Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#61 Post autor: scaneRboy » 6 sie 2023, o 22:10

Dla nas (kibiców) najważniejszy wniosek jest taki, żeby z Gliwic zrobić twierdzę niemożliwa do zdobycia.

W Gliwicach dopóki tam będziemy musi być komplet punktów. Trener i zawodnicy muszą mieć jakąś bazę do budowania siły tego zespołu. Tą bazą muszą być Gliwice.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#62 Post autor: pko » 6 sie 2023, o 22:14

[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#63 Post autor: Marcus » 6 sie 2023, o 22:21

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
A mi jest wstyd, że ktoś wypisuje takie wysrywy, ale z tego co kojarzę to zawsze odzywasz się tylko po porażkach, ot taki frustrat. Gdybyśmy mieli podobny budżet do Legii to może wtedy moglibyśmy mówić o wstydzie, chociaż to jest sport, ale nie w momencie gdy ich drużyną jest z 5 razy więcej warta od naszej i cały mecz graliśmy w osłabieniu. Głowy do góry chłopaki, nic się nie stało, jesteśmy z Wami i walczymy dalej. 3 pkt w 3 meczach, powiedziałbym że zgodnie z prognozami. Ważne, żeby teraz zapunktować z Wartą.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2023, o 22:23 przez Marcus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#64 Post autor: kroy » 6 sie 2023, o 22:23

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Na to trzeba czasu. Gdzieś czytałem ze zazwyczaj na 3 spadkowiczów dwóch z nich to beniaminkowie. Wiec jednak myśle ze Ekstraklasy się uczymy i uczyć będziemy. Dziś oczywiście zabrakło umiejętności, mecz się złe ułożył ale nie było tak ze zostaliśmy zmiażdżeni i nic z przodu nie pokazaliśmy.

A te odrzuty z Europy to jak na Polskie warunki są najlepszymi piłkarzami i ja bym osobiście chciał kilku takich „odrzutów” w Ruchu zobaczyć.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Marc_MC
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2002, o 01:50
Lokalizacja: Düsseldorf - Świętochłowice
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#65 Post autor: Marc_MC » 6 sie 2023, o 22:25

LWA-RCH ON
A przy tej czerwonej czy ten z legiuni przypadkiem lekko nie przyhamował i nie dźwignął kopytka ? Kolizja nieunikniona. To można by było stwierdzić, że to on jak koń kopnął Konrada. Arbiter nie mógł tego widzieć, a że ten z legiuni się przewrócił - natychmiastowa czerwona karta.
Wiem, to już teraz niczego nie zmieni, ale ta scena zmieniła kompletnie przebieg całego meczu.
LWA-RCH OFF

No cóż, trzeba szukać punktów gdzie indziej.

RUCH, RUCH, HKS !!!
Ruch Chorzów - Legende ohne Ende.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Pjyrszo zajta Ruchu 1998-2004:
http://www.Ruch-Chorzow.soccer.com.pl, http://www.Ruch-Chorzow.de

Pjyrszy roz na Ruchu: 09.03.1978 (Ruch - ŁKS 2:2)

ObrazekObrazek

niebieskifanatyk
Posty: 2693
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#66 Post autor: niebieskifanatyk » 6 sie 2023, o 22:26

Gdyby nie czerwona to by mieli z nami trochę kłopotów. Teraz najważniejsze żeby chociaż punkcik przywieźć z meczu z Wartą.

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#67 Post autor: pko » 6 sie 2023, o 22:35

[Login ON]
Sorry ale nie będę się z tobą Marcus cieszył że tylko 3 razy wp***dol
Każdy ma inny próg bólu ty masz go pewnie przy 6:0 i w 30 kolejce
[Login OFF]

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#68 Post autor: scaneRboy » 6 sie 2023, o 22:38

Jeśli miałbym napisać co mnie martwi, to na pierwszym miejscu jest brak upomnienia się o stadion w meczu z ŁKS.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#69 Post autor: Radvan138 » 6 sie 2023, o 22:50

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Tys czasem nie mial sie nie odzywac do konca sezonu?

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#70 Post autor: arcio » 6 sie 2023, o 22:51

