Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#106 Post autor: kroy » 4 wrz 2023, o 17:41

Wracając do tematu meczu - ciekawe czy Bielu wróci do bramki po błędzie Buchalika.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

tynbydziedobry
Posty: 979
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#107 Post autor: tynbydziedobry » 4 wrz 2023, o 18:44

kroy pisze:
4 wrz 2023, o 17:41
Wracając do tematu meczu - ciekawe czy Bielu wróci do bramki po błędzie Buchalika.
jakby po każdym takim wypuszczeniu piłki pod nogi napastnika mieli zmieniać tormana to nawet w juniorach się oni nam skończą

adam12
Posty: 460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#108 Post autor: adam12 » 4 wrz 2023, o 19:42

kroy pisze:
4 wrz 2023, o 17:41
Wracając do tematu meczu - ciekawe czy Bielu wróci do bramki po błędzie Buchalika.
Nie uznałbym tego w kategorii błędu. Zbił piłkę do boku nie przed siebie. Szur nie zaasekurował go

JEDI_V
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#109 Post autor: JEDI_V » 4 wrz 2023, o 20:09

HullCityFC pisze:
4 wrz 2023, o 11:54
Zyjemy w takich czasach, ze kazde malpowanie czy gwizdanie na czarnego to proszenie sie o klopoty. I nie ma zadnego znaczenia kto ma racje w tym konflikcie. Albo zaakceptujemy zasady, albo nas ujebia. Na pewno nikt toku rozumowania nie zmieni. Czarni juz zawsze beda pod specjalna ochrona, wiec dla dobra klubu lepiej trzymac gebe na klodke a swoje poglady wzgledem czarnych ukazywac gdzie indziej.
Zapamiyntej sie synek, że ino gówno płynie z prądem.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Lofs
Posty: 343
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#110 Post autor: Lofs » 4 wrz 2023, o 20:32

JEDI_V pisze:
4 wrz 2023, o 20:09
HullCityFC pisze:
4 wrz 2023, o 11:54
Zyjemy w takich czasach, ze kazde malpowanie czy gwizdanie na czarnego to proszenie sie o klopoty. I nie ma zadnego znaczenia kto ma racje w tym konflikcie. Albo zaakceptujemy zasady, albo nas ujebia. Na pewno nikt toku rozumowania nie zmieni. Czarni juz zawsze beda pod specjalna ochrona, wiec dla dobra klubu lepiej trzymac gebe na klodke a swoje poglady wzgledem czarnych ukazywac gdzie indziej.
Zapamiyntej sie synek, że ino gówno płynie z prądem.
Dokładnie. A tzw. "oświadczenie klubu" to niewyobrażalny skandal. Zamiast bronić kibiców przed tym gównem to jeszcze używają neomarksistowskiej i zbrodniczej nowomowy typu "mowa nienawiści" i "tolerancja". Nie wierze że Siemion coś takiego podpisał. Chyba mioł wypite fest. Najlepiej jakby negatywy wróciły na południe do swoich lig (Czad, Erytrea, Benin itp.) i nie byłoby tematu. Nikt ich tu nie potrzebuje oprócz lewackich onanistów.
PS. ciekawe co kolega Kroy ma tu do powiedzenia?
Panie, zmiłuj się nad nami...

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#111 Post autor: scaneRboy » 4 wrz 2023, o 21:57

Jak chodzę na mecze od 34 lat nie jestem w stanie sobie przypomnieć przypadku spotkania piłkarskiego bez wyzwisk. Dotyczy to również meczy, które miałem okazję zobaczyć w obcych ligach i krajach.

Ciekawi mnie kim jest ten rasistą, który decyduje co jest, a co nie jest mowa nienawiści.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#112 Post autor: kroy » 4 wrz 2023, o 22:47

