Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2637
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#241 Post autor: Rickenn10 » 18 wrz 2023, o 06:36

tynbydziedobry pisze:
17 wrz 2023, o 22:10
Harpo pisze:
17 wrz 2023, o 22:04
PS. 20-30 tys na Śląskim.
Blagam, zejdzcie na ziemię: 15 tys na większości meczy to będzie mistrzostwo z naszą aktualną grą i pozycja w tabeli.
a niektórzy się oburzają z powodu rozkładu sektora gości bo jest więcej buforów i bo mniej miejsc dla nas tak choćby poza Górnikiem miał być komplet. Na Raków wciąż są bilety więc z czym do ludzi.
Pamiętaj, że w dalszym ciągu każdy nasz mecz domowy jest w zasadzie na wyjeździe ;)
Wrócimy do Chorzowa to powinno być lepiej. Na meczu ze Śląskiem 25-30k ;)

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#242 Post autor: grzej » 18 wrz 2023, o 08:49

Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2592
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#243 Post autor: Adam1983 » 18 wrz 2023, o 09:04

Dlatego mówiłem wcześniej, że jest na tyle świadom swoich decyzji, że w przypadku dalszych niepowodzeń, to przy 11 lub 12 kolejce poda się do dymisji.

BoRo
Posty: 379
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#244 Post autor: BoRo » 18 wrz 2023, o 10:30

grzej pisze:
18 wrz 2023, o 08:49
Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.
Czy ta wiara jes zlo ? Uwazom ze Skrobacz jes dobrym trenerym, co pokozol przi dwoch awansach. Terozki po prostu juz jes ciynzko bo ESA to wyzsze progi, ale moze niy dla sztabu ale dla pilkarzy ? Ftos wiy jak zaczal Rakow swoj piyrszy sezon w ESA po awansie ?

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#245 Post autor: Marcus » 18 wrz 2023, o 11:02

BoRo pisze:
18 wrz 2023, o 10:30
grzej pisze:
18 wrz 2023, o 08:49
Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.
Czy ta wiara jes zlo ? Uwazom ze Skrobacz jes dobrym trenerym, co pokozol przi dwoch awansach. Terozki po prostu juz jes ciynzko bo ESA to wyzsze progi, ale moze niy dla sztabu ale dla pilkarzy ? Ftos wiy jak zaczal Rakow swoj piyrszy sezon w ESA po awansie ?
10 miejsce na koniec. 9pkt po 10 kolejkach.

Niestety, ale wypowiadają się tutaj ludzie kompletnie oderwani od rzeczywistości. Poziom naszej ekstraklasy jest jaki jest, bo tak to właśnie wygląda. Zarządzający pod presją kibiców zwalniają trenera po kilku kolejkach kryzysu. Jestescie memami, typowymi Januszami nie znającymi się kompletnie na pilce. Wywalone w inne problemy, zmienimy trenera i będzie dobrze, nagle piłkarze nauczą się podawać, przyjmować, klepać i będą skuteczni. Serio nie macie wstydu totalnie. Chłop robi dwa, DWA awanse z rzędu, a wy go chcecie zwalniać po 8 kolejkach :hurra:
Na prawdę uważacie, że po tych w sumie okolo 80 kolejkach, trener nie zasłużył, żeby sprobowac wyjść z 1 kryzysu jaki u nas spotkał. :mur:
Na szczęście jestem spokojny, o to że w klubie nikt nerwowych ruchów nie będzie wykonywał.
Przypomnę jeszcze, że te dwa awanse były robione ponad stan i nie mielismy kadry na awans ani w 1 ani w 2 lidze. Gdy pojawiały się gorsze momenty to raczej wychodziły braki umiejętności piłkarzy. Przypomnę, między innymi takie.mecze jak z Wisłą, gdzie nasz trener zniszczył taktycznie Sobolewskiego. Przypomnę, że za Fornalika sportowo spadliśmy z ligi zajmując 15 miejsce i utrzymaliśmy się tylko dlatego, że bodajże Polonia nie dostała licencji. Przypomnę ciagle zmiany trenerów w sezonach spadkowych. Mamy goscia, ktory powinien być noszony na rękach, a jak jest, wiadomo. Oczywiście duzy błąd pewnie paru osób został popełniony w tym okienku. Również przez sztab, ale kiedyś takj błąd musiał się pojawić, a jestem pewny, że w klubie zostaną wyciągnięte wnioski.

Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 240
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#246 Post autor: Gebeels » 18 wrz 2023, o 11:47

Ciekawe na kogo Sadlok tak się wydziera w 3:00min, na Kozaka czy Michaskiego ? 🤔
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

mrokol08
Posty: 1254
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#247 Post autor: mrokol08 » 18 wrz 2023, o 12:18

Marcus pisze:
18 wrz 2023, o 11:02
BoRo pisze:
18 wrz 2023, o 10:30
grzej pisze:
18 wrz 2023, o 08:49
Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.
Czy ta wiara jes zlo ? Uwazom ze Skrobacz jes dobrym trenerym, co pokozol przi dwoch awansach. Terozki po prostu juz jes ciynzko bo ESA to wyzsze progi, ale moze niy dla sztabu ale dla pilkarzy ? Ftos wiy jak zaczal Rakow swoj piyrszy sezon w ESA po awansie ?
10 miejsce na koniec. 9pkt po 10 kolejkach.

Niestety, ale wypowiadają się tutaj ludzie kompletnie oderwani od rzeczywistości. Poziom naszej ekstraklasy jest jaki jest, bo tak to właśnie wygląda. Zarządzający pod presją kibiców zwalniają trenera po kilku kolejkach kryzysu. Jestescie memami, typowymi Januszami nie znającymi się kompletnie na pilce. Wywalone w inne problemy, zmienimy trenera i będzie dobrze, nagle piłkarze nauczą się podawać, przyjmować, klepać i będą skuteczni. Serio nie macie wstydu totalnie. Chłop robi dwa, DWA awanse z rzędu, a wy go chcecie zwalniać po 8 kolejkach :hurra:
Na prawdę uważacie, że po tych w sumie okolo 80 kolejkach, trener nie zasłużył, żeby sprobowac wyjść z 1 kryzysu jaki u nas spotkał. :mur:
Na szczęście jestem spokojny, o to że w klubie nikt nerwowych ruchów nie będzie wykonywał.
Przypomnę jeszcze, że te dwa awanse były robione ponad stan i nie mielismy kadry na awans ani w 1 ani w 2 lidze. Gdy pojawiały się gorsze momenty to raczej wychodziły braki umiejętności piłkarzy. Przypomnę, między innymi takie.mecze jak z Wisłą, gdzie nasz trener zniszczył taktycznie Sobolewskiego. Przypomnę, że za Fornalika sportowo spadliśmy z ligi zajmując 15 miejsce i utrzymaliśmy się tylko dlatego, że bodajże Polonia nie dostała licencji. Przypomnę ciagle zmiany trenerów w sezonach spadkowych. Mamy goscia, ktory powinien być noszony na rękach, a jak jest, wiadomo. Oczywiście duzy błąd pewnie paru osób został popełniony w tym okienku. Również przez sztab, ale kiedyś takj błąd musiał się pojawić, a jestem pewny, że w klubie zostaną wyciągnięte wnioski.
To było za Zielińskiego ten prawie spadek co uratowała nas rozsypująca się Polonia Wojciechowskiego, ale w erze Fornalika też były chyba ze dwa utrzymania ledwo nad kreską, ale to głownie z powodu kolejnych wyprzedaży drużyny po lepszym sezonie...
Batory Fans

Elmer
Posty: 10379
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#248 Post autor: Elmer » 18 wrz 2023, o 12:41

Co do braku spadku z 2013 roku, to już trochę przed końcem sezonu wiadome było, że przedostatnie miejsce jest bezpieczne. Utrzymanie mieliśmy na kolejkę przed końcem. Potem minęło nas jeszcze Podbeskidzie, które za Michniewicza notowało cudowną wiosnę (pamiętam ten mecz z nimi u nas...).

Wracają do ligi, za nami ciężki początek i nie ratuje nas skromny dorobek. Gdyby z Wartą Szczepan trafił na 3:2, Jagiellonia nie strzeliłaby w końcówce (nie mówię o poprzeczce Steczyka, bo do końca wtedy było sporo czasu), a Swędrowski ze Stalą trafiłby sam na sam, to mielibyśmy 11 punktów i porażka w WDŚ nie zrzuciłaby nas do strefy spadkowej, tylko wywaliła z... pierwszej szóstki.

