Puchar Polski 2023/24

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
spyru
Posty: 5157
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#286 Post autor: spyru » 28 wrz 2023, o 11:15

Slawko pisze:
28 wrz 2023, o 09:19
ja po tym szpilu zmienilem zdanie o Skrobaczu i nie uwazam, ze mozna go obwiniac za wyniki.
panowie piłkarze sa po prostu słabi.
to jest poziom dołow 1 ligi.

zreszta awans juz zostal zrobiony glownie na "charakterze".
a 90% wzmocnien okazało sie niewypałami.
a wrecz powiem, ze zawodnicy, ktorzy przyszli obnizyli poziom sportowy druzyny, ktora i tak w 1 lidze nie nalezala do najmocniejszych.
podejrzewam, ze na dzien dzisiejszy Ecik wywalczylby sobie miejsce w skladzie.
Niech będzie, że poziom dołów 1 ligi. Tyle, że ta drużyna dostała w łeb od 3 ligowca, gdzie w bramce stało dziecko.
Mało tego, przez 80 minut widać było absolutny brak pomysłu na to co się chce grać. Jedyny schemat, który widziałem to laga na Feliksa, który jest większy i silniejszy od Saganowskiego i on może coś tam wywalczy. To był chyba cały plan Skrobacza. Pilot z nami nie leci, chcecie go bronić, macie do tego prawo.

Kolejna sprawa, trudno mówić, że Szymański, Podstawski, Kozak, Buchalik, Bartolewski to niewypały. Letniowski i Starzyński mają u mnie jeszcze kredyt zaufania. A reszta? To nie ich wina, że mają takie umiejętności. Pytanie kto się dał na to nabrać.. Najgorsze jest to, że im trzeba płacić jeszcze 10 miesięcy
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 763
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#287 Post autor: cisiu » 28 wrz 2023, o 12:48

Poczekomy chopy do soboty do 19.30, zoboczymy. Gromy z drużynom o podobnym potyncjale przed sezonym( Choć mom wrażynie że w barażach by nos zmjytli, tak jak to zrobili z Wisłom).
Wiadomo że przi ustolaniu transferów ciynżko ocynić co się stanie, ale poru tych chopców richtig niy nodowo się nawet na 1 liga. Jo mom nadzieja że ogromy Puszcza i trocha się uspokoi sytuacjo. Oby
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#288 Post autor: jajo » 28 wrz 2023, o 15:14

kibol-siem-ce pisze:
28 wrz 2023, o 01:29
Czytając posty pare stron wstecz czytom że Skrobacz i Stokłosa raus bo transfery są totalnie nie trafione i że nikt sie nie nadaje do drużyny. Po czym czytając dali te same osoby co tak twierdzą piszą fto mo grać w pierwszym składzie, i co czytom : Buchalik, Bartolewski, Szymański, Starzyński, Podstawski, Kozak .... To juz jest połowa drużyny ! Nie wiem może mi sie wydaje ale to są chyba właśnie transfery zrobione właśnie teraz. Zanim jeden z drugim co napisze nie przemyśli co pisze, choć mom wrażenie że Wy w ogóle sie tym nie interesujecie ino piszecie by pisać.
a bo to czesto przemawia frustracja a nie argumenty, a jak jest frustracja to sa i stałe hasla:
- zmiana trenera
- brak pomyslu
- zlodzieje w zarzadzie (jeszcze nie ma o zlodziejach, ale sugestie ze marnowane pieniadze na etaty za biurkiem juz sa)
- 2 napastnikow
- lebry, ktorym sie nic nie chce i w SCC kawe pija (w sumie jestem zdziwiony, ze w tym watku skrot SCC jeszcze sie nie pojawil)

