Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
BlackSiemce
Posty: 196
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#121 Post autor: BlackSiemce » 7 maja 2023, o 14:55

cisiu pisze:
7 maja 2023, o 14:50
Niebiesko cześć Rzeszowa dziś śwjyntuje. Coś czuja że z nimi jeszcze zagromy w tym sezonie. Arka pod ścianom, niy wjym czy to dobrze do nos.
Jak to było? Panowie i Panie Ruch Chorzów najlepszy na przełamanie… wiec na arce w trąba 😀

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#122 Post autor: gucio77 » 7 maja 2023, o 15:03

Rickenn10 pisze:
7 maja 2023, o 12:05
Mirek pisze:
7 maja 2023, o 12:00
Adam1983 pisze:
7 maja 2023, o 11:29
Ino czemu tam nic do nos nie wpadło ? My mieli tyla akcji ino szczęścia brakło. Brama Resovii zaczarowano.
Na te 5 szpili co zostało mogli my se pozwolić na jedna wtopa, i to była ta. Teroz 12 pkt i bedzie git. Gowy do góry nie ma co beczeć.
Jak jutro Nieciecza jakimś cudem nie wygra z Sosnowcem to jeszcze będziemy mieli w zapasie jeden remis. Niemniej najlepiej liczyć na siebie.

Nieciecza za tydzień jedzie do Krakowa i tam ktoś punkty straci, choć w tej sytuacji najlepszy będzie remis na który jest realna szansa.

Zapominacie że prócz nas w tej lidze jest 17 drużyn a 6 które walczy na równi z nami tak samo traci i będzie tracić do końca sezonu.
Jo uważom że maksymalnie 10 pkt potrzebne nom bydzie do bezpośredniego awansu, a po każdyj kolejnyj kolyjce ta liczba może sie jeszcze zmniyjszać.
A co do szpilu Wisła - Nieciecza myśla że do nos jednak nojlepszym wynikiym było by zwyciynstwo Wisły, bo Wisła mo wiynksze szanse jeszcze na strata punktow, jadom do Bielska i Łyncznyj.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 763
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#123 Post autor: cisiu » 7 maja 2023, o 15:07

BlackSiemce pisze:
7 maja 2023, o 14:55
cisiu pisze:
7 maja 2023, o 14:50
Niebiesko cześć Rzeszowa dziś śwjyntuje. Coś czuja że z nimi jeszcze zagromy w tym sezonie. Arka pod ścianom, niy wjym czy to dobrze do nos.
Jak to było? Panowie i Panie Ruch Chorzów najlepszy na przełamanie… wiec na arce w trąba 😀
Łoni w ostatnich 8 szpilach jedna wygrano, a u siebie w ty rundzie ino roz wygrali, 2 miesionce tymu. Trza liczyć na dobry nosz szpil, bo po ty resovii dali mom kaca.
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
FC_Radlin
Posty: 151
Rejestracja: 17 sie 2013, o 11:21
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#124 Post autor: FC_Radlin » 7 maja 2023, o 15:09

Powiem tak, ja jestem mega zły za wczorajszy mecz.

Widać było wyraźnie, że Wójtowicz nie ma swojego dnia (niecelne podania przez cały mecz) i w obronie ustawiał się mega asekuracyjnie (co m.in. spowodowało karnego).
Sadlok od niebios po piekło. Dużo wczoraj nie wychodziło tak ogólnie, ale niestety źle to rozegraliśmy taktycznie i na własne życzenie nie dojechaliśmy Resovii po pierwszym golu (było kilka okazji). To się zemściło.

Miałem takie przeczucie, bo zawsze jak przed meczem Ruchu jest spokojnie (a tak wczoraj było), to coś się pier... Tak samo mam swoje "meta-zdanie", że jak się zaczyna od bluzg, to też nie wychodzi z tego nic dobrego.

