Puchar Polski 2023/24

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
spyru
Posty: 5164
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#286 Post autor: spyru » 28 wrz 2023, o 11:15

Slawko pisze:
28 wrz 2023, o 09:19
ja po tym szpilu zmienilem zdanie o Skrobaczu i nie uwazam, ze mozna go obwiniac za wyniki.
panowie piłkarze sa po prostu słabi.
to jest poziom dołow 1 ligi.

zreszta awans juz zostal zrobiony glownie na "charakterze".
a 90% wzmocnien okazało sie niewypałami.
a wrecz powiem, ze zawodnicy, ktorzy przyszli obnizyli poziom sportowy druzyny, ktora i tak w 1 lidze nie nalezala do najmocniejszych.
podejrzewam, ze na dzien dzisiejszy Ecik wywalczylby sobie miejsce w skladzie.
Niech będzie, że poziom dołów 1 ligi. Tyle, że ta drużyna dostała w łeb od 3 ligowca, gdzie w bramce stało dziecko.
Mało tego, przez 80 minut widać było absolutny brak pomysłu na to co się chce grać. Jedyny schemat, który widziałem to laga na Feliksa, który jest większy i silniejszy od Saganowskiego i on może coś tam wywalczy. To był chyba cały plan Skrobacza. Pilot z nami nie leci, chcecie go bronić, macie do tego prawo.

Kolejna sprawa, trudno mówić, że Szymański, Podstawski, Kozak, Buchalik, Bartolewski to niewypały. Letniowski i Starzyński mają u mnie jeszcze kredyt zaufania. A reszta? To nie ich wina, że mają takie umiejętności. Pytanie kto się dał na to nabrać.. Najgorsze jest to, że im trzeba płacić jeszcze 10 miesięcy
Ja zawsze będę, zawsze będę wspierał drużynę swą!!

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 772
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#287 Post autor: cisiu » 28 wrz 2023, o 12:48

Poczekomy chopy do soboty do 19.30, zoboczymy. Gromy z drużynom o podobnym potyncjale przed sezonym( Choć mom wrażynie że w barażach by nos zmjytli, tak jak to zrobili z Wisłom).
Wiadomo że przi ustolaniu transferów ciynżko ocynić co się stanie, ale poru tych chopców richtig niy nodowo się nawet na 1 liga. Jo mom nadzieja że ogromy Puszcza i trocha się uspokoi sytuacjo. Oby
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10189
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#288 Post autor: jajo » 28 wrz 2023, o 15:14

kibol-siem-ce pisze:
28 wrz 2023, o 01:29
Czytając posty pare stron wstecz czytom że Skrobacz i Stokłosa raus bo transfery są totalnie nie trafione i że nikt sie nie nadaje do drużyny. Po czym czytając dali te same osoby co tak twierdzą piszą fto mo grać w pierwszym składzie, i co czytom : Buchalik, Bartolewski, Szymański, Starzyński, Podstawski, Kozak .... To juz jest połowa drużyny ! Nie wiem może mi sie wydaje ale to są chyba właśnie transfery zrobione właśnie teraz. Zanim jeden z drugim co napisze nie przemyśli co pisze, choć mom wrażenie że Wy w ogóle sie tym nie interesujecie ino piszecie by pisać.
a bo to czesto przemawia frustracja a nie argumenty, a jak jest frustracja to sa i stałe hasla:
- zmiana trenera
- brak pomyslu
- zlodzieje w zarzadzie (jeszcze nie ma o zlodziejach, ale sugestie ze marnowane pieniadze na etaty za biurkiem juz sa)
- 2 napastnikow
- lebry, ktorym sie nic nie chce i w SCC kawe pija (w sumie jestem zdziwiony, ze w tym watku skrot SCC jeszcze sie nie pojawil)

