Sezon 2023/2024

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10189
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2941 Post autor: jajo » 29 kwie 2024, o 16:00

przed kolejką było 0,02%
teraz podobno 0,012%. chyba remis Cracovii zredukował szanse, mimo naszej wygranej.
chyba, że to inne modele matematyczne. owy matematyk przekazuje, że dla nas dziś najlepsza wygrana Puszczy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

max44
Posty: 83
Rejestracja: 21 kwie 2024, o 18:41
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2942 Post autor: max44 » 29 kwie 2024, o 16:04

0% szans na utrzymanie. Bez sensu pisać 0,012%. Dobrze matematyka ale 0,012% to nie 50%.

Awatar użytkownika
JoKeRoNŁ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 382
Rejestracja: 5 mar 2010, o 21:18
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2943 Post autor: JoKeRoNŁ » 29 kwie 2024, o 16:09

Najbliższe derby Trójmiasta z rekordem frekwencji 1 ligi - 36 000. Będzie robota do zrobienia. :)
Against modern football !!

bluesky
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2010, o 22:56
Lokalizacja: piękna okolica
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2944 Post autor: bluesky » 29 kwie 2024, o 16:57

Mecz z Lechem będzie na swój sposób wyjątkowy, bo prawie wszyscy mieszkańcy Górnego Śląska będą kibicować Ruchowi, oczywiście z różnych powodów :D

mrokol08
Posty: 1261
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2945 Post autor: mrokol08 » 29 kwie 2024, o 19:19

Korona cisla puszcza gol standardowa Polska Liga 🤣🤣🤣
Batory Fans

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 772
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2946 Post autor: cisiu » 29 kwie 2024, o 19:41

bluesky pisze:
29 kwie 2024, o 16:57
Mecz z Lechem będzie na swój sposób wyjątkowy, bo prawie wszyscy mieszkańcy Górnego Śląska będą kibicować Ruchowi, oczywiście z różnych powodów :D
Powiem Wom że Jaga nie jest pewniakym...szczewa ostatnio grajkom nojlepi w lidze. Oby się jeszcze wywalili...
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 26 maja 2008, o 15:42
Lokalizacja: Orzesze-Zawisc
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2947 Post autor: blue » 29 kwie 2024, o 20:22

dzis najlepszy remis, tylko ze my musimy juz wszystko
Wygrywac i liczyc ze inni potraca punkty

pedro-sbl
Posty: 7269
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2948 Post autor: pedro-sbl » 29 kwie 2024, o 20:29

Ogladanie tyj ligi wprowadzo mie w depresja. Jak my sie w niyj Niy utrzymali.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10312
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2949 Post autor: gerhat » 29 kwie 2024, o 20:32

blue pisze:
29 kwie 2024, o 20:22
dzis najlepszy remis, tylko ze my musimy juz wszystko
Wygrywac i liczyc ze inni potraca punkty
Remis to nie jest dla nas dobry wynik, zdecydowanie lepszym byłaby porażka Korony

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6236
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2950 Post autor: heli » 29 kwie 2024, o 20:37

wom się to na serio chce sprawdzać co jest do nos lepsze, najpierw wygrajmy te 4 mecze, albo zacznijmy w piątek. Jesteśmy w takim miejscu, że lepiej skupmy się na nas i na tym, żeby ugrać jak najwięcej punktów, a nie patrzmy na innych. Co ma się stać to się stanie i tyle.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

grzechub
Posty: 1825
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2951 Post autor: grzechub » 29 kwie 2024, o 21:25

Jedyne na czym możemy się skupić, to żeby nie zapłacić bezsensownej kary za brak minut młodzieżowca w składzie. Nasz spadek jest przesądzony co najmniej od meczu z Widzewem.
Wierzę w filozofię Niedźwiedzia i mam nadzieję, że za rok wrócimy z nim do Ekstraklasy. Niemniej bardzo mnie irytują jego wypowiedzi o indywidualnych celach. Takowe, to sobie może na siłowni stawiać, albo przy nauce języka obcego.
Oczekuję od Zarządu w porozumieniu z Trenerem wdrażania planu B od następnego meczu. Czyli po pierwsze spełnienie limitu młodzieżowca, a po drugie granie tymi którzy zostają, którzy się nadają, którzy mają pełnić rolę młodzieżowca w I Lidze. Nie interesuje mnie, że ktoś mówi, że Huras, Barański, Kwiatkowski, czy Potoczny są za słabi. Chcę to zobaczyć na własne oczy. Rolą Zarządu i Sztabu jest wytłumaczenie tym chłopcom, że to dla nich szansa i mają podejść do tematu na mega luzie, najwyżej pójdą na wypożyczenie, żeby się ogrywać w seniorskiej piłce.
Zarząd zapewnia o planie B i stabilności finansów. Mamy za sobą miasto po raz pierwszy od niepamiętnych czasów. Chcąc nie chcąc, mamy też ustabilizowaną sytuację z miejscem rozgrywania meczy. Na ten moment sytuacja mimo spadku jest dość komfortowa i te kilka tygodni powinno być wykorzystane na powyższe cele i budowanie drużyny pod jak najszybszy powrót do Ekstraklasy.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1450
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2952 Post autor: kroy » 29 kwie 2024, o 21:54

