Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7958
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#61 Post autor: Scypion » 2 wrz 2023, o 00:07

chorzowski_rsl pisze:
2 wrz 2023, o 00:00
Szkoda,bydom nerwy do konca o utrzimanie niestety,takie mecze cza wygrywac,2 tydnie pauzy i 16 plac z 15 bydzie grol,bo szczewa jutro w pi*** o oby 5
Oby byly te nerwy. Bo na razie wyglado ze sprawa moze,sie rozstrzygnac wczesniej...

Jeszcze jedna uwaga. Po zejsciu Letniowskiego i Figo gralismy sklsdem 2 ligowym. Jak slabe musza byc te Firleje, Steczyki i Dlugosze, ze wlazi Fosa?
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2023, o 00:11 przez Scypion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#62 Post autor: kroy » 2 wrz 2023, o 00:10

Ja akurat meczu nie widziałem ale czytając relacje i patrząc na statystyki znów trochę zabrakło szczescia i wyrachowania. kazdemu tez każdemu chce przypomnieć nasz 3 ligowy bagaz, jeszcze niedawno graliśmy z Pniowkem - piłka nożna
w 3 lidze i Ekstraklasie to praktycznie dwa różne sporty. Ja tez myśle ze musimy się przygotować na to ze do początku drugiej rundy bedzie to właśnie tak wyglądało bo musimy się nauczyć tej ligi.
Naszym celem musi być zdobycie przynajmniej 18 pkt w 17 meczach żeby mieć bazę do walki o utrzymanie w rundzie wiosennej. mamy póki co 1/3 tego.
Czas działa na nasza korzyść także trzeba wierzyć, wspierać, kibicować. Ja wierze i wiem ze oni chcą tylko po prostu teraz jest ciężej niż było w 1 lidze. Trudniej wykorzystać okazje a błędy są egzekwowane częściej. Trzeba tez patrzeć na pozytywy - nie przegraliśmy, Szczepek się przełamał, premierowa asysta Starzynskiego.
Będzie dobrze niebiescy i myśle ze w derbach 3 pkt będą nasze!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
setnik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 548
Rejestracja: 22 lis 2009, o 08:20
Lokalizacja: Świetochlowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#63 Post autor: setnik » 2 wrz 2023, o 00:12

Oglądam powtórkę w TV i faktycznie odczucie co do gry Starzyńskiego mega różne, z perspektywy trybun bym go wyrzucił po pierwszej połowie natomiast patrząc na powtórke w TV to on kreował grę i był kreatywny i nie wyglądał tak źle jak mi się wydawało. Co do meczu to jestem tak samo zły jak po meczu z Jagą, mam wewnętrzne odczucie porażki i mega wkurwiony, wracałem po tym meczu. Graliśmy tak jakoś dziwnie , niby dobrze ale chujowo , centralnie jak nasz doping w tym meczu - niby dobrze ale jakiś taki słaby...

P.s. szacunek dla komentatorów canalu że w momencie śpiewania hymnu w 89min nie komentują. Brawa dla nich.

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#64 Post autor: Lothar Ślązok » 2 wrz 2023, o 01:07

Dzisiejsze zmiany jakies nijakie, Fosa chyba jest już za słaby na Ekstraklasę, zresztą Sikor i Kasol też wiele nie wniesli, natomiast Feliksa i Skwierczyńskiego trudno oceniać, bo grali chyba ze 4 minuty...
Jak remis z Piastem można uznać za sukces, tak remis ze Stalą to nasza porażka. Szkoda bo punktów mamy bardzo mało, a Mielec nic wielkiego nie pokazał i szczególnie w defensywie byli słabi.
I na koniec mała dygresja... czy dzisiaj w srodku Europy można jeszcze buczeć i nasladować małpy w sytuacji, gdy na boisku gra ciemnoskóry piłkarz. Z takim zachowaniem, jak bysmy awansowali do pucharów to UEFA, a może i PZPN nas zniszczy. Niestety to jest swiadome działanie na szkodę klubu!

