zremisować przegrany mecz, jak my, niż zremisować wygrany mecz.

Co do ogólnej sytuacji - spójrzcie ku*** na tabele - są 3 ostatnie miejsca - beniaminkowie. Brakuje nam tylko 2 pkt do bezpiecznego miejsca. Ja się pytam - czego wy oczekiwaliście??? Dajcie im czas żeby się zgrać, żeby dostosować się do piłkarzy za setki tysięcy albo czasem nawet miliony Euro. Tutaj taktyka, uniejetnosci odpowiedzialność jest na poziomie dużo wyższym niż 1. Liga. Ja widzę progres, szczególnie w ofensywie.

Polecam zobaczyć konferencję po wczorajszym meczu - ja mam wiarę w JS i też myślę że zwalnianie go byłoby nieprzyzwoite. Czy zmiana trenera dałaby nam kilka punktów więcej? Być może czy byłaby dobra decyzja strategicznie - na pewno nie!!!

Szkamracze, niedowiarki i chamy - RAUS!!!!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#250 Post autor: Zip » 1 paź 2023, o 11:20

Mnie najbardziej ciekawi atmosfera w Klubie.

Zaczynajac od braku wyników, trochę pecha i złych decyzji sędziowskich, przez częsty brak stylu aż do artykułu medialnego o możliwej zmianie trenera. Sam artykuł dla mnie był takim klasycznym pitu pitu, zebranymi do kupy żalami ludzi z Twittera, ale poniosło się to dalej i nałożył kolejna presję na Skrobacza, który już w wywiadzie przedmeczowym się do tego odnosił. Pierwsza połowa fatalna, jeszcze w jej trakcie pada kolejna plotka twitterowa, że Brosz jednak blisko wymiany Skrobacza, następnie drużyna cudem ratuje remis, w wywiadzie pomeczowym JS się okopuje na temat potencjalnej dymisji i artykułu w mediach, a inny dziennikarz potwierdza że temat Brosza nie jest wzięty z kosmosu.

Chyba mamy nawiększy kryzys w Klubie od lat.
In Siemian We Trust

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#251 Post autor: RNK95 » 1 paź 2023, o 11:21

Zauważam, że wiele osób tutaj bardzo trzyma się sentymentów, usilnie upiera się, że nie należy nic zmieniać, bo JS dał nam dwa awanse. Jasne, nikt mu tego nie odbierze, ale gdyby tak miała wyglądać rzeczywistość, to BvB dalej trenowałby Klopp bo dał im mistrzostwo Niemiec, Barcelonę Guardiola bo dał potrójną koronę, a Liverpool Benitez za pamiętny finał z Milanem.
Widać po tej drużynie od startu sezonu, że zatraciła w sobie coś, co miała przez ostatnie 2 sezony - team spirit. My awans zrobiliśmy nie tiki-taką, nie piękną grą, a charakterem, zaangażowaniem i jazdą na dupach. Jeżeli drużyna wychodzi na mecz z Puszczą, który ma charakter meczu "o 6 punktów" i gra pierwszą połowę tak jak zagrała, to coś tu jest nie tak. Uważam, że mamy spory potencjał z przodu, a także do rozegrania piłki, tylko należy wprowadzić pomysł, ustabilizować grę obronną i poukładać to wszystko. Jest w tej drużynie za dużo chaosu, każdy mecz w innym zestawieniu, obrona ustawiana na zasadzie losowania kulek w Lotto i tak to wygląda jak wygląda. Patrząc na ubiegłoroczny sezon Ekstraklasy, na początku obecnego, uważałem, że spokojnie swoją charakternością załatwimy sobie utrzymanie, że damy sobie radę z tymi drużynami pokroju Stali Mielec, Puszczy, Korony Kielce itp. Dodatkowo słuchając wypowiedzi na konferencjach i w wszelakiego typu wywiadach, wysnuwam wniosek, że tam się powoli robi gęsto w szatni.
Jeśli ktoś krytykuje kwestię zmiany trenera - spójrzcie na Śląsk Wrocław. W zeszłym sezonie frajerzyli na potęgę, podobnie jak my, przyszedł Magiera, narzucił jakiś pomysł, utrzymał psim swędem drużynę i wszedł z nią w nowy sezon. Gdzie teraz jest Śląsk? Praktycznie tym samym składem, z paroma uzupełnieniami, ale bez fajerwerków, mają na ten moment lidera tabeli (przy stracie Yeboaha na starcie sezonu) i sezon skończą pewnie gdzieś w jej górnej części.