Lofs pisze:
4 wrz 2023, o 20:32
JEDI_V pisze:
4 wrz 2023, o 20:09
HullCityFC pisze:
4 wrz 2023, o 11:54
Zyjemy w takich czasach, ze kazde malpowanie czy gwizdanie na czarnego to proszenie sie o klopoty. I nie ma zadnego znaczenia kto ma racje w tym konflikcie. Albo zaakceptujemy zasady, albo nas ujebia. Na pewno nikt toku rozumowania nie zmieni. Czarni juz zawsze beda pod specjalna ochrona, wiec dla dobra klubu lepiej trzymac gebe na klodke a swoje poglady wzgledem czarnych ukazywac gdzie indziej.
Zapamiyntej sie synek, że ino gówno płynie z prądem.
Dokładnie. A tzw. "oświadczenie klubu" to niewyobrażalny skandal. Zamiast bronić kibiców przed tym gównem to jeszcze używają neomarksistowskiej i zbrodniczej nowomowy typu "mowa nienawiści" i "tolerancja". Nie wierze że Siemion coś takiego podpisał. Chyba mioł wypite fest. Najlepiej jakby negatywy wróciły na południe do swoich lig (Czad, Erytrea, Benin itp.) i nie byłoby tematu. Nikt ich tu nie potrzebuje oprócz lewackich onanistów.
PS. ciekawe co kolega Kroy ma tu do powiedzenia?
O jakim oświadczeniu mowisz? Chyba coś mnie ominęło.

A jak już mnie kolego Lofs wywołałeś do tablicy to się wypowiem :)

Na meczu nie byłem wiec nie wiem jak to wyglądało za to wiem ze jak ktoś buczy/udaje małpę/rzuca bananami to po prostu jest głupim człowiekiem i tyle. Myśle ze wśród kibiców Ruchu 70% osób tego nie robi a kibice to tak specyficzna grupa ludzi, ze zawsze cześć się takich osób znajdzie które mentalnie również przypominają małpę i małpują ;)

Znasz osobiście jakaś osobę czarnoskóra? to tez w dużym stopniu może determinować takie zachowania bo ludzie się boja nieznanego. Ja pracuje w firmie w której pracuje wiele osób z różnych miejsc i o różnych kolorach skory co może nie być oczywiste i częste u przeciętnego kibica Ruchu. Może dlatego tez mam takie zdanie na ten temat bo Murzyn czy Hindus nie jest czymś niespotykanym.

Podsumowując, Leandro jest Polakiem wiec jak prowokował to trzeba go było zj***c jak każdego innego piłkarza a nie udawać małpę. Ja bym nawet nie tyle powiedział ze to rasizm co głupota i wstyd.

Przy Twoich skrajnych poglądach wiem ze Cię nie przekonam do takich wniosków ale mam nadzieje ze może losy życia pozwolą Ci kiedys spojrzeć na te sytuacje z szerszej perspektywy :)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#113 Post autor: bergmon » 5 wrz 2023, o 04:24

kroy pisze:
4 wrz 2023, o 22:47
Lofs pisze:
4 wrz 2023, o 20:32
JEDI_V pisze:
4 wrz 2023, o 20:09
HullCityFC pisze:
4 wrz 2023, o 11:54
Zyjemy w takich czasach, ze kazde malpowanie czy gwizdanie na czarnego to proszenie sie o klopoty. I nie ma zadnego znaczenia kto ma racje w tym konflikcie. Albo zaakceptujemy zasady, albo nas ujebia. Na pewno nikt toku rozumowania nie zmieni. Czarni juz zawsze beda pod specjalna ochrona, wiec dla dobra klubu lepiej trzymac gebe na klodke a swoje poglady wzgledem czarnych ukazywac gdzie indziej.
Zapamiyntej sie synek, że ino gówno płynie z prądem.
Dokładnie. A tzw. "oświadczenie klubu" to niewyobrażalny skandal. Zamiast bronić kibiców przed tym gównem to jeszcze używają neomarksistowskiej i zbrodniczej nowomowy typu "mowa nienawiści" i "tolerancja". Nie wierze że Siemion coś takiego podpisał. Chyba mioł wypite fest. Najlepiej jakby negatywy wróciły na południe do swoich lig (Czad, Erytrea, Benin itp.) i nie byłoby tematu. Nikt ich tu nie potrzebuje oprócz lewackich onanistów.
PS. ciekawe co kolega Kroy ma tu do powiedzenia?
O jakim oświadczeniu mowisz? Chyba coś mnie ominęło.