JEDI_V pisze:
28 wrz 2023, o 07:09
valderama pisze:
27 wrz 2023, o 22:43
Prawda jest taka, że potrzeba zmiany i to na poziomie kadry trenerskiej. Tam Wszystko leży. JS zrobił więcej niż ktokolwiek przez trzy dekady dla Ruchu, ale chop już w wypowiedziach nie daje poznać, że ma pomysł. Są jakieś wzmocnienia, na papierze. Kalkulacja: w lidze jedna wygrana, trzy remisy, reszta w plecy. Na deser kompromitacja z rezerwami. To nie jest przypadek. To jest pochylnia taka, ze lecimy na ryj i jak coś się nie zmieni to przed wiosną Ruch będzie zdegradowany. Takie są fakty. Zarząd działać i reagować !!!!
Tak jak swego czasu pisali kibice Jastrzebia, dla JS I liga to już sufit.
tego Jastrzebia, co to ich Skrobacz uratowal przed spadkiem z III ligi i doprowadzil w 1 lidze do miejsca, ktore teraz by sie konczylo barazami i cwiercfinalu PP?
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_sezo ... klub=14414
z ta ekipa wirtuzow?
jesli oni tak serio gadaja, to sa zwyczajnie bezczelni.
przeciez to jest sklad wegla i papy, ktory skonczyl 1 lige na 5 miejscu :O
tam na 1ligowym poziomie pozniej zahaczyli sie Jaroszek, Szymura, Adamek i Tront. Przeciez to jest ekipka na gre o utrzymanie w 2 lidze.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

JEDI_V
Posty: 710
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2023/24

#289 Post autor: JEDI_V » 28 wrz 2023, o 16:55

jajo pisze:
28 wrz 2023, o 15:14
kibol-siem-ce pisze:
28 wrz 2023, o 01:29
Czytając posty pare stron wstecz czytom że Skrobacz i Stokłosa raus bo transfery są totalnie nie trafione i że nikt sie nie nadaje do drużyny. Po czym czytając dali te same osoby co tak twierdzą piszą fto mo grać w pierwszym składzie, i co czytom : Buchalik, Bartolewski, Szymański, Starzyński, Podstawski, Kozak .... To juz jest połowa drużyny ! Nie wiem może mi sie wydaje ale to są chyba właśnie transfery zrobione właśnie teraz. Zanim jeden z drugim co napisze nie przemyśli co pisze, choć mom wrażenie że Wy w ogóle sie tym nie interesujecie ino piszecie by pisać.
a bo to czesto przemawia frustracja a nie argumenty, a jak jest frustracja to sa i stałe hasla:
- zmiana trenera
- brak pomyslu
- zlodzieje w zarzadzie (jeszcze nie ma o zlodziejach, ale sugestie ze marnowane pieniadze na etaty za biurkiem juz sa)
- 2 napastnikow
- lebry, ktorym sie nic nie chce i w SCC kawe pija (w sumie jestem zdziwiony, ze w tym watku skrot SCC jeszcze sie nie pojawil)

JEDI_V pisze:
28 wrz 2023, o 07:09
valderama pisze:
27 wrz 2023, o 22:43
Prawda jest taka, że potrzeba zmiany i to na poziomie kadry trenerskiej. Tam Wszystko leży. JS zrobił więcej niż ktokolwiek przez trzy dekady dla Ruchu, ale chop już w wypowiedziach nie daje poznać, że ma pomysł. Są jakieś wzmocnienia, na papierze. Kalkulacja: w lidze jedna wygrana, trzy remisy, reszta w plecy. Na deser kompromitacja z rezerwami. To nie jest przypadek. To jest pochylnia taka, ze lecimy na ryj i jak coś się nie zmieni to przed wiosną Ruch będzie zdegradowany. Takie są fakty. Zarząd działać i reagować !!!!
Tak jak swego czasu pisali kibice Jastrzebia, dla JS I liga to już sufit.
tego Jastrzebia, co to ich Skrobacz uratowal przed spadkiem z III ligi i doprowadzil w 1 lidze do miejsca, ktore teraz by sie konczylo barazami i cwiercfinalu PP?
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_sezo ... klub=14414
z ta ekipa wirtuzow?
jesli oni tak serio gadaja, to sa zwyczajnie bezczelni.
przeciez to jest sklad wegla i papy, ktory skonczyl 1 lige na 5 miejscu :O
tam na 1ligowym poziomie pozniej zahaczyli sie Jaroszek, Szymura, Adamek i Tront. Przeciez to jest ekipka na gre o utrzymanie w 2 lidze.
Niy chce mi sie z tobom godac :P , jak som widzisz osiagniecia ponad stan, a tak niy do sie wiecznie ciagnac a wszczegolnosci w EX
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], k0ciak, Mavo1920, moRi95, tynbydziedobry i 113 gości