Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#76 Post autor: Mikoruch » 7 sie 2023, o 00:23

Swedrowski z Lubinem miał jeszcze większe straty, a dziś znowu grał. To pokazuje, że mamy tu spory problem

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1639
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#77 Post autor: west72 » 7 sie 2023, o 00:29

Pierwsze dwie bramki po ewidentnych błędach. Gol Josue nie do wyjecia. Kurde graliśmy z drużyną która kadrę ma budowaną z myślą o lidze mistrzów My mamy sie spokojnie utrzymać. Top 6-7 tej ligi jest na dziś poza naszym zasiegiem. Połowa naszych zawodników niedawno grała na poziomie 3/ 2 ligi,a już wymagacie od nich waliki jak równy z równym z cwe(L)ką.
Wstydu nie było, zagraliśmy na tyle na ile nas bylo stać. Proponuje niektórym szpecom od taktyki i FM zejść na ziemię i popatrzec realnie na to gdzie byliśmy jeszcze pare lat temu. Nawet Wam ku*** nie śniło się , że możemy tak szybko wrócić do Ekstraklasy. Ja pi***ole troche pokory i obiektywizmu, a nie wymądrzania sie na tematy taktyki i jakosci piłkarskiej. Od tego w klubie jest trener. Sami ku*** szpece od taktyki, zarzadzania i ustalania kadry. Co nie którym mocno w główkach się popierdoliło od tych awansów To jest Ekstraklasa, na dziś jesteśmy w niej Kopciuszkiem czy Wam się to podoba czy nie......

Musimy szukać punktów u siebie i z drużynami bliższymi naszemu poziomowi. To te mecze zdecydują o naszym utrzymaniu, nie z Legią , Amiką,Rakowem czy Pogonią.
Tu każda zdobycz punktowa na dziś będzie traktowana w granicach sensacji a na pewno niespodzianki.
Głowy do góry i powalczyć z Wartą bo to na pewno drużyna w naszym zasięgu.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6209
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#78 Post autor: heli » 7 sie 2023, o 06:55

Dobrze weszliśmy w mecz jako drużyna nie graliśmy źle, ale indywidualna jakość i błędy zrobiły różnicę. W pierwszej bramie Legia pokazała, że nawet jak zagranie nie jest idealne to jak w ataku zapierdziela więcej ludzi do pola karnego to nawet przy jakimś nieudanym zagraniu ktoś inny ma szanse to poprawić. Później błąd Sadloka, Kasolika następnie Bieleckiego i niestety po meczu.

Oczywiście, że trzeba walczyć i nie poddawać się przed meczem, ale można powiedzieć, że te 0 było trochę wkalkulowane i raczej wszystko ponada to byłoby niespodzianką i sukcesem.

Teraz Warta przeciwnik w naszym zasięgu, z którym możemy powalczyć, który też grę opiera głównie na wybieganiu, stałych fragmentach i defensywie. Jedziemy po trzy punkty.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12446
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#79 Post autor: Mirek » 7 sie 2023, o 07:49

Z perspektywy sektora na prostej wyglądało, że walka jest, tylko zderzyliśmy się z rzeczywistością. Może dobrze, że tak szybko. No i w sumie w lidze nie na siedemnastu Legii.

Poza tym siedząc na tym sektorze po raz kolejny stwierdziłem, że nam brakuje na pierwszym miejscu jednej rzeczy - STADIONU. I nie musi to być jak ten w Warszawie, bo my nie mamy nic...

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#80 Post autor: bergmon » 7 sie 2023, o 11:19

pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Ganba to takie ciulstwa pisać.
Ty wiysz kaj my byli pora lot tymu
Ty wiysz jakie są budżety tych klubów,I ile zostało dobrego ostatnio zrobione.

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#81 Post autor: Rafal1920 » 7 sie 2023, o 11:21

bergmon pisze:
7 sie 2023, o 11:19
pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Ganba to takie ciulstwa pisać.
Ty wiysz kaj my byli pora lot tymu
Ty wiysz jakie są budżety tych klubów,I ile zostało dobrego ostatnio zrobione.
On się ino odzywo jak Ruch przegrywo szpil. Taki szkamracz, maruda. Tako już chyba jego natura.

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2637
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#82 Post autor: Rickenn10 » 7 sie 2023, o 11:35

Zejdźcie na ziemie niektórzy. Przypominam gdzie bylismy 3 lata temu a wy teraz jesteście obrażeni, że przegraliśmy mecz 3-0 z legią która jakiś czas temu miała przyjemność grać w grupie LM z Realem czy Borussia.
To jest ku*** logiczne, że będziemy mieli braki jak Ci chłopcy są z nami od 3 ligi a ekstraklasy się dopiero uczą.
Wójtowicz najsłabszy powiecie ale jak kilka razy robił obrońców legii jak dzieci to już nie pochwalicie. Figo szarpał aż miło, Szczepek dryblował i strzelał zza pola karnego co nie jest wcale takie oczywiste w jego przypadku. Mieliśmy swoje okazje, chłopaki nie bali się grać! Było kilka naprawdę super akcji którytch nawet i ta legia by się nie powstydziła.
Szkoda, że nie wpadło po prostu na początku kiedy byliśmy najbliżej, czerwona kartka całkowicie ustawiła mecz i może przez to nie byłoby babola Bieleckiego.