Awatar użytkownika
Bamboleo1
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2017, o 13:40
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#252 Post autor: Bamboleo1 » 1 paź 2023, o 11:54

RNK95 pisze:
1 paź 2023, o 11:21
Jeśli ktoś krytykuje kwestię zmiany trenera - spójrzcie na Śląsk Wrocław. W zeszłym sezonie frajerzyli na potęgę, podobnie jak my, przyszedł Magiera, narzucił jakiś pomysł, utrzymał psim swędem drużynę i wszedł z nią w nowy sezon. Gdzie teraz jest Śląsk? Praktycznie tym samym składem, z paroma uzupełnieniami, ale bez fajerwerków, mają na ten moment lidera tabeli (przy stracie Yeboaha na starcie sezonu) i sezon skończą pewnie gdzieś w jej górnej części.
Tylko, że Magiera chyba cały czas był na liście płac, odkąd go wy..ebali wiosną 2022. To wtedy był ..umowy a teraz się stał cudotwórcą? Czy może aktualne wyniki to efekt zbiegu większej liczby czynników?

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#253 Post autor: viperR » 1 paź 2023, o 11:55

Ozor pisze:
1 paź 2023, o 11:02
Hull ale co w nim jest logicznego kupiono zawodnika wyeksportowanego licząc że pociągnie 3 lata? pomijam już motorykę która nigdy nie stała na wysokim poziomie ale była równoważona przez technikę , teraz Ruch potrzebuje zawodnika na walkę o utrzymanie a ma gościa na L4 i własciwie brak alternatywy.Jak to nie jest błąd ludzi którzy go kontraktowali to kogo jest? Nie ma dziś w futbolu miejsca dla stojaka a reszta ma biegać za niego , musi dawać wykon i jeszcze dołozyc umiejętności a jak widzieliśmy pary starczało najwyżej na 60 minut jak tu kolega słusznie zauważył.
mnie najbardziej martwi to że jedyną motywcją żeby grać w Ruchu była chęć jego i jego żony do powrotu i życia na GŚ.. to troche za mało żeby grać w ekstraklasie..
chciałbym żeby zrobił nam z 12 punktów...ale na 1.10.2023 nic na to nie wskazuje..

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#254 Post autor: tedeus63 » 1 paź 2023, o 13:10

kroy pisze:
1 paź 2023, o 11:14
Wystarczy spojrzeć na forum Ruchu - banda krytykantów i niedowiarków. Do tego akurat jestem przyzwyczajony. Ale żeby obrażać trenerów, piłkarzy, działaczy którzy życia kawał oddali żeby ten klub uratować to już jest za dużo. Macie fajne fora w klubach na G i na pewno będzie tam wam łatwiej znaleźć partnerów do dyskusji.

Co do meczu: pierwsza połowa trochę bez życia, głupi błąd z auto i problemy. Potem dziwna sytuacja z karnym i problemy jeszcze większe. Za to druga połowa to dokładnie sytuacja odwrotna do pierwszej. Więcej życia, chęci, udane zmiany które przyniosły efekt. Na pewno lepiej zremisować przegrany mecz, jak my, niż zremisować wygrany mecz.

Co do ogólnej sytuacji - spójrzcie ku*** na tabele - są 3 ostatnie miejsca - beniaminkowie. Brakuje nam tylko 2 pkt do bezpiecznego miejsca. Ja się pytam - czego wy oczekiwaliście??? Dajcie im czas żeby się zgrać, żeby dostosować się do piłkarzy za setki tysięcy albo czasem nawet miliony Euro. Tutaj taktyka, uniejetnosci odpowiedzialność jest na poziomie dużo wyższym niż 1. Liga. Ja widzę progres, szczególnie w ofensywie.

Polecam zobaczyć konferencję po wczorajszym meczu - ja mam wiarę w JS i też myślę że zwalnianie go byłoby nieprzyzwoite. Czy zmiana trenera dałaby nam kilka punktów więcej? Być może czy byłaby dobra decyzja strategicznie - na pewno nie!!!

Szkamracze, niedowiarki i chamy - RAUS!!!!
Kroy 100% racji .
Marudy RAUS .
Z MECZU NA MECZ gromy lepiej uczymy sie ex. Bydzie dobrze zoboczycie,wiadomo bylo ze bydymy walczyc o utrzymanie a nie o puchary.czego sie spodziewaliscie trenery je***e.
Pan trener Skrobacz powinien zostac do konca rundy a nawet musi zostac,rozliczac i mozliwe ze zmieniac powinnismy po zakonczeniu 1 rundy.
I mysla ze Skrobacz som sie podo do dymisji jesli bydzie uwazol ze nie do rady.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, sobota 30.09.2023

#255 Post autor: jalboss » 1 paź 2023, o 13:29

tedeus63 pisze:
1 paź 2023, o 13:10
[
Marudy RAUS .
Z MECZU NA MECZ gromy lepiej uczymy sie ex
Ściąg te różowe okulary, przetrzyj je i zmień na mocniejsze, bo jak dla ciebie to jest dobra gra to nie mam pytań.
I mam na myśli całość sezonu, a nie jedną połówkę w jednym meczu, czy kilkanaście minut w innych.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, andrzejn64, blue, marx10, Mavo1920, OSH, ruchowiec71, scaneRboy, slawekszpec i 328 gości