Wierzę, że z Rakowem (zmęczonym meczem w Bergamo) jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę. Tylko nasi zawodnicy muszą uwierzyć w siebie.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#249 Post autor: Marcus » 18 wrz 2023, o 13:22

mrokol08 pisze:
18 wrz 2023, o 12:18
Marcus pisze:
18 wrz 2023, o 11:02
BoRo pisze:
18 wrz 2023, o 10:30
grzej pisze:
18 wrz 2023, o 08:49
Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.
Czy ta wiara jes zlo ? Uwazom ze Skrobacz jes dobrym trenerym, co pokozol przi dwoch awansach. Terozki po prostu juz jes ciynzko bo ESA to wyzsze progi, ale moze niy dla sztabu ale dla pilkarzy ? Ftos wiy jak zaczal Rakow swoj piyrszy sezon w ESA po awansie ?
10 miejsce na koniec. 9pkt po 10 kolejkach.

Niestety, ale wypowiadają się tutaj ludzie kompletnie oderwani od rzeczywistości. Poziom naszej ekstraklasy jest jaki jest, bo tak to właśnie wygląda. Zarządzający pod presją kibiców zwalniają trenera po kilku kolejkach kryzysu. Jestescie memami, typowymi Januszami nie znającymi się kompletnie na pilce. Wywalone w inne problemy, zmienimy trenera i będzie dobrze, nagle piłkarze nauczą się podawać, przyjmować, klepać i będą skuteczni. Serio nie macie wstydu totalnie. Chłop robi dwa, DWA awanse z rzędu, a wy go chcecie zwalniać po 8 kolejkach :hurra:
Na prawdę uważacie, że po tych w sumie okolo 80 kolejkach, trener nie zasłużył, żeby sprobowac wyjść z 1 kryzysu jaki u nas spotkał. :mur:
Na szczęście jestem spokojny, o to że w klubie nikt nerwowych ruchów nie będzie wykonywał.
Przypomnę jeszcze, że te dwa awanse były robione ponad stan i nie mielismy kadry na awans ani w 1 ani w 2 lidze. Gdy pojawiały się gorsze momenty to raczej wychodziły braki umiejętności piłkarzy. Przypomnę, między innymi takie.mecze jak z Wisłą, gdzie nasz trener zniszczył taktycznie Sobolewskiego. Przypomnę, że za Fornalika sportowo spadliśmy z ligi zajmując 15 miejsce i utrzymaliśmy się tylko dlatego, że bodajże Polonia nie dostała licencji. Przypomnę ciagle zmiany trenerów w sezonach spadkowych. Mamy goscia, ktory powinien być noszony na rękach, a jak jest, wiadomo. Oczywiście duzy błąd pewnie paru osób został popełniony w tym okienku. Również przez sztab, ale kiedyś takj błąd musiał się pojawić, a jestem pewny, że w klubie zostaną wyciągnięte wnioski.
To było za Zielińskiego ten prawie spadek co uratowała nas rozsypująca się Polonia Wojciechowskiego, ale w erze Fornalika też były chyba ze dwa utrzymania ledwo nad kreską, ale to głownie z powodu kolejnych wyprzedaży drużyny po lepszym sezonie...
Faktycznie, mój błąd. Niemniej nie zmienia to kompletnie tego co napisałem. Tak jak wspomniałeś u Fornalika też mieliśmy 2 sezony tuż nad kreską, a pomimo wyprzedaży w tamtych kadrach i tak był większy potencjał piłkarski niż obecnie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#250 Post autor: jajo » 18 wrz 2023, o 14:33

kojarze taki filmik chyba z Milewskim po naszym awansie i tam padly mniej wiecej takie slowa:
"byleby po kilku srednio udanych kolejkach nie planowali ratowac ligi Ojrzynskim".

ogolnie wszyscy chca w sporcie wygrywac i zawsze ktos bedzie niezadowolony.
ale powiedzcie mi, jakie my mamy w tej lidze podstawy WYMAGAC wygranych? nie oczekiwac, nie liczyc, nie kibicowac tylko WYMAGAC.
czy my mamy kadre, z ktora mozna powiedziec, ze mamy obowiazek byc wyzej? NIE, wszystko wskazywalo na to walke o utrzymanie. i to sie dzieje.

jak czytam hasla, ze to mecz ostatniej szansy, to az sie nasuwa, zeby ktos spojrzal w kalendarz. Mamy wrzesien! Zostalo 26 meczow, strata nawet nie do jednej druzyny, a calego peletonu jest do odrobienia w jednym meczu. Ba, nawet jak przegramy z Rakowem, to zostanie 25 meczow i jakies kategoryczne stwierdzenia dotyczace naszych szans na utrzymanie to ewidentnie zagrzane glowy.

