Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2637
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#91 Post autor: Rickenn10 » 8 sie 2023, o 08:07

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Skończ już płakać

Harpo
Posty: 3365
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#92 Post autor: Harpo » 8 sie 2023, o 11:02

W kwestii kibicowskiej tego meczu: nasz sektor wyglądał IMPONUJĄCO, a sektorówka to prawdziwy majstersztyk- dawno nie widziałem tak świetnego pomysłu i wykonania.
Szacun! :padam:
Rządzimy w tej lidze- kibicowsko jesteśmy absolutnie top :super:

PS. NOWY STADION DLA CHORZOWA- to powinno być skandowane kilka razy w czasie meczu i przydałby się bardziej wyrazisty baner- ten obecny jakiś taki cienki...
Stadion jest naszym największym priorytetem- na równi ze spokojnym utrzymaniem się w ex.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#93 Post autor: viRo_BJJ » 8 sie 2023, o 11:11

zagraliśmy odważnie, bramka + czerwona kartka ustawiły mecz. Bez tej kartki nie mówie, żebyśmy wygrali, ale odbiór pewnie byłby inny.
Jeżeli zagramy z taką odwagą w innych meczach o utrzymanie byłbym spokojny. Fajny plan na mecz miał nasz sztab.
Trzeba punktować dużo u siebie, a na wyjazdach grać odważnie.
Nie ma wstydu.
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#94 Post autor: jajo » 8 sie 2023, o 13:18

- fajnie, ze wyszlismy odwaznie i probowali grac
- nie kupuje w ogole tego gadania, ze powinnismy wyjsc 4-1-4-1. jestes arcio jakims fanatycznym ultrasem tego ustawienia :) mamy za slaby srodek, niezaleznie jakbysmy sie glebiej ustawili, to Legia by nas wepchnela w pole karne i wpychala z kazda minuta co raz bardziej.
- dlatego podobal mi sie nasz pomysl, zeby wyjsc na nich wysoko i probowac lapac pilke wyzej. pare razy sie to udawalo, pare razy dostawalismy zwlaszcza bokami pilki za plecy.
- przegralismy zasluzenie, nawet wymiar byl mniej wiecej zasluzony, ale mogl sie ten mecz w kilku miejscach potoczyc inaczej. dalismy sobie szanse.
- jakiekolwiek szkamranie jest absurdalne. 11 najlepszych pilkarzy na boisku bylo w jednej druzynie. Kazdy graje z 18 Legii bylby u nas gwiazda. Legia moze by chciala miec na lawce Wojtowicza. jak w ogole przy takiej dysproporcji personalnej mozna miec jakies pretensje.
- NIE, pilkarz za 8k/msc nie nauczy sie w 1 lidze jak grac jak pilkarz za 250k/msc
- byla o tym dyskusja w innym watku. nie zgadzam sie z teza, ze juz nie dogonimy top4. natomiast musimy sie przygotowac na to, ze to bedzie trwalo bardzo duzo. a boisko bedzie tego ostatnim etapem.
- sam tutaj, zwlaszcza w 2 lidze pisalem, ze Bielu robi kupe bledow, po ktorych fartem nie tracimy goli. Natomiast to sie zmienilo. w 1 lidze takich sytuacji bylo co raz mniej, a jego poszczegolne interwencje sa co raz pewniejsze. zdarzyl mu sie babol i do tego taki cwany lis jak Pekhart i skonczylo sie golem. natomiast przysrywanie sie akurat teraz o jego wage jest nie w porzadku. dlaczego? przede wszystkim dlatego, ze akurat wyraznie schudnal, nawet z geby to widac. a po drugie jak ratowal dupe ze 110kg to sie cieszylismy. swoja droga nie pamietam widoku tak smutnego sportowca podczas zawodow, jak Biela gdy kamera na niego nagle najechala w 2 polowie.
- czerwien Kasola dla mnie bezdyskusyjna. Gual sie dobrze zachowal, ze wbiegl przed niego, Kasolowi braklo doswiadczenia, zeby zwolnic o pol kroku.
- ogolnie dobre sedziowanie, nie bal sie kartkowac Legii za faule w srodku pola.
- Podolski pare razy powinien wyleciec, ale akruat uwazam, ze nie teraz. przyaktorzyl ten Mosór mocno.

- ciezki mentalnie mecz przed nami. na Warcie juz beda oczekiwania, takze jakiejs gry, a Szulczek to umie zabijac mecze i wyciagac punkty.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#95 Post autor: arcio » 8 sie 2023, o 15:50

jajo nie jestem fanatykiem jednego ustawienia, po prostu staram się patrzeć realnie na nasze słabe strony. Gdybyśmy mieli w wawie lewego obrońcy to wtedy Wójtowicz mógłby grać tak jak grał. Przy graniu 3 z tyłu bardzo, bardzo dużo wsparcia musi iść od środkowych pomocników plus nasza trójka stoperów musi grać na wysokim poziomie. Niestety, ale dzis mamy skład jaki mamy więc takie ryzyko wg mnie było za odważne ale... Teraz się nie udało, ale na Warcie może się udać.
Mnie bardzo martwi jeszcze jedna rzecz. Straszny zjazd formy Sikory i Swędrowskiego. Przy naszym stanie personalnym to dodatkowy problem. Nie wiem czy bym delikatnie nie zmodyfikował środka na Wartę. Szymański i Letniowski na 6/8 przed nimi Figo a z przodu Szczepan z drugim napastnikiem. Przy naszym ustawieniu nasze 10 obecnie grają jak boczni napastnicy więc...
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#96 Post autor: jajo » 8 sie 2023, o 16:00

zgadzamy sie, ze mamy slaby srodek.
przy grze wahadlami mozemy go wzmocnic wieksza iloscia ludzi.
przy 4-1-4-1 masz defacto tylko 3 ludzi w srodku pola, w tym co teraz proponujesz tez.
w wersji z wahadlami 4 srodkowych pomocnikow w fazie obrony.