PozdRo i walczymy dalej! Mecz z Arką będzie MEGA trudny.
Nie jestem oficjalnym profilem Niebieskiego Radlina! :)

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1457
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#125 Post autor: Darth Kabut » 7 maja 2023, o 15:48

Dużo się tu przewinęło sensownych i obiektywnych spostrzeżeń ale jest jeszcze jedno ale,
Z całym szacunkiem dla Szczepana, ale nie mamy napadziora-killera, goleadora, a właśnie skuteczność jest naszą największą bolączką.

Jak spojrzycie w tabelę, to nasz bilans zdobytych bramek plasuje nas w środku stawki.
Wczoraj, według statystyk, oddaliśmy 20 strzałów - z czego 9 celnych i... tylko jedna bramka.
A sytuacji było co niemiara, w których trafić powinni Stevie Wonder na spółę z Ray'em Charlesem, tylko nie napastnicy Ruchu.

Naszą bolączką nie jest wolny jak wóz z węglem Sadlok, czy brak doświadczenia u Wójtowicza (jak w sytuacji na 1:1 czy na karnego).
Bo gdyby z zimną krwią nasi napadziorzy wykorzystali choć jedną sytuację przy stanie 1:0 lub 1:1 to teraz byśmy rozmawiali w innych nastrojach.

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#126 Post autor: WolnyLogin » 7 maja 2023, o 17:04

Co poniektórych to nieźle poniosło albo mają bardzo krótką pamięć. Nie chcę mi się rozpisywać i kontrować niektórych zarzutów... Przypomnę - 3-4 lata temu zaczynaliśmy praktycznie od zera; jesteśmy klubem z balastem wielomilionowego długu, który uczciwie spłacamy; rundę wiosenną gramy poza swoim domowym stadionem; skład opieramy (z jednym wyjątkiem) wyłącznie na Polakach, którzy wywodzą się głownie z poziomu I czy II ligi, uzupełnionych o głębokich rezerwowych z Ekstraklasy; wszyscy rywale na około dysponują wyższymi budżetami etc. Mamy wyniki sportowe grubo ponad stan, ale też prawie 90% sezonu zasadniczego za sobą i wciąż wicelidera z dużymi szansami na bezpośredni awans. Ja także widzę te mankamenty, ale kurde - więcej wiary, wsparcia i szacunku dla tych piłkarzy oraz sztabu. Sami pompujecie balon robiąc wyliczenia, że brakuje x punktów do awansu. Może mnie coś ominęło, ale nikt z Ruchu nie powiedział głośno "gramy o awans", skupiają się wyłącznie na najbliższym meczu. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy za miesiąc. To ambitni ludzie, zagrają tak, na ile wystarczy umiejętności, sił i charakteru. Obojętnie jednak z kim zagramy w ostatnich czterech kolejkach, czekać nas będzie cholernie ciężkie 90 minut walki i koncentracji, a zawodnicy potrzebują naszego wsparcia, wsparcia i jeszcze raz wsparcia. Jestem zdania, że emocje będą do samego końca - będziemy w meczu z Tychami nasłuchiwać wieści z innych boisk, bo nie wszystko może być już w naszych rękach (nogach). Mimo tego co widziałem wczoraj, mam wciąż nadzieję, że na koniec sezonu będziemy fetować awans.

PS wczoraj trochę popadało deszczyku, koniec majówki, rywal niemedialny, to i kompletu na trybunach nie było. I po co windować pojemność trybun do 18-20 tys? Jeśli wymagamy od zawodników, wymagajmy też od siebie.

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2592
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#127 Post autor: Adam1983 » 7 maja 2023, o 17:18

Harpo pisze:
7 maja 2023, o 14:27
Adam1983 pisze:
7 maja 2023, o 13:23
Co do Biela, mimo że refleks mo i dobrze broni, to teroz tak samo jak rok temu, pod koniec sezonu wyglądo jak chodzący hamburger.
What?! Tyn chop wybronił wczoraj trzy praktycznie setki!!!