JEDI_V pisze:
28 wrz 2023, o 07:09
valderama pisze:
27 wrz 2023, o 22:43
Prawda jest taka, że potrzeba zmiany i to na poziomie kadry trenerskiej. Tam Wszystko leży. JS zrobił więcej niż ktokolwiek przez trzy dekady dla Ruchu, ale chop już w wypowiedziach nie daje poznać, że ma pomysł. Są jakieś wzmocnienia, na papierze. Kalkulacja: w lidze jedna wygrana, trzy remisy, reszta w plecy. Na deser kompromitacja z rezerwami. To nie jest przypadek. To jest pochylnia taka, ze lecimy na ryj i jak coś się nie zmieni to przed wiosną Ruch będzie zdegradowany. Takie są fakty. Zarząd działać i reagować !!!!
Tak jak swego czasu pisali kibice Jastrzebia, dla JS I liga to już sufit.
tego Jastrzebia, co to ich Skrobacz uratowal przed spadkiem z III ligi i doprowadzil w 1 lidze do miejsca, ktore teraz by sie konczylo barazami i cwiercfinalu PP?
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_sezo ... klub=14414
z ta ekipa wirtuzow?
jesli oni tak serio gadaja, to sa zwyczajnie bezczelni.
przeciez to jest sklad wegla i papy, ktory skonczyl 1 lige na 5 miejscu :O
tam na 1ligowym poziomie pozniej zahaczyli sie Jaroszek, Szymura, Adamek i Tront. Przeciez to jest ekipka na gre o utrzymanie w 2 lidze.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

JEDI_V
Posty: 672
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#289 Post autor: JEDI_V » 28 wrz 2023, o 16:55

jajo pisze:
28 wrz 2023, o 15:14
kibol-siem-ce pisze:
28 wrz 2023, o 01:29
Czytając posty pare stron wstecz czytom że Skrobacz i Stokłosa raus bo transfery są totalnie nie trafione i że nikt sie nie nadaje do drużyny. Po czym czytając dali te same osoby co tak twierdzą piszą fto mo grać w pierwszym składzie, i co czytom : Buchalik, Bartolewski, Szymański, Starzyński, Podstawski, Kozak .... To juz jest połowa drużyny ! Nie wiem może mi sie wydaje ale to są chyba właśnie transfery zrobione właśnie teraz. Zanim jeden z drugim co napisze nie przemyśli co pisze, choć mom wrażenie że Wy w ogóle sie tym nie interesujecie ino piszecie by pisać.
a bo to czesto przemawia frustracja a nie argumenty, a jak jest frustracja to sa i stałe hasla:
- zmiana trenera
- brak pomyslu
- zlodzieje w zarzadzie (jeszcze nie ma o zlodziejach, ale sugestie ze marnowane pieniadze na etaty za biurkiem juz sa)
- 2 napastnikow
- lebry, ktorym sie nic nie chce i w SCC kawe pija (w sumie jestem zdziwiony, ze w tym watku skrot SCC jeszcze sie nie pojawil)

JEDI_V pisze:
28 wrz 2023, o 07:09
valderama pisze:
27 wrz 2023, o 22:43
Prawda jest taka, że potrzeba zmiany i to na poziomie kadry trenerskiej. Tam Wszystko leży. JS zrobił więcej niż ktokolwiek przez trzy dekady dla Ruchu, ale chop już w wypowiedziach nie daje poznać, że ma pomysł. Są jakieś wzmocnienia, na papierze. Kalkulacja: w lidze jedna wygrana, trzy remisy, reszta w plecy. Na deser kompromitacja z rezerwami. To nie jest przypadek. To jest pochylnia taka, ze lecimy na ryj i jak coś się nie zmieni to przed wiosną Ruch będzie zdegradowany. Takie są fakty. Zarząd działać i reagować !!!!
Tak jak swego czasu pisali kibice Jastrzebia, dla JS I liga to już sufit.
tego Jastrzebia, co to ich Skrobacz uratowal przed spadkiem z III ligi i doprowadzil w 1 lidze do miejsca, ktore teraz by sie konczylo barazami i cwiercfinalu PP?
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_sezo ... klub=14414
z ta ekipa wirtuzow?
jesli oni tak serio gadaja, to sa zwyczajnie bezczelni.
przeciez to jest sklad wegla i papy, ktory skonczyl 1 lige na 5 miejscu :O
tam na 1ligowym poziomie pozniej zahaczyli sie Jaroszek, Szymura, Adamek i Tront. Przeciez to jest ekipka na gre o utrzymanie w 2 lidze.
Niy chce mi sie z tobom godac :P , jak som widzisz osiagniecia ponad stan, a tak niy do sie wiecznie ciagnac a wszczegolnosci w EX
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 285 gości