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#65 Post autor: Jano99 » 2 wrz 2023, o 01:19

Brawo dla drużyny za walkę. Będzie dobrze. Apel do młynowych/decyzyjnych. Temperujcie te rasistowskie akcje, z tego będą kary o jakich chyba sobie nie zdajecie sprawy. Stracone 2 punkty a nie zdobyty 1, ale mimo wszystko więcej widzę pozytywów po tym meczu niż negatywów. Walczymy dalej 💪 liczę na jakiś 1 transfer młodzieżowca, kompletnie nie rozumiem tej zmiany dzisiaj i wpuszczajcie Skwary na ”10”. Po jego stracie Stal chyba pierwszy raz w drugiej połowie wychodziła z groźną kontrą.

ondrasz
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:29
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#66 Post autor: ondrasz » 2 wrz 2023, o 09:11

Dams0n pisze:
1 wrz 2023, o 23:47
Jeszcze jedna moim zdaniem niezrozumiała rzecz. 64 minuta i z boiska schodzi dwójka naszych JEDYNYCH kreatywnych zawodników, ktorzy potrafia zagrac cos do tylu (Starzynski,Letniowski). I kto wchodzi? Fosa, ktory z calym szacunkiem juz jest po drugiej stronie rzeki (choć zycze mu zeby odrodzil sie jak w 1 lidze), ale poki co kojarzy mi sie z tym sezonem jedynie jego okropna symulka z Wartą. Natomiast jako drugi wchodzi Sikora, ktory do przodu grac nie potrafi. Takie zmiany sa dokonywane w momencie, gdy potrzebujemy gola… druga sprawa - 68% celnosci podan. Naprawde? Przeciez to jest absolutnie tragiczna statystyka.. praktycznie co 2 nasze podanie jest niecelne.. i jak my mamy z kims wygrac? Odrazu po przejeciu bali ja tracimy. Niestety tych problemow z meczu na mecz narasta, a punkty uciekaja
To akurat łatwe do wytłumaczenia. na "10" przesunął się Swendro a Sikora poszedł za niego na "8". Nie był to zły Ruch - patrz 100% sytuacja Swędrowskiego. Fosa, moim zdaniem na ostatnie pół godziny sprawdza się bardzo dobrze. Wczoraj też dał przyzwoitą zmianę.

Harpo
Posty: 3365
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#67 Post autor: Harpo » 2 wrz 2023, o 09:14

Lothar Ślązok pisze:
2 wrz 2023, o 01:07
I na koniec mała dygresja... czy dzisiaj w srodku Europy można jeszcze buczeć i nasladować małpy w sytuacji, gdy na boisku gra ciemnoskóry piłkarz. Z takim zachowaniem, jak bysmy awansowali do pucharów to UEFA, a może i PZPN nas zniszczy. Niestety to jest swiadome działanie na szkodę klubu!
Powiedz to tym bezzębnym prymitywom.
Jest u nas spora grupa, która nie nadaje się na kibiców XXI w. To ci co małpują i wyzywają naszych piłkarzy. Niestety.

PS. ostatnie 15 min doping siadł całkiem, a to w końcówce zawsze strzelaliśmy zwycieskie gole...Oni tego potrzebują sam hymn w '89 nie wystarczy.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

tomcop
Posty: 18
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#68 Post autor: tomcop » 2 wrz 2023, o 09:55

Prowokacje wyszły o czarnoskórego piłkarza. Po błędzie sędziego w ostatniej akcji meczu (ewidentny aut dla Ruchu), z niewiadomych przyczyn zaczął się zachowywać dosłownie jak małpa. Nic by się nie stało, jak by zwyczajnie wrócił do gry. Po gwizdku sędziego przeszedł sam siebie. Niestety przekonał się, jak łatwo sprowokować tłum, a do kibiców piłkarskich nie trzeba się specjalnie wysilać. Za darmo czerwonej kartki w tunelu nie dostał. Jednak w łeb też dostaniemy, pytanie jak mocno.

19gorek20
Posty: 2332
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#69 Post autor: 19gorek20 » 2 wrz 2023, o 10:15

Bardzo dobry mecz Letniowskiego i wojtowicza. Tak szczerze to zagraliśmy dużo dobry mecz a czuć chyba największy niedosyt w tym sezonie. Stal wczoraj w drugiej połowie nie istniała. Widać że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie ale wkurza mnie jedna rzecz. Napracujemy się w tym odbiorze i pierwsza druga piłka i strata albo źle przyjęcie trzeba to poprawić ( dwa tygodnie i czas ruszyć w tabeli )

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#70 Post autor: grzechub » 2 wrz 2023, o 10:17