W sektorze gości wszyscy raczej byli zadowoleni z postawy bo walki, zaangażowania nie można tym chłopakom za wczoraj odmówić!!!!! Dość dodać, że 30min po spotkaniu stadion pusty a nasi wyszli na boisko biegać i rozmawiać o meczu.
Dajcie im trochę czasu bo potencjał mamy uważam ogromny jak na to czym i kim dysponujemy. Nadal jesteśmy bezdomni a dla większości wczoraj był to 3 mecz w ekstraklasie! I to jest bezcenne doświadczenie a z meczu na mecz będzie lepiej.

A cała społeczność to chyba już udowodniła przez ostatnie lata ;)
Organizacja na legii dramat, czysta patologia dezorganizacji.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#83 Post autor: niebieskifanatyk » 7 sie 2023, o 12:27

Dokładnie Wójtowicz może w defensywie nie dał rady, ale za to ofensywnie miał kilka fajnych zagrań jak chociażby wtedy gdy przeszedł dwóch piłkarzy legii i podawał w pole karne. Może jednak lepiej byłoby go wystawiać na skrzydle, gdy za plecami ktoś by go asekurował.

evn
Posty: 735
Rejestracja: 30 mar 2006, o 22:18
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#84 Post autor: evn » 7 sie 2023, o 12:55

Czytam komentarze, na FB i twiterze to mnie biere.

Mecz nie poszedł po naszej myśli, przy czerwonej trochę może zabrakło doświadczenia Kasolowi, ale jeśli mam być szczery Sadlok mógł skasować ten bal wcześniej. Ten z Legii cwaniak, widział że odskoczyła mu za bardzo piłka więc szuka nóg Kasola, dla mnie takie coś to źółta, może przepis mówi jak wychodzi sam na sam, ale kur** on nie miał piłki przy nodze i Bielecki już ja mioł. Oczywiście w C+ kontrowersji nie widzieli...
Skrobacz tak na prawdę zaryzykował grą trójką z tyłu, z przeciwnikiem jak Legia trochę te ustawienie zmniejszyło potencjał Wójtowicza w ataku. Osobiście zamieniłbym miejscami Tomka i Kacpra, po pierwszej ucieczce Wszołka.
Bielecki chyto seta, a chwile później teoretycznie prosty bal robi mu spore kłopoty.
Trzeciej nie komentuje, bo już nic nie było do stracenia. Może trochę brakowało szybszego doskoku.

Cieszy fakt że taki mecz gramy z początku sezonu, myślałem że będzie gorzej, a byłem pozytywie zaskoczony, rozgrywaniem. Dobry prognostyk na dalszą grę.


Podsumowując: przegrywamy z Lubinem który wyrasta na rewelacje początku sezonu i vicemistrzem 22/23, i wygrana z beniaminkiem.

Głowy do góry, i zawsze byda przypominioł sytuacja z Sosnowca kaj my dostali baty i przybijane były piony z piłkarzami. Oby tego kibice nie zapomnieli!
[img]https://www.niebiescy.pl/images/flagi/ruch_chorzow_04.jpg[/img]

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#85 Post autor: Harpo » 7 sie 2023, o 22:20

Nie rozkminiajmy tej czerwonej...
Zasada jest jedna: NIE POZWÓL PIŁCE SKOZŁOWAĆ!!!!
Pozwolili, a doświadczony zawodnik wyczuł to i zrobił co miał zroić. Kasolik mógł go puścić, najwyżej byłoby 1 na 1 i EWENTUALNIE gol, ale gralibyśmy nadal w 11.

Chrzanić to, dobrzre że nie było kompromitacji 5:0 albo wyżej... Nie te progi- trzeba wygrywać ze średniakami, szczególnie u siebie.

PS. oglądałem mecz żaboli: ich poziom jest tak żałosny, że nie da się tego opisać. Cała gra opiera się na weteranie Podolskim, który de facto został najlepszym graczem. Jprdl...
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

halusko
Posty: 182
Rejestracja: 11 mar 2008, o 22:47
Lokalizacja: ruda slaska
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#86 Post autor: halusko » 7 sie 2023, o 22:35

Marcus pisze:
6 sie 2023, o 22:21
pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
A mi jest wstyd, że ktoś wypisuje takie wysrywy, ale z tego co kojarzę to zawsze odzywasz się tylko po porażkach, ot taki frustrat. Gdybyśmy mieli podobny budżet do Legii to może wtedy moglibyśmy mówić o wstydzie, chociaż to jest sport, ale nie w momencie gdy ich drużyną jest z 5 razy więcej warta od naszej i cały mecz graliśmy w osłabieniu. Głowy do góry chłopaki, nic się nie stało, jesteśmy z Wami i walczymy dalej. 3 pkt w 3 meczach, powiedziałbym że zgodnie z prognozami. Ważne, żeby teraz zapunktować z Wartą.