Swoje napisałem, dodam tylko ze wychodzi nasza bardzo kiepska wiosna.
Tak naprawdę z taką grą i bez cufali (kilka ładnych punktów wyszarpanych fartem w doliczonym czasie) powinniśmy zajmować bezpieczny srodek tabeli...
Niestety NIE MAMY zawodników, więc posiłkujemy się starymi Sadlokami, Janoszkamj i wolnymi ludźmi z B klasy :(
Sądzę, że jak awansujemy, to tylko dzięki wynikom konkurencji- na dzień dzisiejszy, patrząc na grę i dyspozycję naszych-nie widzę szans.

PS. Fosa powinien wchodzić na drugie 45 min i szarpać do końca. Nie ma takiego drugiego, a na 90min. nie mo sił. Szkoda.

Jeszcze jedna ważą sprawa kibicowska: hasło "nowy stadion dla Chorzowa! " powinno wybrzmieć KILKA razy w trakcie meczu, a nie tylko raz zainicjowane w dodatku przez Niebieskich Bajtli...
Jo nie godom że źle broni ino że zaś mu fet widać.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#128 Post autor: Radvan138 » 7 maja 2023, o 20:23

Darth Kabut pisze:
7 maja 2023, o 15:48
Dużo się tu przewinęło sensownych i obiektywnych spostrzeżeń ale jest jeszcze jedno ale,
Z całym szacunkiem dla Szczepana, ale nie mamy napadziora-killera, goleadora, a właśnie skuteczność jest naszą największą bolączką.

Jak spojrzycie w tabelę, to nasz bilans zdobytych bramek plasuje nas w środku stawki.
Wczoraj, według statystyk, oddaliśmy 20 strzałów - z czego 9 celnych i... tylko jedna bramka.
A sytuacji było co niemiara, w których trafić powinni Stevie Wonder na spółę z Ray'em Charlesem, tylko nie napastnicy Ruchu.

Naszą bolączką nie jest wolny jak wóz z węglem Sadlok, czy brak doświadczenia u Wójtowicza (jak w sytuacji na 1:1 czy na karnego).
Bo gdyby z zimną krwią nasi napadziorzy wykorzystali choć jedną sytuację przy stanie 1:0 lub 1:1 to teraz byśmy rozmawiali w innych nastrojach.
Widze ze nie jestem jedyny co widzi problem w tym ze gramy praktycznie bez napadu. Niestety ale od napastnika wymaga sie goli, wiem wiem Szczepan nasz synek, duzo robi wiatru robi, ale wiatr nie daje punktow. Jak na najlepszego napastnika w Ruchu 9 goli z tego polowa jest chyba po karnych to jest mega slaby wynik. Dla mnie Szczepek to bardziej 10 czy ofensywny pomocnik niz typowa 9. Brakuje ma napastnika ktory gwarantuje gole, a bez tego nawet z najlepsza obrona na swiecie punktow sie zdobywac nie bedzie

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#129 Post autor: Marcus » 7 maja 2023, o 21:42

Harpo pisze:
7 maja 2023, o 14:27
Adam1983 pisze:
7 maja 2023, o 13:23
Co do Biela, mimo że refleks mo i dobrze broni, to teroz tak samo jak rok temu, pod koniec sezonu wyglądo jak chodzący hamburger.
What?! Tyn chop wybronił wczoraj trzy praktycznie setki!!!

Swoje napisałem, dodam tylko ze wychodzi nasza bardzo kiepska wiosna.
Tak naprawdę z taką grą i bez cufali (kilka ładnych punktów wyszarpanych fartem w doliczonym czasie) powinniśmy zajmować bezpieczny srodek tabeli...
Niestety NIE MAMY zawodników, więc posiłkujemy się starymi Sadlokami, Janoszkamj i wolnymi ludźmi z B klasy :(
Sądzę, że jak awansujemy, to tylko dzięki wynikom konkurencji- na dzień dzisiejszy, patrząc na grę i dyspozycję naszych-nie widzę szans.