Od kogo mysmy w tej lidze odstawali na boisku? Legii, Lubina i Piasta, czyli druzyn na te chwile z innej polki.
Jaga, Mielec, Zabole, Warta, to juz byly mecze wyrownane.

teraz przykład z Podstawskim. gosc gral w Piascie w sparingu z nami. widocznie w Gliwicach uznali, ze jest dla nich za slaby. U nas uznano, ze nam pomoze. taka jest roznica miedzy nami a druzynami, powiedzmy ze z top8.
a te z dolu? to ŁKS bylo stac na Mokrego a nas nie. zastanowcie sie, jakie macie oczekiwania! czy aby nie jest tak, ze wymagacie od zdolnego licealisty napisania pracy doktorskiej albo od goscia z 30kg nadwagi przebiegniecia maratonu.

I z tego bierze sie wiara w trenera. A takze z tego, ze w dwoch wczesniejszych sezonach tez umial przykryc roznice umiejetnosci indywidualnych, ktore byly na korzysc przeciwnikow. Wiara ta wzrasta jak sie pomysli, ze jego krytycy zwolniliby go w listopadzie 2021, co mogloby skutkowac wlasnie 5 trenerem w 2 lidze.

robota trenera polega takze na wychodzenie z kryzysu. obiektywnie spogladajac na nasza gre i mozliwosci, mozna dopiero mowic o zalazkach kryzysu i to bardziej, jesli chodzi o wynik punktowy niz postawe na boisku.

Mam wrazenie, ze jedno to mowic "czeka nas ciezka walka o utrzymanie", a drugie znalezc sie w tej roli.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mavo1920
Posty: 892
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#251 Post autor: Mavo1920 » 18 wrz 2023, o 19:16

grzej pisze:
18 wrz 2023, o 08:49
Podoba mi się wiara niektórych w Skrobacza.


Mi też. Bo ma swoje podstawy. Chłop dysponujący składem węgla i papy (z całym szacunkiem do chłopaków) awansował do ekstraklasy z bardzo silnej kadrowo 1 ligi. Grając bez własnego stadionu przez pół sezonu, z najniższym budżetem, gdzie w awans celowała praktycznie 1/3 ligi. Nasza gra nie odzwierciedla pozycji w tabeli. Ktoś powie, że w poprzednim sezonie parę razy mieliśmy farta, a teraz los nam oddaje. Być może. Natomiast ja widzę tutaj potencjał, że zaczniemy punktować. Nie odstajemy od połowy tej ligi pod względem poziomu gry samej w sobie - abstrahując od personaliów bo tu jest gorzej. Pokazał to szpil z Jagą, czy wyjazd na Wartę. Cierpliwości, i żadnych nerwowych ruchów, bo powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans, pozbyli się sztabu i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.

Awatar użytkownika
blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 182
Rejestracja: 26 maja 2008, o 15:42
Lokalizacja: Orzesze-Zawisc
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#252 Post autor: blue » 18 wrz 2023, o 19:50

dokładnie, źle nie gramy, troche wiecej farta i zaczniemy regularnie punktowac, kwestia czasu,

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#253 Post autor: jalboss » 18 wrz 2023, o 20:12

Mavo1920 pisze:
18 wrz 2023, o 19:16
Cierpliwości, i żadnych nerwowych ruchów, bo powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans, pozbyli się sztabu i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.
Również brak zdecydowanych ruchów w odpowiednim momencie spowoduje, że powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Mavo1920
Posty: 892
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#254 Post autor: Mavo1920 » 18 wrz 2023, o 20:33

jalboss pisze:
18 wrz 2023, o 20:12
Mavo1920 pisze:
18 wrz 2023, o 19:16
Cierpliwości, i żadnych nerwowych ruchów, bo powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans, pozbyli się sztabu i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.
Również brak zdecydowanych ruchów w odpowiednim momencie spowoduje, że powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.