nie wiem czy zjazd formy. Sikor byl chory, a i ciezko ich porownywac na Legii w stostunku do przeciwnikow 1ligowych.
mnie martwi co z Sedlakiem. jak na chorobe to cos bardzo dlugo go nie ma.

ps. nie widze Letniowskiego z jego warunkami fizycznymi nizej.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

adamo1289
Posty: 202
Rejestracja: 29 lut 2008, o 14:49
Lokalizacja: Poza GŚ
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#97 Post autor: adamo1289 » 8 sie 2023, o 18:48

jajo pisze:
8 sie 2023, o 16:00
zgadzamy sie, ze mamy slaby srodek.
przy grze wahadlami mozemy go wzmocnic wieksza iloscia ludzi.
przy 4-1-4-1 masz defacto tylko 3 ludzi w srodku pola, w tym co teraz proponujesz tez.
w wersji z wahadlami 4 srodkowych pomocnikow w fazie obrony.

nie wiem czy zjazd formy. Sikor byl chory, a i ciezko ich porownywac na Legii w stostunku do przeciwnikow 1ligowych.
mnie martwi co z Sedlakiem. jak na chorobe to cos bardzo dlugo go nie ma.

ps. nie widze Letniowskiego z jego warunkami fizycznymi nizej.
Trener Skrobacz w jakiejś wypowiedzi wspominał coś obstawie skokowym u Sedlaka.

Mavo1920
Posty: 903
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#98 Post autor: Mavo1920 » 8 sie 2023, o 21:07

jajo pisze:
8 sie 2023, o 13:18
- sam tutaj, zwlaszcza w 2 lidze pisalem, ze Bielu robi kupe bledow, po ktorych fartem nie tracimy goli. Natomiast to sie zmienilo. w 1 lidze takich sytuacji

To chyba inne szpile oglądaliśmy, bo dla mnie to Bielu przez ostatnie 2 sezony to był niemal bezbłędny, a jakieś pojedyncze błędy to robił raz na parę kolejek, co jak na bramkarza który w seniorach miał małe doświadczenie i co roku grał poziom wyżej jest zjawiskiem rzadkim.

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#99 Post autor: NG1920 » 8 sie 2023, o 21:43

Mavo1920 pisze:
8 sie 2023, o 21:07
jajo pisze:
8 sie 2023, o 13:18
- sam tutaj, zwlaszcza w 2 lidze pisalem, ze Bielu robi kupe bledow, po ktorych fartem nie tracimy goli. Natomiast to sie zmienilo. w 1 lidze takich sytuacji

To chyba inne szpile oglądaliśmy, bo dla mnie to Bielu przez ostatnie 2 sezony to był niemal bezbłędny, a jakieś pojedyncze błędy to robił raz na parę kolejek, co jak na bramkarza który w seniorach miał małe doświadczenie i co roku grał poziom wyżej jest zjawiskiem rzadkim.
Przez pewien czas wypluwanie piłek przed siebie było jego zmorą, a po rundzie jesiennej i meczu z GKS Tychy, wielu chciało zmiany bramkarza. Teraz takie błędy będą po prostu bardziej kosztowne niż w 2 i 1 lidze. Chłop się będzie nadal rozkręcał przez kolejne mecze wraz z nabieranym doświadczeniem.

Chyba każdy zakładał w ciemno, że jednak nie uda się wywieźć punktów z Legii i ci co się mazgają niech zejdą na ziemię. Już tu pisałem, że najprawdopodobniej czeka nas ponad 15 porażek w tym sezonie, a do tego zaczęliśmy z Legią i silnym Zagłębiem. Wspierać, wspierać i jeszcze raz wspierać.

Mimo gry w 10 i gorszego wyniku nie wyglądało to tak źle jak z Lubinem. Nie wiem czy Legia grała sobie już na luzie, czy po prostu walka, odwaga i fantazja trochę nadrabiały braki na boisku. Nie można mieć za złe tego wyniku, a gra jest raczej dobrym prognostykiem. Trzeba uspokoić głowy, żeby nagle nie panikować i nie łapać głupich kartek.

Brawo UN! Chyba jedna z najlepszych, jak nie najlepsza sektorówka jeśli chodzi o wykonanie i za***isty pomysł. :padam: :padam: :padam:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#100 Post autor: gerhat » 8 sie 2023, o 21:57

Najważniejsze że zagraliśmy z podniesioną głową.
Kilka razy objechał nas Wszołek i z to ustawiło mecz + czerwona dla Kasola.
Narzekanie na Biela staje się już mityczne na forum. Owszem popełnił jeden błąd ale pokażcie mi zawodnika który w niedziele nie popełnił go wcale.
Fantastycznie wybronił parując strzał na słupek i pozbierał się do odbitej piłki a po Lubinie był lament że za wolno się zbiera po pierwszej interwencji

sabereR
Posty: 234
Rejestracja: 2 cze 2023, o 17:38
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#101 Post autor: sabereR » 9 sie 2023, o 11:19

Nie wiem czy zmienili się artyści w ultras. Ale estetyka oprawy 10/10. I jeszcze raz powtórzę, zapomnieć o tym meczu jak najszybciej, dobrze że mamy to za sobą ... jeszcze tylko Lech nam został z takich najtrudniejszych warunków i normalnie dociągamy sezon w środku, ewentualnie nad miejscem spadkowym bo są w tej lidze gorsi od nas.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], DaReQ93, HullCityFC, Majestic-12 [Bot], mody Ruch, Rickenn10, WITEK123 i 287 gości