A jak już mnie kolego Lofs wywołałeś do tablicy to się wypowiem :)

Na meczu nie byłem wiec nie wiem jak to wyglądało za to wiem ze jak ktoś buczy/udaje małpę/rzuca bananami to po prostu jest głupim człowiekiem i tyle. Myśle ze wśród kibiców Ruchu 70% osób tego nie robi a kibice to tak specyficzna grupa ludzi, ze zawsze cześć się takich osób znajdzie które mentalnie również przypominają małpę i małpują ;)

Znasz osobiście jakaś osobę czarnoskóra? to tez w dużym stopniu może determinować takie zachowania bo ludzie się boja nieznanego. Ja pracuje w firmie w której pracuje wiele osób z różnych miejsc i o różnych kolorach skory co może nie być oczywiste i częste u przeciętnego kibica Ruchu. Może dlatego tez mam takie zdanie na ten temat bo Murzyn czy Hindus nie jest czymś niespotykanym.

Podsumowując, Leandro jest Polakiem wiec jak prowokował to trzeba go było zj***c jak każdego innego piłkarza a nie udawać małpę. Ja bym nawet nie tyle powiedział ze to rasizm co głupota i wstyd.

Przy Twoich skrajnych poglądach wiem ze Cię nie przekonam do takich wniosków ale mam nadzieje ze może losy życia pozwolą Ci kiedys spojrzeć na te sytuacje z szerszej perspektywy :)
wszystko fajnie,ino proszą,niy pisz mi że łon jest Polokiym,bo mie pieron zaroz szczeli.Łon mo ino papiery nasze.Koniec oświadczenia.

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#114 Post autor: bergmon » 5 wrz 2023, o 04:28

Lofs pisze:
4 wrz 2023, o 20:32
JEDI_V pisze:
4 wrz 2023, o 20:09
HullCityFC pisze:
4 wrz 2023, o 11:54
Zyjemy w takich czasach, ze kazde malpowanie czy gwizdanie na czarnego to proszenie sie o klopoty. I nie ma zadnego znaczenia kto ma racje w tym konflikcie. Albo zaakceptujemy zasady, albo nas ujebia. Na pewno nikt toku rozumowania nie zmieni. Czarni juz zawsze beda pod specjalna ochrona, wiec dla dobra klubu lepiej trzymac gebe na klodke a swoje poglady wzgledem czarnych ukazywac gdzie indziej.
Zapamiyntej sie synek, że ino gówno płynie z prądem.
Dokładnie. A tzw. "oświadczenie klubu" to niewyobrażalny skandal. Zamiast bronić kibiców przed tym gównem to jeszcze używają neomarksistowskiej i zbrodniczej nowomowy typu "mowa nienawiści" i "tolerancja". Nie wierze że Siemion coś takiego podpisał. Chyba mioł wypite fest. Najlepiej jakby negatywy wróciły na południe do swoich lig (Czad, Erytrea, Benin itp.) i nie byłoby tematu. Nikt ich tu nie potrzebuje oprócz lewackich onanistów.
PS. ciekawe co kolega Kroy ma tu do powiedzenia?
Co Ty człowieku piszesz,jaki skandal.Musieli tak napisać,żeby niy narazić klubu na ogromne kary,o wizerunku już niy wspomna.Oczywiscie ,drugo sprawa to powinni PZPN zająć się prowokacjami,I głupotami które wygaduje tyn piłkarzyk.

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#115 Post autor: scaneRboy » 5 wrz 2023, o 06:56

bergmon pisze:
5 wrz 2023, o 04:28
PZPN zająć się prowokacjami,I głupotami które wygaduje tyn piłkarzyk.
dlatego nie powinniśmy dać się terroryzować!!!

NIC MU NIE ZROBILIŚMY I NIC MU NIE JESTEŚMY DŁUŻNI!!!

Na każdym meczu na świecie, trybuny piłkarskie deprecjonują wartość drużyny przeciwnej i jest to W STU PROCENTACH NORMALNE. Wiedzą to piłkarze i wiedzą to kibice.