PS. Fosa powinien wchodzić na drugie 45 min i szarpać do końca. Nie ma takiego drugiego, a na 90min. nie mo sił. Szkoda.

Jeszcze jedna ważą sprawa kibicowska: hasło "nowy stadion dla Chorzowa! " powinno wybrzmieć KILKA razy w trakcie meczu, a nie tylko raz zainicjowane w dodatku przez Niebieskich Bajtli...
Ci "starcy" i ludzie z "B klasy" są na drugim miejscu na 4 kolejki przed końcem sezonu i zasłużyli chociaż na minimum szacunku !!! :mur: Skąd tacy ludzie się biorą nie jestem w stanie pojąć... Jestem zdegustowany tym co wiele osób tu pisze. Dwa lata temu graliśmy z całym szacunkiem Foto Higieną Gać, teraz walczymy o ekstraklase, a tu "kibice" piszą jakieś wysrywy o słabych piłkarzach etc. JS i piłkarze są ofiarami robienia wyniku ponad stan jak to często bywa w takich przypadkach. Jakbym był adminem to robiłbym screeny tych wszystkich, którzy piszą w podobnym tonie i zbanowałbym na zawsze w przypadku awansu do ekstraklasy. To wygląda mniej więcej tak, że jakbyście w robocie mieli gorszy dzień i mówili pi***ole do niczego się nie nadaje, zwalniam się, życie nie ma sensu, a jak coś Wam wyjdzie to od razu chcielibyście aplikować na prezesa firmy. To jest właśnie sposób myślenia wielu osób tutaj.

kris.mu
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2008, o 16:51
Lokalizacja: pszczyna/ostrołęka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#130 Post autor: kris.mu » 7 maja 2023, o 22:46

To nie sposób myślenia to frustracja tym że mieliśmy wszystko podane na tacy ...
Wisła w piątek wdupila
2 min prowadzimy 1:0
Uklad marzenie odskoczyć na 5pkt i mieć margines błędu np na Arce ....
A tu zamiast 2:0 czy 3:0 robi się 1:1 a potem to już im dalej tym gorzej
Bo są równi i równiejsi...

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#131 Post autor: Harpo » 8 maja 2023, o 00:28

Marcus pisze:
7 maja 2023, o 21:42

Ci "starcy" i ludzie z "B klasy" są na drugim miejscu na 4 kolejki przed końcem sezonu i zasłużyli chociaż na minimum szacunku !!! :mur: Skąd tacy ludzie się biorą nie jestem w stanie pojąć... Jestem zdegustowany tym co wiele osób tu pisze.
I co z tego?
Czytaj że zrozumieniem...
To są tylko przykłady, że NIE MAMY kadry i musimy takimi ludźmi się posiłkować, którzy mało znaczą na chwilę obecną.
Sadlok pięknie strzelił, ale za*ebal 2 bramki. I nie tylko wczoraj...
Wskutek czego? Ano powolności i braku formy. On czy Janoszka, choć ich b. lubię i cenię- mają już niestety swoje lata za sobą i tak naprawdę (z całym szacunkiem co dla nas zrobili!) "łatają dziury", bo nie stać nas na innych graczy...
To są przyczyny naszej slabej gry i nie ma co się obrażać na fakty.
Nie interesuje mnie, że graliśmy niedawno z Gacią czy inna sracią, odrzućmy ten minimalizm- liczy się tu i teraz.

Albo gramy o EX, albo zadowalamy się tym, że nie gramy już w niższej lidze z jakimiś wspomnianymi Gaciami czy inkszymi Raduniami.
Mecz spieprzyliśmy pod wieloma względami i teraz sztab oraz zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski i mają stanąć na głowie, żeby w każdym meczu do końca robić dobrą robotę. Wpadki i pomyłki się wyczerpały.

