Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#226 Post autor: Ozor » 17 wrz 2023, o 16:10

HullCityFC pisze:
17 wrz 2023, o 13:25
Kominy placowe to nic zlego. Sa na calym swiecie. Starzynski to niekwestionowana gwiazda ekipy z ogromnym doswiadczeniem. Nikt nie ma prawa sie obrazac ze akurat on zarabia 2x wiecej.
żartujesz prawda? :szok: powiedz że zatrujesz.

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2593
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#227 Post autor: Adam1983 » 17 wrz 2023, o 16:42

HullCityFC pisze:
17 wrz 2023, o 13:25
Kominy placowe to nic zlego. Sa na calym swiecie. Starzynski to niekwestionowana gwiazda ekipy z ogromnym doswiadczeniem. Nikt nie ma prawa sie obrazac ze akurat on zarabia 2x wiecej.
To wyobraź se że jesteś na all inclusive w Turcji i nie dostajesz śniodania i drinków 😄 Godosz... ale jak to tak, płace to mi się należy. Dlatego Figo w przypadku największych zarobków powinien zapieprzać za dwóch i być podporą zespołu.
Płacimy to wymagamy 😉

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2941
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#228 Post autor: HullCityFC » 17 wrz 2023, o 16:59

Nie. Nie zartuje. Starzynski zagral w Ekstraklasie 300 gier. Strzelil z 70 goli l zanotowal pewnie z 80 asyst. Nie chce mi sie tego teraz sprawdzac. Otarl sie o reprezentacje Polski, podobnie jak Sadlok, ktory tez zagral ponad 300 gier w Ekstraklasie.

To jest oczywiste, ze w kazdym kkubie na swiecie jlsa pilkarze co zarabiaja wiecej niz reszta zespolu. Zachowujemy oczywiscie proporcje. Taki Leao w Milanie ma 6 mln euro rocznie, a najlepszy ich obronca Thiaw zaledwie 800k euro rocznie. Tak samo bylo w Juve gdy sam Cristiano mial wiecej rocznie niz 4 kolejnych zawodnikow w zespole razem.

I nawet jak Starzynski ma te 50tys a reszta po 20 to taka jest kolej rzeczy. I to jest naturalne. I jesli ktos strzela focha bo tak jest to niech lepiej konczy kariere bo hierarchia finansowa jest na calym swiecie.

Inna sprawa to czy akurat dla Starzynskiego warto bylo ten komin robic.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#229 Post autor: kroy » 17 wrz 2023, o 17:15

Szkoda wyniku. Znów niestety ten sam scenariusz gdzie nie wykorzystujemy sytuacji i za chwile dostajemy gola. Potem coś próbujemy ale zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Póki co widać ze jest kilka zespołów które maja problemy i są to spadkowicze + 1,2 ekipy z esy. Ja cały czas mam nadzieje ze wciąż płacimy frycowe za te szybkie awanse bo teraz trudniej jest nadrobić wyniki ambicja, walka i zaangażowaniem przy takiej jakości przeciwników. Oczywiście, ze Górnik nie był lepszy ale rozegrał to jak doświadczony gracz. Drugie deRby 1:0 i drugi raz wcale nie jesteśmy gorsi.
Poważny problem to cześć transferów - Steczyk niestety nie daje nic, Firlej to chyba tez jeszcze daleko w lesie, Długosz, Barnowski póki co nic lub prawie nic, Starzynski - widać było jego brak w tym meczu bo mieliśmy mało kreatywnych zagrań. Jest ciężko… musimy wspierać chłopaków ale tez wymagać. Ja do trenera nie mam pretensji, do piłkarzy tez nie, na pewno póki co nowe transfery nie dają tego co miały. Kluczowe pytanie to czy potrzebujemy więcej czasu czy kolejna rewolucja w przerwie. Następne mecze pokażą. Liczę na 3 pkt z Rakowem u siebie co pomoże nam nabrać pewności. Trenerze, piłkarze, działacze - ja jestem z Wami!!!!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#230 Post autor: Ozor » 17 wrz 2023, o 19:15