Jak przyjadą do nas szczewa, to co zrobicie? To co usłyszy Podolski z naszych trybun będzie mniej obraźliwe?

ps. inna sprawa, że bycie kolorowym jest po prostu cechą człowieka, natomiast bycie szczewem jest skundleniem z wyboru. Powiedział bym nawet, że w drużynie szczew kolorowy jest najwartościowszym człowiekiem (np. Nakoulma)

ps1. obadejcie sobie na YT co to jest zadyma na stadionie w wersji brazylijskiej. Nie wydaje mi się, żeby akurat ludzie z tamtej federacji mieli wychowywać naszych kibiców. Nie wierzę też, że ten akurat piłkarz opuścił Brazylię ze względu na swoje wyjątkowo wrażliwe serduszko.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#116 Post autor: Harpo » 5 wrz 2023, o 09:40

Pragnę przypomnieć w świetlej tej super dyskusji nt. "rasizmu", że konsekwencje poniesiemy TYLKO I WYŁACZNIE za głos "małpowania".
Nikt w polskiej lidze nie dostał kary za buczenie, gwizdanie czy wyzywanie od k.. czy ch... co jest rzeczą powszechną.
Nazywanie kogoś "czarną k.." czy "czarnym ch.." czy innym "asfaltem" w porównaniu z idiotycznymi "małpkami" ZAWSZE kończy się źle.

Niestety.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2592
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#117 Post autor: Adam1983 » 5 wrz 2023, o 10:31

Harpo pisze:
5 wrz 2023, o 09:40
Pragnę przypomnieć w świetlej tej super dyskusji nt. "rasizmu", że konsekwencje poniesiemy TYLKO I WYŁACZNIE za głos "małpowania".
Nikt w polskiej lidze nie dostał kary za buczenie, gwizdanie czy wyzywanie od k.. czy ch... co jest rzeczą powszechną.
Nazywanie kogoś "czarną k.." czy "czarnym ch.." czy innym "asfaltem" w porównaniu z idiotycznymi "małpkami" ZAWSZE kończy się źle.

Niestety.
Stosunkowo niedawno, Śląsk Wrocław został ukarany walkowerem za idiotyczne odgłosy małp. Proponuja zastanowić się nad swoim zachowaniem, żeby potem nie było płaczu, że Ruchowi dojebią walkowera, i na przykład w przyszłości właśnie skuli małpowania zabraknie nom punktu do utrzymania się.

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#118 Post autor: scaneRboy » 5 wrz 2023, o 10:40

Harpo pisze:
5 wrz 2023, o 09:40
TYLKO I WYŁACZNIE za głos "małpowania".
To co napisałeś jest kwintesencją rasizmu. Każdy inny przypadek obrażania kogokolwiek w jakikolwiek inny sposób jest dozwolony.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#119 Post autor: Sniper1920 » 5 wrz 2023, o 10:57

Adam1983 pisze:
5 wrz 2023, o 10:31
Harpo pisze:
5 wrz 2023, o 09:40
Pragnę przypomnieć w świetlej tej super dyskusji nt. "rasizmu", że konsekwencje poniesiemy TYLKO I WYŁACZNIE za głos "małpowania".
Nikt w polskiej lidze nie dostał kary za buczenie, gwizdanie czy wyzywanie od k.. czy ch... co jest rzeczą powszechną.
Nazywanie kogoś "czarną k.." czy "czarnym ch.." czy innym "asfaltem" w porównaniu z idiotycznymi "małpkami" ZAWSZE kończy się źle.

Niestety.
Stosunkowo niedawno, Śląsk Wrocław został ukarany walkowerem za idiotyczne odgłosy małp. Proponuja zastanowić się nad swoim zachowaniem, żeby potem nie było płaczu, że Ruchowi dojebią walkowera, i na przykład w przyszłości właśnie skuli małpowania zabraknie nom punktu do utrzymania się.
Walkowera to dostała Sandecja za zejście piłkarzy do szatni i odmowę kontynuowania gry w i tak już przegranym meczu po niestrzelonych dwóch karnych, Śląsk dostał za zachowanie kibiców ("małpowanie") grzywnę w wysokości 190 tysięcy złotych.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Mielec, piątek, 01.09.23, 20:30

#120 Post autor: kattowitz » 5 wrz 2023, o 11:25

WP SportoweFakty zapytały przedstawicieli PKO Ekstraklasy o konsekwencje wydarzeń, jakie miały miejsce na stadionie Piasta Gliwice podczas meczu 7. kolejki bieżącego sezonu Ruch Chorzów - Stal Mielec.

- Sprawą zajmie się Komisja Ligi. Będzie ona analizować zebrany materiał w trakcie najbliższego posiedzenia, które zaplanowano na środę 6 września - powiedział nam szef biura prasowego Ekstraklasy, Dominik Mucha.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, Adam1983, Google [Bot], WolnyLogin i 296 gości