To błędne koło. Co, mamy poświęcać Skrobacza bo trzech chłopa w jednej akcji nie potrafi skierować bali do prostokąta? Trzeba działać długoterminowo. Odpalać po paru miesiącach to można jednego czy drugiego piłkarza, a nie sztab, który udowodnił że zna się na rzeczy.

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#255 Post autor: ruchfans » 19 wrz 2023, o 11:01

Mavo1920 pisze:
18 wrz 2023, o 20:33
jalboss pisze:
18 wrz 2023, o 20:12
Mavo1920 pisze:
18 wrz 2023, o 19:16
Cierpliwości, i żadnych nerwowych ruchów, bo powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans, pozbyli się sztabu i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.
Również brak zdecydowanych ruchów w odpowiednim momencie spowoduje, że powtórzymy los beniaminków którzy mniej lub bardziej spodziewanie zrobili awans i zaliczyli twarde lądowanie ligę niżej.


To błędne koło. Co, mamy poświęcać Skrobacza bo trzech chłopa w jednej akcji nie potrafi skierować bali do prostokąta? Trzeba działać długoterminowo. Odpalać po paru miesiącach to można jednego czy drugiego piłkarza, a nie sztab, który udowodnił że zna się na rzeczy.
Nie chodzi o poświęcanie Skrobacza, tylko o Jego wpływ na drużynę. Zastanawiałem się długo nad naszym stylem gry od II ligi do teraz. Od samego początku mieliśmy problemy ze skutecznością. Oczywiście nie trener pudłuje ale odpowiada już za organizację gry i ilość stwarzanych sytuacji. W ogólnym rozrachunku bardzo ciężko przypomnieć sobie mecze w których totalnie zdominowaliśmy rywala, pieczętując to kilkoma golami. Oczywiście należy tu wspomnieć o jakości piłkarzy jakimi dysponuje bo od tego dużo zależy. Teraz znów druga strona medalu - jak drużyna ma mieć automatyzmy jeśli co mecz wychodzą inni piłkarze do gry w środku pola? Już w zeszłym roku roku dochodziły głosy, że chłopaki bali sie ryzykować bo jeden błąd mógł kosztować miejsce w składzie. Tu potrzebny jest balans żeby ta rywalizacja nie przełożyła się na kopaninę. Z jednej strony Jarek jest odważny i chce grać w piłkę, chce grać od bramki i chwała mu za to. Tylko czasem musimy być niestety pragmatyczni, zamurować i liczyć na kontry, żeby po rundzie jesiennej nie okazało się, że już jest pozamiatane. Wracając do stylu - prezentujemy dość prosty futbol i łatwy do analizy. Górnik doskonale wiedział, że jeśli pójdą z nami na noże, siłą woli to tylko tak coś może ugrać bo zaangażowania nam nie brakuje. Brakło atutów piłkarskich i skończyło się jak się skończyło. Ta drużyna potrzebuje schematów i automatyzmów - jeśli co mecz gra inny środek pola to jest nie do zrobienia. Jest kolejna kwestia, czyli transfery które nic nie wniosły. Steczyk, Długosz, Letniowski i Firlej, Kozaka na razie trudno oceniać. Jesli chodzi o Starzyńskiego to z pewnością widać brak przygotowania fizycznego a także nieprzydatność kiedy nie mamy posiadania piłki, Bartolewski na plus. Wydaje mi się, że ta drużyna ma potencjał, nie jestem przekonany czy Skrobacz potrafi go wydobyć. Kiedyś nie lubiłem Myśliwca bo wydawał mi się zadufany. Stal walczyła w barażach o ex z Nim, teraz jest w strefie spadkowej. Fajnie oglądało się Widzew w meczu z Cracovią pod Jego wodzą. Mam wrażenie, że Widzew ćwiczył całą przerwę reprezentacyjną inne zachowania na boisku. To tylko przykład ale facet ma naprawdę swój pomysł, który potrafi dopasowywać do potencjału ludzkiego. Może u nas też jest ktoś taki potrzebny.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], OSH, papar1 i 301 gości