Starzynski zagral w Ekstraklasie 300 gier. Strzelil z 70 goli l zanotowal pewnie z 80 asyst.
Odpowiem tak niczego wielkiego z ZL nie osiągnął mając cieplarniane warunki i dobrych zawodników obok siebie a teraz do sedna
ZL odpaliło go bo niczego już nie wnosił ,zesłało nazwisko rozpoznawalne z przed lat i nadzieja że jeszcze cos tam wskóra i będzie mu zależeć, niestety Ruch postawił na niego oferując może nie największe pieniądze na rynku ale za to dosyć długi jak na jego wiek i formę fizyczną kontrakt .
Jego dobra gra to już melodia przeszłości w ekstraklasie która poprzez kontrakty z zagranicznymi piłkarzami znacznie podniosła poziom techniczny a praktycznie każda z ekip ma kilku dobrych technicznie i wybieganych obcokrajowców. Warto było iść raczej w tym kierunku a nie brać na kilogramy Polski szrot i emeryta.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#231 Post autor: Dams0n » 17 wrz 2023, o 19:54

Ozor pisze:
17 wrz 2023, o 19:15
Starzynski zagral w Ekstraklasie 300 gier. Strzelil z 70 goli l zanotowal pewnie z 80 asyst.
Odpowiem tak niczego wielkiego z ZL nie osiągnął mając cieplarniane warunki i dobrych zawodników obok siebie a teraz do sedna
ZL odpaliło go bo niczego już nie wnosił ,zesłało nazwisko rozpoznawalne z przed lat i nadzieja że jeszcze cos tam wskóra i będzie mu zależeć, niestety Ruch postawił na niego oferując może nie największe pieniądze na rynku ale za to dosyć długi jak na jego wiek i formę fizyczną kontrakt .
Jego dobra gra to już melodia przeszłości w ekstraklasie która poprzez kontrakty z zagranicznymi piłkarzami znacznie podniosła poziom techniczny a praktycznie każda z ekip ma kilku dobrych technicznie i wybieganych obcokrajowców. Warto było iść raczej w tym kierunku a nie brać na kilogramy Polski szrot i emeryta.
I pod tym sie podpisuje. Praktycznie kazdy najlepszy zawodnik kazdej druzyny jest obcokrajowcem, podczas gdy u nas ewidentnie boimy sie w nich zainwestowac i scouting zagranicy jest u nas praktycznie zerowy. Wiem, ze byly proby z zagranicznymi zawodnikami, ale najwidoczniej za malo sie staralismy, albo mielismy za malo wiedzy na ten temat. Bo nie wierze, ze Hiszpan z 3-4 ligi chcialby wiecej niz Starzynski, a i w cenie Firlejow i Steczykow napewno pochatylibysmy kogos ciekawego spoza PL. Nie porownuje nas do czolowki, ale do druzyn podobnie ustabilizowanych co my:
Korona - sciagneli Dalmau z ciekawa przeszloscia i po 7 kolejkach - 3 gole i asysta
ŁKS -znany na PL boiskach Dani Ramirez, czy Tejan ktory predzej czy pozniej odpali, bo pokazuje calkiem sporo
Puszcza - Craciun, czyli reprezentant Mołdawii, srodkowy obronca z 2 golsmi w 7 meczach
Stal - Shkurin, 7 meczow 2 gole i asysta, przedobry napastnik
Warta - sciagaja Vizingera, ktory w przeszlosci strzelal 23 gole w lidze slowenskiej

No i co? Wszyscy umieja zaryzykowac z zawodnikami zza granicy i czesto sie to oplaca, tylko nie my. I nie mozna powiedziex w tych przypadkach ze to sa niesamowicie bogate kluby, bogatsze od nas.
Juz nie wspominajac o Henrique w Radomiaku czy Kerku w Widzewie, ale to juz inna polka…
No i oczywiscie - wspominam tylko o tym okienku. Bo mozna byloby jeszcze przywolac Sancheza z Widzewa, Pirulo, czy Nono

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#232 Post autor: jajo » 17 wrz 2023, o 20:59

scouting zagraniczny?
nie sadze, ze moze procz trzech klubow, to przeciez polega na tym, co agencja managerska podsunie. te podsuniecia po prostu nie miescily sie w naszym budzecie.

ten caly Craciun to strzelil 2 karne.

Zielinski w C+ przyznawal, ze juz od 1 ligi obserwuja Wojtowicza i imponuje mu jego postep.

Lyczmanski stwierdzil, ze czerwien dla Kostasa.

troche ciekawych ujec z szatni.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7958
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#233 Post autor: Scypion » 17 wrz 2023, o 21:20

Stwierdził. Tez mi odkrywcze stwierdzenie. Tylko Steve Wonder musiał tego nie widzieć. Podobnie jak musiał nie dostrzec zachowanie podludzkiego.