Już lekko na spokojnie. Jak zobaczyłem składy przed meczem to była lekka konsternacja... Myślałem że albo oni nas zlekceważą a my ich wysoko zaskoczymy albo nas wypunktują jak ŁKS. No i nas wypunktowali. Sami im pomogliśmy, niestety. Łatwo jest pisać po meczu, ale tak jak już pisałem wcześniej takie ofensywne 3-4-3 to możemy grać z drużynami naszego pokroju w Gliwicach. Na wyjazdach, tym bardziej na topowych zespołach, powinniśmy grać bardziej asekuracyjniej, jak w Lubinie 4-1-4-1. Mogę zrozumieć trenera, że nie ma - już kolejny rok z rzędu - klasycznego lewego obrońcy (Bartol jak dziś widziałem strasznie pod formą) stąd takie a nie inne ustawienie. Z tym, że dostaliśmy dziś 2 porządne ostrzeżenia z lewej strony gdzie nam Wszołek jeżdził jak pendolino. Za trzecim razem wpadło, zaliczyli, po meczu. Wójtowicz dziś grał jak lewoskrzydłowy, stąd taka wyrwa z lewej strony. A że Figo w obronie nie za bardzo pomagał to była autostrada. Co do obrońców to już się nie będę pastwić. Niestety mamy kogo mamy. Ci którzy są niestety umiejętności mają takie jakie mają i niestety z taką obsadą będzie takich błędów sporo więcej. Zgranie i uczenie się ligi pomoże, ale dla niektórych EX to już za wysokie progi. Cieszy to, że próbujemy coraz więcej grać. Niech trenerzy analizują do bólu, pokazują i wytykają błędy i uczą zawodników bo w naszej sytuacji musimy się w tej lidze utrzymać.
Ps. panie trenerze - wydaje mi się, że Figo się męczy na bocznej 10. Jak mamy grać w systemie jak dziś to może 3-4-1-2 z Figo na 10 i dwójką napastników szerzej?
nigdy nie jest za późno

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#71 Post autor: Marcus » 6 sie 2023, o 22:51

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:35
[Login ON]
Sorry ale nie będę się z tobą Marcus cieszył że tylko 3 razy wp***dol
Każdy ma inny próg bólu ty masz go pewnie przy 6:0 i w 30 kolejce
[Login OFF]
Od radości po porażce 3 0 do totalnej frustracji i napier... zespołu jest jeszcze bardzo duża przestrzeń.

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#72 Post autor: pko » 6 sie 2023, o 22:55

[Login ON]
Miałem ale wiesz...
Oki sypie się popiołem i od teraz silence :)
[Login OFF]

Awatar użytkownika
setnik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 548
Rejestracja: 22 lis 2009, o 08:20
Lokalizacja: Świetochlowice
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#73 Post autor: setnik » 6 sie 2023, o 22:55

Oglądam ligę plus po 6 latach i zasady te same. Wychodzi sędzia var i analizuje ponownie sytuacje które miały być na korzyść legi. Sytuacja gdzie Tobiasz fauluje Szczepana w polu karnym została totalnie olana. Wiadomo nic to nie zmienia ale uczciwości w tych zjebanych mediach jak nie było tak nie ma.

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#74 Post autor: Kuchtizo » 6 sie 2023, o 23:03

Musimy kogoś n środek obrony znaleźć, bo Sadlok to jest winny tej czerwonej tak samo jak Kasol.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#75 Post autor: Dams0n » 6 sie 2023, o 23:27

Moim zdaniem ta sytuacja z Tobiaszem i Szczepkiem napewno do wiekszego sprawdzenia, bo nie dalbym sobie reki uciac czy tam nie bylo kopniecia bardziej w noge. Ale w tej sytuacji wku*will mnie to, ze zamiast leciec do bali, to jakis zawodnik lapal machami o karny. Nie pamietam kto to, ale utkwilo mi to w glowie. Dzis Swedrowski gral po prostu bez mapy, tyle bledow co on narobil w pomocy to bardzo dawno tak nikt nie zagral. 13 razy utracil posiadanie, jego celnosc podan wynosila tylko 50% (!!!). Na duzy plus natomiast Szymanski, ktory wyrasta na pewniaka do srodka pola i nawet z legia gra bez kompleksow, grajac przyzwoity szpil. Niestety kompletnie nieudany mecz Tomka Wojtowicza, nic doslownie nie dal, a zostawil Wszolkowi cala strone. Szczepek jak Szczepek, bardzo dobry mecz jak na warunki, pocharatol konkretnie - jestem pewien, ze po sezonie bedzie spore zainteresowanie nim. Mam nadzieje, ze Starzynski dojedzie kondycyjnie, bo to jest chop ktorego potrzebujemy na cale spotkania, a nie 60 minut.. jedyny ktory potrafi cos do przodu. Ogolnie naprawde okej mecz Sadloka, oprocz tego ze na spole z Kasolikiem zdupili akcje z czerwona. Nawet spoko wyglada Szur, i jestem zdziwiony ze tak malo gra na poczatku tego sezonu, bo moim zdaniem bdb wszedl z lksem i wygladal z legia lepiej niz Szywacz i Kasolik. Steczyk i Bartol wystep widmo, szczerze juz bym wolal minuty Baranskiego, ktory nawet nie byl w kadrze i punkty do pjs/minuty mlodziezowcow. Bielu napewno potrzebuje teraz wsparcia mentalnego, bo ten poczatek sezonu dla niego taki se. A potencjal ma i dzisiaj to pokazal przy jednej interwencji. A legia, no coz. Kilka klas pilkarskich nad nami, Gual, Josue, czy nawet taki Wszołek to ekstraklasowy top, i dluugo sie do nich nie zblizymy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Darth Kabut, GbatJ1920, Google [Bot], Google Adsense [Bot], J_Klimzowiec, Marciak, murzinka92 i 300 gości