Ps. banowanie za krytykę i gorzkie słowa... tego jeszcze brakowało... #jprdl
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#132 Post autor: jajo » 8 maja 2023, o 00:33

kris.mu pisze:
7 maja 2023, o 22:46
To nie sposób myślenia to frustracja tym że mieliśmy wszystko podane na tacy ...
Wisła w piątek wdupila
2 min prowadzimy 1:0
Uklad marzenie odskoczyć na 5pkt i mieć margines błędu np na Arce ....
A tu zamiast 2:0 czy 3:0 robi się 1:1 a potem to już im dalej tym gorzej
no wlasnie KUZWA nie. NIC NIE MIELISMY PODANE NA TACY.
te pole position ta druzyna sobie wyszarpala 30 meczami.
sklad, ktory wg prognoz mial walczyc o utrzymanie, na 4 kolejki do konca ma realne szanse na bezposredni awans.
wlasnie ten komentarz idealnie odzwierciedla absurd tych pretensji. jakby przyszly jakies darmozjady i spieprzyly prezent podany na tacy. jakby sytuacja przed 29 kolejka byla darem niebios.
w lipcu wszystko wskazywalo na to, ze z mecz z Resovia moze byc kluczowym jesli chodzi o utrzymanie. to, ze byl to mecz druzyn z dwoch biegunow, to zasluga tych chlopakow, a nie cos tam "podane na tacy".
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#133 Post autor: bergmon » 8 maja 2023, o 05:41

jajo pisze:
8 maja 2023, o 00:33
kris.mu pisze:
7 maja 2023, o 22:46
To nie sposób myślenia to frustracja tym że mieliśmy wszystko podane na tacy ...
Wisła w piątek wdupila
2 min prowadzimy 1:0
Uklad marzenie odskoczyć na 5pkt i mieć margines błędu np na Arce ....
A tu zamiast 2:0 czy 3:0 robi się 1:1 a potem to już im dalej tym gorzej
Tak jest jajo.Co niykerzy myślą,że wszystkie punkty w gyszynku my dostali ,a teroz niy skorzystali ,I dali się ograć Resowii.
no wlasnie KUZWA nie. NIC NIE MIELISMY PODANE NA TACY.
te pole position ta druzyna sobie wyszarpala 30 meczami.
sklad, ktory wg prognoz mial walczyc o utrzymanie, na 4 kolejki do konca ma realne szanse na bezposredni awans.
wlasnie ten komentarz idealnie odzwierciedla absurd tych pretensji. jakby przyszly jakies darmozjady i spieprzyly prezent podany na tacy. jakby sytuacja przed 29 kolejka byla darem niebios.
w lipcu wszystko wskazywalo na to, ze z mecz z Resovia moze byc kluczowym jesli chodzi o utrzymanie. to, ze byl to mecz druzyn z dwoch biegunow, to zasluga tych chlopakow, a nie cos tam "podane na tacy".

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#134 Post autor: bergmon » 8 maja 2023, o 05:41

jajo pisze:
8 maja 2023, o 00:33
kris.mu pisze:
7 maja 2023, o 22:46
To nie sposób myślenia to frustracja tym że mieliśmy wszystko podane na tacy ...
Wisła w piątek wdupila
2 min prowadzimy 1:0
Uklad marzenie odskoczyć na 5pkt i mieć margines błędu np na Arce ....
A tu zamiast 2:0 czy 3:0 robi się 1:1 a potem to już im dalej tym gorzej
Tak jest jajo.Co niykerzy myślą,że wszystkie punkty w gyszynku my dostali ,a teroz niy skorzystali ,I dali się ograć Resowii.
no wlasnie KUZWA nie. NIC NIE MIELISMY PODANE NA TACY.
te pole position ta druzyna sobie wyszarpala 30 meczami.
sklad, ktory wg prognoz mial walczyc o utrzymanie, na 4 kolejki do konca ma realne szanse na bezposredni awans.
wlasnie ten komentarz idealnie odzwierciedla absurd tych pretensji. jakby przyszly jakies darmozjady i spieprzyly prezent podany na tacy. jakby sytuacja przed 29 kolejka byla darem niebios.
w lipcu wszystko wskazywalo na to, ze z mecz z Resovia moze byc kluczowym jesli chodzi o utrzymanie. to, ze byl to mecz druzyn z dwoch biegunow, to zasluga tych chlopakow, a nie cos tam "podane na tacy".