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 366
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#234 Post autor: to jo » 17 wrz 2023, o 21:21

Same tu menagery i trenery ... CV i do klubu zA Jarka albo siemiona.
Ktoś wcześniej podol fajny przykład rakowa i papszuna... miał w hooj czasu i pelne wsparcie i co ... i wylądował na szczycie.
Ta droga trza isc a nie pi***olenie narzekanie i nerwowe ruchy... transfery nieudane tako prawda ale i tak bywa.... momy jakieś widełki finansowe i trza się tego trzymać bo zaś wylądujemy na dnie.

Jo wieRza
Ekipa podwyższonego Ryzyka

Harpo
Posty: 3365
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#235 Post autor: Harpo » 17 wrz 2023, o 22:04

Fajny wątek, piszecie farmazony, ale też ciekawe pomysły i trafione tezy.
Ja dalej upieram się, że w sztabie POTRZEBA KOGOS DOŚWIADCZENIEM EKSTRAKLASOWYM z ostatnich lat.
Grzyb, Woś, Skrobacz... Z całym szacunkiem, ale zrobili co trzeba, wycisnęli z chłopców max awansujac rok po roku, teraz niestety nie mają pomysłu co zmienić, które tryby nie nadają się na ex, kto zawodzi.
MOŻE czas na zmiany? Może potrzeba ekstaklasowej świeżości..? Najlepiej z niebieską krwią, jak Fornalik. Nierealne niestety- patrząc na nasz budżet.
Nie mam pojęcia co dalej.

PS. 20-30 tys na Śląskim.
Blagam, zejdzcie na ziemię: 15 tys na większości meczy to będzie mistrzostwo z naszą aktualną grą i pozycja w tabeli.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

tynbydziedobry
Posty: 986
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#236 Post autor: tynbydziedobry » 17 wrz 2023, o 22:10

Harpo pisze:
17 wrz 2023, o 22:04
PS. 20-30 tys na Śląskim.
Blagam, zejdzcie na ziemię: 15 tys na większości meczy to będzie mistrzostwo z naszą aktualną grą i pozycja w tabeli.
a niektórzy się oburzają z powodu rozkładu sektora gości bo jest więcej buforów i bo mniej miejsc dla nas tak choćby poza Górnikiem miał być komplet. Na Raków wciąż są bilety więc z czym do ludzi.

Michal578
Posty: 132
Rejestracja: 28 cze 2007, o 14:29
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#237 Post autor: Michal578 » 17 wrz 2023, o 22:11

Po Lidze Plus na Canale fajne ujęcia z naszej szatni najpierw Fosa a w przerwie Maciek Sadlok mnie zaskoczył na plus jak ich mobilizował.

Mavo1920
Posty: 903
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#238 Post autor: Mavo1920 » 17 wrz 2023, o 22:20

HullCityFC pisze:
17 wrz 2023, o 16:59
Nie. Nie zartuje. Starzynski zagral w Ekstraklasie 300 gier. Strzelil z 70 goli l zanotowal pewnie z 80 asyst. Nie chce mi sie tego teraz sprawdzac. Otarl sie o reprezentacje Polski, podobnie jak Sadlok, ktory tez zagral ponad 300 gier w Ekstraklasie.

To prawda. Ale to już historia. A liczy się to, jak gra tu i teraz. A jak dla mnie to Starzyńskiego przerasta już tempo ekstraklasy...

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#239 Post autor: arcio » 17 wrz 2023, o 22:29

Mavo1920 pisze:
17 wrz 2023, o 22:20
A jak dla mnie to Starzyńskiego przerasta już tempo ekstraklasy...
A ja bym chciał zobaczyć jak on sobie radzi za napastnikiem lub napastnikami. Potem będę mógł ocenić czy coś nam pomoże
nigdy nie jest za późno

BoRo
Posty: 379
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, piątek, 15.09.23, 20:30

#240 Post autor: BoRo » 17 wrz 2023, o 23:13

Starzynski podobno zarabio 29/30k, moze to juz gorno granica widelek. Ale wg mje to niy jes komin. Wierza tyz w niego. Ale czy np na taki szpil Fosa niy powinien byl wylezc w piyrszym ? Jo daliy wierza ze po 10 raji chopcy odpolom. Pomimo ze bija sie z myslami co do Skrobacza uwazom ze jesli dostanie lepszych zawodnikow to bydzie dobrze. Daliy zech jes wku***ony i tak jak daliy my powinni ich wspierac tak powinni my zaczonc WYMAGAC, bo z czterech nojwazniyjszych szpilow dla nos (pp ze szczewami i terozki w pt i dwa szpile z cyganami) wygrywomy zaledwie jedyn... Przegrywomy minimalnie dlatego dejcie im pracowac.
pyRsk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: iglo, uszy i 308 gości