grzechub pisze:
29 kwie 2024, o 21:25
Jedyne na czym możemy się skupić, to żeby nie zapłacić bezsensownej kary za brak minut młodzieżowca w składzie. Nasz spadek jest przesądzony co najmniej od meczu z Widzewem.
Wierzę w filozofię Niedźwiedzia i mam nadzieję, że za rok wrócimy z nim do Ekstraklasy. Niemniej bardzo mnie irytują jego wypowiedzi o indywidualnych celach. Takowe, to sobie może na siłowni stawiać, albo przy nauce języka obcego.
Oczekuję od Zarządu w porozumieniu z Trenerem wdrażania planu B od następnego meczu. Czyli po pierwsze spełnienie limitu młodzieżowca, a po drugie granie tymi którzy zostają, którzy się nadają, którzy mają pełnić rolę młodzieżowca w I Lidze. Nie interesuje mnie, że ktoś mówi, że Huras, Barański, Kwiatkowski, czy Potoczny są za słabi. Chcę to zobaczyć na własne oczy. Rolą Zarządu i Sztabu jest wytłumaczenie tym chłopcom, że to dla nich szansa i mają podejść do tematu na mega luzie, najwyżej pójdą na wypożyczenie, żeby się ogrywać w seniorskiej piłce.
Zarząd zapewnia o planie B i stabilności finansów. Mamy za sobą miasto po raz pierwszy od niepamiętnych czasów. Chcąc nie chcąc, mamy też ustabilizowaną sytuację z miejscem rozgrywania meczy. Na ten moment sytuacja mimo spadku jest dość komfortowa i te kilka tygodni powinno być wykorzystane na powyższe cele i budowanie drużyny pod jak najszybszy powrót do Ekstraklasy.
Tylko że formalnie my jeszcze nie spadliśmy. Dopóki jest cień szansy trzeba o nią walczyć.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

tynbydziedobry
Posty: 1021
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2953 Post autor: tynbydziedobry » 29 kwie 2024, o 21:57

chłopie, zapomnij że misiek ze swoją manią doskonałości i profesjonalizmu nagle wystawi więcej młodzików dopóki mamy wciąż 1% szans na pozostanie. trzeba szykować pieniądz i tyle

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3032
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2954 Post autor: HullCityFC » 29 kwie 2024, o 21:58

Ktos pisal, ze kary nie zaplacimy jesli w 3 ostatnich kolejkach zagrany 3 mlodziezowcami.

Nie wiem, nie weryfikowalem tego, ale jedli tak jest to wstrzymalbym sie z tym w nastepnej kolejce.

Jesli wygramy, a Cracovia nie wygra z Gornikiem a w dodatku Radomiak przegra na Legii i Puszcza w Szczecinie, to chyba bym zaryzykowal walke do konca

Szpil Korony z Piastem nieistotny bo potem maja wyjazdy na Jage i Lecha i obu na bank nie wygraja.

Niby szanse bliskie zera, ale wstrzynalbym sie do zakonczenia przyszlej kolejki.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10189
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2023/2024

#2955 Post autor: jajo » 29 kwie 2024, o 22:01

grzechub pisze:
29 kwie 2024, o 21:25
Jedyne na czym możemy się skupić, to żeby nie zapłacić bezsensownej kary za brak minut młodzieżowca w składzie. Nasz spadek jest przesądzony co najmniej od meczu z Widzewem.
Wierzę w filozofię Niedźwiedzia i mam nadzieję, że za rok wrócimy z nim do Ekstraklasy. Niemniej bardzo mnie irytują jego wypowiedzi o indywidualnych celach. Takowe, to sobie może na siłowni stawiać, albo przy nauce języka obcego.
Oczekuję od Zarządu w porozumieniu z Trenerem wdrażania planu B od następnego meczu. Czyli po pierwsze spełnienie limitu młodzieżowca, a po drugie granie tymi którzy zostają, którzy się nadają, którzy mają pełnić rolę młodzieżowca w I Lidze. Nie interesuje mnie, że ktoś mówi, że Huras, Barański, Kwiatkowski, czy Potoczny są za słabi. Chcę to zobaczyć na własne oczy. Rolą Zarządu i Sztabu jest wytłumaczenie tym chłopcom, że to dla nich szansa i mają podejść do tematu na mega luzie, najwyżej pójdą na wypożyczenie, żeby się ogrywać w seniorskiej piłce.
Zarząd zapewnia o planie B i stabilności finansów. Mamy za sobą miasto po raz pierwszy od niepamiętnych czasów. Chcąc nie chcąc, mamy też ustabilizowaną sytuację z miejscem rozgrywania meczy. Na ten moment sytuacja mimo spadku jest dość komfortowa i te kilka tygodni powinno być wykorzystane na powyższe cele i budowanie drużyny pod jak najszybszy powrót do Ekstraklasy.
starczy nam wystawic 4 mlodziezowcow w 2 ostatnich meczach.
nawet jak mamy promil szansy to sobie go nie odbierajmy.
a poza tym mlodziez kompromitacja z Kosztowami (mogles ogladac to na wlasne oczy) nie zasluzyla na taka szanse. niech wiedza, ze wchodza z koniecznosci a nie w nagrode.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 47 gości