Pierwsze 15min grali dobrze , po czerwonej kartce bylem pewny że dostaniemy 6.
A wcale nie grali zle .
Wstyd Ci.
Hmm , preferuje zobaczyć mecze takich drużyn jak Korona, ŁKS, Stal, Górnik, Puszcza
Ich gra nawet nie przypomina drużyn z 1 ligi.
I do nas na tą chwilę im daleko.
Widzew też slabiutki.

Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 278
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#87 Post autor: MakeRson » 7 sie 2023, o 22:50

Ja, po tym co widzę w pozostałych spotkaniach wspaniałej ESY, nie dopuszczam do siebie wiadomości, że Ruch może być zamieszany w walkę o utrzymanie.
Niebieskie Mysłowice

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#88 Post autor: Dams0n » 7 sie 2023, o 23:19

Moze nie jestesmy topem ligi, nawet nie dobra druzyna, ale napewno nie jestesmy najslabsi. Proponowalbym kazdemu z takim podejsciem wlaczyc z odtworzenia szczewa z Piastem, Mielec z Puszcza, Korone, albo (niestety) Widzew. Będzie dobrze

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1639
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#89 Post autor: west72 » 7 sie 2023, o 23:53

bergmon pisze:
7 sie 2023, o 11:19
pko pisze:
6 sie 2023, o 22:14
[Login ON]
Nie! Ja wierzę zawsze w zwycięstwo (dlatego nie kreśla kuponów)
To jest 1 liga!!! Wyżej już nic nie ma (chyba że interesuje cię oglądanie Azerów Ukrainców czy Kazachów w pierwszej fazie pucharów)
Ten mecz pokazuje że jesteśmy słabi , więc mi wstyd za takie granie
Czas na uczenie był w niższych ligach tu trzeba się wykazywać umiejętnościami
A tych brak więc mi wstyd
Wstyd mi że nasze marzenia to nie dostać wysokiego wpierdolu od legijki, w której grało może ze czterech polaków za to reszta odrzutów z Europy, którzy leją nas jak chcą
{Login OFF]
Ganba to takie ciulstwa pisać.
Ty wiysz kaj my byli pora lot tymu
Ty wiysz jakie są budżety tych klubów,I ile zostało dobrego ostatnio zrobione.
@pko 20 lat jesteś na tym forum a takie ciulstwa wypisujesz.
Jesteśmy słabsi od cweLki,Rakowa<Pogoni,Amiki,pewnie jeszcze paru innych ekip,na tą chwilę,w dodatku mamy nie spłacone stare zobowiązania,nie mamy własnego stadionu ....,3- ci sezon robimy mega wynik ,jesteśmy w Ekstraklasie.
Jako nieliczni po sięgnięciu dna odbiliśmy się ,wróciliśmy do elity bez zamiatania czegokolwiek pod dywan.
Powinieneś być dumny ,że jesteś Niebieski ,że kibicujesz największemu klubowi w polskiej kopanej a nie pi***olić coś o wstydzie.
Wstyd to kibicować szczewom,cy9anom czy innym pomiotom.
My som RUCH pamiętej!!! takie kluby zawsze wracają na piedestał prędzej czy później.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Legia Warszawa - Ruch Chorzów, niedziela, 06.08.2023, 20:00

#90 Post autor: bergmon » 8 sie 2023, o 07:24

Harpo pisze:
7 sie 2023, o 22:20
Nie rozkminiajmy tej czerwonej...
Zasada jest jedna: NIE POZWÓL PIŁCE SKOZŁOWAĆ!!!!
Pozwolili, a doświadczony zawodnik wyczuł to i zrobił co miał zroić. Kasolik mógł go puścić, najwyżej byłoby 1 na 1 i EWENTUALNIE gol, ale gralibyśmy nadal w 11.

Chrzanić to, dobrzre że nie było kompromitacji 5:0 albo wyżej... Nie te progi- trzeba wygrywać ze średniakami, szczególnie u siebie.

PS. oglądałem mecz żaboli: ich poziom jest tak żałosny, że nie da się tego opisać. Cała gra opiera się na weteranie Podolskim, który de facto został najlepszym graczem. Jprdl...
Niy zgodzą się z tym,że mógł Go puścić.W takij sytuacji sie niy kalkuluje ino za wszelką cena chce się przerwać akcją,a jak czytom że ewentualnie stracimy gola to mie biere.Co do Poldiego ,to jest traktowany jak swieto krowa,bo niy piyrszy roz powiniyn wylecieć z boiska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Mavo1920, scaneRboy, Tobol i 311 gości