14182888 pisze:
2 wrz 2023, o 10:06
Wszystkie portale o tym milczą i potępiają tego typa, tylko spoleczniaki tutaj są spragnione kar, wypad na forum gazety wyborczej, tam z jadczakiem będziecie tropić afery. To jest forum kibiców, a nie spoleczniakow.
Dokładnie. Z perspektywy sektoru B nic się nie wydarzyło w kierunku murzyna (owszem jakieś pojedyncze buczenie było, ale nie przesadzajmy), do momentu spiny z Szczepkiem i prowokacji po braku autu i zakończeniu meczu. Przecież on łaził przed trybuną i prowokował. Już go nawet ludzie z sztabu Stali wyrzucali do tunelu, a ten pajac jeszcze się pięć razy wracał, żeby prowokować.
Obojętnie czy ktoś jest bioły, czorny, czy żółty spotkałby się z podobną reakcją trybun.
Co do meczu.
Szczepek do reprezentacji na już. Jeszcze dwóch szczepków i gromy w pucharach. Szkoda niewykorzystanych sytuacji TW i TS. Dobrze nie jest, ale nie jest też tragicznie. Bardzo brakuje nam jakości w bocznych sektorach i miejmy nadzieję, że Kozak wniesie trochę świeżości i częściej będziemy grać na czterech obrońców.

Awatar użytkownika
JoKeRoNŁ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 372
Rejestracja: 5 mar 2010, o 21:18
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#71 Post autor: JoKeRoNŁ » 2 wrz 2023, o 10:21

Pierwsza połowa spoko, potem jakby oklapło. Letniowski, Wójtowicz na plus. Na Starzyńskiego k#%^ patrzeć nie szło
Against modern football !!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#72 Post autor: Mikoruch » 2 wrz 2023, o 10:38

Kolejny szpil Sikor za Figo i walka. Tam będą szły iskry. Figo niech wejdzie potem. Tam będzie piłkarska wojna, a nie Laliga.

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 1005
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#73 Post autor: jaRo 1920 » 2 wrz 2023, o 10:44

Ja to mam wrażenie, że w 1 lidze grywaliśmy w ch** słabiej / gorzej dla oka ale przepychalismy. Tutaj z Jaga graliśmy całkiem spoko i w pi***. Wczoraj też źle nie graliśmy i remis. Oby nie brakło tych punktów w ogólnym rozrachunku.

Dajcie se siana z tą poprawnością, zachował się jak małpa to został potraktowany jak małpa.
Może tego "au" też nie róbmy bo murzyn to źle odbierze i się obrazi?
Obrazek

niebieskifanatyk
Posty: 2693
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#74 Post autor: niebieskifanatyk » 2 wrz 2023, o 10:59

Niestety czasy są jakie są, przykładem kara za wiadomy transparent. Więc lepiej gasić różne dziwne zachowania w zarodku, aniżeli klub miałby cierpieć. Chyba, że niektórym podobało się granie po wiochach. Co do meczu, wielki niedosyt. Ten mecz powinniśmy wygrać, znowu czegoś brakło. Chyba najbardziej dociśnięcia przeciwnika i strzelenia na 2-0.

tomekkonw
Posty: 128
Rejestracja: 17 paź 2009, o 18:25
Lokalizacja: Zachodni Brzeg Jordanu
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#75 Post autor: tomekkonw » 2 wrz 2023, o 11:05

Harpo pisze:
2 wrz 2023, o 09:14
Lothar Ślązok pisze:
2 wrz 2023, o 01:07
I na koniec mała dygresja... czy dzisiaj w srodku Europy można jeszcze buczeć i nasladować małpy w sytuacji, gdy na boisku gra ciemnoskóry piłkarz. Z takim zachowaniem, jak bysmy awansowali do pucharów to UEFA, a może i PZPN nas zniszczy. Niestety to jest swiadome działanie na szkodę klubu!
Powiedz to tym bezzębnym prymitywom.
Jest u nas spora grupa, która nie nadaje się na kibiców XXI w. To ci co małpują i wyzywają naszych piłkarzy. Niestety.

PS. ostatnie 15 min doping siadł całkiem, a to w końcówce zawsze strzelaliśmy zwycieskie gole...Oni tego potrzebują sam hymn w '89 nie wystarczy.

Murzyn a jednak Polak 😉

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], Rickenn10 i 273 gości