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 06.05.2023 - 17:30

#135 Post autor: Marcus » 8 maja 2023, o 10:54

Harpo pisze:
8 maja 2023, o 00:28
Marcus pisze:
7 maja 2023, o 21:42

Ci "starcy" i ludzie z "B klasy" są na drugim miejscu na 4 kolejki przed końcem sezonu i zasłużyli chociaż na minimum szacunku !!! :mur: Skąd tacy ludzie się biorą nie jestem w stanie pojąć... Jestem zdegustowany tym co wiele osób tu pisze.
I co z tego?
Czytaj że zrozumieniem...
To są tylko przykłady, że NIE MAMY kadry i musimy takimi ludźmi się posiłkować, którzy mało znaczą na chwilę obecną.
Sadlok pięknie strzelił, ale za*ebal 2 bramki. I nie tylko wczoraj...
Wskutek czego? Ano powolności i braku formy. On czy Janoszka, choć ich b. lubię i cenię- mają już niestety swoje lata za sobą i tak naprawdę (z całym szacunkiem co dla nas zrobili!) "łatają dziury", bo nie stać nas na innych graczy...
To są przyczyny naszej slabej gry i nie ma co się obrażać na fakty.
Nie interesuje mnie, że graliśmy niedawno z Gacią czy inna sracią, odrzućmy ten minimalizm- liczy się tu i teraz.

Albo gramy o EX, albo zadowalamy się tym, że nie gramy już w niższej lidze z jakimiś wspomnianymi Gaciami czy inkszymi Raduniami.
Mecz spieprzyliśmy pod wieloma względami i teraz sztab oraz zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski i mają stanąć na głowie, żeby w każdym meczu do końca robić dobrą robotę. Wpadki i pomyłki się wyczerpały.

Ps. banowanie za krytykę i gorzkie słowa... tego jeszcze brakowało... #jprdl
Skoro "nie mamy kadry" i "musimy się takimi ludźmi posiłkować" to tym większy szacunek powinien być dla nich, że udało się im osiągnąć to co osiągnęli. Sam mówisz, że nie stać nas na innych graczy, a piszesz chamsko, że tych co mamy to jest B klasa. Nie wiem jakim tokiem rozumowania przy tym się posługując, biorąc pod uwagę, że właśnie CI piłkarze wywalczyli 2 miejsce na 4 kolejki przed końcem. To jest sport, Wisła z 4 razy droższą (albo i więcej) kadrą też miała wszystko na tacy i zdupcyła mecz z nami, a później z ŁKS-em.

Gramy o ekstraklasę i nie zadawalamy się tym, że nie gramy już w niższej lidze, ale to właśnie tylko i wyłącznie zasługa tych piłkarzy, których obrażasz i naszego zarządu, który stworzył charakterną drużynę, za to co było w portfelu.

Ps. Banowanie za krytykę nie, sam uważam, że to był słaby mecz w naszym wykonaniu i byłem bardzo zawiedzony, ale to jest sport jak pisałem. Natomiast banowanie za chamstwo i obrażanie własnej drużyny już jak najbardziej.

Przypomnę tutaj jeszcze tylko
32 kolejka ubiegłego sezonu. Widzew - Resovia 1-4. Cóż za przypadek. Widzew mógł uciec na 5 punktów, zostały 2 i dwie kolejki do końca, jakby komuś się wydawało, że tylko Ruchowi się takie mecze zdarzają :)
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1678477

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, Adam1983, Google [Bot], WolnyLogin i 295 gości